Opinie o Bielenda Professional (Bielenda Kosmetyki Naturalne) w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bielenda Kosmetyki Naturalne. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bielenda Kosmetyki Naturalne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielenda Kosmetyki Naturalne w Kraków

Lala

Czy coś się zmieniło czy dalej tak tam jest jak piszecie? Bo z tego co widzę to nie ma ani jednej pozytywnej opinii i się zastanawiam czy rozpocząć tam prace czy nie :>

Katarzyna
@Lala

Czyli normalnie działają skoro masz ofertę? Na jakie stanowisko? Pytam, bo jeszcze parę miesięcy temu o jakimś bankructwie pisali, czyli się nie zanosi jednak?

lalu
@Katarzyna

Przeciez nikt nie powie wczesniej, ze zamyka oddział, bo by wszyscy na L4 poszli

Agnieszka
@lalu

A ogłoszenie o pracę by wystawiał? Daj znać, czy cokolwiek pewnego wiadomo o tym zamykaniu się, czy to tylko ktoś tak rzucił i inni podłapali.

Katarzyna
@lalu

Tak tu w firmie się tego typu sytuacje rozwiązuje, że tak piszesz? Ktoś napisał, że ogłoszenie jest to chyba jednak szukają. U was to jak praca w aktualnym okresie jest zorganizowana? Jak święta zostały spędzone czy występują tu końcowo roczne podwyżki?

Candidate

Pojawiło się ogłoszenie o pracę dla specjalisty ds jakości w Radzyminie. Czy warto aplikować? Czy lepiej próbować aplikować do Krakowa?

Lili

Prosta rada: jeżeli szanujesz siebie samego jako człowieka to unikaj tego miejsca jak ognia ! Na dziale produkcji w Bielendzie najmniej liczy się pracowitość i jakość pracy pracownika, a najbardziej ile czasu poświęcić na gnębienie innych. I mowa tutaj przede wszystkim o brygadzistkach, które w żadnej innej firmie nie byłyby dopuszczone do takich stanowisk, ze względu na swoją niekompetencje (nie lata pracy). Mówię o zmianie z panią E i panią G - gdzie uważam, że pani G gdyby nie charakter polityki firmy, może i by potrafiła być porządnym przełożonym. Co do pani E - komentarzy wcześniej jest na dość, szkoda pisać więcej. Mnie prywatnie tylko zastanawia jak tak zły człowiek po całym dniu potrafi bez obrzydzenia spojrzeć sobie spokojnie w oczy.. Dziwie się firmie, bo przez niezdrową atmosferę i (usunięte przez administratora) wydajność pracy spada, a firma przez to mniej zarabia (ale tylko nowoczesne firmy o tym wiedzą i dbają o swoich pracowników). Szkoda, bo produkty Bielendy są na prawde dobre. Ale wartość ludzka jest ważniejsza, dlatego nie polecam wspierać tej formy kupując ich kosmetyki.

Nadi
@Lili

Możesz się zwolnić i nie narzekaj bo możesz mieć gorzej trochę pokory do tego co masz i do tego co będzie???? życzę ci powodzenia w innej firmie może cię nauczy i do uczy jak życie polega .Ha haha powodzenia.

@Nadi

Pracuję już od dawna w innej firmie i właśnie ku przestrodze piszę do osób, które myślą o zatrudnieniu się tam, bo wcale nie jest tak łatwo podjąć decyzje o odejściu pracując w Bielendzie, bo po jakims czasie mimo że jest źle, to człowiek przestaje w siebie wierzyć a przesiąka tą niezdrową relacją. Żałuję, że wcześniej się nie zwolniłam, bo teraz przynajmniej się spełniam zawodowo, a mój przełożony nie tyle dba o mnie jako pracownika, co powinno być normą, ale i pomaga sie rozwijać zawodowo. Szacunek w Bielendzie nie istnieje. Teraz jestem szczęśliwa osobom i całe szczęście ten etap w moim życiu jest przeszłością. Kandydatom do pracy tam polecam szukać pracy gdziekolwiek indziej, jeżeli nie chcecie nabawić się depresji.

@Nadi

A pokory uczy życie, a nie zgadzanie się, żeby tyran mógł zaspokoić swoje potrzeby gardząc pracownikiem. Rozumiem, że są osoby, które mają ciężko w życiu i sie godzą na wszystko co tam ich spotyka, bo nie mają nic do stracenia. Ale poza Bielenda w innych firmach świat wyglada zupełnie inaczej, nie zawsze warto godzić sie na to co złe, bo to niby pokora (?). To głupota.

Nadi
@Lili

To po co piszesz !!jeśli pracujesz gdzieś indziej i masz lepiej to zostaw tą Bielende w spokój zajmij się sobą a jeśli sobie nie radzisz to idź do psychologa . Zostaw w spokoju te osoby o których piszesz bo widać że dawno juz nie pracujesz a problem masz cały czas wracając .Daj ludziom w spokoju pracować. Piszcie o pracy jak wygląda a nie o ludziach kto jaki jest bo nikt nie jest doskonały.Powodzenia.

@Nadi

Piszę, bo strona jest poświęcona opinii na temat warunków pracy, dla przyszłych kandydatów. Jestem byłym pracownikiem i mogę sie wypowiedzieć. NIE POLECAM PRACY W FIRMIE BIELENDA NA DZIALE PRODUKCJI. Skoro osoba decyzyjna wpływa na jakość pracy to zdecydowanie mogę pisać o tych ludziach, bo to część warunków pracy. Czy ja nie pozwalam komuś w spokoju pracować? To nie czytaj opinii, jeżeli to wpływa na Twoją pracę. Przekaz nie jest do obecnych pracowników.

Rosalie
@Lili

co to jest charakter polityki firmy? możesz napisać konkrety? bo na razie wygląda, że chyba w pracy CI się szło z tymi osobami i piszesz cokolwiek żeby tylko sobie ulżyć, bez ładu i składu. Ja też pracowałam w Bielenda, miałam szansę na inną pracę to przeszłam ale nie będę pisać bzdur jak to mnie los lub brygadzistki skrzywdziły, bo raz że to nieprawda a dwa uważam, że naprawdę są gorsze miejsca niż Bielenda.

@Rosalie

A to już nie można wyrazić swojej opinii? Tobie było tam dobrze, innym było źle. Czego nie rozumiesz?

@Nadi

Inni jadą po tobie jak ścierą po brudnej podłodze, a ty zgadasz się na to, dla ciebie to pokora? Jak jakaś wieśniara spod Krakowa drze na ciebie japę to człowieku szanuj siebie i nie daj się. Ludzie pokorni nigdy się życia nie nauczą. Może ty się wybierz do psychologa, co?

Wiktoria
@Lili

Ok masz jakieś złe doświadczenia i negatywne opinii o pewnych osobach ale jak tam jeszcze pracowałaś to chyba można to zgłosić gdzieś? Choćby do działu kadr, czy jeszcze wyższego przełożonego, nie ma opcji aby komuś to zakomunikować?

Gocha111

Ciągle pojawia się ogłoszenie specjalista d/s zakupu. Kiedyś aplikowałam na to stanowisko. Zastanawiam się nad ponowienie aplikacji. Tylko skoro co chwilę pojawia się ten sam wakat to co jest nie tak?

Honorata
@Gocha111

A czemu wcześniej Ciebie nie przyjęli? Doszło w ogóle do rozmowy kwalifikacyjnej?

Bielenda Kosmetyki Naturalne prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Abc

Jakie są zarobki w tej firmie?

Jaki jest poziom hałasu na produkcji kiedy "chodzą" wszystkie maszyny? Ponad normę?

Księgowa

Jest ogłoszenie na księgową - ktoś coś wie jak jest w księgowości?

Nicki

Nie pozwólmy aby więcej ludzi cierpiało! Zagładzać ich do inspekcji pracy! Róbcie zdjęcia, nagrywacie a jak tego niw macie to opisujecie sytuacje. Zajmą się nimi odpowiednie organy. Poniżej wrzucam linka im nas więcej tym lepiej! Zamknijmy ten (usunięte przez administratora)

W grupie siła

Jeśli ktoś jest za tym żeby tę firmę sprawdziła inspekcja pracy zachęcam co napisania formularza do głównych kadr bielendy tutaj link : https://bielenda.pl/kontakt

Irena
@W grupie siła

Inspekcje pracy wzywa się poprzez kontakt z inspekcja pracy a nie przez stronę internetowa Bielendy. Nie podawajcie tam swoich danych bo widać ze to sztuczka ze strony pracodawcy.

Baby

Ta firma to dramat! Nie będę się rozpisywać, bo wszystkie opinie mówią same za siebie, nic dodać, nic ująć. Nie ważne jak się starasz, a i tak dla niektórych tam jesteś nikim. Nie ważne, że szybko się uczysz, tam liczy się jak bardzo liżesz odwłok "elicie" Bielendy. Jesteś tam jak śmieć który leży na podłodze i inni go kopią. (usunięte przez administratora) ci obrabiają w twojej obecności, a jak się odezwiesz w obronie swoich elementarnych praw człowieka to już jesteś na liście do zwolnienia w pierwszej kolejności. Jedynym plusem tego miejsca jest to że mając zlecenie możesz sobie nie przyjść do pracy w trosce o własne zdrowie. Ale uważaj, bo potem jadą po tobie jeszcze bardziej. Laski udają przyjaciółeczki a potem się obgadują, a jak im się nie podlizujesz to nie należysz do "elyty"... Szok, dramat... Nie marnujcie życia i nie idźcie tam pracować.

J.
@Baby

Cała prawda. Cieszę się że tam już nie pracuję i mam spokojne życie. Bo w tej pracy każdy dzień to stres. Nie polecam nikomu.

Były pracownik naszczescue
@J.

Dokładnie ja również nie polecam moja najgorsza praca w zyciu

@J.

Byłam prawie 4 miesiące na L4 przez przepychanie 100 kg beczek, do tego ciągła rehabilitacja na kręgosłup, kto mi za to zapłaci? Na pewno nie Bielenda. To przykre, że ludzie wychodzą stamtąd z urazami na ciele i psychice. Jak chciałam siedzieć przy maszynie to ciągle mnie brygadzistki przeganiały do cięższej pracy i jeszcze miały czelność powiedzieć "ty się do niczego nie nadajesz, po co tu przyszłaś?". A prezesik kupuje sobie drogie auta, opala się w ciepłych krajach i ma gdzieś, że w jego firmie jest wyzysk. Ważne, że hajs się zgadza!

@Baby

Jestem w totalnym szoku. Nie sądziłam że taka wielka i szanowana firma może odstawiać taki cyrk. Zdrowie jest najważniejsze, to trzeba szanować już od najmłodszych lat. Czy te przepychanie 100kg beczek to była konieczność? Nie chce mi się wierzyć.

Zleceniówka
@Ewa

Oczywiście że konieczność. Widziałam jedna dziewczynę na okresie próbnym, która była jeszcze poza tym "bagnem". Panie operatorki dały ją na maszynę, i podkręciły prędkość na full i dziewczyna nie wyrabiała, a zależało jej na pracy więc z krwawiącymi rękami zaklejała kartony bo nie miała czasu sobie nakleić plastra. Bo NIE WOLNO odejść od maszyny. A Panie były zachwycone i miały ubaw.. nie polecam również panów mechaników, szczególnie jednego, co zamiast robic to romansów mu się zachciewa. Żenada, przerost formy nad treścią.

@Ewa

Tam pchasz beczki, bo niektórym pracownicom z umowy zwyczajnie nie chciało się tego robić. Były takie, które uczciwie szły po te beczki. Ale i takie które znalazły czas na plotki podczas gdy dziewczyny ze zlecenia narażały swoje zdrowie przepychając po 10 beczek po 100 kg, żeby dostać sie do beczki pod samą ściana. Ale ja akurat jak nie dawałam z czymś rady to mnie dawały gdzie indziej i nie było jakiegoś tam dramatu, może to zależy od zmiany. Czasem nawet chłopaki z magazynu podwozili te beczki wózkiem żeby pomóc. Może akurat ja miałam szczęście, bo potrafiłam się odezwać i walczyć o swoje. Ale ogólnie powiem Ci, że ja sama jestem w szoku do tej pory, że taka prestiżowa firma ma tak beznadziejny zakład pracy. Europa, cywilizowany kraj, a tu takie cyrki. Nikt nigdzie tego nie zgłasza, a tę firmę powinni zamknąć.

@Zleceniówka

Nigdy w życiu bym się nie zgodziła na coś takiego! Odeszłabym od maszyny choćby miała się rozwalić a produkcja stanąć! Biedna ta dziewczyna, brakło odwagi albo się bała :(

@Baby

Straszne to wszystko co opowiadasz... ale to chyba wiele zależy od charakteru danego pracownika bo jak piszesz Ty miałaś odwage żeby się odezwać i brawa za to! Kiedyś lubiłam te kosmetyki i uważałam firme za super poważną a tu takie cyrki się dzieją i wyzysk.

Iwona
@Ewa

Odkąd przeczytałam opinie nie kupuje kosmetyków z Bielendy. Niestety wszystko co zostało tu napisane jest prawdą, mam 3 znajome które mówią to samo. Okropne warunki, okropne brygadzistki popierające wyzysk i (usunięte przez administratora). Proszę was miejcie odwagę niech inspekcja pracy zainteresuje się tym miejscem! Ja nic nie mogę zrobić ale w was siła!

Zzz

Praca w tej firmie to skandal przepracowałam tam jakis czas i jestem załamana warunkami. Okropny brud na maszynach jak i między beczkami można było znaleść tam ciekawe rzeczy :) Panie brygadzistki to niekompetentne osoby na złych stanowiskach, ciagle popędzanie mimo starań i obgadywanie za plecami o kradzieży nie wspomnę pomimo sklepiku w którym kosmetyki były jak za darmo.

J.B

Jak się nazywa śliczna blondynka o krótkich włosach, pięknych szczuplych nogach ze zmiany która dzisiaj miała nockę? ;) Ps. Nosi okulary. :) Dajcie mi znać bo się chyba zakochałem. ;) Jeżeli to czytasz to jestem kolegą który Cię mijał ;)

Odpowiedź
@J.B

Myśle że jako pracownik powinieneś skupić się na sumiennym wykonywaniu swojej pracy a nie na koleżankach z innej zmiany :)

@Odpowiedź

Zdaje sobie sprawę że nasza firma jest bardzo smutna i ludzie muszą się wyzbyć wszystkich uczuć, jednak ja jeszcze te uczucia mam i to nie znaczy że nie przykładam się do swojej pracy ;)

lexus.pl

chodzi o Basię, trzymaj się mordo :D

Do J.B
@lexus.pl

fajnie wiedzieć że ktoś taki tam pracuje ????

R
@J.B

Gdybyś miał jaja to byś podszedł zagadać a nie wypisywać tutaj, gdzie tu się pisze o pracy a nie pracownikach. Pozdrawiam cieplutko.

Grunwald
@Do J.B

Jak tak piszesz to ludzie muszą tam być masakryczni :-):-D

Nicki
@Grunwald

Niestety ludzie tam pracujący są okropni, szkoda mówić...

cala prawda

jego wlasna reka w szatni i po robocie. sie chlopak ucieszyl

@cala prawda

Okazało się ze dziewczyna ma chłopaka a pomimo to jest otwarta na inne znajomosci, takie dziewczyny mnie nie interesują.;)

@J.B

No tak bo jak dziewczyna rozmawia z innym to od razu jest zdrada, zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz człowieku. Nie pozdrawiam

Bibi

Ale to prawda startuje do każdego w tej firmie i mówi że chłopak nie jest przeszkodą XD ona lubi jak ją sie podrywa XD

czy pracownicy dostają kosmetyki do przetestowania?

s.
@Karolina

Nic tam pracownicy nie dostają

N
@Karolina

Pracownicy nie mogą liczyć na pożądane pieniądze a co dopiero na kosmetyki

No chyba nie
@Karolina

No chyba jak ci się na podłogę rozleje i se ręka pozbierasz xd

Zleceniówka
@Karolina

Pracując tam zauważyłam że za darmo mają operatorki te kosmetyki co sobie zabiorą do kieszeni z linii ????

@Zleceniówka

Nie tylko one , kradną tez mechanicy i magazynier tak samo tam potrzeba kamer i sanepidu inspekcji pracy również , niech ktoś w końcu się tym zajmie , tym obozem pracy i cyrkiem na kółkach

Umowa
@Karolina

Jedyne to co kradną do kieszeni maja za darmo

O.
@Zleceniówka

Wszyscy kradną nawet brygadzistki, chociaż mogą se kupić kosmetyki w sklepiku za groszy, NO PO CO PŁACIĆ JEŚLI JEST ZA DARMO.

Foremniak

Pytanie z innej beczki, dlaczego ta firma nie zajmie się sanepid ani inspekcja pracy? Dlaczego na stanowiska operatorek przyjmowana jest patologia która gnębi młode dziewczyny? Dlaczego do jasnej cholery nikt nie zrobi z tym burdelem porządku? Czy Bielenda ma aż takie układy ze nikt tam nie wejdzie? Opinie są fatalne ale pokrywają się z rzeczywistością wiec czemu nikt nie reaguje? Słowo (usunięte przez administratora) jest użyte w kilku opiniach, wiec dlaczego dalej się nikt tym nie interesuje? Dlaczego patologie nie są zwalniane tylko utrzymywane?

Nick12
@Foremniak

Bo to bielenda tutaj albo się przyzwyczajasz i stajesz się jednym z nich albo odchodzisz zachowując godność i szacunek do samego siebie

Ktoa
@Foremniak

Nikt nie zglasza co sie tam dzieje no oni wszyscy sa tam jak jedna (usunięte przez administratora) i nie masz szans z nimi wygrac, tam trzeba wejsc z ukryta kamera i nagrac i wtedy ich pozwac! Ludzie omijajcie ta firme szerokim lukiem

@Ktoa

To czemu nikt jeszcze na to nie wpadł? Ludzie nie mają odwagi i się boją. Może pojawi się wreszcie jakiś odważny i zrobi porządek.

Byla pracownica.

Praca nie jest dla Pań które planują dziecko bo możesz byc pewna w 100% ze nie dostaniesz juz kolejnej umowy tylko do dnia porodu a potem już nie ich interes. Panie brygadzistki jak dla mnie są wporzadku oprócz jednej bardzo irytującej pani G.. W dziale kadr pracują bardzo nie kompetentne osoby które nie umieją nawet wyslac wszystkich dokumentów do ZUSU. Po czym nie umieją się nawet przyznać do tego. Dzięki nim zostałam bez pieniędzy od sierpnia a urodziłam w lipcu i dopiero teraz dostanę pieniądze z miecierzynskiego.. Pozdrawiam moja zmianę :)

Boli boli

Ojoj widzę że kogoś moje opinie bolą że je usuwacie ???? boli prawda Oj boli (usunięte przez administratora)

W końcu prawda?

Zapomniałam jeszcze oddać że pracownicy z umowy o pracę czyli operatorki jak i magazynier (usunięte przez administratora) produkty z linii produkcyjnej w ogóle się z tym kryjąc i to już wiele osób zauważyło ale oczywiście nikt nic nie mówi i siedzi cicho bo się boi odezwać. Praca idealna na (usunięte przez administratora)

Kasa

A co powiecie o nowej filii w Radzyminie@

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Bielenda Kosmetyki Naturalne? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

XYZ

Płatne.

Wrr

W tej firmie kobieta kobiecie jest wilkiem, a mężczyźni tam mają jak w raju.

Work, work, work
@Wrr

Apropo wilka i człowieka. Może warto założyć maseczki i przestać pluć jadem na wszystkich wkoło. O wiele łatwiej pracuje się w przyjaznej atmosferze, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem, a nie wilkiem. Życie nie jest sprawiedliwe, nie obdarza każdego po równo i nikt nie jest idealny. A jeśli masz śmiałość wyśmiewać innych, to pokaż, że jesteś idealny/a i nie masz sobie nic do zarzucenia. Życie byłoby o wiele prostsze jakby mówiło się komuś coś wprost. Podobno w każdym z nas siedzi jeszcze dziecko, ale pamiętajmy, że głuchy telefon to zabawa dzieci, a ludzie pracujący już dawno powinni przestać się w to bawić. Warto pamiętać, że Bielenda jest zespołem, który ma wspólny cel. Trzeba do niego dążyć wspólnymi siłami i chęćmi. KAŻDY jest jego ważnym ogniwem, dzięki któremu osiąga się wspólny cel. I nie warto czynić drugiemu, co Tobie niemiłe. Każdy jest sobie równy.  Nie cieszmy się z niczyjego nieszczęścia, bo nie wiemy, co spotka nas kolejnego dnia.. Powodzenia i więcej człowieka w człowieku na co dzień, a będzie lepiej 

Chęćmixd
@Work, work, work

Jakie głupoty piszesz to się w głowie nie mieści. Powiedz to wszystko tym prostaczkom które tam pracują od 15+ lat a ich ulubiony zajęciem jest nadawanie na "zleceniówki". Więcej człowieka w człowieku? Haha, dobre sobie. Tam dobrzy ludzie nie mają szansy na normalne funkcjonowanie, bo jak nie brygadzistki dowalają to plotkary i konfidentki dołożą swoje. W dodatku status umowy o pracę daje im poczucie wyższości nad zleceniem i niektóre to nawet czesc na korytarzu przestały mówić. Każdy tam obrabiał d. każdemu. Starsze panie z umowy gadają sobie przez telefon albo krążą po fabryce a ty masz (usunięte przez administratora). Bielenda nie jest zespołem to zwyczajny cyrk i te kilka miesięcy spędzone tam do dziś niemiło wspominam

Zostaw merytoryczną opinię o Bielenda Kosmetyki Naturalne - Kraków

• Jak się pracuje w Bielenda Kosmetyki Naturalne?

Zobacz opinie na temat firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielenda Kosmetyki Naturalne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bielenda Kosmetyki Naturalne
2.2/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Fabryczna 20
    31-553 Kraków