Opinie o Bielenda Professional (Bielenda Kosmetyki Naturalne) w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bielenda Kosmetyki Naturalne. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bielenda Kosmetyki Naturalne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielenda Kosmetyki Naturalne w Kraków

NIE POLECAAM

Tani wyzysk ;) oprócz brygadzistek i paru już pań z dłuższym stażem, nie znajdziesz tam Polaków, SAMI UKRAIŃCY... a wiecie jaka jest praca, gdzie znajdują się sami ukraińcy... Krzyki, przekleństwa, hałas maszyn i tylko język ukraiński. Jedyny plus to był chyba taki że można dziubnąć języka ukraińskiego. Czas ciągnie się niemiłosiernie, masz wrażenie ze minęły 4 godziny, a tak na prawdę to dopiero pare minut. Może pracujesz 8 godzin, ale masz chwile przerwy, w ciągu której musisz załatwić potrzebę, zjeść i zapalić. Nie ma szans wyjść do toalety w trakcie pracy, choćby ściskało czy przelewało ;) Musisz robić pare rzeczy naraz, oczy dookoła głowy, aby ci przypadkiem karton na głowę nie spadł. Dostajesz jedno zadanie, a za chwile dostajesz zrypkę "a co nie widzisz że tutaj to trzeba wziąć/zrobić/zanieść?" i wkładasz tuby z kremów, układasz kartony na paletach, wkładasz szpatułki i najlepiej jakbyś był ośmiornicą i wszystko naraz, bo trzeba wszystko kontrolować, a leci wszystko szybko, tylko nie czas :) Szczerze nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Pot się po (usunięte przez administratora) leje, wracasz do domu przygłuchawy i nie masz nawet siły buta ściągnąć. Nawet za stawkę 25 zł netto nie chciałabym tam pracować. Płacili 13 brutto. Polak i tak powie że ma lepiej, bo ukraińcy tam po 12 godzin siedzą, ale ledwo idzie wytrzymać chociaż 3. Zresztą idź i się przekonasz ;) Szkoda że sprawdziłam opinie dopiero po wszystkim. Jeśli nie masz perspektyw i lubisz być poniżany praca dla Ciebie ;)

natka

Nie wiem co dziewczyny narzekacie, ja się właśnie przyjęłam i mam 20 zł brutto na godzinę, chyba Was kierownictwo robi w bambuko, albo pracujecie przez agencję pracy.

Milena

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Eska

Z tej firmy tylko uciekać. Na poziomie marketingu firma wydaje się być profesjonalna, natomiast podejście do pracy i pracowników to kompletne dno. Firma jest antyrozwojowa, jeżeli ktoś jest ponadprzeciętny to wyleci, bo kierownictwo boi się o własne tyłki. Bardzo niemiła atmosfera, zwłaszcza na produkcji, kierownictwo bez jakiegokolwiek wykształcenia, krzyki, obrażanie, przekleństwa, na porządku dziennym. Jaka firma taka atmosfera.

Bielenda Kosmetyki Naturalne prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Iwona

@True, co masz na myśli pisząc w ogóle nie przyjść? W jaki sposób potem odrabiane są takie nieobecności? Może masz na myśli urlop na żądanie? Czy możesz jeszcze napisać coś o zapleczu socjalnym dla pracowników firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne? Czy w firmie istnieje stołówka pracownicza lub palarnia?

Iwona

@True, Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie i kontaktów między pracownikami. Może jednak udało Ci się znaleźć coś pozytywnego w pracy dla firmy Bielenda? Wspomniałeś o systemie zmianowym, czy grafik ustalany jest z wyprzedzeniem? Czy pracownik ma wpływ na ustalany grafik lub może wybrać konkretne zmiany?

True
@Iwona

Co tydzień pracuje się na inną zmianę (ranki, nocki, popołudnia), jest to narzucone odgórnie i nie ma się na to wpływu. Można czasem się zamienić zmianą na jeden dzień albo w ogóle nie przyjść (i właśnie to są plusy tej pracy).

