Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

niezadowolonyUZVu

Wiedza dokladnie co mowia,pisza i niestety kupuja!!!w tej firmie chyba pracuja sami niedorozwinieci!!!jak mozna niezrozumiec co sie czyta?!trzeba wrocic do szkoly!!Sprzedajecie stare splesniale ciasta o niestety to prawda!

do sprzedawca

wy tylko wiecie co mowicie i piszecie .rok temu tez nie sprzedaliscie oczywiscie tortu splesnialego .szkoda gadac brak słow na was

sprzedawca

no i takich mamy oto klientów :-) nie wiedzą co mówią, nie wiedzą co piszą....

klijent

A kto powiedzial ze to bylo zielone jabluszko?!zielony nalot to PLESN!!!!jablecznik ze smietana i dodatkiem.widzie ze pracuja tu bardzo kompetentni ludzie,.Gratuluje

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
sprzedawca

Droga klientko :_) nie wiem gdzie pani kupiła stare zielone jabłuszko ale na pewno nie w naszych firmowych sklepach ponieważ teraz mamy ofertę świąteczną w której zielonego jabłuszka nie ma !! pozdrawiam i wesołych świąt

klijent

Wczoraj kupiłam ciasto z tej cukierni,namówiła mnie koleżanka.Panie miłe,zapewniały ze ciasto jest świeżutkie juz na święta może byc.I jakie było moje zdziwienie??ciasto stare,smietana twarda,ciągnąca a w jabłuszkach zielony nalot!!!!Mam nadzieje ze nikt się tym nie zatruje!!ja juz tam zakupów nigdy nie zrobie to był pierwszy i ostatni raz!!!ODRADZAM

Była 2105

O jakich zasadach my mówimy skoro jeden na drugigo pracownika donosi ,bo myśli , że zrobi tu kariere? A wszystko to guzik prawda , bo nawet jak człowiek by wyszedł z siebie to tego nikt nie docenie i wszystkich maja za złodziei. Życzę wszystkim zapiepszajacym ponad siły przed świtami , aby nie padli głowami w sałatke w czasie wigilii ze zmęczenia.

pieniądze to nie wszystko trzeba być człowiekiem i mieć zasady

~ąrrr

Do "silny" - co do ciężarów co na to BHPowiec? a liczba nadgodzin, przerwy między zmianami itp. są ograniczone odpowiednimi przepisami. Jeżeli są łamane to tylko dlatego że się na to godzicie. Skoro pracujecie w takich warunkach to tak jakby po części przyzwalacie na takie traktowanie a pracodawca wie, że nikt nie będzie się z nim sądził, skoro ludzie siedzą cicho. DOmyślam się że kto może odchodzi a reszta pracuje dodatkowo za tych co odeszli? Na pocieszenie - gratuluje się i dziwię że jakość nie spada

stary piernik

no nie jest łatwo w tej firmie.. szefie troche szacunku dla pracowników (wszystkich bez wyjątku!! ) okazania im serdeczności więcej serca :-) bo ludzie chcą pracować u Pana.. a niech PAn pamięta że bez nas ta firma by cienko piszczała pozdrawia stary piernik

silny

Robiłem w tej cukierni , szef ludzi wypierdziela za byle co , i obciąża kosztami też za byle co , np za swoją krzywą jak karpatka podłogę i wyrypane wózki do przewożenia ciasta , żeby coś się wychrzaniło na ziemie nie problem , wszyscy tyrają ponad siły , jak taki wózek z ciastem nagle poleci to ledwo 2 osoby dadzą rade go złapać i utrzymać , a niestety wszystko się tam robi samemu , i na szybkość ! o jakośći państwo nie piszcie bo nie mają na jej utrzymanie wogole czasu ! Nawet dźwiga się samemu kotły wypełnione masą - waga ze 60 kg to tak minimum i trzeba to samemu podnosić systematycznie raz na 15-20 minut , nawet i uczniowie muszą robić to czasami , pracują jak normalni pracownicy. Ja nabawiłem się tam przepukliny , i te godziny pracy - non stop nadgodziny , a jak nie ma roboty to do domu , nigdy nie wiesz ile będziesz robić 3 a może 14 h ? tak i to nie są żarty. dziękuje bardzo za tę prace. ludzie przychodząc do pracy są przerażeni bo nie wiedzą co ich czeka , zwolnienie z powodu kaprysów szefa ,a może 3/4 doby tyrania w robocie warunki są tragiczne , może i spełnia ta firma wymogi sanepidu , ale wymogi bhp są tam rażąco i nagminnie łamane , jak również prawa pracownicze od małego a do dużego Z , często nawet i ludzie nie mają zapewnionego odpoczynku dobowego ani tygodniowego. pracowników przewija się tam mnóstwo co chwila nowi przychodzą i odchodzą. nie liczni się dłużej utrzymują tam gdyż zmusza ich sytuacja w jakiej są. Ludzie sobie kupują ciasteczka i narzekają na jakość ,a mało kto ma świadomość że praca cukiernika nie jest wcale taka lekka i słodka jak jego wyroby , w brew pozorom jest bardzo ciężka i stresująca pozdrawiam wszystkich cukierników w tej firmie szacun !!!

l

hej tu rzeczywiście jak w przedszkolu nie pisze się wescie pa

rysiu

moi drodzy a czego tu można zazdrościć ciasta z pewnością nie jadłem znacznie lepsze atmosfery w pracy nie na pewno tez nie szefa bo to człowiek który nie lubi chwalić ani jak ktoś wyraża się pozytywnie o pracownikach patrzy na nich z pogardą brak pokory ale życie płata nam figle pieniądze to nie wszystko aby pracownik był oddany firmie to nie może bać się szefa musi się czuć bezpiecznie a w tej firmie to nie działa poz

x

jaka cukiernia tacy pracownicy i tyle w temacie .

nowa

Ludzie wescie sie za robote w koncu a nie bzdury piszecie tu sie robi jak w przedszkolu jeden drugiemu zazdrosci.Zajmijcie sie swoim zyciem chyba ze jest ono takie nudne ze zajmujecie sie zyciem kogos innego.

były pracownik do p.AGNIESZKI

dzisiaj przeczytałam opinie dowiedziałam się że pani Agnieszka D już nie pracuje a jak mi wręczała wypowiedzenie to jej powiedziałam że na każdego przyjdzie pora wcale nie musiałam długo czekać na potwierdzenie moich przewidywań PRAWDA PANI AGNIESZKO tak szybko koniec kariery a tak była pani zauroczona szefem i co się stało za złodziejstwo a to dopiero numer pozdrawiam

była kolezanka

pani (usunięte przez administratora) została zwolniona za ZŁODZIEJSTWO proszę państwa za wprowadzanie złej atmosfery i mobing taka jest prawda.Ale może głos zabierze sama zainteresowana????pani koordynator złodziejka (usunięte przez administratora).

mustang

REM MARCO hmmm Pani (usunięte przez administratora) bardziej nie kompetentnej kobiety nie widziałam wprowadza mobing w sklepach za co juz dawno powinna byc ukarana za to co robi.. a jest teraz nowa jej zastepczyni hehehe Ewelina pełnowartościowa blondynka... bardzo dobre produkty i nie wiem dlaczego zarzadzane przez takie łagodnie mówiąc nieodpowiedzialne osoby... A może Pani Agnieszka D wyjasni wszystkim dlaczego została zwolniona z poprzedniej cukierni w której pracowała nam tu wszystkim??

IWAN

Dziwią mnie wpisy że tam ciasto jest super mam wrażenie że ci co tak stwierdzili nigdy w życiu nie jedli z innej cukierni ciasta to co to niby nazywa się ciastem w zupełności ciasta nie przypomina a wszystko robione na jedno kopyto tylko kolory zmienią tzn zabarwiają-tragedia krótko mówiąc -mydło powidło

koksik

pozdrowienia dla wszystkich złodziei i ormowców bo tylko tacy tam mają szansę na awans i dłuższą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco