Opinie o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwo Pedagogiczne Operon o rekrutacji.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon w Gdynia

Bogna

(usunięte przez administratora) w sądzie nic Pani nie wygra i poniesie koszty procesu. OPERON to firma, gdzie trzeba się dogadać, a nie straszyć. Inaczej stało się tak jak się stało-nie jest Pani autorem.

Do ciapka
@Bogna

Panie (usunięte przez administratora) żyje się godnie, ale nie każda seria sprzedaje się tak samo. Napisać to jedno, a znaleźć odbiorcę (konkurencja) to drugie. Plus koszty promocji, przedstawiciele.

@Bogna

W kontekście nagannych , nieetycznych praktyk słowo "straszyć" dziwnie brzmi, nieprawdaż?

dobrusia

Ja czegoś nie rozumiem - to oni tylko tak pogrywają z autorami, którzy już skończyli pisać, czy także z niezakończonymi projektami (np. II i IV etap edukacyjny)? Może warto poinformować o procederze autorów, którzy mają im dostarczyć materiały - wówczas gałąź, na której siedzą łatwo się złamie. Swoją drogą porażające jest to, jak spadła jakość przygotowywanych przez to wydawnictwo materiałów.

ciapek

Można zarabiać, nikt tego prawa Operonowi nie odbiera,ale nie oszukiwać autorów, czyli tych, z których pracy się żyje i to godziwie.

lidia1

przepraszam, a jak mają zachowywać się osoby oszukiwane?? mają cieszyć się?! wszyscy wypowiadają się jak chcą na temat firmy. Niestety dobrze nie jest więc ludzie wypisują ''wszystko''. Portal jest po to żeby inni znali prawdę. Wcale nie dziwie się np. autorom, że udzielają się właśnie TUTAJ, co mają innego zrobić?!?! Walczą w swoje w jakiś sposób..

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
?

Nie moge sie nadziwić, bo ja wciąż walczę o zaległe tantiemy, komu zatem tak terminowo wydawnictwo płaci?

?

i wszyscy na to czekamy :-)

cudak

Nie pisz bzdur o sflustrowanych autorach, tylko o nieetycznych metodach wydawnictwa stosowanych wobec nich. Nie chcą płacic za wykonaną pracę, szukają kruczków prawnych, by pozbyć się tych niewygodnych, ale to tylko do czasu , już niedlugo pęknie sztucznie nadmuchany balon i obnaży prawdę o wydawnictwie. Cha, Cha!!!!!!

ewa

Piszemy , jako autorzy o jednoczeniu się, niektórzy podają strony internetowe do kontaktu, których tak naprawdę nie ma. Podejrzewam zwykłą prowokację Operonu, aby wychwycić tych mających czelnośc domagać sie pieniędzy i prawa do informacji.Pozdrawiam

aldona1

Witam, nie polecam pracy w wydawnictwie, atmosfery miłej nie ma, płacą bardzo mało, a wymagają za dużo. Niestety trzeba przyznać, że w tej firmie nie jest za fajnie, wszystko jest jednym wielkim kłamstwem. Co chwile zwolnienia w każdym dziale i później tłumaczenie, że już koniec z tym. Kłamstwo.. Jeżeli ktoś jest mądry niech szuka gdzieś indziej pracy:)

f

jest bardzo źle - szkoda czasu

Karina

Witam, Czy ktoś może napisać czy jest sens podejmować tam prace? Jest źle , czy bardzo źle?. Chodzi mi o sytuacje firmy finansową, oraz podejście szefostwa.Wymagają i oferują coś w zamian? Czy traktują Cię jak robotnika nie liczą się z jego zdaniem?

ewa

Jak wygląda sytuacja? Stawka- 6 zł na ręke i 8 godzinne (bądź dłuższe,zależy ile chcesz zarobić odbieranie telefonów). Pracując w weekendy da się zarobić tysiąc zł. Pod koniec sierpnia i we wrześniu-sezon- telefon za telefonem, wszyscy wściekli i pytający kiedy wyjdą podręczniki, które dopiero co są w druku badź które nie został zatwierdzone. Praca dla ludzi o mocnych nerwach.

call

[usunięte przez administratora] Szczerze powiem, warunki pracy w Operonie są takie jakich nigdy nie miałem. Atmosfera miedzy wspópracownikami bardzo miła. Płaca też niezła. Jedyny mankament, to zwolnienia jak grom z jasnego nieba, często trudno o wytłumaczenie. Ktoś napisał, że to "obcinanie warkoczy" i chyba tak jest. W obecnej sytuacji jest to cios, stracić pracę. "Nie ma tego złego ...", mnie też wykurzono i trudno było się pozbierać. Pomyślałem, że to czego się nauczyłem w Operonku mogę wcielić we własnej firmie, no i już kolejny rok prowadzę wydawnictwo cyfrowe. Nie będę się przechwalał, ale jest dobrze i polecam każdemu wziąć sprawy we własne ręce. Pracę Tam polecam, szczególnie młodym po to żeby się czegoś nauczyć, nawiązać kontakty. W rzadnym razie nie należy traktować tej firmy jako dozgonne eldorado. Oni grają twardo i cynicznie no i można równie cynicznie się podszkolic, a następnie zaczac dzialac na własną rękęWitaj Wydawnictwo cyfrowe? możesz coś więcej napisać na kallvin@wp.pl ?? Będę zobowiązany bo akurat myślę o czymś swoim a współpracuję z powyższym wydawnictwem choć kolejna fala zwolnień była spora.....

call

Witaj [usunięte przez administratora] Będę zobowiązany bo akurat myślę o czymś swoim a współpracuję z powyższym wydawnictwem choć kolejna fala zwolnień była spora.....

Zapewne RobBob jest pracownikiem wydawnictwa, który ma nas odwieźć od jakichkolwiek działań

RobBob

Witajcie, Ludzie poczekajcie niech minie dołek i kasa spłynie do wszystkich. Nie nakręcajcie się komornikami bo to kompletna bzdura.

zastanawiam się

witam, ostatnio pojawiło się ogłoszenie w sieci, że szukają pracownika działu obsługi klienta; jak wygląda tam sytuacja? czy te wszystkie opinie dotyczą również tego działu czy produkcji?

...

Czy to wydawnictwo jeszcze dycha?

roman4

Jak dotychczas nie było żadnych problemów. Dopiero od końca ubiegłego kwartału zaczęły się schody. Może mają problemy. Powinni więc napisać, że do takiego a takiego dnia nie wypłacimy Wam należnych tantiem, bo...? Natomiast milczenie jest najgorszym sposobem rozwiązywania problemów. Czy coś się dzieje w tej sprawie? Nie wiem, czy nie za późno, ale też jestem zdecydowany na przystąpienie do "siłowego" rozwiązania.

cozi

Cammel tak z ciekawości - co Cię skłania do zaglądania na stronę z opiniami o firmie w której jak piszesz już ponad rok nie pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Pedagogiczne Operon - Gdynia

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Pedagogiczne Operon?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Pedagogiczne Operon napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon
1.8/5 Na podstawie 875 ocen.

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon