Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

;)

Znalam tego pana co został zwolniony i moze wygral sprawe w sadzie ale gdybym ja byla jego szefem to tez bym go zwolnila. Tak chamskiego czlowieka jak on nie znalam byl bardzo nie mily dla pracownikow iwszczynal klotnie wiec sie nie dziwie ze sie z nim pozegnali a poszedl do sądu bo jest poprostu msciwy!!!

do tola

a po co ma byc to czy tamto jak pozniej stare sie robi i ciezko sprzedac bo klienci juz wrazliwi

tola

Szok.....cytrynowa-niema,zielone jabluszko-niema,kryształem -niema,sernik na zimno-niema i jeszcze tak kilka nazw NIEMAAAAAA,więc wychodzi z cukierni i wracam do sowy------ przykro mi jako klientowi

aśka

Bo ta firmę od srodka ryje kret,i z nazwy i z wygladu! !!psuje wszystko to co bylo budowane latami.Pomysly tej pani widac po opiniach klijetow i pracownikow.Szkoda ze szef tego niewidzi,ma inne zajecia.....

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
jola

Fakt'ze znowu jakiś mądry wymyślił,ze ciasto w tej cukierni jest w bardzo małym wyborze.moja rodzina bardzo lubi 3 bit.niestety pani w cukierni poinformowała mnie,ze to ciasto będzie dopiero po 25 stycznia, no kpiną jakaś czy co . jak ja mam czekać 10 dni ,zęby moje ulubione ciasto pojawiło się w cukierni , to albo mi się odechciewa albo najzwyczajniej IDE do konkurencji i kupuje podobne. I tak radzie zrobić klientom ,bo asortyment jest naprawdę kiepski. Gdzie jest kryształek pyszny.ta firma bardzo się zmieniła.a pieczywo/ chleb całkiem inny no i droższy.szkodaz

jola

rem marco

a moze by tak szef w koncu stana za lada jako sprzedawca i porozmawiał z klientami ???

sprzedawca

Zgadzam sie z Toba pozdrawiam wszystkich sprzedawcow Rem Marco i zycze DUZO cierpliwosci

sprzedawca

bo ogólnie człowiek dla człowieka jest wrogi , polacy tacy są : zawistni , zazdrośni, złośliwi i wredni bardzo lubimy kiedy drugiemu się gorzej wiedzie albo gdzieś mu się tam noga podwinie i upadnie no i przychodzi potem taki sfrustrowany klient do cukierni patrzy o! jest biedna Pani stojąca za ladą :) to trzeba ją zgnoić i wyzwać i od razu takiemu się humorek poprawia i wraca do domu z kostką beskidzkiej pożera ją w chwile i potem znowu frustracja ze tyłeczek jest większy więc to na pewno wina tej Pani co sprzedała tą beskidzką więc pójdzie tam jeszcze raz do tej cukierni i zbluźni ją za to :) dziękuje

klient

Nie pracuje w tej firmie bylem swiadkiem jak kliet doslownie krzyczal na pania ktora pracuje sam sie wtracilem i stanelem w jej obronie tak dla twojej wiedzy niektorzy przeginaja poprostu

od klienta

Droga Pani sprzedawczyni ! jak mniemam po rozczulaniu się nad sobą ... Niech Pani nie zapomni że jeśli nie bedzie Nas klientów to Was również .. proszę to przemyśleć..

do upierdliwych

Drodzy klienci jesli nie smakuje wam ciasto to zmiencie poprostu cukiernie i tylo przychodzicie marudzicie czy to swieze czy to takie i srakie w tylku juz boli.Jestescie tak upiedrdlwi czy jak w domu pieczecie to wywalacie na drugi dzien ciasto?Wam sie w glowach przewraca a biedne Panie za lada musza zeby zaciskac.

Krzysiek

Znam ich obu bardzo dobrze jeden za drugim jest do dzisiaj i wszystko w temacie pracowali wiele lat razem i do dzisiaj maja dobry kontakt nie macie racji w tym wszystkim pozdrawiam Krzysiek.

@Krzysiek

to chyba kumpel ze STAROPOLSKIEJ byl za nim bo on tylko uznaje siebie a tak na marginesie to on ma kumpli?

f

MAGIA PIENIADZA ,KARIERA a reszta nic nie znaczy dla tych z niskim poziomem inteligencji

klient

jestem klientem z Poznania , odkąd otwarł się sklep w poznaniu co sobotę kupujemy ciasto z tej cukierni i jakie jest moje rozczarowanie ... otóż od świąt ta cukiernia ma mały wybór w ciastach w zasadzie ciągle na półkach jest to samo , nie mówiąc już o chlebie czy pysznych drożdżówkach tego było po prostu brak. Panie zapewniały mnie że wróci to wszystko po świętach i co? byłem wczoraj w cukierni i widzę na pólkach 3 rodzaje ciast , 3 rodzaje chlebków po 2 szt. i 4 bułki :) śmiech na sali !! Pytanie do Właściciela tej firmy bo Panie nie potrafiły mi odpowiedziedz na moje pytanie : Co się dzieje i czy bedzie tak juz do konca istnienia tego sklepu ? Bo przyzwyczailiście Nas klientów do pełnego asortymentu pysznego ciasta i pysznych chlebków ! Jeśli tak to niech te Panie w cukierni nas o tym informują to przestaniemy przechodzić i zmienimy cukiernie! pozdrawia niezadowolony klient

.........

sam wypad z tego forum .widac po słownictwie kim wy jestescie tak naprawde

........

kpiną to jesteś Ty! (usunięte przez administratora) tego forum ! co szef cie zwolnił i teraz sie mcisz? wypisując te brednie?

do klientka

u napewno znalałas to forum zeby o tym nam powiedziec .kpina

buuu
@do klientka

A ty na pewno masz jakies problemy psychiczne skoro komentyjesz czyjes komentarze. Kazdy ma dostep do internetu i kazdy moze napisc co chce. Mysle tez ze jezeli jestes kobieta to na pewno zakompleksiona z wielkim tylkiem i zalem do calego swiata bo ci zycie nie wyszlo. Zajrzyj lepiej na fb E. Chodakowskiej. Ona tam leczy ludzi z pesymizmu i nierobstwa. Czyz niebyloby lepiej wyjac i pobiegac albo zrobic kilka squadow

buuuuu
@buuu

jestem gruba bo jadłam wasze produkty takie sa super .ty tez napewno ze 100kg masz jak ci tak te ciasta smakuja

buuuu
@buuuuu

Skoro od nich tyjesz to musza byc na dobrej smietanie robione. Po za tym gdyby nie byly super zo by Cie tu nie bylo

klientka

Probowalam ciasta w cukierni rem marco i na pewno do nich wroce. Byly lekkie swieze no i co najwazniejsze smaczne. Polecam innym.

victoria

co do pracodawcy i łamania przez niego praw pracowniczych to znalazła się osoba która udowodniła że ma jednak swoje prawa i poszła do sądu pracy za bezpodstawne zwolnienie i wygrała.

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco