Opinie o Tajmax w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tajmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tajmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tajmax w Kraków

Sprz

No gdzie tajmaxie staje na nogi zamykają kolejne sklepy, towar zapewne będzie rozrzucony po innych sklepach, fakt towar się pojawia z max elektro ale co z tego skoro mamy drożej wszystko niż konkurencja

@Sprz

Dobry sprzedawca sprzeda wszystko .Kiepski tylko narzeka. Oby było więcej takich pracodawców w Polsce . Polecam .

Tomy
@Sprz

Zamykają , bo po co trzymać sklepy które na siebie nie zarabiają . Jak Ci tak nie dobrze i są za wysokie ceny to zatrudnij się tam gdzie wszystko jest najtańsze i nie będziesz narzekał , będziesz królem handlu .

Sprz
@Tomy

Głupoty :) nie powiesz mi że nagle przestały sklepy źle funkcjonować a no fakt brak reklamy dobija doszczętnie a takie gadanie że dobry sprzedawca sprzeda wszystko to brednie, konkurencja nie śpi a my cofamy się w tył. Dodatkowo ktoś wam mózg wyprał albo dobrze płaci za pisanie takich bredni jakoby miało być tak dobrze

Em

Tajmax R. I. P

Sprzedajemy
@Em

Firma działa i ma się dobrze.

TakToJa
@Pozytyw

Chciałbym zobaczyć Twoją minę jak dostaniesz aneks z innym pracodawcą hahahaha Dobry sprzedawca wszystko sprzeda? Ty tak serio? Ten sam towar - droższy niż konkurencja 500metrów dalej- sprzedasz? Jeszcze z polisą i ratami w sztosie haha

@TakToJa

Dobry bajer to podstawa. Jak nie potrafisz to twoja strata. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dowodził. Pracodawców jest miliony masz przyjacielu wolna rękę ☺. A minę mam ☺

Maciek
@Sprz

A można się cofnąć do przodu?

@Sprz

nudzisz jak stara baba może przejdź się do konkurencji na spis cen

Yyy

I jak co się dzieje?

Informator
@Yyy

Sklep w Mielcu zamknięty zwinęli go w ciągu tygodnia

Informator
@Yyy

Pytanie o sklepy w Krośnie są dwa, pytanie który zostanie, a który odstrzelą?

ktos
@Informator

i dobrze skoro nie przynosił zysku.

@Informator

no daj spokój..tam jest dyrektor..kto zarobi na jego pensję? :) choć jak tak będzie działał jak zaczyna to położy resztę firmy..5 lat w cenie na chłodnictwo...znowu straty!!!mamy zarabiać odkuć się ...a nie sprzedawać polisy za wszelką cenę!! wystawić kilka wabików a reszta za dopłatą.. dać sprzedawcom możliwości..ale niech klient dołoży cos do cenówkowej ceny. Jeśli ma kupić to dołoży bo mu się opłaci a jeśli jest na nie to szkoda mu dawać tę polisę w cenie bo to strata .

Srajmax

Ludzie podajcie jakiś telefon do kadr lub księgowości.. Nigdzie nie da się dodzwonić.. Były pracownik

@Srajmax

a co ty w długi weekend chcesz dzwonić do biura???hahahaha to chyba krótko pracowałeś..w sobotę nikogo nie ma a co dopiero w taki weekend....

Gogo

A w krakowie cos zamykają czy juz nie ma co?

Xxx
@Gogo

Olkusz zamknięty

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tajmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Kliento

A co sie stalo ze sklepem internetowym mozna cos jeszcze kupic? Czy tam tez juz ludzi nie ma i brak obslugi?

Tajmax moje życie

Tajmax staje na naogi, znów mam sens życia.

Kto tam
@Tajmax moje życie

Jakies konkrety?

Anon

Czy zauważyliście że 7.06.2019 wypłata była już na kontach?

Już kiedyś tak było jak 10 był w poniedziałek , pamietam taki przypadek

Kotka
@Anon

A niby co w tym dziwnego ? Ma być wypłacona do 10 dnia miesiąca ,a że jest wcześniej to chyba dobrze . Już się nie nakręcaj.

Więcej takich firm !
@Anon

Bardzo dobry pracodawca !

Pozytyw za całokształt

Ja też będę firmę zawsze wspominał pozytywnie pomimo obecnej sytuacji której nikt nie planował . Pracodawca czyni co może aby wyjść obronna ręka również dla pracowników . Jeden z drugim wieszajac psy na pracodawcy jak jest taki mądry niech sam zakłada firmę o daje pracę innym. Trzymam kciuki za firmę i pozytywne zakończenia dla Wszystkich w tym i nas pracowników

leziecie jak muchy do lepu....każdy ma swój rozum a wy dajecie się wykorzystywać do rozgrywek tych co najwięcej stracili bo całe lata DUŻO lepiej !!!zarabiali.. ale sami nie mieli odwagi podpisać się pod mailem tylko szukali popleczników....jaja trzeba mieć zawsze .. a prezesi też ludzie ..ciężko pisać do pracowników o swojej porażce...

@Pozytyw za całokształt

nie spisujmy firmy na straty...myślmy pozytywnie...póki co pasożyty zniknęły z firmy po tym jak wywrócili ją do góry nogami wprowadzając wszystko co sie dało podejrzane w innych sieciach.Jeszcze został jeden.. mam nadzieję zarząd też się zorientuje ,że nigdy nie powinien być na tym stanowisku .

Kto został ?

LP

PL ?

wiesiek

Zapraszam wszystkich na zamówioną mszę świętą w intencji zarządu firmy Tajmax o dar mądrości Ducha Świętego. Msza odbędzie 28 czerwca o godzinie 18:30 w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Krośnie. Chętnych proszę o odp. na maila wiesiek58i@op.pl , jeśli będzie dużo chętnych można by zamówić autokar:)

@wiesiek

Wiesiu..zamów w ciemno autokar bo takich jak ty niestety w tej firmie jest dość...myślę,że ze dwa autokary w ciemno można zapełnić

KING

I cisza.......

@KING

Proszę nie płakać nie lamentowac . Niech każdy z krytykujacych sam założy firmę i dowie się czym to się je . To przecież takie proste ...A ja pracownik szeregowy będę zawsze za Tajmaxem. Pozdrawiam narzekajacych .

Kutafon

Hmmm.... To teraz będą mieli ... Zero polis... Zero dodatków... Zero sprzedaży... I wzywam wszystkich żeby tak robili na sklepach... Może wtedy się choć trochę opamiętają... Dyrektorzy B.P. , P.L. czy po żal się Boże J.M. który trafił do nas z konkurencji nie wiadomo dlaczego bo na pewno nie dla pieniędzy ( chyba że go z po przedniej roboty (usunięte przez administratora) po prostu z jakiś przyczyn ) niech widzą jak zawalili :) zero reklamy, zero gazetek , zero bilbordów :) jakim cudem miał się rozwinąć nowy sklep nie mając reklamy? Panowie gratulacje :) a dając pracownikom wypłaty w postaci najniższej krajowej żeby ich wykurzyć pokazują wasz bardzo niski poziom intelektualny :) my nie sprzedamy to firma nie ma, magazynier nie spakuje firma nie ma, kierowca nie przywiezie firma nie ma. Wiec weźcie (usunięte przez administratora) padały szacunek do ludzi o ile macie choć odrobinę honoru żeby podnieść tą firmę albo zamknijcie ja w (usunięte przez administratora) Dziękuję :)

Mistrz
@Kutafon

Zgadzam się w 100%!!! Nie sądziłem że to kiedykolwiek powiem ale przy tym wszystkim regionalni mają najbardziej (usunięte przez administratora) Tak jak i Dawid jak i może z pozorów gnojek Michał (( który moim zdaniem jest (usunięte przez administratora) człowiekiem) są tylko pionkami którzy sami nie wiedzą na czym stoją, a są (usunięte przez administratora) od góry i od dołu :/ niech prezesi się ogarną i w końcu posłuchają ludzi . Bo to jak się stało z firmą to tylko i wyłącznie wina dyrektorów którzy ochyba w tej firmie znaleźli się z przypadku.

Irek
@Mistrz

Michał doskonale wie co sie dzieje i co robi tylko doskonale to umie ugrać i ukryć. Niech zje sb jabłuszko (fit dieta) i dalej gada swoje. Życzę mu powodzenia w dalszej karierze. P. S kiedyś cię spotkam to splune w twarz.

Irek

Kilka słów od byłego pracownika. W szczególności pozdrowienia dla Pana Michała.... Wyzysk, ściemy na każdym kroku.

bardzo dobry i uczciwy pracodawca - prawie 11 lat pracuję i polecam!

Darek S23

Potwierdzam złego słowa o firmie nie powiem. Przepracowałem 8 lat. Bedę bardzo miło wspominał ten okres.

zbych
@Darek S23

no w końcu ktoś miał odwagę się podpisać , ja 7 lat i to były fajne lata mimo tych wszytskich niedociągnięć , super klimat na sklepie i szkoleniach......szkoda jak to wszystko padnie...

Igor

Zamykacie kolejne sklepy. Faktycznie rzetelna firma

Bleeejd
@Igor

FIrma się zwija ....Nie wierzcie w te głupoty ,że to ruszy i pójdzie do przodu.Nam jako pracownikom pozostałym na jeszcze nie zamknìętych sklepach powtarzam "jeszcze'' w wielkim bólem przychodzi się do sklepów ,zerową energią do działania

Czy to prawda ze na gowork napisal sam(usunięte przez administratora)? jesli tak i to prawda to ja nie odchodze i czekam wytrwale do konca chociaz maja nas gdzies zwlaszcza pewien klan rodziny ale co mi tam wazne slowa(usunięte przez administratora)

Jpr

Widać, że poziom twojej inteligencji jest dość niski.

Sztos

Napewno nie pisał „Piurecki „????ani Lenko ktoś sobie jaja robi... Być albo nie być o to jest pytanie ?

Zenek

Wiem że pracownicy już szukają innej pracy wiec z Tajmax nie jest tak kolorowo jak piszecie.Czy ktoś wie czy są może już w Krd ?

Firma przeżywa chwilowy kryzys, ale nie martwcie się! Nowe umowy z dostawcami podpisane! (usunięte przez administratora)Wytrwali zostaną nagrodzeni.. Pozdrawiam Trzymajcie się BP

Gajowy

Nie poddawajcie się. Wkrótce się spotkamy

Ktosia
@Gajowy

W konkurencji albo w kolejce po zasiłek dla bezrobotnych.

@Gajowy

dobre hahahah

Zenek

Z tego co wiem pracownicy Tajmax już szukają sobie innej pracy-wiec chyba nie jest kolorowo.Długo nie potrwa jak firma splajtuje.Czy ktoś wie czy są już może wpisani do KRD?

@Zenek

to chyba normalne że szukają .....to i tak padnie tylko teraz się to przeciągnie o pare miesięcy

Tajmax moje życie

Towar nówka już niedługo na sklepach, konkurencja myślała że nas już pogrzebała a tu niespodzianka !!!!! Tajmax wiecznie żywy !!!

Sir

A tajmax łomża jakos sie trzyma czy tez likwiduja?

Jack
@Sir

Już zwolnili 5 osób, 3 z biura i 2 z magazynu

Zostaw merytoryczną opinię o Tajmax - Kraków

• Jak się pracuje w Tajmax?

Zobacz opinie na temat firmy Tajmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tajmax?

Tajmax