Opinie o Tajmax w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tajmax. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tajmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tajmax w Kraków

Prac

Wystarczyło raz na jakiś czas zrobić spotkanie z kierownikami sklepów. Zapytać, posłuchać, skonsultować. Na sklepie najlepiej wiedzą jak handlować. Ale jak się zatrudniało pożal się boże fachowców na górze i płaciło im krocie to niestety tak to się skończyło. Szkoda naszej pracy, szkoda naszych klientów, mogło być dobrze a jest (usunięte przez administratora)...... Moim zdaniem Tajmax ma mega dobrych sprzedawców ale niestety nigdy nie docenionych.....

Jaaa
@Prac

Mi rownież tego wszystkiego żal tal czlowiek sie starał.Cieszył sie z kazdego klienta który zadowolony wychodził ze sklepu.Atmosfera u nas na sklepie była super az sie chciało przychodzić do pracy chociaż nie pracowałam kilka lat ,ale jest mi bardzo przykro ,że to tak się kończy.Pozdrawiam kolegów i koleżanki z północy.

Alex
@Prac

100 % racja, pamietam jak parę lat temu tak było i świetnie działało. Każdy sklep jest inny , ma odmienne środowisko..

Ela

Kto jeszcze się łudzi że będzie dobrze, niech spojrzy na sklep internetowy Partner Agd Rtv, dostępna od ręki pralka dla klienta to tylko 1szt., reszta leży na sklepach. Prezesi przestańcie milczeć pora jakoś to wszystko godnie zakończyć;

Praca
@Ela

Po co gadac? Przeciez wiadomo ze to wina zwyklych pracownikow ze malo sie starali że nie umieją sprzedawać a uzarzadzających wszystko bylo ok

Prac

Regionalni (usunięte przez administratora)już oficjalnie potwierdzają że to koniec i żadnej innej opcji nie ma. Czekamy na oficjalnego maila od prezesów.

A
@Prac

Po co pisać coś co jest nie potwierdzone. Jeżeli info oficjalne dajcie na to dowód.

ABC
@A

Dowód dostaniesz już niedługo... w formie wypowiedzenia. Koniec firmy.

Mirek
@Prac

Jak oficjalnie to powiedz mi gdzie ta oficjalna informacja od nich bo jakoś nie widzę ????? Co to za oficjalna informacja której nie dostaliśmy ???????

Ela

Nie ma dziś rywalizacji regionów w polisach ?, regionalni śpicie ? albo już wreszcie przestaliście mydlić oczy;

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tajmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Zrezygnowany

Teraz jeszcze robią z Nas (usunięte przez administratora)...... A w centrali potwietdzono już że to już koniec firmy...... Tylko ludzie na sklepach jeszcze nic nie wiedzą.....

Inny
@Zrezygnowany

Odpowiedzialność materialna za kradzieże leży po stronie pracowników. To my za to odpowiadamy więc zarząd może spać spokojnie. Pracownicy pokryją straty. Swoją drogą ciekawe gdzie to tak kradną bo my jakoś nie słyszeliśmy...

NN
@Zrezygnowany

BIORĄ WAS SWOJĄ MIARĄ

S99

S58 nadal szuka pracownika, wiec może nie będzie aż tak źle ?!?

Mirek

Smutno i dziwnie jakoś bez tych wiadomości o Polisach

Tomi
@Mirek

Chyba ludzi już nie chcą dodatkowo wkur*** bo i tak morale jest bliskie zeru....

S99
@Mirek

Podobno dla Detalu jest jeszcze jakaś szansa na przetrwanie... Pisz POLISY!!!

Momon

Kolejny dzień mija a my dalej nic nie wiemy.........kompletny brak szacunku.......żenada..........

@Momon

nie twój zasrany interes kim ty jesteś że by ci się tłumaczyli a może pracują nad tym żebyś miał prace (usunięte przez administratora) .!!!!!!!!!!!!!!! i może potrzebny jest czas..!!!!!!

DARO
@THUNDER

Ooooooo , znów się odezwał nasz wspaniały . Standardowe zachowanie w wypowiedziach.

Północ
@THUNDER

Właśnie wiadomo który KR pokazał ta wypowiedzią jaki ma szacunek do ludzi :) Powodzenia

@THUNDER

Potrzebny jest czas? Czas to juz byl i sie dawno skonczyl, teraz potrzebne sa decyzje. Popaprancem to jestes sam, jesli uwazasz ze nie powinnismy wiedziec co sie z naki bedzie dzialo w najblizszym czasie, to wspolczuje glupoty. A (usunięte przez administratora) obowiazkiem pracodawcy jest informowanie swoich pracownikow o kondycji finansowej firmy. Oczywiscie jesli jest sie lojalnym wobec pracownika. Ale takie rzeczy nie w Tajmaxie. Tutaj nas maja na najgorszych (usunięte przez administratora)

THUNDER

nie tobie czas jest potrzebny i nikt cie o to nie pyta siedź cicho na (usunięte przez administratora) i czekaj co dalej pozdrawiam

@THUNDER

W tym wlasnie jest problem, ze nikt sie tutaj nie pyta pracownika o nic, przez to to wszystko tonie. Siedział na (usunięte przez administratora) będę spokojniej jak będę wiedział cokolwiek o swojej przyszłości zawodowej, czy będę miał pracę i wypłatę czy nie. Czy będę miał za co żyć czy nie. Ileż można czekać? W normalnej firmie odbyłoby się to zupełnie inaczej. My jako pracownicy już dawno powinniśmy wiedzieć co jest grane i na co mamy się nastawiać. Dlaczego tak bronisz decyzji o ukrywaniu takiej sprawy? Jeśli mam być szczery to wyczuwam że jesteś osobą z zarządu

THUNDER

Też jestem pracownikiem i też czekanie mnie irytuje ale przekomarzanie się miedzy sobą nic nie zmieni, co powinni a co nie powinni tu nic nie zmieni uprośćmy to Poprostu bądźmy dobrej myśli a bedzie dobrze Wiara ponoć przenosi góry Pozdrawiam

@THUNDER

Haha pracownikiem? Dobre sobie. Chociaż w sumie masz rację, osoba z zarządu jest również pracownikiem firmy Tajmax :) wierzyć? Na wiarę już za późno, teraz potrzebne są zdecydowane działania a nie wiara.

Boby

Podobno Gracza pogotowie zabrało z firmy.....

R&R
@Boby

Prawda .... życzę zdrowia dla Pana G.

Towaru brak na sklepach, nie ma czym handlować, klient kupuje u konkurencji, konkurencja już dawno rozpowiada że upadamy, a my czekamy łaskawie jak debile że ku..a może ktoś coś powie w końcu z właścicieli. Tą cała sytuacją firma po raz kolejny tylko potwierdza że żyje chyba w czasach kamienia łupanego;

KIMG

Firma jest jaka jest , mam wieloletnie doświadczenie w tej branży od 2003 roku. pracowałem w 3 różnych Firmach. Ale powiem szczerze pomijając te wszystkie narzekania , pretensje nigdzie nigdy nie zarabiałem tak dobrze jak teraz, chodzi o kwestie premiowania , dobry wynik polis , TT , dodatki , zalegacze . I co najważniejsze ogólny wynik sklepu oscylujący na granicy 85-95%, naprawde możena fajnie zarobić. Też mnie wiele rzeczy wnerwia i ale przeraża mnie kwestia rozpadu firmy bo wiem że mimo iż bez problemu z moim doświadczeniem znajde prace w konkurencji ciężko mi będzie mieć wypłaty na poziomie tych które są teraz , aczkolwiek wiem że to też zależy od sklepu lokalizacji konkurencji itp.

TakToja
@KIMG

???? ???? Co Ty piszesz ???? ????? Chyba doświadczenie masz z zurtu ???? ???? albo nigdzie umowy nie dostałeś, po okresie próbnym? jakie zarobki? Ile konkretnie? Pracowałem w konkurencji 5lat przed partnerem 4 lata w partnerze i teraz znowu w konkurencji bo z partnera żyć się nie dało ???? ???? teraz jako sprzedawca zarabiam więcej niż kierownik mojego byłego sklepu ???? ????

Maki

Połowa dnia i 10:8..

miś
@Maki

co to znaczy?

Benzema
@miś

Ze firma dalej jest i wszystko ok jak nie ma oficjalnej informacji to nalezy pracowac i tyle... wiem ze wiele osob by zle zyczylo firmie ale ja uwazam ze firma przetrwa kryzys i bedzie jeszcze silniejsza

@Benzema

Z tym to przesadzasz. Jakim cudem firma ma przetrwać kryzys i niby się wzmocnić, jak wychodząc na stany hurtowni sam przeżywasz głęboki kryzys :D nie ma nawet worków do odkurzacza, a Ty mówisz o byciu silniejszym :) ktoś nas przejmie albo firma ogłosi upadłość i będziemy bezrobotni :) i jeśli prawdą jest że przejmie Nas niejakie ABCData niewielu osobom znane i mające jeszcze gorsze opinie niż Tajmax :)

Konczsc swoja wypowiedz, to niewiele się zmieni odnośnie handlu i reklamy, której brakuje u Nas kompletnie :) może zacznie się lepiej sprzedawać IT i RTV ;) może to Nas trochę dźwignie do przodu, bo na razie to się cofamy w rozwoju zamiast się rozwijać :)

szpaku
@Benzema

Nikt źle nie życzy.Każdy pracował i dalej pracuje najlepiej jak potrafi .Niestety z firmą nie jest ok i niestety nie zapowiada się by było lepiej.Najwyższy czas by osoby zarządzające coś w końcu powiedziały co będzie dalej.

@szpaku

Szkoda że regionalni mydlą nam oczy może sami nie wiedzą jaka jest sytuacja a ich wizja przyszłości nie dopuszcza najgorszego scenariusza przychodzą rankingi kto ile polis sprzedaje mail że obowiązuje nas arkusz inspekcji skepu ale jak tu można pracować normalnie skoro nie wiemy nawet czy dostaniemy wypłaty za maj, mamy pracować na wynik nie mając towaru. Panie Tomaszu, Panie Jacku, Panie Piotrze, Panie Bartku, Panowie KRS prosimy o oficjalny komunikat czy mamy jeszcze pracę w czerwcu,

Sprzedawca
@pracownik

Nic Ci nie odpiszą zapomnij masz robić wynik pomimo braku reklamy i braku towaru .Ale ważne że polisy są tego nie trzeba zamawiać ani wydawać pieniędzy na to.

KIMG

Przychodzi klient , Dzień Dobry coś z samsunga z 40'' 43'' macie ...hmmm. Niestety nie . A może mikser tylko zelmera lub Maszynkę do mięsa ale też Zelmera......Niestety nie...... Dzień Dobry Potrzebuje Pralkę ale musi być LG Bosch Samsung ......hmmmm...... nie macie Dziękuje Do widzenia......Dzień dobry poproszę worki do Zelmera .......nie ma . A może radio do samochodu bo potrzebuję ....hmmmm przepraszam ale nie ma .......No dobrze to jak nic nie macie to jakieś Radio do domu chociaż ....przykro mi nie ma ... a kiedy będzie ??? Trzeba sie dowiadywać .

@Maki

Może podwoicie ?

@miś

kurcze skąd się urwałeś jak nie wiesz co to znaczy .....????

miś
@KIMG

nie pracuję w tajmaksie. jestem klientem hurtowym. interesuje się losem firmy, trzymam kciuki.

Damian

Nawet nie masz pojęcia co to jest ABC Data. To wielka firma i nie opowiadaj głupot że gorsza niż Tajmax

Kołodziej

Tajmax porozumiał się z ABCDATA, na dniach ma być oficjalna informacja :) Magazyn w Łomży nie został zlikwidowany, dziś był tir z towarem z H01,który został rozładowany na H03, jednocześnie część towaru z Łomży trafiła do Krakowa na zasadzie wymiany. Koniec spekulacji.. Piszcie polisy.

Katarzyna

Potwierdzam :)

Pożyjemy zobaczymy....

Polisy to nie wszystko
@Kołodziej

Mówisz o sprzedawaniu polis, co jest ważniejsze sprzedaż polis czy towaru?? Zdajesz sobie sprawę że bardzo często zniechęcamy klientów tym że staramy się przekabacić ich na polisę mówiąc że sprzęt jest (usunięte przez administratora) i że trzeba ubezpieczyć bo się zepsuje. To czym my w końcu handlujemy polisami czy sprzętem ?? Może zacznijmy sprzedawać ubezpieczenia do aut domów itp. po co handlować w tym przypadku towarem AGD RTV skoro nie liczy się obrót najważniejsza jest polisa

nikt
@Kołodziej

ABC Data zostało sprzedane jakiś czas temu a więc mogli się porozumieć z funduszem inwestycyjnym który tą firmę przejął.

