Opinie o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. w Prószków

Aneta

@Xyz, @Ktosik, uargumentujcie swoje opinie. Dlaczego tak uważacie oraz czy Wasze wypowiedzi są od strony pracownika, czy klienta? Na forum jest dużo wpisów od klientów Diwa Personal service. Natomiast dla kandydatów do pracy w strukturach firmy byłyby przydatne również informacje odnośnie rekrutacji w struktury firmy oraz warunków pracy. Czy Diwa Personal service obecnie prowadzi rekrutacje w swoje struktury? Jak wygląda rekrutacja oraz w ilu etapach jest przeprowadzana? Jak są weryfikowane umiejętności oraz predyspozycje kandydatów na dane stanowiska? Czy prowadzone są szklenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe?

BB

Pracuję ktoś przy segregacji odpadów przemysłowych w Monachium za pośrednictwem Diwy? Mógł coś więcej powiedzieć na temat samej pracy, ile godzin miesięcznie wychodzi, jakie warunki mieszkaniowe i tym podobne.

Abca

Nie polecam! Zero zainteresowania DIWY wobec pracownika, podejscie tragiczne. Nigdy nic nie wiedza i nie potrafia wyjasnic, telefonow tez nie odbieraja. Pracownikow maja za nic. Odradzam.

N

Beznadziejna agencja. Słaba płaca, same problemy. Odradzam!

Kurier

Rozmowa po niemiecku, opis warunków

Pytania w j. niemieckim typu skąd jesteś, gdzie pracowałeś

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
olek

Nie polecam! stanowczo odradzam! dzwonią i oferują pracę po czym zwlekają i nawet nie potrafią oddzwonić że jednak pracy nie ma! kompletny brak kultury z ich strony! życzę im takich aplikantów jacy sami są! żeby ludzie także Was oszukiwali i rezygnowali w ostatnim momencie nie dając odpowiedzi! :)

Elo80

Świetna praca oraz świetne warunki mieszkaniowe! Przekonaj sie sam...

Rysiek z klanu
@Elo80

Hahaha to chyba z ironią napisane jest...

Robi
@Rysiek z klanu

Haha chyba sami sobie ts opinie nspisali, kretacze nic wiecej nie polecam

ONA

Witam czy ktoś moze mnie poinformować jakie są warunki mieszkaniowe i ogolnie jaka praca przy pakowaniu kosmetyków i suplementow diety?dostalismy własnie oferte pracy, miejscowość Muggensturm i zastanawiamy się czy warto...po tych opiniach na temat firmy... Z góry dziękuje za pomoc

gosia
@ONA

tez własnie dostałam taką oferte z chłopakiem

Justyna
@gosia

dajcie znac jak pojedziecie co i jak.dzieki z gory

A.G
@ONA

Czy ktos podjal juz tam prace? Jakie opinie?

Heniek
@A.G

Opinie chyba widzisz jakie sa. A sa takie a nie inne.. widac nie wziete z kosmosu..

@gosia

I co pojechal ktos? Jak opinie ?

Domi

Ok

Domi
@ONA

Nie polecam kombinatorzy (usunięte przez administratora) DZIADY!

Robert 70

Proszę o informację na temat firmy DIWA , praca przy kosmetykach i suplementach. Jakie warunki mieszkaniowe jak z wypłatami ? Proszę osoby które pracują tam teraz najlepiej. Jak z kontaktem z nimi na miejscu , czy są koordynatorzy? Będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Rys

Witam,czy ktoś był w zweibruken w Niemczech..z agencji alvi personals z Nysy..

Underground
@Rys

Nie polecam. Radzę szukać bardziej wiarygodnych agencji. W tej agencji pracują (usunięte przez administratora) którzy powiedzą wszytsko byleby kogoś zwerbować. Jak przyjdzie co do czego to pensja się nie zgadza.

Rambo
@Underground

A czemu pan tak uważa ja bylem z tej firmy i przepracowałem 12 tyg zgodnie z umowa zostalo mi wypalcone tak jak mialo być wiec proszę powiedzieć

Amanda

witam jade 8 stycznia na pakowanie kosmetyków czy ktos tam był lub przebywa aktualnie / Jakie są warunki mieszkaniowe jak wyglada praca i czy są regularne wyplaty - miejsce pracy Muggensturm

D.K.
@Amanda

Tez jadę . Proszę o kontakt na grammes@op.pl.

monia
@D.K.

