Opinie o WALA sp z o.o w Wilkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WALA sp z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie WALA sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WALA sp z o.o w Wilkowice

Ek

Jakie są obecnie zarobki ?

Dawid

Widzę ogłoszenie na magazyn jak wygląda tam sytuacja z traktowanie i praca , jakie stawki na magazynie ?

Dominik
@Dawid

Wiara magazyn pracuje na 3zmiany?

Kto na produkcji CNC zarobi 7 tyś?haha tak napisane jest w ogłoszeniu i ciekawy jestem . Albo co trzeba zrobić żeby tyle mieć ????

Teresa

Samo w sobie doświadczenie to jak tu się wycenia? Jak mam powiedzmy 5 lat za sobą to ile mi dadzą na start? To o czym piszesz to już z jakimiś dodatkami itp by było?

Brutto

To jest kwota brutto więc na rękę ok 5500PLN

Zuza

ciekawa sprawa bo do biura na odpowiedzialne stanowisko proponowali 4 tys :)

@Zuza

Odpowiedzialne tzn? I może trzeba coś negocjować czymś jeszcze się wykazać? jak doceniają tego typu osiągniecia?

@Teresa

Tak negocjować :) z kim? Z panem który nawet się nie przedstawia na początku rozmowy ? Może to był jakiś kominiarz ? Tego nie wiem.

Ile zarabia konstruktor w tej firmie ? Od jakiegoś czasu widzę ogłoszenie a szukam.

Kąstruktor
@Marcin

Około 8 do 12 netto

Kryśka
@Marcin

Złóż zgłoszenie przez link (ostatni zakładka PRACA) https://www.wala.pl/pl/kontakt.htm Umów się na rozmowę o pracę i dowiesz się osobiście, gdyż jest to zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności. Zapraszamy :)

@Kąstruktor

jak może wyjść od 8 do 12? jest szansa na to aby to rozwinąć lub wyjaśnić? jest to wynik finansowy po odjęciu jakichś kosztów? jak praca takiego konstruktora może wyglądać za taką stawkę?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WALA sp z o.o kandydat na stanowisko Pracownik produkcji - operator CNC ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Młynek

Ludzi traktują jak pionków na chińczyku. Podstawą jest dobry szkielet zakładu, czyli kierownicy brygadziści, a takich w tym zakładzie niestety brak. Za brygadzistów zrobili jakiś łepków co pewnie na Gorkiego chodzili. No dramat. Święta idą i czas niestety na szczerą prawdę.

Ototo
@Młynek

Pozostaje jedynie współczuć, jeśli komuś w głowie „przy Świętach” obrabianie (usunięte przez administratora) pracownikom. Bardzo dobrze ze nasi brygadziści to młodzi Panowie, szkoda tylko ze firma nie daje im możliwości wypowiedzenia się i wdrożenia zmian które z pewnością usprawniłyby prace na produkcji. Za to zmiany wprowadzają ludzie którzy pojęcia bladego o pracy na produkcji nie mają. Życzę Wesolych Świąt i mniej jadu i zawiści :)

Kryśka
@Ototo

Jeśli ktoś ma pomysł na usprawnienie działania produkcji to warto go wyrazić, każdy pomysł zostanie rozważony i jeśli realne ma pomóc i ułatwić pracę to zapraszamy do przełożonych. Każdy chce, żeby pracowało się lepiej :)

@Kryśka

a to ciekawe i pracownicy często są do tego zachęcani czy bez takich sugestii tak czy siak to robią? i czy można liczyć na jakieś dodatkowe uznanie jeśli ktoś wpadnie z genialnym pomysłem? :)

Abcd
@Młynek

Jeżeli nie podoba Ci się praca tych oto brygadzistów, uważasz ze byłbyś lepszym pracownikiem na tym stanowisku lub masz jakiś dobre pomysły to dlaczego do nich nie podejdziesz i im o tym nie powiesz? To są tak samo pracownicy jak Ty… internet to człowiek odważny ale nie ma się czego bać, naprawdę ;) a co do „ łepków z gorkiego” jak bys siebie nazwał skoro pod nimi pracujesz… pozdrawiam :)

Bala

Witam, chciałem aplikować na stanowisko programista PLC. Czy naprawdę firma jest tak niestabilna jak piszecie?

@Bala

Ciekawe co Ci odpowiedzą, mnie zastanawia oferowana stawka z ogłoszenia, bo widzę, że jest od 4 tys do 7 tys brutto a ktoś na forum pisał, że 8 tys to dla niego za mało. Faktycznie praca tu jest tak nieadekwatna co do stawki? I z czego wynika ta rozbieżność w postaci 3 tys w widełkach tak właściwie? Napisze ktoś?

Witam orientuje się ktoś jak wygląda praca jako pomocnik konstruktora /konstruktor na jake zarobki mogę liczyć bez doświadczenia tylko po kursie AutoCAD

@Zainteresowany

Pewnie 3 tys

@Zainteresowany

koło 3 skoro jako pomocnik i 4 jako konstruktor.

Mam doświadczenie w pracy jako Programista PLC. Myślicie, że firma WALA sp z o.o będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

krzysztof

Byłem na rozmowie wszystko ok. ale propozycja wynagrodzenia 8000 netto to za mało jak dla mnie

@krzysztof

a za jakie kompetencje i doświadczenie Ci tyle zawołali? Swoją drogą to podałeś im swoją kwotę? Ciekawa byłabym reakcji. Ile wyniosła?

Się porobiło z tą sobotą XD

Teresa

Jakieś aktualne info masz? co się z sobotami podziało, ile teraz od nich płacą?

Pracownicy

Dlaczego firma nie oferuje takiego benefitu jakim jest karta multisport ? Jest tyle młodych ludzi którzy mogliby z tego skorzystać a i dzieci pracowników miałyby ta możliwość :/ wielka szkoda

NICK

Serdecznie nie polecam! Musisz być jasnowidzem, żeby sprostać chorym oczekiwaniom (oczywiście najpierw musisz odgadnąć czego chcą, bo kto to widział, żeby w Wali ktoś normalnie powiedział o co chodzi). Jeśli nie masz tam znajomości - jesteś ulubieńcem szefa lub wielmożnego prezesa zapomnij o godnym traktowaniu. (usunięte przez administratora) to coś na porządku dziennym. Jak prezes wstał lewą nogą to Twój dzień też będzie zmarnowany. Warunki pracy poniżej ludzkiej godności, pensja śmieszna, benefity bez komentarza. W dwóch słowach NIE POLECAM!

Dawid

Aż taki awans ze szwaczki na kierownika? Możliwe w firmie są takie zmiany stanowiska? Czy nie każdy dostaje taką szanse?

Robolka

Pracuję w tej firmie 4 lata i jak zwykle przed świętami kierownicy nie mają pojęcia czy szef coś rzuci na karpia. Podobno w kasie pusto i raczej nic nie dostaniemy a szkoda bo roboty po uszy co widać po ilości wysyłek. Chyba nie jest tak źle bo kolejne mercedesy kupują. Szkoda że właściciele traktują pracowników jak wrogów, my po prostu chcemy zarobić na godne życie a niestety ceny w sklepach x2 a wypłaty stoją w miejscu. Smutna walowska rzeczywistość.

@Robolka

tylko te auta to z ich prywatnych środków, nie firmowych? a jeśli o karpia chodzi to co rok temu u was wyszło i czy na każdym stanowisku dają to samo?

SKAKANKA

Firma jest w porządku, jest spokój i szacunek, a to co najważniejsze to jest przyjemna atmosfera. Ludzie są fajni, nie ma problemów z umową ani z wypłatą, dodatkowo pakiet dostępu do lekarzy specjalistów. Zawsze znajdą się marudy co narzekają i nic im nie pasuje. W pracy się pracuje, a czasem trzeba się postarać. Jeśli ktoś szuka stabilizacji to z czystym sercem polecam firmę WALA.

@SKAKANKA

Szacunek? Chyba jednak jesteś w błędzie.

@Monika

No to widocznie mam szczęście i trafiam na samych dobrych ludzi, sympatycznych, wyrozumiałych i wesołych =) Życzę wszystkim tego samego =)

@SKAKANKA

Pracuje w tej firmie już kilka miesięcy, na wstępie chciałbym zaznaczyć iż trochę zakładów mam na swoim świadectwie pracy. Powiem może w pod punktach: 1.Wynagrodzenie w terminie albo przed 2. Szatnie, stołówka, automaty weidingowe, po prostu pierwsza klasa 3. Bonus od firmy żeton wartości 100zł 4. Pakiety medyczne 5. Uszanowanie świąt(zakład zazwyczaj nie pracuje) 6. Nadgodziny dobrowolne (chcesz albo nie) 7. Jakoś nie widzę przewijających się twarzy, rotacji nie ma 8. Kto się zatrudni to trzyma się jak rzep psiego ogona.

SKAKANKA

Otóż to, opinia trafiona w sedno, podpisuję się pod tym rękami i nogami =)

Też tak to widzę.

Marian

Jest żeton jest ok. Polecam ten żeton.

Jasne
@SKAKANKA

Ty widziałaś szacunek na pokaz chyba.

Taki
@SKAKANKA

Bardziej zgadzam się z opiniami że w firmie stosowany mobing a nie przyjazna atmosfera ????

@Taki

Skoro tak twierdzisz to może doprecyzujesz swoją perspektywę? w czym konkretnie w Twoim przypadku się to przejawiało?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w WALA sp z o.o na stanowisko Konstruktor - Projektant?

Prawda

Tu na forum takiej odpowiedzi nie dostaniesz, tutaj jest hejt, wyśmiewanie i opisywanie pierduł nie istotnych.

Wolność

Czytając komentarze, aż żal mi niektórych. Jest kryzys chyba kurna wszędzie. Jeszcze nic się nie dzieje dramatycznego,chodzi mi o zwolnienia itd. Cieszymy się że mamy pracę i Ci najmądrzejsi którzy mają najwięcej do powiedzenia niech siedzą po cichu bo jeszcze ta praca jest. Proponuję zająć się rodziną i codziennymi problemami, a nie wywalać brudów na tematy firmy o których i tak większość nie ma pojęcia!!

Klaudyna
@Wolność

Ludzie nie doceniają tego co mają. Ale jak stracą to płaczą, że się im należy przecież. Praca jest, jaka jest, albo się pracuje, albo się zmienia. Wala zapewnia standardowe warunki pracy, nie ma palm kokosowych, ale nie ma też (usunięte przez administratora). Ludzie ocknijcie się bo możecie stracić to co macie.

@Klaudyna

Dobrze piszesz. Jeszcze jakbyś dodała jakie konkretnie te warunki. Chodzi mi o wypłaty. Ile można wyciągnąć na rękę? Kasa jest przyzwoita?

Wypłaty

Frezer
@Tokarz

Oczywiście stawki dla tych którym się chce pracować. Łamagi egzystują za 3000zl

@Frezer

większy staż / doświadczenie wynagradzają dodatkowo czy masz na myśli po prostu jakieś premie?

Krwawa Mary

Dramat. Państwowa Inspekcja Pracy powinna szczególnie zainteresować się kierowniczką Marią K. stosującą mobing i nękanie pracowników. Ta pani nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, więc ciekawe jak dostała się na swoje stanowisko;) Pracy brak, ludzie są zmuszani do brania urlopów i pomiatani jak śmiecie. Ledwo dostaniesz umowę na czas nieokreślony a już cię straszą dyscyplinarką i zmuszają do podpisania zwolnienia.

A_no_prawda
@Krwawa Mary

No święta racja, mało tego kierownik powinien być jak studnia i informacje jemu przekazane powinny być poufne, a za sprawą między innymi tej Pani informacje wypływają na produkcję z prędkością światła, nie mówiąc już o tym że ludzie wiedzą kto aktualnie ma covida, kto w ciąży a kto ma biegunkę. Ale na kartkach podpisane NU bo przecież nie zgodne z prawem i RODO. Komedia.

Krwawa Mary
@A_no_prawda

Może dyrekcja zrobi z nią wreszcie porządek, bo przez nią atmosfera w zakładzie jest po prostu zła, aż się nie chce przychodzić do pracy. Ośmieszanie pracownika w obecności innych to u niej norma.

adwarp_on_a
@Krwawa Mary

Jak dyrekcja ma robić porządek, skoro to właśnie jest porzadek wg dyrekcji

Zdzisek
@adwarp_on_a

Ta nieudolność ludzka, zawsze można zmienić pracodawcę.

Miodek
@Zdzisek

Pracodawca nikomu nie przeszkadza ..tylko innych trzeba zdyscyplinować ...I nie chodzi tu o ludzi pracujących na produkcji.

Kierownictwo
@Miodek

Ta jasne jeszcze nie widziałem firmy w której rządzi zwykły pleps. Możesz sobie palcem w bucie pokręcić. Nie podoba się za bramę. Cha cha cha

@Kierownictwo

Jak robota była to skakali po firmach jak małpy a tera trzymiom się jak pijany płotu. Czasy zweryfikują ludzi. Powinni wyrzucić wszystkich z krótkimi umowami.

@A_no_prawda

Trzeba by dodać jak ta cała krwawa Mary ciśnie po dyrekcji i szefie że mało ma do wypłaty.

Za dużo powiedziane
@Kierownictwo

Chyba masz małą wiedzę odnośnie kierowniczego "wykształcenia" .Mnie osobiście nie zależy czy ktoś ma wykształcenie czy nie ,ważne żeby praca była sprawna i logiczna.Jeśli lubisz być Pomiatany i nieszanowany tzn.,że wogole nie szanujesz siebie...Cha cha cha . Ps.Szacunek i kultura ma być z dwóch stron więc jeśli pozwolimy sobą pomiatać to nikt nas nigdy nie będzie traktował poważnie.Bez powodów nie powstały te komentarze jak widać.Może trzeba wyciągnąć wnioski z takich sytuacji .????

Mirka
@Za dużo powiedziane

To jest trafione w punkt, na szacunek zasługuje ktoś, kto sam potrafi okazać szacunek, a do tego robi rzeczy i prezentuje zachowania zasługujące na szacunek. Obrzucanie kogoś shitem na forum internetowym, hejt i narzekanie na pewno nie wklejają się w zakres szanowanych zachowań.

@Krwawa Mary

Niestety jak jest recesja na rynku pracy i w kraju to w grę wchodzą różne osobiste animozje i antypatie. Prawda jest taka że w obecnej sytuacji powinno się zwolnić młodych ludzi bo oni szybciej znajdą nowa pracę-szybcuej się aklimatyzują-mają lepsze predyspozycje techniczne,informatyczne.A starsi mają problemy z nowinkami technologicznymi,mają mniej sił.Ale za to mają duże doświadczenie i bardziej im zależy na stabilnej pracy.Młodym tylko coś się nie spodoba to zmieniają pracę. Starszemu już musi naprawdę coś dopiec żeby się zwolnić sam z siebie.Ale kadra rządząca niestety tego nie widzi.Jak chodziło zostać na nadgodziny czy praca w sobotę to kto zostawał?Kij ma dwa końce i lizusom też skończy się dobra passa.

Bulcia

Zwonienia, redukcje i system 4dniowy... dramat. A w biurach dalej siedzi masa zbędnych ludzi. Szkoda ze głowy lecą na dole a góry przepełnione. Na układy nie ma rady.

Manuel
@Bulcia

W tej firmie stanowisko kierownika jest zasługą wykształcenia kierunkowego, fachowości ,inteligencji i tyko (usunięte przez administratora) jeden wie czego jeszcze.

Bleble
@Manuel

Ty tak serio? Na pewnych halach wystarczy nazwisko albo bycie partnerem kogos z nazwiskiem???? wykształcenie zawodowe i siedzimy w biurze???? także zejdź na ziemię człowieku. Bo chyba o innych zakładach mówimy ????

Zender

Święta prawda Bulcia.

Biurowy
@Bulcia

Zwolnienia, redukcja, przestój, system....itd,a kooperacja zewnętrzna kręci się że hej ,ale na układy nie ma rady.

@Biurowy

Czemu zwalniają ludzi i są przestoje? Jest mało pracy czy po prostu produkcja stanęła? Powiesz o co chodzi?

Rada

Jak pracuje się na hali 7? przedszkole- kontynuacja? Znajomy znajomego znowu przyjęty lub jakiś awans?

Bleble
@Rada

Hala 7 to odwieczne przedszkole. Milion kierowników i samo kumoterstwo. Leserow tam jest na pęczki.Ludzi robotnych na dole brakuje a w biurach komputery dokładają.

Agata
@Bleble

Logistyka to miejsce dla leserów

Apollo
@Agata

Każdy dział w tej firmie to miejsce dla leserów ale jakoś się firma kręci

KLAUDYNA
@Apollo

W każdej firmie są leserzy, w każdej firmie są też ludzie, którym zależy i działają z zajawką. A z racji tego, że WALA się rozwija można twierdzić, że jednak więcej jest ludzi pozytywnych =) Leser pozostanie leserem i będzie narzekał, czy w tej czy w innej firmie. Szkoda energii na nich. Działajmy nadal w dobrej wierze, a będzie nam zdecydowanie lepiej.

Gerda

Jak jest z wynagrodzeniem i umowami w firmie? czy to prawda ze daja okres probny a pozniej zmaniast 30msc daja dwa lata, nastepnie 9 msc? Czy kazdy ma tylko stawke godzinowa i w dodatku tak niska>?czy z czasem sie to zwieksza? sa jakies premie? socjale itp?

Gruby Bolek

Tak

Most
@Gerda

Zarobki na produkcji lipne ,kierownictwo ma tyle co na produkcji z 2 sobotami,w biurach lipa,zero socjalu,ważne że na kolejną halę są pieniądze

Roman
@Most

Żyj z takim przekonaniem szaraczku

Liść
@Most

Jaka praca taka płaca. Jak ktoś się stara to ma się dobrze, jak ktoś się snuje, by odbębnić 8h to też to widać. Co dajesz to dostajesz. Jak komuś nie pasuje praca na produkcji, to niech sobie zmieni =) A co do socjali to są, teraz każdy dostał żeton na posiłki za 100 zł na miesiąc, koszt to tylko 17 zł podatku, czyli w realu każdy dostał dodatkowe 83 zł do wypłaty. A jakby mało było, to jeszcze wszyscy dostali podwyżkę. Są pieniądze dla pracowników i są pieniądze na rozwój firmy. Wszystko działa jak należy.

Jorge
@Liść

No nic... Tylko w tej firmie pracować..

????????
@Liść

No śmiech na sali. Szkoda że po tej podwyższce i socjalu na jedzonko ucięto po 400 zł na premi. No brawo!

Tyt
@????????

Kierowników więcej niż ludzi a nic nie robią bo nawet dobrego wrażenia, śmiech to mało powiedziane …….

Bob
@????????

A czego się spodziewaliscie. To było do przewidzenia. Ta firma jak tylko może to kombinuje. Przed świętami dadzą 100 więcej i ludzie będą zadowoleni

Widłak
@Bob

Nie firma kombinuje tylko dyrektor,trzeba przed szefem wizerunek sobie wyrobić co jakiś czas.

@Liść

Żeton jako socjal ..... hmmmm serio? Socjal to wczasy pod gruszą, karty multisport itp

Tak
@Gerda

Umowa tak prawda. Nie każdy ma stawkę godzinową. Mają też miesięczne. 21/h. Nie zwiększa się. Dostaliśmy podwyżkę do 21 zł. A później zabrano nam 200 zł. z premi. Premie na święta 1 raz w roku , jeżeli jeszcze ja dostaniesz. Bardzo interesujące nie ma socjalu. Mamy jakieś żetony, na których jest 100 zł. do wybrania w automatach z jedzeniem i piciem.

@Gerda

Ile zarabia się w tej firmie w biurze? Np technolog ?

Mariusz
@Magda

Nikt tutaj nie napisze ile zarabia bo po prostu (usunięte przez administratora) wstyd się przyznać.

Piotruś

Godziwie

@Piotruś

Godziwie czyli ile 3000, 4000 na rekę?

@Magda

Też bym się chciał dowiedzieć bo akurat finanse są dla mnie ważne. Jak płacą najniższą krajową to nawet nie mam co wysyłać CV. Jakbyś się dowiedziała jakie są konkretnie stawki to daj znać.

WALUŚ
@Magda

Pieniądze to nie wszystko.

Maniek
@WALUŚ

Niby tak ale bez pieniędzy dzieciom nie dasz jeść. Nie nakarmisz dzieci dobrą atmosferą a z tego co widzę firma szuka co chwilę pracowników więc rotacja jest chyba ostra. No chyba że brak chętnych do pracy?

Maniek
@Mariusz

Aż tak źle?

Nie
@Maniek

Firma cały czas się rozwija stąd też cały czas potrzeba ludzi do pracy ;)

Ilona
@Nie

To jakie stanowiska rozwijają? :) Gdzie najwięcej wakatów?

Zielonanana
@Ilona

https://www.praca.pl/s-wala.html?p=Wala powyższy link prowadzi do wszystkich ofert pracy w WALA Sp. z o.o. Aplikujcie, tylko proszę piszcie w formularzu na jakim stanowisku chcecie pracować. Myślę, że warto próbować, może się Wam spodoba i zostaniecie na długo, a jeśli nie, to zawsze jakieś doświadczenie. Przygoda przygoda - każdej chwili szkoda.

Były
@Gerda

Szybko premię biorą ,za nie wiadomo za co

Były
@Nie

Ha Ha

Zostaw merytoryczną opinię o WALA sp z o.o - Wilkowice

• Jak się pracuje w WALA sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALA sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALA sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WALA sp z o.o