True

Praca na produkcji Pracowałam w firmie Bielenda na umowę zlecenie. Cóż...praca jak praca (tutaj na pewno leżeć nie będziesz), wynagrodzenie słabe (najgorszy jest brak dodatków za godziny nocne-a przecież trzeba chodzić na 3 zmiany, jakby to było takie normalne...). Na pewno atmosfera jest nerwowa, podniesione głosy, przekleństwa na porządku dziennym, trzeba się bardzo sprężać z robotą. Na chwilę odpoczniesz to już jest nagonka do pracy. No ale wynika to z tego, że osoby z umowy o pracę też mają jakiś chory system premii i faktycznie też są poganiani. Z tego wniosek, że każdy jest dla każdego niemiły, a praca wykańcza fizycznie i psychicznie. Zleceniówki ciągle przychodzą nowe, po czym po paru dniach (tygodniach) odchodzą...rotacja jest bardzo duża, więc nawet nie zdążysz się z nikim zakumplować. Plusem jest sklepik, wyłącznie dla pracowników firmy.

Ojtam

Kurier nade mną stoi a ja mam 30 palet do ostreczowania na zewnątrz na deszczu i wietrze i to za 8 zł na rękę. Nigdy więcej! Teraz płacą 10 zł na h ale kolchoz pozostał

Iwona

@Nie płacą, czy opisujesz swoje doświadczenie z firmą Bielenda Kosmetyki Naturalne, czy przytaczasz opinię zasłyszaną? Użytkownicy tego forum największym zaufaniem darzą osoby, które były zatrudnione w danej firmie i dzielą się swoim doświadczeniem.

Wiki

Sami sobie stwarzacie małe piekiełko a teraz narzekanie na firmę?

Jeśli chodzi o pracę to nie jest ciężka, może bardziej monotonna. Siedzenie przy 'kółku' przez 8 godzin z jedną 20-stominutową przerwą to chyba jakiś żart. Jeśli chodzi o atmosferę to jest straszna. Kobiety z umowy o pracę wyżywają się na zleceniówkach za swoje nadgodziny. Obrabianie komuś tyłka jest na porządku dziennym, wystarczy odejść na krok. Jeśli chodzi o ludzi ze zlecenia są jak najbardziej w porządku :)

Uwaga

Rekrutacja w Exporcie to wynik nieustannego odchodzenia ludzi- nie aplikuj-szkoda czasu na takie ogłoszenie

x

Długo tam pracowałam jednak ciężko jest wytrzymać z niektórymi. Jak wszędzie- są osoby przyjaźnie nastawione i współpraca z nimi układa się bardzo dobrze ale zdecydowana większość nie szanuje osób pracujących na zlecenie. To oczywiste,że nikt nie przychodzi tutaj leżeć bo to praca fizyczna i my (zleceniowcy) jesteśmy wyłącznie do pomocy jednak wyżywanie się na nas za nadgodziny w pracy nie jest fair. Najciężej jest jednak wytrzymać emocjonalnie słuchając wszędzie obgadywania. Specjalistką od tego jest jedna z sióstr pracująca na umowę. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak złośliwej i aroganckiej kobiety. Obgadywała wszystkich... wystarczyło odejść na krok. Wszystkie osoby mające umowę zlecenie to zauważyły. Mam nadzieję, że zbiorą się w końcu na odwagę i również zrezygnują z pracy w tak toksycznej atmosferze.

Ana
@x

Jak dobrze, że są powiadomienia o nowościach. Miło powspominać stare dobre czasy. Pracowałam tam jakieś 3 lata temu więc nie wiem jak teraz praca tam wygląda ale wtedy obgadywała tylko Monika.

