Opinie o Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne w Bielsko-Biała

counter
2 45 116 5 1
Monika

nie polecam, zawarliśmy z firmą Geoplan umowę końcem września 2019, a do tej pory Geoplan nie wywiązał się z umowy. Szkoda pieniędzy i czasu na taką beznadziejną firmę.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Ile jest zmian w Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne?

Magdalena Nowy wpis
Klient

Nie polecam podpisywać z nimi umowy!! działają na tym, że klient musi się szybko zdecydować, a potem nie wywiązują się z umowy, plany miały być w grudniu a nie w marcu, strona portalu i aplikacja dalej nie działa, jedynie co to fakturę umieją zostawić. Cętnie spotkam się z nimi w sądzie.

Jolanta Nowy wpis

Czy firma Geoplan oferuje możliwość odbycia profesjonalnych praktyk zawodowych dla absolwentów? Wydawnictwo kartograficzne zdaje się być ciekawą opcją na rozpoczęcie kariery zawodowej, chętnie dowiem się, czy zgadzacie się z moją opinią.

Monika

@Monika

Pani Moniko, a może poda Pani więcej konkretów? O jaki obiekt chodzi (miasto, powiat)? Na czym polega, jak Pani twierdzi "nie wywiązanie się z umowy"?

Sylwester

Panie Mariuszu, widzę że wpis jako Pani Monika i Pan Mariusz to jedno i to samo. Duża przedsiębiorczość - tylko po co? Po pierwsze to pomimo zgodności z umową nie przyjął Pan ani produktu, ani faktury, więc jak Pan może twierdzić, że "faktura jest do opłaty" skoro nawet jej Pan na oczy nie widział.... Łatwiej napisać anonimowo, nie przedstawiając się. Na przyszłość, jak Pan pisze z dwóch różnych kont to proszę się wysilić przynajmniej na dwa różne komentarze, a nie publikować odpowiedź "kopiuj-wklej". Ma Pan zawartą z nami umowę? Ma Pan tam określone warunki wykonania umowy? Jeśli uważałby Pan, że nie zostały one wykonane to mógłby Pan odmówić zapłaty i udowodnić swoje racje na drodze sądowej. Proste? Najgorsze jest to, że pomimo wykonania umowy zgodnie z jej zapisami z naszej strony o czym Pan doskonale wie, Panu to nie odpowiada, bo teraz trzeba będzie za wykonaną usługę zapłacić. A wylewanie własnych żali, bez merytorycznych przesłanek.... bez komentarza.

Jedynymax Nowy wpis
@Sylwester

Panie Sylwestrze jest Pan arogancki i butny, to, że ktoś podpisał umowę na kolanie nie będąc powiadomiony o jej szczegółach oraz jej przykrych konsekwencjach to już tylko i wyłącznie super szkoła ściemniania i szybkiego aczkolwiek nieprofesjonalnego obsługiwania klientów. HOŁDUJECIE ZASADZIE: PO NAS CHOĆBY I POTOP. Przykre i prawdziwe. Niech Pan nie odsyła do sądu, bo Pan doskonale wie, że w sądzie macie z górki, ponieważ to sądy robią tylko kopiuj i wklej, nie mając niestety żadnego precedensu w tej sprawie, więc po co się wysilać? Widzę, że rzesza niezadowolonych klientów stale rośnie... czy o to chodzi w tej waszej firemce?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Wojtek

W jakich godzinach w święta urzedujecie ?

Mariusz
Klient

Nieskromnie powiem tak.Pracuje w reklamie 24lata.Pan Sylwester kiedyś powiedział mi jak rozmawiać z klientami.Na to wychodzi ze klienci mają szybko podejmować decyzje.To i inne rzeczy u mnie nie przejdą.Empatia wyrozumiałość dla klientów tego nie ma.No i znaczki pocztowe na mapie które czytamy przez lupę.Jeszcze długo Panie Sylwestrze do dojrzałości i zrozumienia ze nie najważniejsza jest umowa ale świadectwo jakie po sobie się zostawia.Pozdrawiam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 159 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne? Chętnie zatrudniają?

ADAM

Przed podpisaniem umowy same superlatywy przedstawiciel zapewniał mnie że nie będzie firm z tej samej branży. Po druku rozczarowanie inne firmy z mojej branży ponadto przedstawiciel obiecywali że plan miasta będzie wywieszony w różnych publicznych miejscach , nie spotkałem tego planu nigdzie. Wyrzucona kasa nie polecam na tej tak zwanej reklamie zarobiła tylko firma Geoplan.

Ad.

Jak Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne pomaga pracownikom w czasie epidemii koronawirusa? Podziel się swoją opinią na temat.

On
@Ad.

Całkowity brak pomocy !!!!!

Mariusz 83

Kpina totalna- nie polecam. Odezwali się po 9 miesiącach, zeby opłacić fakturę. Według zapewnień przedstawiciela umowa miała być zrealizowana do końca 2019 roku. Odezwali się tydzien temu, po 9 miesiącach od podpisania umowy. Do opłacenia faktura i brak planu mapy.

@Mariusz 83

Panie Mariuszu kpina? Brak planu? To Pan odmówił przyjęcia faktury i planu, który miałem Panu wręczyć osobiście! Zgodnie z poczynionymi z Panem ustaleniami zarządziłem przesłanie tego Panu pocztą. Koresponduje Pan ze mną smsami, a tutaj wylewa Pan żale jakbyśmy zapadli się pod ziemię! Mamy w Bialystoku od lat wielu stałych klientów i są to firmy znaczące w tym mieście. Wszyscy oni doskonale nas znają i rozumieją procedury, które prowadzą do wydania aktualnego planu miasta. Każdy z nich zdaje sobie sprawę i ma naszą gwarancję, że okres ekspozycji rozpoczyna się dopiero od momentu wydania planu, a nie od daty podpisania umowy! Nie chce komentować Pana postępowania, bo nie jest to moim celem. Moim zadaniem jest zrealizować usługę zgodnie z zapisami umowy co też uczyniliśmy. Ps. Przypuszczam, że poczta już dostarczyła Panu nowy plan miasta.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 340 dni.

Piotr

Podczas rozmowy handlowej obiecują więcej niż mogą zaproponować . Nie wywiązują się z ustalonych obietnic, zaproponowany nakład to kpina. Brak chęci rozmowy do załagodzenia sporu. Obiecują wyłączność , a na mapie są trzy firmy z naszej branży. Podczas rozmowy telefonicznej informują że dzwonią z Urzędu Miasta z propozycja handlową. Nakład proponowany do rozwieszenia w naszym mieście to 800 sztuk, a widziałem tylko dwa plany miasta. (usunięte przez administratora)

@Piotr

Panie Piotrze, nie rozumiem sformułowania "obiecują więcej niż mogą zaproponować", ale pomijając to - jeżeli uważa Pan, że jeśli usługa nie została wykonana zgodnie z zapisami umowy to proszę złożyć reklamację. Oczywiście nie dotyczy to niespełnionych Pana wyobrażeń:) Co do kolportażu Nowego Targu, to chyba Pan sam rozumie, że nie byliśmy w stanie wykonać go na 100% ze względu na ogloszoną epidemie i wprowadzone obostrzenia. W tej chwili kolportaż jest uzupełniany i finalizowany. Na życzenie każdego klienta po jego zakończeniu jest możliwy wgląd do list kolportażowych potwierdzający lokalizacje planów.

Piotr Przybylski
@Sylwester

Więc spieszę z odpowiedzią aby mógł Pan zrozumieć. Pan Zbigniew W obiecał wyłączność na planie miasta Piła /Wałcz . Firma nie dotrzymała słowa a Pan (usunięte przez administratora)przyznaje się do błędu podczas rozmowy. Gdy napisałem reklamacje z propozycja rabatu 23% (stawki Vat) za zaistniałą sytuacje to to co odpowiedzieliście ? że nie mam tego na piśmie i oddaliście sprawę do sądu bez próby rozwiązanie sporu. I uwaga dla przyszłych klientów , na druku umowy usług reklamowych przy podpisywaniu umowy wykreślić zapis że spory będą rozstrzygane w sądzie zleceniobiorcy. Podtrzymuje swoja opinie że firma nie godna polecenia .

@Piotr Przybylski

Panie Piotrze, jeżeli rzeczywiście miała miejsce sytuacja z Panem Zbigniewem, którą Pan opisuje to rozumiem Pana rozgoryczenie. Nie mniej jednak jest Pan przedsiębiorcą i doskonale Pan wie (wielokrotnie mając styczność z różnego rodzaju umowami), że strony obowiązują postanowienia zawarte w umowie i to one określają sposób jej wykonania. W zdecydowanej większości nasi klienci jeżeli czynią uzgodnienia np. dotyczące wyłączności branżowej, to bezwzględnie żądają wpisania tego warunku do umowy. Brak takiego zapisu w umowie powoduje, że po pierwsze nie mamy żadnej informacji o takich ustaleniach, po drugie nie mamy żadnej podstawy do jakichkolwiek negocjacji z klientem ponieważ umowa została przez nas wykonana w całości. Dlatego też, absolutnie się z Panem nie zgadzam co do Pańskiej opinii, że jesteśmy firmą nie godną zaufania ponieważ my wykonaliśmy całość umowy zgodnie z jej postanowieniami. Pozdrawiam. Sylwester Nowak

Użytkownicy czekają na odpowiedź 361 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne?

Sławek

Niestety nie polecam. Reklama bardzo droga i wisi najczęściej w pobliżu lokalu gdzie nie musi wisiec . Nie ma w urzędach a napewno nie w eksponowanych miejscach. Handlowiec mówi o umowach z przychodniami z urzędami itp. ale tych umów nie ma. Nie polecam. Wyrzucone pieniądze.

@Sławek

Panie Sławomirze. Niezmiernie mi przykro z powodu Pana wpisu, tym bardziej że zawarte w nim informacje są nieprawdziwe. W umowach zawieranych z klientami zobowiązujemy się do przeprowadzenia kolportażu konkretnego nakładu. Z tego obowiązku ZAWSZE się wywiązujemy i do tej określonej w umowie ilości miejsc plany są kolportowane za potwierdzeniem. KAŻDY z naszych klientów ma możliwość wglądu do tych list kolportazowych i zweryfikowania nakładu czy miejsc ekspozycyjnych. Ponadto w wielu przypadkach przeprowadzamy również dokumentację fotograficzną czego przykłady można znaleźć na naszej wizytówce w Google czy FB. Bardzo proszę nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji, a jeżeli ma Pan jakiekolwiek zastrzeżenia do wykonanej usługi to zwrócić się bezpośrednio do firmy. Pozdrawiam

Konstanty

Zastanawiam się co spowodowało, że przestaliście być aktywni na forum? Liczyłem, że dowiem się coś aktualnego gdyż interesuje mnie praca w firmie.

@Konstanty

Panie Konstanty, ma Pan rację że staliśmy się mniej aktywni. Wynika to oczywiście z dotykającej nas wszystkich pandemii koronawirusa i konieczności skupienia się na trochę innych działaniach. Pomimo tego, jeżeli jest Pan zainteresowany współpracą z nami to zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Wszystkie dane kontaktowe podane są na naszych stronach internetowych, a namiary bezpośrednio do mnie opublikowałem już we wcześniejszych odpowiedziach. Pozdrawiam.

N.N

Jeśli chodzi o pracę w Call Center to trzeba przyznać, że pieniądze zawsze są na czas.Pensja jest stała.Jest to wyłącznie umawianie spotkań, bez sprzedaży przez co praca nie jest trudna a już na pewno nie dla osoby która wcześniej pracowała w podobnej branży.Jeśli pod koniec planu zaczyna być ciężko, bo jest coraz mniej firm do których można zadzwonić i automatycznie spotkać też jest mniej to nikt nie robi z tego powodu afery.Pracuje się w niewielkiej grupie w której panuje miła atmosfera.Ja osobiście polecam

Chętna
@N.N

A jak jest pensja? i jakie są warunki pracy, jakie dodatkowe uposażenie? np. Multisport czy Luxmed?

@Chętna

W naszym dziale CC pensja jest wypłacana wg stawek godzinowych (szczegółowe informacje w kontakcie bezpośrednim tel. 795578900). Niestety nie ma oprócz niej żadnych bonusów pozapłacowych.

Jolanta
@N.N

Napisałeś, że praca w Geoplan nie jest trudna nawet dla początkujących. A ile w takim razie trwa okres wdrożeniowy? Pracodawca organizuje szkolenia dla nowych osób?

Wiecie czy w Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Uprzejmie informuję, że na staż nie przyjmujemy. Szukamy osób do dwóch rodzajów pracy: jako handlowiec (wymagane prowadzenie działalności gospodarczej) i jako agent Call Center (praca stacjonarna w Bielsku-Białej)

Michał
@Sylwester

Witam, czy mógłbym prosić o informację z kim mógłbym się skontaktować w sprawie pracy jako handlowiec. Z góry dziękuję.

@Michał

Witam Panie Michale, w sprawie pracy jako handlowiec proszę o kontakt ze mną- Sylwester Nowak Tel. (usunięte przez administratora)

Anna

Szczerze nie polecam zakupu reklamy na mapie miasta! Kupujesz coś co miało być prawie wszędzie w mieście w najbardziej eksponowanych miejscach. Realia są takie że ciężko znaleść miejsca, gdzie mapy są zawieszone, jeśli już ci się to uda to będzie to jakieś zaplecze sklepu lub szatnia, a nie eksponowane miejsce w urzędzie miasta gdzie mapy podobno miały być. Nie polecam.

Jerzy
@Anna

Czy kupując reklamę nie miałaś ustalone w umowie w jakich miejscach powinna się znaleźć?. Wydaje mi się, że należałoby to zawrzeć w kontakcie, nie byłabyś wtedy rozczarowana. Szuka opinii osób zatrudnionych w firmie bo niewiele się ich tu wypowiada. Liczę, że ktoś napisze o aktualnych warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia. Zachęcam Was do tego.

@Anna

Pani Anno, wszystkie lokalizacje map są potwierdzone na listach kolportażowych pieczątkami. Nie dość tego, robimy również dokumentację fotograficzną. Proszę o kontakt mailowy z naszą firmą, a chętnie Pani wyślę zdjęcia z lokalizacji w jakich są eksponowane nasze plany.

DaWeki
@Anna

Potwierdzam. Jeżeli w ogóle wiszą to w miejscach niedostępnych dla potencjalnego odbiorcy. Niepotrzebnie wydane pieniądze.

@DaWeki

Panie DaWeki, co to znaczy że plany wiszą w miejscach niedostępnych dla potencjalnego odbiorcy? Czy urzędy i instytucje, szkoły, szpitale, miejsca w firmach, sklepach, restauracjach czy hotele to są miejsca niedostępne? Może warto się zapoznać z potwierdzonymi pieczątkami na listach kolportażowych lokalizacjami planów?

Adam P.
@Sylwester

Panie Sylwestrze, a dlaczego podczas podpisywania umowy nie ma listy gdzie mapy z pewnością będą zawieszone i na których ścianach (przynajmniej w 50%), mówienie że mapy będą w Urzędzie Miejskim, czy skarbowym itd nie mówi gdzie te mapy dokładnie będą wisieć, bo mogą być np w pokojach urzędników do których normalny śmiertelnik nie ma dostępu a nie na głównej sali gdzie miały być! to tam są potencjalni klienci reklamodawców a nie w w/w pokojach. To że mapa jest w hotelu, restauracji nie określa gdzie dokładnie ta mapa jest zawieszona. Mapa może być w kuchni, szatni, biurze lub holu, kto o tym decyduje? Czy podczas podpisywania umowy z Geoplanem mogłoby to być mi pokazane i zapisane w warunkach umowy gdzie dokładnie mapy będą a nie mają czy powinny się znajdować. Umowa mówi że mapa "jakaś tam" np Zakopane lub Bielsko-Biała ma być wydana w nakładzie "jakimś tam" np 1000 czy 1500 sztuk, tylko już nie precyzuje kiedy będzie wydana !!! może być nawet za kilka lat, nie określa gdzie dokładnie mapy będą wisiały. Można oczywiście poprosić Państwa o listę gdzie mapy rzeczywiście zostały zawieszone, będziecie mieli pieczątkę i zdjęcie np z restauracji, hotelu czy jakiegoś urzędu ale niekoniecznie będzie to tzw. eksponowane miejsce tylko np będzie to zaplecze firmy gdzie nie ma klientów. Wolałbym listę gdzie Geoplan ma podpisane umowy na ekspozycję map, a może Geoplan nie ma takich umów tylko zawiesza mapy gdzie mu się uda?

@Adam P.

Panie Adamie, zawsze handlowcy dysponują listami kolportażowych z wcześniejszej edycji na podstawie których mogą pokazać, gdzie są eksponowane standardowo nasze plany. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że dany plan będzie zawieszony w konkretnym miejscu na konkretnej ścianie. Proszę sobie wyobrazić sytuację: gwarantuję Panu zawieszenie planu w najbardziej prestiżowym salonie fryzjerskim, a właścicielka tegoż salonu podczas wizyty kolportera stwierdza, że nie ma miejsca na zawieszenie go i ewentualnie można go zawiesić na zapleczu. Nasz kolporter w takim przypadku nie zawiesi go w tym miejscu, bo odbierałaby go może jedna osoba i zawiesi go np. na witrynie sklepu mięsnego, gdzie może go odbierać kilkadziesiąt osób dziennie. Jak by to się miało do mojej gwarancji, że zostanie zawieszony w tym konkretnym salonie fryzjerskim? Właśnie po to, by unikać takich zarzutów odnośnie miejsc ekspozycyjnych zaczęliśmy robić dokumentację fotograficzne, aby móc pokazać, że plan wisi na sali obsługi klienta w np. Urzędzie Skarbowym, a nie tylko w biurach do ktorych nikt nie ma dostępu. Co zaś się tyczy terminu wydania to oczywiście rozumiem Pana argumenty, jest jednak w tym rozumowaniu jeden malutki błąd - jako, że nie pobieramy od klientów żadnych zaliczek, a płatności następują po wykonaniu usługi to NAM najbardziej zależy na jak najszybszym wydaniu planu, bo dopiero wtedy możemy zacząć odzyskiwac zainwestowane pieniądze, dlatego przeciąganie wydania planu byłoby działaniem na szkodę naszej firmy. Mam nadzieję, że choć trochę rozwiałem Pana wątpliwości. Jeśli miałby Pan jeszcze jakieś pytania to zapraszam do kontaktu telefonicznego.

klient

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!! NIE WYWIĄZUJĄ SIĘ Z UMÓW !

@klient

Panie Kliencie, na jakiej podstawie Pan przedstawił taką opinię? Co to znaczy "nie wywiązują się z umów"? Nie został wydany plan? Nie został rozwieszony? Nie została zamieszczona informacja w necie? Proszę sprecyzować ten zarzut i najlepiej się podpisać, a nie wystawiać takie opinie anonimowo jako "klient".

Kkarpin

Rzetelna firma. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Geoplan Sp. z o.o. Wydawnictwo Kartograficzne
2/5 Na podstawie 45 ocen.