Opinie o DAIKIN Airconditioning Poland w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DAIKIN Airconditioning Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DAIKIN Airconditioning Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAIKIN Airconditioning Poland w Warszawa

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DAIKIN Airconditioning Poland?

Obserwator

Są, firma w trosce o klientów i pracowników na czas COVID pracowała zdalnie ha ha ha ale pracownicy w tym czasie organizują integracje w swoich mieszkaniach na Pradze chociaż są na przymusowej kwarantannie po ksiutach zagranicznych obłuda, (usunięte przez administratora) cały ten daikin. Potem piszą troskliwie posty po 291 dniach zamknięcia wiec pytam jakiego zamknięcia?

Mgr inż. Środowiska

Witam, Po ofertach pracy, widzę wielką porażkę, czy pracodawca szuka prawdziwego inżyniera czy sprzedawczyka, gdyż na stronie internetowej, widzę same oferty typu inżynier sprzedaży. Nawet nie myślałem, że gdzieś na uczelni technicznej jest kierunek inżynier sprzedaży "systemów klimatyzacyjnych" (rozbrajaja mnie te opisy stanowisk w takich niby korporacjach) Po takich ogłoszeniach widać, że polityka firmy skupia się jedynie na zyskach, słupkach, wykresach..., ale cóż zrobić...

Handlowiec
@Mgr inż. Środowiska

Od 15 lat zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową klimatyzacji praca w Daikin była by marzeniem ale nie kwalifikuje się wykształceniem po za tym jestem już na swoim . Twoja wypowiedź jest dla mnie lekko wkurzająca bo jak widać branży nie znasz, nie znasz też innych koncernów popracujesz kilka lat to zrozumiesz że na takich jak ty czeka firma w której będziesz osoba od pieczątek na projekcie po wykonawczym albo założysz własną firmę i przy odrobinie szczęścia sprzedając usługi zarobisz na życie. Po szkole nikomu się nie przydasz . Projektu prawidłowo sam nie zrobisz, urządzeń nie znasz, na dużym komercyjnym montażu nie byłeś, serwis też ci jest obcy. Jesteś niedoświadczony więc zaczynasz od przysłowiowych kibli ja wszyscy po inżynierii środowiska .

Obserwator
@Mgr inż. Środowiska

Sprzedawczyk to mało powiedziane, sposób w jaki panienki nazywane inżynierami wsparcia pozyskują klientów na pompy, delikatnie mówiąc jest nieetyczny. Jest prostsza Polska nazwa takiego postępowania, pięcioliterowa.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w DAIKIN Airconditioning Poland?

Daikin Airconditioning Poland

Wszystko zależy od stanowiska, jakim jest Pan/Pani zainteresowany? Wszystkie oferty pracy dostępne na naszej stronie internetowej mają określone doświadczenie, jakie jest dla nas kluczowe do objęcia danego stanowiska: https://www.daikin.pl/pl_pl/careers.html W tej chwili poszukujemy do naszego zespołu stażysty w dziale wsparcia sprzedaży w Warszawie i na tym stanowisku nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@daikin.pl Zespół HR Daikin Airconditioning Poland

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy DAIKIN Airconditioning Poland?

Daikin Airconditioning Poland

W tej chwili wszystkie spotkania z kandydatami ze względów bezpieczeństwa prowadzimy zdalnie w aplikacji Microsoft Teams.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DAIKIN Airconditioning Poland? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w DAIKIN Airconditioning Poland?

Daikin Airconditioning Poland

Prosimy o doprecyzowanie o jakie nagrody Pan/Pani Pyta?

Czy DAIKIN Airconditioning Poland zapewnia kartę multisportu?

Zespół HR Daikin Airconditioni

Mamy podpisaną umowę z firmą VanityStyle, dzięki czemu nasi pracownicy mogą wykupić po preferencyjnych stawkach karty FitSport lub FitProfit. Pozdrawiamy, Zespół HR Daikin Airconditioning Poland Sp. z.o.o.

Czy można w DAIKIN Airconditioning Poland liczyć na jakieś dodatki?

Daikin Airconditioning Poland

Dzień dobry, Wszyscy nasi pracownicy są objęci grupowym ubezpieczenie na życie oraz opieką medyczną. Dostają również trzynastą pensję, premie i bony świąteczne z ZFŚS. Istnieje również możliwość wykupienia karty sportowej. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: rekrutacja@daikin.pl Pozdrawiamy, Zespół HR Daikin Airconditioning Poland Sp. z.o.o.

Kriss

Witam, aktualnie jestem pracownikiem. Jeśli chodzi o warunki myślę, że są adekwatne do stanowiska. Prywatnie, pewnie można i lepiej zarobić ale wiążę się to z ciężką pracą i ryzykiem. Dodatki : auto dla działu handlowego oraz serwisantów, premia kwartalna jeśli firma dobrze prosperuje, ocena pracownicza przez szefa raz na rok jest co robić, nie dla leniwych i mocno stresujących się osób. Na start lepiej na budowę, do prywatnej, poznać rynek, później do producenta. Firma rozwija osoby, które mają dobre wyniki no i najczęściej dają coś więcej. Wszystkie pomysły można przekazywać szefowi, dość otwarta droga. Pracuje się od 8:00 do 17:00, w Piątek do 14:00. Sam czasami zerkam na e-maile w weekend, jeśli mi się nudzi. Nikt do tego nie zmusza. Wady : - bardzo dużo klientów (częste zapytania) - ogromny asortyment urządzeń, trzeba dość długo się uczyć zanim opanujemy to co mamy do zaoferowania Zalety: - nikt nie rozlicza z godzin - auto - szkolenia zagraniczne - ciekawe realizacje ( czasami trudne, trzeba się podpytać działu technicznego lub starszych kolegów ) - uczciwe podejście do klienta ( troche w tej branży pracuje i tutaj raczej spię spokojnie ) Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało. Nie wstawię zarobków :)

@Kriss

Z ciekawości, w dziale handlowym na jakim sprzęcie się pracuje- mam na myśli auto(marka, model), komputer itp Będę wdzięczny za odpowiedź, Piotr

@Piotr

Dzień dobry, osoby na stanowiskach specjalistycznych w dziale handlowym otrzymują do dyspozycji samochód marki Skoda Octavia oraz telefon służbowy i laptop HP wraz z monitorem. Modele i marki oferowanych narzędzi pracy są zawsze uzależnione od aktualnie realizowanych umów udostawców tych urządzeń. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: rekrutacja@daikin.pl Pozdrawiamy, Zespół HR Daikin Airconditioning Poland Sp. z.o.o.

@Piotr

Każdy dostaje laptopa HP elitebook wartość - 4000 zł, możesz podłączyć pod stacje dokującą i mieć obraz na większym ekranie

@Piotr

Cześć, A czy znajdą się tutaj jakieś osoby, które pracują w dziale HR? Chodzi mi o HR Admin albo HR Analyst? Jeśli tak to można prosić o kilka słów opisu? Czy jest możliwa praca z domu? Jak mniej więcej kształtują się warunki finansowe?

Byłem w procesie do Daikin na 4 etapach! Czekałem aż firma(usunięte przez administratora) da feedback. W między czasie kilka innych firm zdążyło złożyć ciekawe oferty, zapomniałem o Daikin. Jednak się zdecydowali na mnie. Super ale jak człowiek jest po 4 etapach i ma obiecany feedback w ciągu tygodnia, a dostaje go po miesiącu to chyba sami wiecie...

Szukam pracy nadal...

Po rozmowie o wakat o staż: Stawka godzinowa bardzo śmieszna na poziomie 13 zł netto (taka jak w sklepie w galerii handlowej), dodatkowo trzeba posiadać wiedzę techniczną na temat czynników chłodniczych oraz pomp ciepła Niby lider rozwiązań klimatyzacyjnych na rynku, a płaca dla nowego pracownika bardzo niska, jeszcze nie elastyczne godziny pracy i 30 minut darmowej pracy z racji tego że chcesz coś zjeść to doliczają dodatkowo 30 minut bezpłatnej przerwy w trakcie pracy :(

Agata
@Szukam pracy nadal...

Czy możesz również napisać użytkownikom, na jaki okres czasu była ta oferta stażowa oraz czy po jego zakończeniu byłaby ewentualna możliwość zatrudnienia w DAIKIN Airconditioning Poland? Osoby znajdujące się na początku swojej ścieżki zawodowej, zapewne są ciekawi, czy praca w firmie otworzy przed nimi nowe perspektywy.

@Szukam pracy nadal...

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat rekrutacji na staż. Warunki pracy oferowane na stażu są z naszej strony elastyczne i nie ma konieczności odbywania stażu 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze czasu pracy. Aby jednak zapewnić ciągłość pracy przy realizowanych projektach z naszej strony wymagana jest minimalna dostępność w tygodniu w wymiarze 3 dni, czyli ok. 24 godziny. Ważne jest dla nas, aby przyszli stażyści posiadali podstawową znajomość dotyczącą urządzeń klimatyzacyjnych zdobytą na studiach i wiedzę tę sprawdzamy na rozmowie kwalifikacyjnej z opiekunem stażu. Odbycie stażu daje szansę na zdobycie wiedzy na temat zróżnicowanych systemów i urządzeń klimatyzacyjnych, zapoznanie się z naszymi programami doboru, umożliwiającymi obliczanie zysków i strat ciepła oraz modelowanie budynków, okazję na poznanie polityki sprzedażowej firmy oraz realny wpływ na budowanie i utrzymywanie relacji z klientami. Jesteśmy nastwieni na współpracę długofalową i większość stażystów dostaje od nas ofertę pracy na etat. Pracę w biurze rozpoczynamy między godziną 8 a 9, a kończymy między 17 a 18 od poniedziałku do czwartku, a w piątki 8/9-14/15. W ciągu dnia korzystamy z 45- minutowej przerwy, z której 15 minut jest wliczane do czasu pracy. Taka przerwa w naszym regulaminie pracy wynika wprost z przepisów prawa pracy. Nie oznacza darmowej pracy, a dłuższy odpoczynek dla pracownika. Stawki oferowane przez nas na stażu są dostosowane do ilości doświadczenia potrzebnego na danym stanowisku i nie odpowiadają kwocie, która została podana wyżej. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: rekrutacja@daikin.pl Pozdrawiamy, Zespół HR Daikin Airconditioning Poland Sp. z.o.o.

Agata

DAIKIN Airconditioning Poland w ramach programu dla młodych absolwentów daje wybranym osobom szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej w strukturach firmy i zdobycie doświadczenia poprzez intensywne szkolenia w międzynarodowym środowisku. Jako stażyści będziecie pracować w kilku oddziałach Daikin w Belgii, zostaniecie przeszkoleni przez osoby z rożnych zespołów, a następnie, aby wzmocnić swoje doświadczenie i wiedzę o firmie, otrzymacie zaproszenie dołączenia do jednego z ich biur za granicą. Więcej informacji macie tu: https://www.daikin.pl/pl_pl/careers/international-traineeship.html Czy jest pośród Was osoba na tyle odważna, by spróbować?

Lech

kiedyś byłem przekonany o tym, że firma, która jest liderem sprzedaży klimatyzatorów z wyższej pułki w Polsce musi oferować swoim pracownikom super warunki finansowe zatrudnienia, o jakie było moje rozczarowanie kiedy przyszło rozmawiać o pieniądzach na rozmowie o pracę, lepszą kasę można dostać praktycznie wszędzie indziej :)

Jacob
@Lech

Zgadzam się z tobą, mamy 2019 rok i nic się nie zmieniło...

Dawid

Firma Daikin oferuje najbogatszy wybór rozwiązań systemów ogrzewania i chłodzenia, odpowiadającym wszelkim wymaganiom środowiskowym i indywidualnym. Proponuje swoim pracownikom innowacyjność, rozwój, szacunek, a przede wszystkim dobrą atmosferę pracy. Obecnie poszukiwane są osoby na stanowiska inżynierów sprzedaży do spraw urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych w różnych lokalizacjach. W pierwszej kolejności poszukiwani są absolwenci studiów technicznych o preferowanych przez firmę specjalizacjach, tj. klimatyzacji, chłodnictwie, wentylacji lub ciepłownictwie. Pracodawca prowadzi także międzynarodowy program dla młodych absolwentów, który daje szansę na rozpoczęcie kariery zawodowej w strukturach firmy w oddziałach europejskich i zdobycie doświadczenia poprzez intensywne szkolenia w międzynarodowym środowisku. Na stronie https://www.daikin.pl/pl_pl/careers/vacancies/Stazysta1.html jest informacja o rozpoczętym naborze na staż w firmie. Jeżeli jesteście zainteresowani zajrzyjcie właśnie tam.

Daniel

Pewnie dobra praca i dlatego ludzie nie widzą potrzeby pisania na forum?

Zainteresowana
@Daniel

Albo nic się nie dzieje i gra o posadę jest nie warta świeczki?

zainteresowana

Czy mógłby ktoś napisać opinię na temat pracy w tej firmie, codzienne obowiązki oraz jaka panuje atmosfera w działach w Warszawie. Czy warto starać się o stanowisko czy szukać czegoś innego w branży. Dziękuje za odpowiedz :)

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o DAIKIN Airconditioning Poland jako pracodawcy.

Bzzz

Tymbardziej ze firma robi teraz nabór. Swiezsze opinie by sie przydały.

OMG
@Bzzz

Czy do kogos sie w ogole odezwali po rozmowie kwalifikacyjnej? Skadinad specyficznej bo przez 99% jej trwania trwa wypytywanie o obecne obowiazki i to zdecydowanie zbyt szczegolowo. Az czekalem kiefy padnie pytanie o nazwiska ????

Feliks

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Szkoda!!!

sales

Proponuje by firma nie płaciła za kasowanie tego co mówią pracownicy a raczej skupiła się na zmianach,portal ten może zaszkodzić ale również pomóc, jeśli zmiany zaczną być odczuwalne przez ludzi. Jeśli ludzie odchodzą za kierownikiem tzn że kierownik był dobry, a czasem warto przyznać się do bledu

Zostaw merytoryczną opinię o DAIKIN Airconditioning Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w DAIKIN Airconditioning Poland?

Zobacz opinie na temat firmy DAIKIN Airconditioning Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAIKIN Airconditioning Poland?

DAIKIN Airconditioning Poland
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.

DAIKIN Airconditioning Poland