PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

Gdańsk

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

Mistrz

jacy są to ciężko mi powiedzieć skoro tak piszą byli pracownicy pewnie musieli im sie narazić albo kierownicy pracownikom. Na moją firme tez piszą na goworku "pokrzywdzeni pracownicy" niestety tylko ci co nie pracują

Michał

Niezle z tymi opiniami na goworku, co wchodze na kogoś co prowadzi jakiś biznes - jazda na całego:) niestety i u mnie zazwyczaj też konkurencja pisze albo paly co mnie okradly ale już gdzies to mam

Anka

Nie znam właścicieli ale wiem, ze to siec sklepów i powaga oni tak jeżdża po każdym sklepie i każdego wyzywają i poniżaja? podziwiam, że im sie chce i mają tyle czasu..

Pablo

Gorzkie żale nic tu nie pomogą. Tak wyglada praca na etacie - wyzysk i wieczny zapieprz. Czasami też mam ochotę olać to wszystko, ale na szczęście w pracy spotykam wielu życzliwych klientów, dzięki, którym chętniej tam wracam ale to w mniejszym mieście niż trojmiasto

WZ

Praca jak praca. Czasami faktycznie z deszczu pod rynne no ale co nie może być cały czas kolorowo. Zaciskam zeby i robie swoje kiedyś otworze swoj interes.

Shvfdw

Andżlika to dno i wodorosty!!!

Rosee

U Pellowskiego pączki z ròżą oraz serniki są pierwsza klasa! Najlepsze w Tròjmieście, podobnie jak kultowe jagodzianki. PS. Do koordynatorki Angeliki - wszyscy śmieją się z Ciebie, jesteś pośmiewiskiem w każdej cukierni.

pasażer

Dzisiaj tj.07 .11 wielki mistrz Pellowski wstawił pod tunelem w Gdańsku Głównym spalone ptysie.Niejadalne...(usunięte przez administratora) bubel wstawić z rana dziadowska firma jednak

Mirka

Ja uwielbiam wasze drożdżówki z makiem i cena nawet spoko, tylko trzeba wystać swoje w kolejce. Może zatrudnijcie jeszcze z 1 osobę w Madisonie?

k.brodzinska

Potwierdzam zla opinie odnosnie koordynatorki An....liki z cukierni pellowski. Wytrzymalam z tym zlosliwym i niekompetentym nierobem mianujacym sie kordynatorka 2 tyg. Zmienilam prace na lepsza. Ofert pracy nie brakuje, a dobry pracownik szanowany jest przez pracodawce. Wiadomo, ze pracownicy nie cierpia tej An.....liki - ona do meliny sie nadaje.

Mark SpeedX

Kiedys pracowalem u nich jako kierowca. Szefostwo jest w porzadku, mozna sie dogadac. Natomiast ta gruba koordynatorka to porażka. Ona jest żywą antyreklamą firmy Pellowski. Lubisz w pracy byc poniżany? Pellowski to miejsce dla ciebie. Ta cala andżelika to chamidło, z rynsztoka wyniosla swoją kulturę osobistą, a z wygladu jakby wyszla ze śmietnika. Dlatego zmienilem pracodawce na lepszego, ktory docenia swoich pracownikow i zadowolony jestem. Wspolczuje tym, ktorzy pracuja w tej piekarni. Ofert pracy jest mnostwo i zawsze wybrac mozna cos lepszego niz Pellowski.

Dj axel

Sasiaduje z jednym ze sklepow i z tego co wiem od koleżanki to mają regularnie PIP i inne to chyba wszystko musi być OK jak coraz wiecej tych sklepow

Joahim

140 opini Wiekszosc negatywne. Ludzie zgarnijcie ekipe. Złóżcie pozew do sądu.Wygracie sprawę. Zacznijcie wszystko nagrywać. Powiadomić Sanepid i PIP. I przestańcie biadolić .Zacznijcie działać.

Ania W
@Joahim 29.09.2017 10:24

No bo nie są konsekwentni. To nie jest jedyna praca w Gdańsku.Czego wy ludzie się boicie???? Powiadomić PIP, I INNE .... Nagrywać wyzwiska, i wszelakie objawy dyskryminacji i poniżania. Sprawa załatwiona.

Iza

@marek, to naprawdę dziwne, że jest "samowolka", przecież muszą być też wyrabiane normy, czy ustalona ilość produktów, jaka ma być zrobiona na rano. To naprawdę dość osobliwa sytuacja, dlaczego PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI pozwala na takie praktyki podczas zmian i udaje, że tego nie widzi, jak piszecie?

Piekarz

A po co kontrola i nadzór skoro nie ma ludzi do pracy w tym miejscu. Lepiej niektorych rzeczy nie widziec???? i wszystkim to pasuje.

Iza

@marek czyli w takim razie w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI nie ma monitoringu? A na zmianie nocnej nie ma żadnej osoby nadzorującej, która kontroluje pracę zespołu? Zazwyczaj w firmach jest ktoś odpowiedzialny za przebieg pracy na zmianie (nawet nocnej).

marek
@Iza 11.09.2017 08:54

monitoringu brak, brygadzisty czy jak tam sie zwie na nocce nie ma,samowolka naprawde przykro

marek

To co dzieje się na nocnych zmianach w piekarni to szok. Wytrzymałem dwa tygodnie. Najgorzej po wypłatach, przynoszą w siatkach browary, nie mówiąc o innych uzywkach i impreza na całego, jeden czy dwóch pracuje a reszta bawi się w najlepsze. Może warto by było wpaść niespodziewanie z kontrolą taka uwaga dla szefostwa.

@marek 11.09.2017 07:53

Skoro wytrzymałe tylko 2 tygodnie to byłeś słaby

@666 20.09.2017 22:42
Skoro wytrzymałe tylko 2 tygodnie to byłeś słaby

A to jest praca? Czy obóz kto przetrwa? Jeśli obóz to za mało płacą

Iza

@Eda czy zgłosiłaś zainstniałą sytuacje personelowi tego lokalu? W jakiś sposób zostało Ci to zrekompensowane? Wszystkie opinie na forum - i pracowników i klientów - są ważne, bo pozwalają na poznanie firmy bliżej.

Iza

@123 w takim razie możesz konkretnie napisać jakie są godziny pracy i kiedy szefowa nie wypłaciła całej pensji? Dla pracowników Cukierni Pellowski to istotne informacje, które mogą wpłynąć na ich dalszą pracę.

Markachanel

NAJLEPSZA PRACA NA ŚWIECIE LUDZIE CO WY W OGÓLE ZA BZDURY PISZECIE JAKA SZEFOWA W UPALNE DNI OFERUJE COŚ DAJE LEKI JEDZENIE I POMAGA TAK JAK PANI PELLOWSKA JAK JESTEŚ CHORY I NIE DASZ RADY PRZYJŚĆ TO ODSYŁAJĄ Z ZDRÓWKA ŻYCZYMY I Z PEWNOŚCIĄ ZE JUTRO TEZ BĘDZIE PRACA I ZE NAS POTRZEBUJĄ

Iza

A dlaczego zrezygnowałaś @Kathy? Humor jednego z kierowników raczej nie jest żadnym konkretnym powodem. Jak warunki pracy?

Anka Pomorzanka

Bravo!!!!!!Polacy niech się OBUDZĄ!!!!

Kathy

NIE POLECAM!!! Pracowałam kilka dni... Zrezygnowałam... Dwóch kierowników. Jeden miły, który bardzo pomagał i tłumaczył spokojnie... Drugi tylko krzyczał i przeklinał... Już nie mam ochoty na pracę sezonową jako sprzedawca pieczywa...

Zdegustowana

Jakas tragedia. Falsz i obluda, coraz to nowi pracownicy sie tam przewijają bo wszyscy od nich uciekają - o czymś to już świadczy. Trzeba się szanować. Gdyby nie ci biedni pracownicy to firma by przecież nie istniała - czy tak trudno to pojąć?

NicCiekawego

Według mnie ta piekarnia to jedna wielka pomyłka,zero profesjonalizmu,warunki w budkach jak w( usunięte przez administratora )

Amadix

Zapisałem się na prace sezonową i pracuje od ponad tygodnia i mam już dosyć. Warunki i godziny okropne. Jak masz mały utarg to cię wywalają, co z tego że nie z twojej winy. Pieczywo dają nawet z wczoraj. Masakra. Czekam na 24 lipca i stąd wykurwiam.

