Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Ginter

Dlaczego nie można zapytać na tym forum o konkrety i nie pojawiają się moje komentarze?

maxx
@Ginter

Taka firma to nic innego tylko posrednik który żeruje na tobie i na twojej pensji siedzi jak wesz,jesteś dla nich białym (usunięte przez administratora)na zlecenie umowę ,bez praw do czegokolwiek ,a oni czerpią bezkarnie prowity z twojej ciężkiej pracy.takie firmy to zalegalizowana lichwa na rynku pracy

Ginter

Dlaczego nie ma moich pytań, co do stanu faktycznego w exact. Pytam więc jeszcze raz jakie są warunki pracy w Niemczech i ile idzie zarobić na czysto?

Magdalena35

Witam czy pracowal ktos w Belgii przy kontroli jakosci? Dostalam taka ofertę tylko czemu jest umowa zlecenie????a nie normalna umowa o prace to mnie martwi.

Kaja
@Magdalena35

Nie wyraża zgody na umowę zlecenie, typowa śmiwciowa umowa,nic Ci się nie należy. I pamiętaj o tym, że jeżeli coś Ci się stanie, nikt nie udzieli Ci pomocy w ramach ubezpieczenia EKUZ, za wszystko zapłacisz z własnej kieszeni. Pozdrawiam

Magdalena35
@Kaja

Właśnie przemyslalam i szukam pracy tylko na normalną umowę. Kaja masz racje umowy śmieciowe są do (usunięte przez administratora)

Dajmmercsprint
@Magdalena35

Ludzieeee nie dajcie się wykorzystywać tej firmie jeden wielki ByRdellll!!!śmieciowe umowy ,wypłaty źle naliczanie, a teraz na nowych warunkach zarobisz 870eurasow hehehe kpina!!! Wstydu exact i cały zarząd nie macie!!! NIE POZDRAWIAM

@Dajmmercsprint

Jak 870 euro? To chyba za trzy tygodnie pracy. Możesz, coś więcej?

Ginter

Ktoś z was był w Belgii albo Niemczech?

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Ginter

Jakie warunki pracy w Niemczech i ile miesięcznie można zarobić na rękę?

Rekin

opóźnienia w wypłacaniu 'wynagrodzeń' - bardzo często zdarza się dostać nie prawidłową kwotę

@Rekin

@REKIN przykro nam, że Twoje doświadczenia nie były pozytywne. Bardzo prosimy o przesłanie do nas informacji na temat nieprawidłowości na adres: rekrutacja@exactsystems.pl Ustalimy szczegóły i znajdziemy rozwiązanie tej sytuacji.

Lukasz
@Exact Systems Sp. z o.o.

Moja kobieta prosi się już trzy miesiące o zwrot pieniędzy pobranych za mieszkanie,ponieważ nie korzysta z mieszkania służbowego, i co.... Nic nawet nie odpisują a wysyła wiadomość do każdej możliwej osoby z firmy, koordynator na miejscu też ma wszystko w (usunięte przez administratora) Dla mnie... Szkoda ludzi którzy trafili do tej firmy, bo mają gdzieś swoich pracowników...

Holz

Pracowałem przez Exacta przez 3 miesiące w pewnej firmie, pieniądze nie były złe, ale koordynator, pan P.K z Częstochowy, to porażka. Facet jest tak zamotany, że sam nie wie co ma powiedzieć pracownikowi. Mówi jedno, robi drugie a wychodzi trzecie. Podsumowując, praca i warunki finansowe nie były złe, ale wcześniej wspomniany pan to nieporozumienie.

Grzegorz
@Holz

Mógłbyś napisać, jakiego rodzaju pracę wykonywałeś będąc zatrudnionym za pośrednictwem firmy Exact Systems? Jest to przedsiębiorstwo związane z branżą motoryzacyjną, dlatego chciałem dowiedzieć się, na jakie stanowisko aplikowałeś. Pomóż nam lepiej zrozumieć, którego stanowiska dotyczy Twoja opinia.

gość

Nie polecam pracy w tej firmie. Omijajcie jak możecie.

@bila

Orientuje się ktoś jak jest w Sosnowcu, jak faktycznie wygląda ta ich kontrola jakości? Czy firma płaci faktycznie wyrobione godziny. Proszę o informację gdyż zastanawiam się czy wogole zaczynać z nimi współpracę po tych wszystkich opiniach. Pozdrawiam.

Genowefa
@@bila

Trzeba pilnować wypłat jak oka w głowie, bo matematyka w tej firmie działa według ich własnych zasad, ale jak pilnujesz to płacą.

XD
@@bila

Lepiej w to nie wchodz, powiedzą ci że pracy od groma a jej nie ma. Będziesz na telefon i pracował może 2 dni w tygodniu.

Pseudo firma dla ludzi którzy mają problem ze znalezieniem normalnej pracy. Umowa zlecenie? To nie lata 2000-2010 żeby ludzi z podstawowych praw oskórowywać.

Buhaha

POWIEM TAK jak wyjdziecie na GoWork opinie CRS o jest to wszystko to samo tylko że zmienili nazwę teraz na ten exact Systems tam macie wszystko ładnie opisane co się dzieje we Wrześni.

Jack

Prawda jest taka ,że ci co pracują długo są rodzinami z tymi co są w biurze czyli układ zamknięty , jak jedziesz z kimś którego wcześniej nie znałeś na robotę to najlepiej nie opowiadaj co myślisz bo wszystko trafi do koordynatora lub biura. Z pracą jest różnie w zależności gdzie trafisz - raz dobrze raz kijowo, najlepiej jechać z dziewczyną ,żoną,kochanką w tedy nie odczuwa się samotności - mnie wywalili 800km od domu i mimo ,że prosiłem wiele razy o zlecenie blisko granicy ich słowa były nie ugięte " albo siedzę cicho albo spadam z roboty" a w tym czasie w Dreźnie dwóch młodych gówniarzy siedziało trzy lata a mieszkali w Zgorzelcu (100 km od domu - a zaznaczam ,że mam żonę i dwójkę dzieci i fajnie by było widzieć się co weekend a nie 800 km i co drugi miesiąc widzenie bo kasa duża na przejazdy) zrezygnowałem z ich usług bo stwierdziłem ,że nikogo nie zamordowałem ,żeby jakąś karę odbywać na uchodźstwie ;) i mieć widzenia raz na święta z rodziną. Co do ludzi którzy pracują z tobą to są różni - jedni (usunięte przez administratora) w żywe oczy , drudzy (usunięte przez administratora) za plecami, a jedni opierdalają ciebie za plecami - mi na początku mojej pracy udało się zapoznać z fajnymi ludźmi tak ,że co byś nie zrobił to koordynator nic nie wiedział co robisz (zresztą po pracy kogo to obchodzi co robisz ale w tej firmie chyba to jest ważne) ale rozwalili ten układ wysyłając ludzi w różne miejsca bo było za cicho. Potem było tylko gorzej. A co dziwne (usunięte przez administratora) ludzie młodzi którzy nie mieli za bardzo doświadczenia z życiem - szkoda. Myślę ,że praca czasami fajna a czasami (usunięte przez administratora) - problem jest dla mnie góra która uważa ciebie za (usunięte przez administratora) robola który nie powinien się skarżyć tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a wszystkie żale zostawić dla siebie bo po co ci dobre mieszkanie, jak można w (usunięte przez administratora) mieszkać. A właśnie - po za tym ciężko o zaliczki - mi się auto popsuło i góra nie chciała mi pomóc z wypłatą zaliczki a zaznaczam do Polski miałem 800km. Teraz pracuję na Bawarii w firmie Niemieckiej (typowo) nie mam problemu z zaliczką, z mieszkaniem i pomocą finansową od firmy. Exact System nie ma dobrej polityki kadrowej i nie chce zbudować dobrej ekipy do pracy woli co miesiąc zmieniać ludzi niż za inwestować te 2 euro w pracownika. I dziwie się tym z biura bo dzięki naszej ciężkiej pracy oni mają właśnie swoje wypłaty i mogą się objadać pączkami....

Kamyk

Zdecydowanie nie polegam.

TIKTAK

Września - nie polecam!!

Wiki

Niestety osoby, które nie przepadają za pracą to chyba muszą narzekać!!!

Zal.pl
@Wiki

kolejny przydupas z biura broni ta pseudo firemke...

@Zal.pl

Kolejny leser broni innych leserów i nierobów

Szczerze nie polecam tej pseudo firmy. Firma w której pracowałem z dnia na dzień zawiesiła działalność Exactu u siebie, w międzyczasie Exact zapewniał nas, że jest to tylko na okres miesiąca. Po tym okresie (dokładnie po prawie dwóch miesiącach) dalej nikt nie raczył nas poinformować o tym, czy dalej będziemy mogli pracować. O tym, że jednak tam nie wracamy powiedziała mi znajoma z którą pracowałem a nie Pani koordynator... Ogółem mówiąc tragedia i polecam unikać tą firmę.

@Gość

Śmieszą mnie ludzie którzy dają się wykorzystywać a później płaczą, jesteś debilem i tyle, że sobie pozwalasz na takie postępowanie

Zenon

Witam pracowawłem 2 miesiącem temu nie polecam walenie w uja na pieniądze by jak najwięcej przytulić i tak co miesiąc zrezygnowałem bo nie ma to jak mowione 1,600 a dostajesz 800

@Zenon

Jak (usunięte przez administratora) jesteś i dajesz się w (usunięte przez administratora) robić to Twój problem

Arbeiter

Jak wygląda test z niemieckiego na team leadera?

ODRADZAM prace w tej firmie!!!! Pracownicy i praca ok ale wynagrodzenie nie jest wypłacane w całości. Trzeba się upominać o własne pieniądze.

Rej

Jak wygląda praca w Rzeszowie?

Krzy
@Rej

Polecam prace na terenie borg warner :) fajni ludzie i dobra praca

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 8 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.