Opinie o ELTEM SP. Z.O.O. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ELTEM SP. Z.O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ELTEM SP. Z.O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELTEM SP. Z.O.O. w Lublin

umbro

pracował , i wymyślał jakieś zen, to kolor mu nie pasuje to kubek źle stoi, ale lubił faworyzacje kobiet, dziwne że i ten kierownik też kat lubi , mimo że ma żonę, ale ktoś kto nie ma honoru to tak bywa,

Stolec

(usunięte przez administratora) U nas chodzil po hali z piłeczka do tenisa odbijając ją od podłogi. Chodzil w kolorowych szalikach a o produkcji tyle wiedział co usłyszał od zu lli pod sklepem

fretka

Na wiązkach też obgadują i to jak po za tym lenistwo sie szerzy brak kontroli nad pracownikami ,za duzo brygadzistek,jeszcze nowa sie szkoli te nie mają co robic,siedzą gapią się w komputer.

M. G. D. K. I inni

Moja opinie kieruję tu do wszystkich tych którzy po osłoną anonimowości obrażają, naśmiewają się z obob w taki sposób jak poniżej. Kim jesteście i kto dal Wam takie prawo? Myślicie że napisanie na tym forum obraźliwie na kogoś podniesie wasze ego, staniecie się lepsi, mądrzejsi, a może myślicie ze zdobędziecie poklask, bo wy jesteście de Best, ponieważ anonimowość dodaje wam odwagi. Otóż nie jesteście gorsi niż ci którzy nie są perfekcyjni. Wy pewnie zaplanowali byście produkcję lepiej niż Magda, zrobili byście więcej niż brygadzistka zarządzali byście lepiej niż kierownik i szefowa, wy jesteście (usunięte przez administratora) Otóż prawda jest inna jesteście jak typowa Grażyna i Stefan, no hale z polskim memów. Otóż jesteście jak psy ujadające w schronisku ponieważ z jakiś powodów nikt was nie kocha, odrzucili Was, bo, no właśnie dlaczego? Skoro tutaj tak jest źle to co tu robisz Grażyno i Stefanie, znajdź sobie inna pracę lepsza, gdzie będziesz bardziej się mógł opieprzać, gdzie jakąś inną Magda będzie planować lepiej, gdzie brygadzistka będą lepsze tylko w czym te osoby mają być lepsze? A może to ty jesteś problemem to tobie będzie wszędzie źle i nic ci nie będzie pasowało Grażyno i Stefanie nochalu. Skoro jesteś taki dzielny, odważny i jesteś przykładem to dlaczego używasz nicka życiowa porażko? Napisz swoją opinię i podpisz się, tylko nie jakąś (usunięte przez administratora) nazwą tylko imieniem i nazwiskiem. Ale ty tego nie zrobisz bo jesteś tchórzem, bo zwyczajnie ci wstyd, bo nawet nie wiesz co miałbyś napisać, bo zwyczajnie się boisz bo by cie zwolnili i co byście robili? Byście płakali Stefanie i Grazyno. No pokaż jaki tchurzu z ciebie bohater, jesteście dnem i marginesem społecznym, przynosisz mi wstyd bo ja tu pracuje a jeżeli ktoś czyta te wasze komentarze to myśli kto tu pracuje, margines społeczny Lublina? Tutaj pracują Grazyno i Stefanie osoby które mają rodziny, mężów, dzieci i przychodzą do tej pracy bo ja lubią, bo mają tu znajomych, bo mają blisko, bo pasują im godziny pracy, boo nie mają innej alternatywy tak jak wy Grazyno i Stefanie, bo są niedojdami życiowymi tak jak ty Stefanie i Grazyno i gdzie by nie pracowali to będzie im źle. Więc mamy do ciebie prośbę Grazyno i Stefanie, jeżeli już chcesz wylać pomyje i obrazić kogoś bo wtedy poczujesz taka potrzeba to podpisz się imieniem i nazwiskem by osoba która obraziłeś Stefanie i Grazyno mogła coś powiedzieć na Twój temat. Bo pewnie Grazyno i Stefanie smierdzicie bo się nie myjecie, śmierdzi wam z ryja, macie tłuste włosy, nikt was nie lubi, jesteście grubi, niezadbani, skończyliście tylko podstawówkę lu co najwyżej zawodówkę lub gimnazjum w zależności ile masz lat, nie potraficie się wysłowić a to widać po waszych wpisach że reprezentujecie poziom bardzo niski. Daj Grazyno i Stefanie szansę by kierownik, planistą, brygadzista, szefowa, pracownicy KE, montażu, prasek, magazynu i innych działów mógli coś napisać o tobie jaki to jesteś wspaniały. Ale nie dasz bo jesteś która nie ma nic do zaoferowania, czyli takie nic. Mimo wszystko życzymy Ci miłego weekendu i by Ci się spełniło wszystko to co Grazyno i Stefanie piszesz na wszystkie osoby.

Super
@M. G. D. K. I inni

Dokładnie. Zapraszamy pana lub panią umbro i bolo do firmy. Porozmawiamy twarzą w twarz. Powiesz co o nas myślisz, przedstawisz swoje argumenty. Następnie o nich podyskutujemy. Jesteśmy otwarci na rozmowę. My nie boimy się braku anonimowości w przeciwieństwie do was. Skrzystacie z propozycji? Myślę, że tak bo widzę po wpisach iż jesteście ludźmi (lub człowiekiem) bardzo odważnymi, pewnymi swoich racji. Pozdrawiam.

Nie jestem w tym zbyt mocna więc chętnie skorzystam z pomocy. Trzeba pouczyć co niektórych. Odezwij się: ewarodemzdrzewa@wp.pl.

Boli
@M. G. D. K. I inni

przykro mi, ze prawda was boli. Napisałem naprawdę niewiele tu obraźliwych epitetów w stosunku do tego jak ludzie z Eltemu wyrażają się tu na forum temat osob, które napisaly swoja opinie o tym zakładzie pracy ! Dla przykłady yo co napisałem i moze byc obraźliwe "lizodupstwo" "nie szanowanie ludzi" "obrażanie i obgadywanie się nawzajem" A teraz wypiszcie wszystkic epitety o tym Januszu i Grażynie hmm? ;) i wszystkie obraźliwe słowa w poprzednich komentarzach ;) błagam nie ośmieszajcie się serio ;) Pozdro

Chlopak
@Boli

Teraz to sobie w tylek to wsadź najpierw myśl a po niej pisz, poszło w eter? Poszło nauczka musi być, nie można bez karnie rąk sobie obrażać ludzi, bo co bo jest forum i internet, anonimowość? To nie jest takie proste, a nawet jeśli prawda to powiedz to tym osoba a nie będziesz tu obrażać, kto daje wam k... a takie prawo? Nie sra się do swojego gniazda jak ci nie pasuje to w.... j do innej pracy, nie obrażaj. Sprawiedliwość musi być.....

Bolo
@Chlopak

no przecież napisalem, że wg mnie nikogo dotkliwie nie obraziłem qiec przepraszać nie mam za co :D jest tu o wieeeele wiecej i o wiele gorszych komentarzy nawet tych pisanych przez Was w obronie zeby was nie obrażali ;) a ja juz wypie r do lilem z eltemu ;p

hej

mam pytanie jak wygląda praca w kontroli jakości?co tam się robi?

nowa

Może i nie przestrzega ale kiedy mówi sie do dziewczyn zeby nosic maseczki to znaczy nosic a dziewczyny swoje nie noszą.Zdobią twarze w makijaże i pachnące wody zamiast zajać sie robotą pracuje to widze co sie dzieje po za tym istna rewia mody że firma pozwala na takie rzeczy .

Jogi

Chcę zwrócić uwagę, iż w pojemnikach do dezynfekcji dłoni przy wejściu około 2 tygodnie temu, gdy postanowiłem z tego skorzystać, zdziwiłem się, ponieważ zamiast płynu do dezynfekcji była woda!!

Luba
@nowa

Więc niech nowy się tym zajmie, powinny chodzić w fartuszkach, panie kiero, co pan na to?

LEKTOR

Nie masz co zjeść - ok , ale na robienie kariery - NIE W ELTEM- TEN (usunięte przez administratora) KIEROWANIE ZESPOŁEM ..OCENA 0. OBSŁUGA OFFICE 8,5. ZGANIANIE WINY NA BRYGADZISTÓW 10/10

NIE POPRAWIAM BŁĘDÓW BO MAMKLAWIARURER ZEPSUT, LE Fkt jest faktem... obecny kierownik nic nie interweniuje.zgania na wszystkich innych

Pracownik Produkcji

przyjmą każdego . zero pytan. jak sie podoba to do pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

BTRYGADZIŚCI RAFAŁ NIE Łpie u nas. ale ten z w WARSZYTATU CO PRZYCHODZI... DZŚ MIMÓWIUTNIJ, A PÓŹNIEJSIĘ OKAZUJE DWA DNI PÓŹNIEJ ŻE INNE ZAMÓWIENNIE

Czy ELTEM SP. Z.O.O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tadeusz

Złóż civi, idź na rozmowę to się dowiesz.

Jogi

Tak, głównie 7-15 i 2 zmiany 6-14/14-22 na maszynach.

Ona

To dziwne nie dali ci nawet szansy spróbowania przynajmniej na dwa miesiące.

@Ona

Pewnie musiał być naprawdę nieudany. Hi hi hi.

Ona

Nie rozumiem ciebie i tej firmy przychodzi chłopak chce pracować trzeba dać mu szansę a ty się wysmiewasz ,a firma od razu z góry że się nie nadaje.

bobofrut

A ja się do tej pory zastanawiam, jak wiele snopowiązałek Warta 2 mógłbym trzymać w nowej hali produkcyjnej. Jest dobrze a będzie jeszcze gorzej

coco bryce

Cóż, różne opinie o Eltemie pojawiały się tu i tam, Ja wam opowiem,nie kojarzę tej firmy źle, mimo, że codziennie wysmiewano mnie za wade wymowy i dziwaczny smiech, lecz konsekwentnie wyszedlem z depresyjnych stanow i jestem teraz silnym czlowiekiem na drodze Zen. Depresja i uwolnienie z niej to jedna z metafor dzialania tej firmy. Jezeli masz depresje i chcesz z niej trwale sie wydostac to kieruj sie do Eltemu, bo tylko tu mozna sie uwolnic od jakiegokolwiek powiazania z logika, racjonalnym dzialaniem, przyzwoitoscia, respektem dla ludzi i naturalnym wstydem. Jezeli juz wyrazisz swoje serce mozesz opuscic ta firme i pojsc gdziekolwiek. Ale bedziesz osadzony w esencji kuriozum zycia jakim zyjemy. Pozdrawiam cieplutko.

Co nowego w eltemie?

Serdżio minetti
@Luigi

Twoją starą zwolnili. Z nowości to tyle.

Jp

Kogoś tu chyba nieco poniosło. Wiadomo, że raz jest lepiej raz jest gorzej, jak w każdej zresztą pracy ale żeby aż takie brednie pisać? Z wielu komentarzy tu wypisywanych, nowa osoba być może chcąca się zatrudnić, wywnioskuje, że w firmie dzieje się patologia i rzeź a to nieprawda, bo jakoś sporo osób pracuje i nie narzeka. Może warto zastanowić się nad sobą, bo jeśli sam wnosisz chorą atmosferę, nie dziw się, że ktoś cię nie traktuje jakbyś chciał.

Norm

A ty co nazwiskami rzucasz??? Przedstaw się jak tak otwarcie porywasz...i mylisz się ten dział i osoby na nim są najnormalniejsze w przeciwieństwie do prasek- du.p.o obrabiarek zapewne z tego działu pochodzisz

umbro

W TEJ FIRMIE NIE CHODZI JAKIE MASZ KOMPETENCJE- WAŻNE CZY MASZ KOGOŚ Z RODZINY (usunięte przez administratora) A TERAZ W FIRMIE OBCA FIRMA BEDZIE SPRZEDAWAŁA BORÓWKI...... O CO CHODZI....????

Stolec

U nas w ulter sport też pracował pan kierownik M, O poczytajcie

Puchatek
@Stolec

Podrzuć linka i z jakimi datami wpisy przeglądać.

Xx

O jakiej dokładnie brygadzistce mowa?

umbro

to dokładnie, Magda miesza strasznie terminy- ona nadaje się do zwolnienia

Ciekawy

Czy z zwykłego pracownika jest szansa na awans?

Mumu
@Ciekawy

Na awans nie ma szans, na ewentualnie pod biurkiem z tego co widać, kierownik lubi jak go kokietują kobiety, więc szansa na awans jest.

Nina

czy w ostatnim czasie ktoś z Was również został zwolniony ?

Zuza
@Nina

W ostatnim to znaczy kiedy ?

Nina
@Zuza

Na przestrzeni miesiąca

Zuza
@Nina

Chodzi ci o czerwiec br. słyszałam że komuś nie przedłuzyli umów ale nie znam szczegółów trudno wszystkich poznać nie chodzi sie po hali to i się nie wie.To znaczy że miałas umowę i przedłużyli ci?

Lol

Co myślicie o tym nowym kierowniku?

Mari
@Lol

Jest OK. Konkretny i nie przywala się o bzdury. Myślę że na plus.

Luigi

Czy w tej firmie zmienił się kierownik produkcji?

Xxxx

Chyba na twoja

Luigi

Kto teraz dowodzi? Dlaczego odszedł?

Koziołek matołek
@Luigi

Nie interesuj się bo ci ta wiedza nie potrzebna pusta justynko rynsztokowa damo o paskudnym pysku i charakterze. Zamknij już ten plugawy pysk i odczep się od tego forum. Córeczką się zajmij jadowata, nieszczęśliwa żmijo. Jak ktoś cię wogóle wziął. Musiał być ślepy albo głuchy albo i to i to...

Efcia

Dziwisz się. Sam ściwrwojad ludzi obraża to i po niej jadą. Obleśna baba.

Nikt

Katy59 jesteś zawiedziona? :) te twoje wpisy są już nudne, płytkie i nie mają żadnej treści, po drugie nie rób wioski z naszej firmy, ponieważ twoje wypowiedzi obrażają mnie jako pracownika. Moi znajomi jak to czytają to pytają mi się z jakimi ludźmi ja tu pracuję. W sumie nie dziwię im się. Znajdź sobie jakieś chobby.

Elvis

Wartościowi się nie zwalniają tylko ten śmieć ludzki. A ty odeszłaś czy cię zwolniono Katy?

Obserwator
@Elvis

Kim ty jesteś aby wyzywać tak ludzi?. Kto cię do tego upoważnił?. Po takich wypowiedziach widać kto tam pracuje?.

Grochol
@Nikt

Ta firma to WIEŚ TAŃCZY I ŚPIEWA kto pamięta gdy jedna z Pracownic się wyróżniła na podłogę a druga w (usunięte przez administratora) kopneła ???? Gdy takie rzeczy się dzieją w firmie że wszyscy wszystkim świnie podkładają a nawet (usunięte przez administratora) może być dobrze?

Madzik
@Grochol

Jak się wyrózniła na podłogę? Ty się wyróżniasz ale analfabetyzmem . Widać kto tu pisze. Żal takich pustaków.

Jacek

Ale ty kobieto jesteś pusta, świadczy o tym styl twoich wypowiedzi i słownictwo jakiego używasz. Boli cię że cie (usunięte przez administratora)i teraz nie możesz się z tym pogodzić, więc jęczysz i jęczysz na tym forum bo nic innego nie jesteś w stanie wymyślić, no cóż kto cię zna to o tym wie. Oj boli cię to, musisz się z tym pogodzić byłaś słaba i się ciebie pozbyli i dobrze. Teraz pozostało ci obrażanie wszystkich na tym fotum i jeczenie, pewnie teraz jesteś dumna z siebie, jaką to ty nie jesteś inteligentną osobą, ale im dokopalas aż ich tyłki bolą :)

Weź już daj spokój kup sobie trochę cegieł i wybuduj sobie zamek księżniczko z taką wysoka wieżą i zamurują cię tam i będziesz czekać na księcia który na rumaku błękitnym przyjedzie po ciebie albo na ośle jak Shrek i wtegy uwolni cię od złego smoka pod którym jesteś władaniu i wyruszycie w podróż w nieznane i ty będziesz żona sherka i będziecie żyli długo i szczęśliwie. Wtedy też zapomnisz o czarnoksiężniku Mo i krolowej lodu, pamiętaj dbać o osła. I ostatnie, ostrzeżenie nigdy nie patrz w lustro ponieważ zobaczysz w nim bardzo brzydka postać której widok może wydać Ci się znajomy, i pstryk i skończona bajka :). Teraz możesz łac jadem i płakać :)

OB

Pomyliłeś zawody. (usunięte przez administratora)Jak sobie radzisz w tej pracy?.

Zostaw merytoryczną opinię o ELTEM SP. Z.O.O. - Lublin

• Jak się pracuje w ELTEM SP. Z.O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ELTEM SP. Z.O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELTEM SP. Z.O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 7 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELTEM SP. Z.O.O.?

Kandydaci do pracy w ELTEM SP. Z.O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELTEM SP. Z.O.O.