DAIKIN Airconditioning Poland

Opinie o DAIKIN Airconditioning Poland

sales

Proponuje by firma nie płaciła za kasowanie tego co mówią pracownicy a raczej skupiła się na zmianach,portal ten może zaszkodzić ale również pomóc, jeśli zmiany zaczną być odczuwalne przez ludzi. Jeśli ludzie odchodzą za kierownikiem tzn że kierownik był dobry, a czasem warto przyznać się do bledu

witek

Robert, ty czytaj ze zrozumieniem, co tu piszą inni

Lech

kiedyś byłem przekonany o tym, że firma, która jest liderem sprzedaży klimatyzatorów z wyższej pułki w Polsce musi oferować swoim pracownikom super warunki finansowe zatrudnienia, o jakie było moje rozczarowanie kiedy przyszło rozmawiać o pieniądzach na rozmowie o pracę, lepszą kasę można dostać praktycznie wszędzie indziej :)

Zostaw opinię o DAIKIN Airconditioning Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAIKIN Airconditioning Poland