OMV Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o OMV Polska Sp. z o.o.

Maja

Ktoś z Was obecnie pracuje w OMV Polska Sp. z o.o.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które poszukują nowego miejsca zatrudnienia. Co możecie im doradzić?

Maja

@ROBOL byłydawno zmieniłeś pracę? Kiedy wystąpiły miejsce sytuacje, o których wspominasz? Chętnie również usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie.

ROBOL były

Miałem okazje pracować w tej firmie dom wariatów i to wszystko!! Nikt nikogo nie szanował w tej pracy!!!! nie każdy jest traktowany na równo.

były robol

Pracownicy nie traktowani są na rowno. Jedni dostają pensję np 4000 złotych netto po 7-10 latach pracy a osoby które zaczynają taką samą pracę dostaje np 4500 i co to jest sprawiedliwe. Cieszę się Ze już tam nie pracuje. Ta firma jak tak będzie postępować to zbankrutuje. Dużo firm się od nich już z tego co słyszałem odwraca.

ja

Burdel na kółkach !

Jolka

Ale się uśmiałam :-D Macie rację - wariatkowo. Miałam przyjemność pracować tam jakiś czas temu... NIE POLECAM !!!

baku

Szopka to malo! Najlepiej zeby pracowac od rana do wieczora oczywiscie w czynie spolecznym! Mowimy o odziale we wroclawiu . A grubas porażka ten gosciu powinien jak najszybciej udac sie do psychologa ,tempy matol! Nie polecam

robol

Kiedyś ta firma była super. W księgowości zawsze były uśmiechnięte kobitki i bardzo pomocne, ale od kiedy jest tam ten cwaniaczek P.Piotr D. Nic nie robi bawi się telefonem i wysługuje się innymi pracownikami i dostaje za siedzenie pewnie sporo kasy. Byla tam P. Marta Dz i P. Urszula zawsze uśmiechnięte a teraz się dowiedziałem że są na zwolnieniu i na macierzyńskim. Mają racje niech uciekają z tej firmy i nikomu nie polecam tutaj pracy. Wyzysk i zawsze wszystko źle nadgodziny nadgodziny i to wszystko.

kuba

Ciekawe jest to, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy. To doskonały dowód na to, że się dobrze dzieje, bo taki brak rotacji wśród pracowników sprawia, że zaufanie do nich wzrasta jeszcze bardziej.

CentralnaPl

Praca latwa,ale atmosfera ktora wprowadza grubas z Wroclawia jest koszmarna. Niechce sie wracac kolejny dzien do pracy. Kretyn mysli,ze jest Bogiem i traktuje ludzi jak g***no. Dzieki niemu polowa serwisantow uciekla z firmy

xlxfg
@CentralnaPl 04.09.2016 22:32

Witam odział OMV Wrocław to poraszka a szczegulnościj jak co nie któży piszą o tym panu brygadziście D z wanym wielkim bratem uwarza się za najwarzniejsza osobę a stwarza atmoswerę beznadziejną ma cały czas do wszystkich pretesje jak mu coś karze zrobić.

GDA

Witam, nie rozumiem tych niektórych opinii. Wg mnie w tej firmie jest normalnie. Kasa zawsze na czas. Jak ktoś chce pracować, to i nadgodziny zrobi. Jako "młody" miałem na samym początku małą wiedzę ale nie było problemu z zapytaniem szefa czy kolegów. I tyle.

Aleks

Witam, czy może ktoś pracował w tej firmie na stanowisku handlowca?

gda

Mobbing,poniewieranie pracownikami, ciągłe nadgodziny to znak rozpoznawczy tej firmy

jaro

W jakim przedziale sa zarobki i na czym polega praca poniewaz zlozylem tam oferte:)

Ex pracownik biura

Wariatkowo to malo powiedziane. W wariatkowie mozna wytrzymac bo ktos chce pomoc a tu tylko gnebia, opierdzielaja i wiecznie za malo pracujesz. Ciagle pretensje i zero dobrego slowa. A czasem dobre slowo wazniejsze od pieniedzy. Pracodawca świrus. Wszyscy to menagerowie i dyrektorzy. Kazdy sie tytuluje az milo. Kupa wariatow. Nie polecam i ciesze sie ze sie uwolnilem gdyz teraz moge spokojnie zyc i funkcjonowac. A firmie zycze powodzenia ! :)

obecny mechanik

Coś mi się zdaje "ex mechaniku", żeś w OMV w ogóle nie pracował. Bo wszyscy pracownicy wiedzą, że oddział we Wrocławiu jest na terenie Whirlpool a nie "koło Whirlpoola". Co, do atmosfery, stabilności zatrudnienia i wywiązywania się firmy w stosunku do pracowników, to wszystko jest jak w najlepszym porządku. Polecam.

ex mechanik

Dom wariatów, brak szacunku do pracownika, finansowo wszysko ok, kierownik to matoł jakich mało, mysli że firma to jego folwark. Połowa załogi to psychole, firma rodzinna, stresujaca atmosfera.

ex mechanik
@ex mechanik 23.02.2015 16:15

Chodzi o oddział Wrocław koło Whirpoola serwis wózków aby nie krzywdzić innych

Zostaw opinię o OMV Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMV Polska Sp. z o.o.