Opinie o WALA sp z o.o w Wilkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WALA sp z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie WALA sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o WALA sp z o.o w Wilkowice

Krwawa Mary

Dramat. Państwowa Inspekcja Pracy powinna szczególnie zainteresować się kierowniczką Marią K. stosującą mobing i nękanie pracowników. Ta pani nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, więc ciekawe jak dostała się na swoje stanowisko;) Pracy brak, ludzie są zmuszani do brania urlopów i pomiatani jak śmiecie. Ledwo dostaniesz umowę na czas nieokreślony a już cię straszą dyscyplinarką i zmuszają do podpisania zwolnienia.

Lot nad kukułczym gniazdem

Firma zatrudniajaca sporo osób. Z zewnątrz wyglądającą dobrze, ale w środku (usunięte przez administratora). Ludzie wykręceni do maksimum na maszynach,warunki szkodliwe ,na obróbce mgła olejowa brak konkretnych odciagow, bardzo duży hałas, na lakierni dramatyczne zapylenie. Wynagrodzenia jak na obecne czasy słabe, soboty znikają na kwitku, brak jakiegokolwiek socjalu,kary za chorowanie. Najlepszy pracownik to głupi pracownik co zje kupę z pod siebie. Zero szacunku do człowieka, możesz pracować 15 lat A oni cię zwolnią z dnia na dzień bez tłumaczenia. Bardzo duży mobing. Szefostwo zero kultury. Ogólnie firma jeśli chodzi o zarządzanie to wieś śpiewa i tańczy.

Gerda
Kandydat

Jak jest z wynagrodzeniem i umowami w firmie? czy to prawda ze daja okres probny a pozniej zmaniast 30msc daja dwa lata, nastepnie 9 msc? Czy kazdy ma tylko stawke godzinowa i w dodatku tak niska>?czy z czasem sie to zwieksza? sa jakies premie? socjale itp?

SKAKANKA

Firma jest w porządku, jest spokój i szacunek, a to co najważniejsze to jest przyjemna atmosfera. Ludzie są fajni, nie ma problemów z umową ani z wypłatą, dodatkowo pakiet dostępu do lekarzy specjalistów. Zawsze znajdą się marudy co narzekają i nic im nie pasuje. W pracy się pracuje, a czasem trzeba się postarać. Jeśli ktoś szuka stabilizacji to z czystym sercem polecam firmę WALA.

Robolka Nowy wpis

Pracuję w tej firmie 4 lata i jak zwykle przed świętami kierownicy nie mają pojęcia czy szef coś rzuci na karpia. Podobno w kasie pusto i raczej nic nie dostaniemy a szkoda bo roboty po uszy co widać po ilości wysyłek. Chyba nie jest tak źle bo kolejne mercedesy kupują. Szkoda że właściciele traktują pracowników jak wrogów, my po prostu chcemy zarobić na godne życie a niestety ceny w sklepach x2 a wypłaty stoją w miejscu. Smutna walowska rzeczywistość.

Teresa Nowy wpis
@Robolka

tylko te auta to z ich prywatnych środków, nie firmowych? a jeśli o karpia chodzi to co rok temu u was wyszło i czy na każdym stanowisku dają to samo?

ikonka

Sprawdź 4 opinie klientów firmy WALA sp z o.o w Wilkowice.

Sprawdź

Monika
@SKAKANKA

Szacunek? Chyba jednak jesteś w błędzie.

@Monika

No to widocznie mam szczęście i trafiam na samych dobrych ludzi, sympatycznych, wyrozumiałych i wesołych =) Życzę wszystkim tego samego =)

@SKAKANKA

Pracuje w tej firmie już kilka miesięcy, na wstępie chciałbym zaznaczyć iż trochę zakładów mam na swoim świadectwie pracy. Powiem może w pod punktach: 1.Wynagrodzenie w terminie albo przed 2. Szatnie, stołówka, automaty weidingowe, po prostu pierwsza klasa 3. Bonus od firmy żeton wartości 100zł 4. Pakiety medyczne 5. Uszanowanie świąt(zakład zazwyczaj nie pracuje) 6. Nadgodziny dobrowolne (chcesz albo nie) 7. Jakoś nie widzę przewijających się twarzy, rotacji nie ma 8. Kto się zatrudni to trzyma się jak rzep psiego ogona.

@Pracownik

Otóż to, opinia trafiona w sedno, podpisuję się pod tym rękami i nogami =)

Adam

Też tak to widzę.

Marian
@Pracownik

Jest żeton jest ok. Polecam ten żeton.

Jasne
@SKAKANKA

Ty widziałaś szacunek na pokaz chyba.

Taki
@SKAKANKA

Bardziej zgadzam się z opiniami że w firmie stosowany mobing a nie przyjazna atmosfera ????

Teresa Nowy wpis
@Taki

Skoro tak twierdzisz to może doprecyzujesz swoją perspektywę? w czym konkretnie w Twoim przypadku się to przejawiało?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w WALA sp z o.o na stanowisko Konstruktor - Projektant?

Prawda Nowy wpis
@Pytanie

Tu na forum takiej odpowiedzi nie dostaniesz, tutaj jest hejt, wyśmiewanie i opisywanie pierduł nie istotnych.

Wolność

Czytając komentarze, aż żal mi niektórych. Jest kryzys chyba kurna wszędzie. Jeszcze nic się nie dzieje dramatycznego,chodzi mi o zwolnienia itd. Cieszymy się że mamy pracę i Ci najmądrzejsi którzy mają najwięcej do powiedzenia niech siedzą po cichu bo jeszcze ta praca jest. Proponuję zająć się rodziną i codziennymi problemami, a nie wywalać brudów na tematy firmy o których i tak większość nie ma pojęcia!!

Klaudyna
@Wolność

Ludzie nie doceniają tego co mają. Ale jak stracą to płaczą, że się im należy przecież. Praca jest, jaka jest, albo się pracuje, albo się zmienia. Wala zapewnia standardowe warunki pracy, nie ma palm kokosowych, ale nie ma też (usunięte przez administratora). Ludzie ocknijcie się bo możecie stracić to co macie.

@Klaudyna

Dobrze piszesz. Jeszcze jakbyś dodała jakie konkretnie te warunki. Chodzi mi o wypłaty. Ile można wyciągnąć na rękę? Kasa jest przyzwoita?

Wypłaty

@Tokarz

Oczywiście stawki dla tych którym się chce pracować. Łamagi egzystują za 3000zl

Teresa
@Frezer

większy staż / doświadczenie wynagradzają dodatkowo czy masz na myśli po prostu jakieś premie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WALA sp z o.o kandydat na stanowisko OPERATOR WIELOMASZYNOWY ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

A_no_prawda
@Krwawa Mary

No święta racja, mało tego kierownik powinien być jak studnia i informacje jemu przekazane powinny być poufne, a za sprawą między innymi tej Pani informacje wypływają na produkcję z prędkością światła, nie mówiąc już o tym że ludzie wiedzą kto aktualnie ma covida, kto w ciąży a kto ma biegunkę. Ale na kartkach podpisane NU bo przecież nie zgodne z prawem i RODO. Komedia.

@A_no_prawda

Może dyrekcja zrobi z nią wreszcie porządek, bo przez nią atmosfera w zakładzie jest po prostu zła, aż się nie chce przychodzić do pracy. Ośmieszanie pracownika w obecności innych to u niej norma.

adwarp_on_a
@Krwawa Mary

Jak dyrekcja ma robić porządek, skoro to właśnie jest porzadek wg dyrekcji

Zdzisek
@adwarp_on_a

Ta nieudolność ludzka, zawsze można zmienić pracodawcę.

Miodek
@Zdzisek

Pracodawca nikomu nie przeszkadza ..tylko innych trzeba zdyscyplinować ...I nie chodzi tu o ludzi pracujących na produkcji.

Kierownictwo
@Miodek

Ta jasne jeszcze nie widziałem firmy w której rządzi zwykły pleps. Możesz sobie palcem w bucie pokręcić. Nie podoba się za bramę. Cha cha cha

@Kierownictwo

Jak robota była to skakali po firmach jak małpy a tera trzymiom się jak pijany płotu. Czasy zweryfikują ludzi. Powinni wyrzucić wszystkich z krótkimi umowami.

Ja
@A_no_prawda

Trzeba by dodać jak ta cała krwawa Mary ciśnie po dyrekcji i szefie że mało ma do wypłaty.

Za dużo powiedziane
@Kierownictwo

Chyba masz małą wiedzę odnośnie kierowniczego "wykształcenia" .Mnie osobiście nie zależy czy ktoś ma wykształcenie czy nie ,ważne żeby praca była sprawna i logiczna.Jeśli lubisz być Pomiatany i nieszanowany tzn.,że wogole nie szanujesz siebie...Cha cha cha . Ps.Szacunek i kultura ma być z dwóch stron więc jeśli pozwolimy sobą pomiatać to nikt nas nigdy nie będzie traktował poważnie.Bez powodów nie powstały te komentarze jak widać.Może trzeba wyciągnąć wnioski z takich sytuacji .????

Mirka
@Za dużo powiedziane

To jest trafione w punkt, na szacunek zasługuje ktoś, kto sam potrafi okazać szacunek, a do tego robi rzeczy i prezentuje zachowania zasługujące na szacunek. Obrzucanie kogoś shitem na forum internetowym, hejt i narzekanie na pewno nie wklejają się w zakres szanowanych zachowań.

@Krwawa Mary

Niestety jak jest recesja na rynku pracy i w kraju to w grę wchodzą różne osobiste animozje i antypatie. Prawda jest taka że w obecnej sytuacji powinno się zwolnić młodych ludzi bo oni szybciej znajdą nowa pracę-szybcuej się aklimatyzują-mają lepsze predyspozycje techniczne,informatyczne.A starsi mają problemy z nowinkami technologicznymi,mają mniej sił.Ale za to mają duże doświadczenie i bardziej im zależy na stabilnej pracy.Młodym tylko coś się nie spodoba to zmieniają pracę. Starszemu już musi naprawdę coś dopiec żeby się zwolnić sam z siebie.Ale kadra rządząca niestety tego nie widzi.Jak chodziło zostać na nadgodziny czy praca w sobotę to kto zostawał?Kij ma dwa końce i lizusom też skończy się dobra passa.

Bulcia

Zwonienia, redukcje i system 4dniowy... dramat. A w biurach dalej siedzi masa zbędnych ludzi. Szkoda ze głowy lecą na dole a góry przepełnione. Na układy nie ma rady.

Manuel
@Bulcia

W tej firmie stanowisko kierownika jest zasługą wykształcenia kierunkowego, fachowości ,inteligencji i tyko (usunięte przez administratora) jeden wie czego jeszcze.

Bleble
@Manuel

Ty tak serio? Na pewnych halach wystarczy nazwisko albo bycie partnerem kogos z nazwiskiem???? wykształcenie zawodowe i siedzimy w biurze???? także zejdź na ziemię człowieku. Bo chyba o innych zakładach mówimy ????

Zender

Święta prawda Bulcia.

Biurowy
@Bulcia

Zwolnienia, redukcja, przestój, system....itd,a kooperacja zewnętrzna kręci się że hej ,ale na układy nie ma rady.

@Biurowy

Czemu zwalniają ludzi i są przestoje? Jest mało pracy czy po prostu produkcja stanęła? Powiesz o co chodzi?

Rada

Jak pracuje się na hali 7? przedszkole- kontynuacja? Znajomy znajomego znowu przyjęty lub jakiś awans?

Bleble
@Rada

Hala 7 to odwieczne przedszkole. Milion kierowników i samo kumoterstwo. Leserow tam jest na pęczki.Ludzi robotnych na dole brakuje a w biurach komputery dokładają.

Agata
@Bleble

Logistyka to miejsce dla leserów

Apollo
@Agata

Każdy dział w tej firmie to miejsce dla leserów ale jakoś się firma kręci

KLAUDYNA
@Apollo

W każdej firmie są leserzy, w każdej firmie są też ludzie, którym zależy i działają z zajawką. A z racji tego, że WALA się rozwija można twierdzić, że jednak więcej jest ludzi pozytywnych =) Leser pozostanie leserem i będzie narzekał, czy w tej czy w innej firmie. Szkoda energii na nich. Działajmy nadal w dobrej wierze, a będzie nam zdecydowanie lepiej.

Gerda

Gruby Bolek

Tak

Most
@Gerda

Zarobki na produkcji lipne ,kierownictwo ma tyle co na produkcji z 2 sobotami,w biurach lipa,zero socjalu,ważne że na kolejną halę są pieniądze

@Most

Żyj z takim przekonaniem szaraczku

Liść
@Most

Jaka praca taka płaca. Jak ktoś się stara to ma się dobrze, jak ktoś się snuje, by odbębnić 8h to też to widać. Co dajesz to dostajesz. Jak komuś nie pasuje praca na produkcji, to niech sobie zmieni =) A co do socjali to są, teraz każdy dostał żeton na posiłki za 100 zł na miesiąc, koszt to tylko 17 zł podatku, czyli w realu każdy dostał dodatkowe 83 zł do wypłaty. A jakby mało było, to jeszcze wszyscy dostali podwyżkę. Są pieniądze dla pracowników i są pieniądze na rozwój firmy. Wszystko działa jak należy.

Jorge
@Liść

No nic... Tylko w tej firmie pracować..

????????
@Liść

No śmiech na sali. Szkoda że po tej podwyższce i socjalu na jedzonko ucięto po 400 zł na premi. No brawo!

Tyt
@????????

Kierowników więcej niż ludzi a nic nie robią bo nawet dobrego wrażenia, śmiech to mało powiedziane …….

Bob
@????????

A czego się spodziewaliscie. To było do przewidzenia. Ta firma jak tylko może to kombinuje. Przed świętami dadzą 100 więcej i ludzie będą zadowoleni

Widłak
@Bob

Nie firma kombinuje tylko dyrektor,trzeba przed szefem wizerunek sobie wyrobić co jakiś czas.

@Liść

Żeton jako socjal ..... hmmmm serio? Socjal to wczasy pod gruszą, karty multisport itp

Tak
@Gerda

Umowa tak prawda. Nie każdy ma stawkę godzinową. Mają też miesięczne. 21/h. Nie zwiększa się. Dostaliśmy podwyżkę do 21 zł. A później zabrano nam 200 zł. z premi. Premie na święta 1 raz w roku , jeżeli jeszcze ja dostaniesz. Bardzo interesujące nie ma socjalu. Mamy jakieś żetony, na których jest 100 zł. do wybrania w automatach z jedzeniem i piciem.

@Gerda

Ile zarabia się w tej firmie w biurze? Np technolog ?

Mariusz
@Magda

Nikt tutaj nie napisze ile zarabia bo po prostu (usunięte przez administratora) wstyd się przyznać.

Piotruś

Godziwie

@Piotruś

Godziwie czyli ile 3000, 4000 na rekę?

@Magda

Też bym się chciał dowiedzieć bo akurat finanse są dla mnie ważne. Jak płacą najniższą krajową to nawet nie mam co wysyłać CV. Jakbyś się dowiedziała jakie są konkretnie stawki to daj znać.

WALUŚ
@Magda

Pieniądze to nie wszystko.

Maniek
@WALUŚ

Niby tak ale bez pieniędzy dzieciom nie dasz jeść. Nie nakarmisz dzieci dobrą atmosferą a z tego co widzę firma szuka co chwilę pracowników więc rotacja jest chyba ostra. No chyba że brak chętnych do pracy?

Maniek
@Mariusz

Aż tak źle?

Nie
@Maniek

Firma cały czas się rozwija stąd też cały czas potrzeba ludzi do pracy ;)

Ilona
@Nie

To jakie stanowiska rozwijają? :) Gdzie najwięcej wakatów?

Zielonanana
@Ilona

https://www.praca.pl/s-wala.html?p=Wala powyższy link prowadzi do wszystkich ofert pracy w WALA Sp. z o.o. Aplikujcie, tylko proszę piszcie w formularzu na jakim stanowisku chcecie pracować. Myślę, że warto próbować, może się Wam spodoba i zostaniecie na długo, a jeśli nie, to zawsze jakieś doświadczenie. Przygoda przygoda - każdej chwili szkoda.

Były
@Gerda

Szybko premię biorą ,za nie wiadomo za co

Były
@Nie

Ha Ha

Natalia

Szukają pracownika biurowego z niemieckim widzę. Ciężka rozmowa rekrutacyjna pod kątem językowym? Ktoś się orientuje?

Młody

Oj ten Jacuś ,,nie nadawał się "w handlowym to na kierownika do lakieni .Łubudubu niech nam żyje.......

Wiesława
@Natalia

Nadal szukają pracownika z językiem niemieckim. Ważne by kandydat potrafił się porozumieć po niemiecku, ponieważ będzie miał za zadanie handlową obsługę firm niemieckich, telefonicznie i mailowo. Myślę że przed rozmową rekrutacyjną warto zapoznać się z podstawowymi słówkami branżowymi na niemieckiej wersji językowej strony WALA - https://www.wala.pl/de/ Atmosfera w biurze jest spokojna i przyjemna, rozmowa rekrutacyjna też taka będzie najprawdopodobniej =)

Roki
@Wiesława

Szukają, ale Jacka nikt nie jest wstanie zastąpić

Karolina
@Wiesława

A jest jakiś test sprawdzający w takim razie z języka niemieckiego? :)

Monika
@Natalia

Pewnie jeden z prezesów rolników będzie przepytywał. A nie zaraz .....

Wiesława
@Karolina

Tak, dostajesz umowę czy tam treść maila naszego po niemiecku i musisz słownie przetłumaczyć czego dotyczy. Jeśli ktoś faktycznie zna język to bułka z masłem =) ale warto zapoznać się ze słówkami branżowymi, dla lepszego (usunięte przez administratora)

Obecnie firma WALA sp z o.o poszukuje na stanowiska handlowiec Stacjonarny. Czy ktoś składa CV?

On
@Administrator

Przyjęcia do działu handlowego A na hali coraz mniej zamówień

He he he
@On

Co to za handlowcy którzy nie umieją pozyskać nowego klienta.

Liść
@He he he

Nie znam się, to się wypowiem. "He he he" - to twoje motto chyba, co? Handlowcy nie są od pozyskiwania klientów. To jest zadanie przedstawicieli handlowych. A jeśli chodzi o ilość zamówień to utrzymuje ten poziom co w zeszłym roku z drobnymi wachaniami, wrzesień nieco gorszy za to październik znacznie lepszy.

Mleczny
@Liść

Co to za handlowcy, którzy kompletnie nie interesują się ceną surowca na rynku ?

??
@Mleczny

Mogę się mylić ale wydaje mi się że od tego jest zaopatrzenie...

Robert
@Administrator

Może Jacek byłby zainteresowany

Tu i tam

Co tam znowu za pielgrzymki kierowników i dyrekcji chodzą do komory?

Heeee
@Tu i tam

Zamówili 6 kontenerów nierdzewki i aluminium przyjechał plastik i kauczuk????????

Bodo
Klient
@Heeee

Zamówić chłam za ciężkie pieniądze i umyć ręce,w tak ciężkich czasach gdzie trudno pozyskać klienta i jeszcze go utrzymać my mamy to sprzedawać.Mam nadzieję że wszystko zostanie zezłomowane.

Łukasz B.
@Heeee

Bo kurde tego się spawać nawet nie da.

Ilona
@Łukasz B.

A wiadomo chociaż czemu zdecydowali się na taki ruch i to zamówili? No chyba jakiś powód musiał być?

Xxx
@Ilona

Pomyśl sama,jeżeli firma uzależnia się od jednej osoby i tylko ta osoba jest odpowiedzialna za import z obcego kraju i pomimo badziewia nadal jest to zamawiane no to ........

Kazek
@Xxx

Musi mieć jakiś......

Dociekliwy
@Kazek

O co chodzi?

Witam jak z premiami u was? Wróciły do normy ,po tym jak nam zabrali po tym dodatku za nie chorowanie

@Pracownik

Po dodatku za niechorowanie czyli oficjalnie po premii frekwencyjnej, premie uznaniowe NIE były obcinane. No chyba, że ktoś chorował i nie chodził do pracy to miał obciętą, bo niestety ale premii za niepracowanie jeszcze nie wprowadzili. Jak ktoś zna firmę w której dają premię za niechodzenie do pracy i premię za niepracowanie to dajcie znać, jest wiele osób które chętnie skorzystają =) Premia odpoczynkowa, leniuchowa =)

Paulina
@SKAKANKA

Te premie uznaniowe na podstawie czego się uznaje? Chodzi o wyniki/akordy, zaangażowanie czy jeszcze coś innego?

Obiektywny pracownik
@Lot nad kukułczym gniazdem

Słaby hejt, postaraj się bardziej

Dociekliwy
@Lot nad kukułczym gniazdem

Kara za chorowanie? Co klenczaleś na zawiasach z miednicą w rękach? Wypowiadasz się pewnie w swoim imieniu to powiedz szczerze jadłeś kupę przez 15 lat?

Żenua
@Dociekliwy

Najbardziej ubawił mnie tekst ze ludzie wykręceni na maszynach na maksa hahaha Człowieku ty ludzi urobionych na maksa nie widziałeś w życiu swoim, a jak tak źle to droga wolna, przecież nikt na siłę nikogo nie trzyma. W swoim imieniu to on się nie wypowie bo tego typu człowiek to kozak w necie a(usunięte przez administratora) świecie.

Zosia

Super powiedziane.Bardzo trafna opinia

@Zosia

Niestety smutana prawda, o tym zakładzie.

Obiektywny
@Zosia

Dla tych co tak narzekają to musi być chyba pierwsza praca, bo nie mają pojęcia co się dzieje w innych firmach. Przecież w każdym zakładzie mniejszym czy większym są plusy i minusy, a firmę tworzą przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują, więc wylewając pomyje na kogoś trzeba sobie zdawać sprawę o czym to świadczy. Ludzie chyba naprawdę nie macie pojęcia o życiu.... Jak jest się szarym pracownikiem to by się chciało ingerować w decyzje szefostwa, a jak jest się szefem to by się chciało być szarym pracownikiem i mieć wszystko w d..... I tak to wygląda wszędzie, wiem bo w paru firmach przerobilem to się tego nasłuchalem i naooglądalem. Kto nie wierzy to z ciekawości polecam sprawdzić....

Jadzia
@Lot nad kukułczym gniazdem

Pracowałem 15 lat.Dziadostwo,mobing,kadra kierownicza poniżej poziomu kreta.

KLAUDYNA
@Jadzia

Ojojoj skoro było aż tak źle, to czemu tam tyle lat spędziłeś? Żal. Jak w pracy jest źle, to ludzie zmieniają pracę. Widać jednak nie było aż tak źle, skoro 15 lat pracowałeś. Ale ponarzekać zawsze można, czemu by nie. Ci co są na drabince wyżej zawsze będą potępiani przez tych którzy są niżej. Normalna kolej rzeczy. Bo ludzie już tacy są. Wiele osób w tej firmie pracuje latami, ponieważ jest to stabilna firma, nieustannie się rozwija, a co najważniejsze dba o swoich pracowników.

Helena
@KLAUDYNA

Nie raz ludzie boją się zmian i dlatego siedzą gdzieś przez tyle lat lub nie mają lepszych alternatyw. A skoro piszesz ze firma dba o pracowników , to czy można liczyć na podwyżki co jakiś czas ? Są jakieś dodatkowe benefity dla stałych pracowników?

@Helena

Skoro przez tyle lat nie mają lepszych alternatyw to chyba nie jest źle

Patryczek
@Lot nad kukułczym gniazdem

W samo sedno, nic dodać nic ująć

@Patryczek

Też tu pracujesz? Co to za kary za chorowanie? Obcinają premie za frekwencje czy co?

@Dawid

A co zdziwiony jesteś. Na L4 będzie Ci płacił pracodawca i zus? Jak Ci nie pasuje to się zwolni.

Alina
@Dawid

To chyba dość logiczne, premię dostaje się za dobrą pracę, za zaangażowanie, a skoro nie pracujesz bo siedzisz w domu na L4 to za co masz dostać premię? Może ktoś kiedyś wymyśli premię za nicnierobienie, wtedy będzie więcej szczęśliwych ludzi na świecie =)

Tatian
@Lot nad kukułczym gniazdem

Pracowałem tam wiele lat i wszystko to jwst najprawdziwszą prawdą.Wiocha,wiocha,wiocha

Magazyn
@Tatian

No kurde a tak się rozwijają.

Pepo

Tak właśnie robią.

Natalia
@Pracownik

No to chyba normalne ze płaci za zwolnienie nie? Gdzie ty żyjesz, to jest dziwne dla Ciebie?

Anonim

Ha wielka premia frekfencyjna-żenada.Mogliście od razu dac po 100 zł a nie pisać 200 a wziąć z premi po 100 zł.

Aneta
@Anonim

czyli co jednak 100 zł to premia frekwencyjna ?? Czy 200 a 100 zł za coś Ci wzięli ??

Śmiech
@Aneta

Wzięli 100 a dali 40, bo z 200 minus podatek to jest ok. 140 , rachunek prosty :)

@Aneta

Niby szumnie dali 200 zł ale 100 zł potrącili z premii uznaniowej co w efekcie wychodzi ze za frekwencję jest 100 a nie 200.Po co te pisma-zebrania?Traktują ludzi jak niepelnosprawych umysłowo.Brak szacunku do pracowników I tyle w temacie.

Lekarz
Kandydat

Jak byś był normalny to nie umieszczał byś wpisu podwójnie. Sory to taki żarcik.

Wika

A jak mają traktować jak dyrektor i reszta ważniaków chora umysłowo.Dyrektor od spraw błahych musi się czymś wykazać bo on tylko albo premie zabrać albo kogoś zniszczyć to jego rola w firmie.

@Wika

To hejt a nie opinia

Roman

No tak a co? Z czym masz problem? Jak Ci źle na produkcji to szukaj pracy biurowej. Jak Ci źle u WALI to szukaj innej pracy u innego pracodawcy. Decydujesz sam o swoim życiu. Przy tej sytuacji na rynku pracy możesz Sobie poprawić jak nie pasuje praca, wszystkie zakłady przyjmują ludzi. Zastanów się nad Sobą ile tak naprawdę jesteś wart.

@Roman

Każdy robi to co lubi =) A jak nie lubi tego co robi, to powinien się postarać o to, by móc robić to co lubi =) Proste? Czasem nie jest to proste, czasem wymaga poświęceń, ale warto się postarać o to, by w pracy robić to co się lubi, w końcu spędzamy w pracy 1/3 dnia. A Ty Wika co lubisz robić? Może postaraj się żyć tak, by być szczęśliwą, tak dla siebie, a nie obwiniaj dyrektorów i całego świata dookoła, że masz słabe życie, słabą pracę, że jesteś w złym miejscu, w złym czasie. Zrób tak, żeby było Ci dobrze =)

Paulina
@Anonim

ten system socjalny premiowo-żetonowy to tylko dla pracowników na produkcji, czy tych z biur tez on obowiązuje?

Xxx
@Paulina

Dla wszystkich pracowników,również biurowych

Macha
@Paulina

Biurowy wbrew pozorom to też pracownik.

nikt

Gorąco i z całego serca NIE POLECAM. Chyba, że ktoś chce pracować za marne grosze, lubi jak dyrektor nim poniewiera (bo miał, nie wiem smutne dzieciństwo) - (usunięte przez administratora) na najwyższym poziomie, a i trzeba kochać nędznie płatne nadgodziny (czas pracy liczony na podstawie autografu z zeszytu). Muszę również dodać, że przy cnc mgła olejowa taka, że można ją nożem kroić, a na lakierni wcale nie lepiej.

@nikt

Twój podpis określa twoją osobowość. Zawsze możesz zmienić pracę.

Neutral
@nikt

Skoro nie wiesz to po co się wypowiadasz

Jola

Po prostu GENIUSZ

@Jola

Takie proste co nie

@nikt

Na jakie zarobki można liczyć w biurze w tej firmie?

Siekieramotyka

Od premii opłaca się pełne składki emerytalne. Taką wiedzę posiada chyba każdy pracownik. Gratuluję intelektu i braku podstawowej wiedzy. W firmie pracuje wiele osób ale niewątpliwie nie które nie zasługują nawet na minimalna krajową, przykład taka jedna jedyna Pani z pras to taka siekiera która tylko obgaduje koleżanki z produkcji.. Panie Kierownik dlaczego ta Pani pracuje tylko na jedną zmianę?

@Siekieramotyka

Nie rozsądniej byłoby zapytać kierownika o to face to face ? Nie masz odwagi ? A Ty, uważasz ze jesteś w porządku wylewając pomyje na koleżankę tu na forum pracowniczym ? Odpowiedz sobie sam :)

Kombajny
@Pracownik

Przestań się Gosiaczku wygłupiać. Jeżeli masz coś do koleżanek to w myśl zasady face to face a ty obrabiasz jak leci poza plecami nawet kolegę z pras.

Obserwator

Bardzo dobry pomysł z rotacją pracowników między magazynem a logistyką,może chłopcy z logistyki trochę otrzeźwieją,hahahaha.

Śiup
@Obserwator

Prawda jest taka że logistyka powinna pracować na zmiany jak cała firma.

Alek
@Obserwator

Co to za rotacja w logistyce? Nikt nic nie wie.

Pac
@Alek

Książkę piszesz? Szukasz pracy ?

Damn
@Alek

Ludzie zajmijcie się swoimi sprawami. Ostatnimi czasy bardzo słaba atmosfera panuje w firmie, Każdy każdego wypytuje albo obgaduje za plecami. Ludzie skąd w was tyle jadu...? Niech każdy patrzy siebie...

Młody
Kandydat

Witam jak wygląda praca na tokarkach CNC w tej firmie?

made in Poland

Stabilna i stale rozwijająca się firma produkcyjna z bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym - dlatego warto tu pracować aby zdobywać doświadczenie i przy tym mieć poczucie stabilności.

Balbina
@made in Poland

Dokładnie. Firma nieustannie się rozwija. Jest nowa hala, aktualnie trwa przeorganizowywanie powierzchni, przenoszenie maszyn, praca stabilna i pewna. Firma poszerza dystrybucję na rynki zagraniczne, szuka ludzi do pracy. Na produkcji jest hałas, ale tak jest zwykle na produkcji, ale poziom hałasu zależy też od działu. Generalnie z czystym sercem polecam pracę w tej firmie osobom które szukają stabilności i fajnej atmosfery. A opiniami poniżej chyba nie należy się zbytnio przejmować, hejterzy i marudy są wszędzie. (usunięte przez administratora) się zdarza.

Maciej
@Balbina

Możesz mi powiedzieć coś o zarobkach w tej firmie? Czy Wala to dobre miejsce jeśli chce się rozwijać? Szukają tu osób bez doświadczenia? :) Mam nadzieję że będziesz w stanie mi niedługo odpowiedzieć! :)

Balbina
@Maciej

Zarobki zależne są od stanowiska i poziomu doświadczenia. Czy szukają ludzi bez doświadczenia? Tak ! Na stronie WALA jest formularz zgłoszeniowy do pracy, zachęcam by się przekonać samemu jak tu jest ... warto ! A tu link do formularza: https://www.wala.pl/pl/kontakt.htm

@Balbina

Jak zachęcasz to znaczy, że nie jest źle. A te osoby bez doświadczenia mają jakieś szkolenie wdrażające, czy tak od razu są wrzucani na głęboką wodę?

Balbin
@Dawid

Stawka została podwyższona, jednak po przepracowany miesiącu z nową stawką zabrali nam część premii. Mądre? Dobre ? Zachęcające? Odpowiedzcie sobie sami

@made in Poland

Park maszynowy ok ale jakie w tej firmie jest podejście do pracownika?

@Magda

Z tego co widzę fatalne. Traktują ludzi delikatnie mówią niepoważnie.

W WALA sp z o.o prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Operator. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o WALA sp z o.o - Wilkowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w WALA sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALA sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALA sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie WALA sp z o.o?

Liczba opinii klientów firmy WALA sp z o.o, to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
WALA sp z o.o