Elo
@Polisy to nie wszystko

Taka jest polityka firmy i tak działają wszystkie firmy rtv AGD na rynku. Chcesz to nie pisz polis i żyj za 1650zl. Nikt nie mówi że sprzęt to (usunięte przez administratora) przecież to zapewnienie spokoju na 5 lat ???? wystarczy popatrzeć na sprzedaż polis niektórych pracowników którzy z polis mają nawet tysiąc premii. To źle? Nie znam firmy w której polisy nie są częścią premii

Tabaluga
@Elo

Uuu jakie konkretne dane... Który regionalny napisał? ????. Nie chodzi o pisanie polis w ogóle bo są klienci którzy są zainteresowani a czasami sami pytają o taką możliwość, chodzi o nachalność do jakiej jesteśmy przez was zmuszani. Do wspierania klientom że kupują (usunięte przez administratora) który się zepsuje po 2 latach. Skąd taka troska o nasze premie jak na codzień macie nas głęboko w du....?

IT
@Tabaluga

To chyba nie ulega wątpliwości który to napisał . On zawsze wie najlepiej i tylko chlapie bezsensownie jęzorem i na okrągło klepie te maile kto ile napisał . Czy sklep A interesuje ile napisał sklep B ??? Ale coś trzeba robić dla firmy . Hahaha . Pomóż lepiej na sklepach jak przyjedziesz a nie tylko chodzisz i rozkazujesz .

@Polisy to nie wszystko

Ok Polisy to nie wszystko, zgadza sie, ale powiem z perspektywy pracownika, ze ja osobiscie w poprzednim miesiacu zarobilbym niewiele wiecej niz minimalna wyplata krajowa, gdyby nie polisy wlasnie. Tak jak ktos tam niżej napisał, z samych polis można wyczesac naprawdę grube pieniądze dla samego siebie. A pozatym piszesz ze polisa to nie wszystko, zgadza się, ale żeby sprzedać polisę, najpierw musisz sprzedać towar, i tu kłania się odpowiedz na Twoją tezę o braku sprzedaży towaru. Jednakże nie ulega wątpliwości, że kwota jaką dostajemy za samą sprzedaż jest o wiele za niska i powinna ulec dużemu zwiekszeniu, bo kasa z polis powinna być dodatkiem a nie tak w zasadzie jedynym sensownym pieniądzem w naszej wypłacie.

Sprzedawca
@Polisy to nie wszystko

No skończ pieprzyć ludziom że sprzęt jest do (usunięte przez administratora) bo nie na tym to polega :) jak nie radzisz sobie że sprzedażą polis do towaru to może powinieneś branże zmienic

Elo
@Tabaluga

Napisal to pracownik :) Masz rację, produkty powinny byc premiowane a polisy dodatkiem.. Jesli nie radzisz sobie ze sprzedaza polis to zmien branze Co do rejonowych to taka jest ich praca.. muszą od nas wymagać i tyle. Kwestią do dyskusji może być to w jaki sposób tylko się za to zabierają.. Kogo obchodzi ze sklep A sprzedal wiecej niz B? To kwestia mobilizacji :) Ja osobiscie do R.K nic nie mam, wykonuje swoje zalozenia i tyle..

Czekamy na oficjalne info, bo tyle już przewinęło się informacji takich i takich że można się pogubić. Co ma być to będzie. Wpływu na to nie ma nikt z nas..

Tymek

Jak można w takim momencie nie informować pracowników o sytuacji w firmie. Bo co? Bo jeszcze trochę grosza wycisną? Jeszcze "ciśnijcie" polisy, jeszcze raty. Tu cos do maja jeszcze ciągniemy, tu na przyszłość. Po co mydlić oczy? Przeciez wszyscy mają rodziny, dzieci... Na miejscu kadry zarządzającej wstydziłbym się takiego postępowania. Jest to bardzo nie fair wobec Nas, sprzedawców. Przychodzimy do pracy, łatamy dziury tym co mamy. To nam klienci patrzą w oczy, nie Wam. O wiele łatwiej byłoby pracować, gdyby kazdy z nas wiedział na czym stoi. Ja nie rozumie takiego postepowania. Przeciez my nawet nie wiemy co mowic ludziom. Będzie? Nie Będzie? jutro za tydzien za miesiac nigdy? Nie ma w firmie osoby z jajem zeby prosto z mostu napisac ze jest zle, ze jest ciezko nie wiadomo co bedzie? Kazdy to zrozumie, ale nie kazdy zrozumie takie pojecie olewackie, ze na hurtowni nie ma NIC, nic sie nie pojawia, ale wszedzie slychac ze jest dobrze, bedzie dobrze. Nie bedzie i czas sie obudzic. Jest to przykre. Kolejny raz firma pokazuje, ze najniższy szczebel ma gleboko. Panie Jacku i Panie Tomku. Panie Barłomieju, Panie Piotrze, Panie Jerzy, Panie Michale i Panie Dawidzie i inni o ktorych zapomnialem. Tak nie powinno byc, odrobina szczerosci niegdy nie zaszkodziła.

Znudzony
@Tymek

Od tych 10 maili dziennie wiadomo od kogo o polisach to już wymiotować się chce Ciągle tylko głaskanie za każdą wypisana polisę żeby tylko napisać . (usunięte przez administratora)lider dziś (usunięte przez administratora)tak trzymać ! Opanuj się człowieku wiem że tobie zawsze wszystkiego mało . Tylko 7 sklepów a gdzie reszta ? Wiesz gdzie ? W ......... !

@Znudzony

Dokładnie rzygać się chce od tych jego wiadomości ........

O i tak się kończy słuchanie i zatrudnianie pożal się Boże speców od reklamy i rozwoju firmy ludzi, na których łoży się nie małe pieniądze, a wystarczyło słuchać i dać dobrze ludziom zarobić na sklepach i dalej było by dobrze;

Kozak
@Marcin

W zupełności się z tym zgadzam. Po co nam były te wszystkie "OPE-srope". Czy nie było lepiej bez tego?!

@Kozak

Ope miało na celu zamydlić pracownikom oczy , że nie ma towaru na hurtowniach i żeby się ze sobą nim wymieniać

Teodor

Firma w piątek ogłosi upadłość. Potwierdzone.

partnerzak

skąd taka informacja?

partnerzak
@Teodor

wiadomo co dalej ze sklepami ?

Kozak
@Teodor

Przez kogo potwierdzone? Ja też mogę napisać, że potwierdzonym info jest to, że w piątek kupi Tajmax jakaś inna FIRMA.. Takie potwierdzenie wystarcza?

Łukasz
@Teodor

Skąd masz informację,że upadłość?

paragwaj
@Teodor

W bazie KRS nie ma żadnych zgłoszeń upadłości firmy. Na dzień dzisiejszy wszystko jest w porządku.

Anon
@paragwaj

A jaki ma firma termin na zgłoszenie do krs?

Adrian
@partnerzak

dokładnie.. po co napiętnować ? i tak wszyscy napewno są kłębkiem nerwów.. :(

Adrian
@Teodor

Nie do pojęcia.. Tyle lat pracy i serca wlozonego w pracę.. Aa zero informacji.. Ludzie mają kredyty potrzebują informacji by żyć ????zlitujcie się

beang123

Magazyn H03 jest likwidowany.. Dzisiaj są tam 3 Tiry i zbierają kretki..

Przemytnik
@beang123

Masz złe info kolego , Tiruf jest dziesięć.. Przenoszą magazyn na Madagaskar , lemury ponoć pracują tylko za owoce :-) :-D

@beang123

Wszystko jest jasne .Firma oglosi upadlość zaden cud sie nie zdarzy.To juz pewne

Szpaku

Najwyższy czas by w końcu powiedzieć pracownikom co się dzieje.Tak się nie robi bądźcie z nami szczerzy.Byśmy sobie pracy już szukali .

Janosik
@Szpaku

Od kogo wymagasz szczerości ????!!!! Na pewno nie od firmy . Regionalni też są zakłamani do samego końca . Tylko cały czas słyszę : będzie dobrze , piszcie polisy . Wyścig szczurów . Tak tak Radziu. ????

Tajmax był całym moim życiem, co ja teraz zrobie?? hymm... zostaje już tylko alkohol....

Zostaw merytoryczną opinię o Tajmax - Kraków

• Jak się pracuje w Tajmax?

Zobacz opinie na temat firmy Tajmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tajmax?

Tajmax