Beth
@Ana

Wiem ktora, pracowałam tam dwa lata temu i drażnila mnie, obgadywala współpracownice, nie wiem, co taki człowiek ma w glowie:-/

Smerf

Stałe pracownice są niemiłe (nie wszystkie zdarzają się wyjątki). Brygadzistki czepiają się o każdą drobnostkę - jak ci coś nie idzie rzucają tekstami typu 'każdy tu robi za taka sama stawkę' 'to jest najłatwiejsza robota jak tego nie umiesz to juz nie wiem co mam ci dać do roboty'. Obgadują każdego i siebie nazwajem. Pójdziesz do toalety to ci wmówią, że cie nie było 10 min bo niby widziały jak poszedłeś. Plus jest taki, że mozesz korzystać ze sklepiku gdzie są promocje na kosmetyki i na różne okazje dostaje sie małe upominki

Fruzia

Praca w Bielendzie - plusy i minusy + przestrzegają czasu pracy pn-pt, 8 godzin, przynajmniej jak chodzi o zleceniowców + jest jedna ergonomiczna maszyna przy której można siedzieć + kilka (tylko) fajnych osób wśród stałych pracownic/pracowników + jak się pracuje to można usiąść i pogadać przy pakowaniu (chociaż szlag trafia całą resztę) + dają szafkę i strój roboczy od ręki i w miarę potrzeby + dość sterylne warunki pracy i magazynowania produktów - płacą tylko 13,70 zł/h BRUTTO (!) - przerwa trwa 20 min i TYLKO WTEDY można iść do WC - b.dużo pracy stojącej, zbyt rzadko można zmienić maszynę - cała masa wrednych kobiet, w tym ex-przodowniczki pracy i ich 2 nadpobudliwe wychowanki... - ciągłe czepianie się o rzeczy znane tylko stałym pracownicom, tempo, ilość, próby siadania i nawet kilkusekundowe przerwy w pracy; brak czasu na sprzątanie (praca do oporu) - NIE PRZESTRZEGAJĄ BHP: jedyny akceptowany strój to folie na buty, maska, chałat i czepek z włókniny, i cieniutkie rękawice gumowe (co chwilę przebijane); brak stoperów i zakaz używania przepisowych rękawic roboczych nawet przy sprzątaniu, "zbiorczym" pakowaniu, cięciu itp., zakaz wyjść do toalety w czasie pracy

kitkaa

Robiłam w salonie peeling laserowy i jestem zachwycona!! Cena konkurencyjna, personel wspaniały i bardzo profesjonalny.

Mini

1600zl za 200 h pracy hahaha

Pytam

Czy to prawda że kosmetyki przechowywane są w budach i garażach i zdarza się że przed wysyłką magazynierzy opłukują produkty z błota?

titi
@Pytam

Nie, to nie prawda. Kosmetyki przechowywane są na halach, w miare sterylnych warunkach

Prawda
@titi

Hmmm tam nie ma hal. Jeśli ktoś nie wierzy niech sprawdzi w mapach Google. Są namioty i budy

Iwona

@ECO MYJNIA OLSZTYN rozumiem, że mogłeś mieć przykrą sytuację związaną z pracownikiem firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne, ale czy to powód do uogólniania i przez jedną osobę wystawiania negatywnej opinii firmie?

@Iwona

Tak . Bo ja tez prowadzę działalność , i dla mnie każdy pieniądz jest ważny . Firma mi zalega z płatnością , księgowość nie odbiera telefonu a główna księgowa umywa ręce i jest bardzo nie przyjemna . Proszę nie wykonywać dla tej domy usług z terminem płatności faktur

Takto
@Iwona

Tak. Ta firma zasługuje tylko na zle opinie. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk

ECO MYJNIA OLSZTYN

Piszę jako firma usługowa ,która myła samochód dla przedstawiciela tej firmy Bilenda - powiem krótko faktura po terminie , księgowa NIEPRZYJEMNA/nie chce rozmawiać o płatnościach/ dział księgowości nie odbiera telefonu . FIRMA I OBSŁUGA BARDZO NIE RZETELNA . NIE WYSTAWIAJCIE IM I ICH PRZEDSTAWICIELOM ŻADNYCH FAKTUR Z PRZEDŁUŻONYM TERMINEM PŁATNOŚCI .

Zostaw merytoryczną opinię o Bielenda Kosmetyki Naturalne - Kraków

• Jak się pracuje w Bielenda Kosmetyki Naturalne?

Zobacz opinie na temat firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielenda Kosmetyki Naturalne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bielenda Kosmetyki Naturalne
2.2/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Fabryczna 20
    31-553 Kraków