Jak tam jest może t wyjadę? Na 12 lutego

123lkd

Witam . Diwa to jedno wielkie gówno pani w Polsce kłamie jak nakręcona ,aby zwerbować jak największą grupę parobków polskojęzycznych. Syf i wyzysk niemcy za tą sama pracę dostają 2000 euro ,Polacy połowe

Oszukany
@123lkd

Potwierdzam bo byłem. Pani z Opola mnie zwerbowała, nakłamała i naobiecywała, przesłała fałszywą umowę i myślała że jak już ktoś pojedzie do Monachium 1200 km to zostanie mimo porażających warunków. Porażka i Katastrofa. Nie polecam agencji pracy!

Mike
@Oszukany

Ja tez nie polecam tej firmy. Pracowałem 2 tyg. Później tydzień wolny. Pojechałem do firmy w Regensburgu znów kazali przyjechać i 2 tyg pracy i uwolnienie. Śmieszne a warunki mieszkaniowe straszne łóżka metalowe i szafki. A kuchnia jeszcze gorzej (usunięte przez administratora)

YATTAMAN

Witam wszystkich zainteresowanych firmą Diwa. Banda cwaniaków , kłamców i złodziei !!! Z własnego doświadczenia wiem że jest tak jak piszą inni. Zbierzmy siły i dobierzmy się im do tyłków , by odzyskać swoje skradzione przez nich pieniądze.Pozdro dla pokrzywdzonych.

robotnik z polski

witam. dostalem oferte pracy w niemczech przy pakowaniu kosmetykow. jak wyglada praca przez ta agencje? czy ktos tam pracuje? czy ktos cos moze mi powiedziec wiecej na ten temat? miejscowosc to Muggensturm.

Monika S.
@robotnik z polski

Tak naprawdę pakujesz warzywa, żadne tam kosmetyki. Zimno, brudno i niema przerwy. Nie polecam!!!

Amanda
@robotnik z polski

Tez tam jade z mezem 8 stycznia :)

@robotnik z polski

Nie polecam. Praca do lekkich nie należy. Najgorsze jest tp, że nie wyplacaja na czas czyli do 15, tylko po kłamiac, że przelewy były wykonane. Wynagrodzenie się nie zdadza, przewaja za małe kwoty liczac chyba, że nikt nie zauważy. Pieniedzy za badania skiwrowujace do pracy i obuwie do dziś nie zwrócone. Warunki mieszkaniowe: stary hotel robotniczy oddalony o ponad 25 km w Bad Herrenalb od Muggensturm, śmierdzi w nim, stare wyposażenie. Koszta dojazdów wysokie bierzcie to pod uwagę.

sylwin
@Amanda

możesz dać do siebie adres e mail? Tez planuje wyjechać z żoną

Dominik

Witam mam zamiar wyjechac prze dive do pracy na sortowni produktow przemyslowych do monachium moglby ktos cos polecic jak tam jest i czy oplaca sie jechac ?

anonimowe ogłoszenie

Dają anonimowe ogłoszenia pracy w internecie ? Coś mają do ukrycia że nie podają swojej nazwy ? Nie aplikujcie na anonimowe ogłoszenia.

Edward

Witam moje zapytania dotyczy pracy w bmw powie coś ktoś konkretnego na ten temat jak z płacą zakwaterowaniem

GOSIA

a jak placa w fabryce bmw MONACHIU > ile euro netto na reke ? czy jest ktoś kto może mi opowiedzieć trochę DZIEKUJE GOSIA

szukajacapracy
@GOSIA

hej takze jestem ciekawa opinii czy warto jechać przez to pośrednictwo??czy wszystko w porządku?z kwaterą itd.

Arbeiter BMWe
@GOSIA

1300 euro netto. Czy się opłaca? zależy kto co oczekuje. Szału niema. W Lidlu płacą 1800e netto. A tu niby BMW, niby Marka - trochę LIPA!

Aneta

@Jerzy z Opola dlaczego nie polecasz Diwa Personal service? Co takiego Ci się przytrafiło? @Janusz czemu nie jesteś zadowolony z firmy? Powiedz coś więcej o tym. Co byś w niej zmienił? Takie informacje są ważne dla osób nowo zatrudniających się w tej firmie.

Jerzy z Opola

Nie na darmo powiedzenie: "Tylko Diwa Cię wykiwa" - nie polecam tej agencji pracy "TYMCZASOWEJ!"

Janusz

nie polecam tej firmy !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. - Prószków

• Jak się pracuje w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o.