Opinie o METATECH SP. Z O.O.

anonymous

Wyzysk na maksa

użytkownik zarejestrowany

@Rororo przypominam tylko o regulaminie forum. Obecnie firma METATECH SP. Z O.O. poszukuje pracownika na stanowisko Ślusarz - Operator Maszyn. W ofercie napisali, że firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Czy ktoś zamierza aplikować do firmy?

użytkownik zarejestrowany

@Rororo jeśli jakiś komentarz został usunięty, to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Warto zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawi się post na forum. Czy ktoś z was mógłby podzielić się swoją opinią na temat pracy w firmie METATECH SP. Z O.O.?

Rororo
@Iwona 3 tygodnie temu

No daj spokój. Piszesz jak jakiś robot. Na innych forach przechodzą bardziej pikantne choć zazwyczaj zasłużone opinie. Na niektórych jakoś są blokowane znacznie lagodniejsze. Wyczytałem że prezesik może se kupić jakiś pakiet i wpływać na komentarze. I to się dzieje tu. Amen

użytkownik zarejestrowany

@Zwolniony na tym forum nie można nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. @scooby :) dlaczego nie polecasz pracy w firmie METATECH SP. Z O.O.? Czy chodzi Ci tylko o współpracowników?

Rororo
@Iwona 08.09.2017, 17:53

Drogi kolego Iwonie... Jak tak bardzo chcesz wiedzieć jak się tam pracuje to się tam porostu przyjmij. Zobaczymy jakimi Ty obelgami zarzucisz ten wątek. Tylko pamietaj. O i kupili konto srebrne premium i wycinają bardziej dosadnie opinie ☺

Spawacz stanowisko1

Rudy uważa się za kierownika a popierają na każdym kroku nadgodziny naciągane i udaje ze najwięcej robi a pije po kątach

scooby :)

Nie polecam tej firmy sami poj..... ludzie a najbardziej uważajcie na KRECIKA ten sprzeda każdego

Mario
@scooby :) 13.08.2017, 16:33

Scooby to na ciebie trzeba uważać krecik spoko

Romek

Pracuje tam jeszcze ten alkoholik z giszowca

użytkownik zarejestrowany

@Stiw @Lysypracy w jakim dziale dotyczą Wasze komentarze? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do METATECH cenne będą komentarze, które bardziej opisują to co się dzieje w firmie. Moglibyście bardziej rozwinąć swoje wypowiedzi?

użytkownik zarejestrowany

Pracujesz obecnie w METATECH? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy.

Pio

odradzam! Szkoda zdrowia i nerwów...

re
użytkownik zarejestrowany

ale sa przecież oferty pracy na inne stanowiska tutaj

olik

A pracuje jeszcze tam ten złodziej herbat i inych rzeczy z półek kolegów? Wszyscy wiedzą o kogo chodzi!!!

omijać !

nie polecam. Opinia sama się w głowie tworzy kiedy się widzi że średnio co miesiąc/dwa szukają nowej osoby do biura. To chyba mówi samo za siebie.

poz

porażka !

odradzam

co tu dużo pisać, potwierdzam wszystkie negatywne komentarze!

pracowałem

widać że chyba rekrutacja pracowników biurowych prowadzona jest po to żeby mogli tu bzdury wypisywać na temat warunków pracy w Metatechu....kpina, porażka, nieporozumienie !( usunięte przez administratora )OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

FORBES

Nigdy nie aplikujcie do tej tzw.. firmy poniża godność fachowca i uwłacza niską płacą.Tacy jak oni nigdy nie ośiągną statusu Europejskiego praco i płacodawcy.

NA SLUSZARZ

ODP JAK MOZECIE CO TO ZA ROBOTA I W OGÓLE PROSZE O SZCZEGÓŁY

???

oczywiście pisze o firmie w orzeszu -woszczycach jak wygląda umowa i na jakie zmiany się robi prosze o szczere odpowiedzi stoję na rostaju dróg za odpowiedzi bóg zapłać pozdro

???

MAm oferte z tej firmy jak robota wygląda na akord ??? jakie zarobki jak ekipa i kierownictwo prosze o wpisy bo nwm czy tam w ogóle jechać

miro
użytkownik zarejestrowany

słuchajcie, jak to teraz wygląda, czy będzie tak, że jest jeszcze cały czas prowadzona rekrutacja czy nie? i nie wiem jak to ma wszystko wyglądać na pewno, czy jest to prowadzone regularnie, nie wiem czy tak jest, że jest jeden okres, w kótrym się rekrutuje cyz cały czas są nowe ogłoszenia, wiecie może?

HARNAŚ

WITAM CAŁA CHOŁOTE Z METATECHU,PREZES SPOKO ZAŁOGA SPOKO POZA NIEKTORYMI SPRZEDAWCZYKAMI JAK WSZEDZIE ZRESZTA BYLO MI DANE WSPOLPRACOWAC Z PREZESEM PONAD 5 LAT MOZNA BYLO ZALATWIC ZNIM WSZYSTKO OCZYWISCIE JAK BYLES FAIR WOBEC NIEGO NO ALE COZ NA WLASNE ZYCZENIE MNIE ZWOLNIŁ,SZKODA MI TEJ ROBOTY I NIEKTORYCH TYPÓW POZDRO DLA SZPETNEGO [usunięte przez administratora] Z K-WIC ZAWODZIA [usunięte przez administratora]

taki jeden
@HARNAŚ 04.12.2012, 11:30

Potwierdzam.

Zostaw opinię o METATECH SP. Z O.O. - Orzesze-woszczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METATECH SP. Z O.O.