Qna27uav8262sg

A mi się na Podwalach pracuje bardzo dobrze!! choc niedawno zaczęłam. Zamiast narzekać wzieliby sie państwo do pracy. Dla mnie zrozumiałe jest że Szefostwo jest wymagające, chcą jak najlepiej dla firmy za którą odpowiadają swoim nazwiskiem i wkładają w to cale serce - tak czuję. Trzeba dobrze słuchać i myśleć logicznie, nie popełniać tych samych błędów jesli ktos zwrócił nam juz raz na nie uwage, chciec pracować i przede wszystkim wymagać od samego siebie a wówczas można byc naprawdę docenionym. Poznalam tam wiele fajnych i milych osób, każdy jest pomocny i mam szacunek do tego miejsca. Nie jest to łatwa praca (ale przyjemna) moje stanowisko wymaga skupienia i uśmiechu przez caly czas ale sądzę tez że tej firmie nie potrzeba osób którym wiecznie coś nie pasuje. Jest tyle rzeczy do zrobienia, że nie ma na to czasu! Zastanawiam się czy bylibyscie tacy krytyczni, gdybyście sami mieli na głowie tyle obowiązków i spraw, a rozmowa kwalifikacyjna nie jest wcale (wg mnie) dobrym źródłem informacji o tym jakim czlowiekiem jest przyszły pracownik. Można powiedzieć o sobie wiele a tak naprawdę czas i zaangazowanie to zweryfikuje.

Kola
@Qna27uav8262sg 01.02.2017 20:10

Hmm skądś znam tę głupią gadkę ;) Szefowo, czy to pani podszywa się pod młodą pracownicę? Żałosna próba, ludzie nie są aż tak głupi jakby pani sobie życzyła PS. Jeśli ktoś jest tak zajęty i zabiegany, to nie ma czasu żeby latać "jak kot z pęcherzem" i wygrażać na każdym kroku swoim pracownikom, psuć im krew i mieszać szyki bo zwyczajnie jest zajęty pracą. Polecam wpierw przyjrzeć się sobie, bo zarządzaniem ciężko to nazwać.Ze wszystkimi negatywnymi komentarzami na temat tej firmy absolutnie się zgadzam i popieram, to jest czysty mobbing co tam się dzieje i to już od wielu lat

Pracuje u Syna pana (usunięte przez administratora)jako ekspedientka , mam wolną rękę do grafiku , jego żona jest bardzo wyrozumiałą i pomocną osobą , On sam rzadko odwiedza punkt , jest osoba która odpowiada za nadzór , czasem są nieporozumienia ale gdzie ich nie ma. Młodzi i przedsiębiorczy miło się z Nimi współpracuje jeśli oczywiście ktoś chce pracować a nie ściemniać . Na święta są prezenty jest spotkanie wigilijne , raz do roku jest impreza integracyjna , są upominki i zabawa .

Dość że pakuje ciastka a jestem sprzedawcą. Oskarżają o kradzieże. Wyzywają. Naprawdę ludzie uciekajcie stąd. Masakra co się dzieje w tej firmie

Ed

Wczoraj moja żona kupiła ciasto ,dokładnie w punkcie medison , pytając się czy jest dzisiejsze ekspedientka potwierdziła że tak , a w domu okazało się że jest przynajmniej z przed dwóch dni . Nie ładnie tak oszukiwać :(

ff

ale eraz nie maja ofert przecież wiec ciężko stwierdzic

mareckis

A wie ktoś jaka stawka na magazyniera ??? i w jakim miejscu praca i w jakich godzinach ? bo mnóstwo ogłoszeń na magazyniera i szukam jak najbliżej .

pracuje u syna pana pellowskiego, i powiem wam, ze mamy spokoj, jest spokojnie, glowie kierownik zarzadza punktami i zona lukasza jest spoko, ale to co sie dzieje u rodzicow u pana grzzegorza , na podwalu itp wola o pomste do nieba, ludzie, nie idzcie tam pracowac, tam se takiw cuda dzieja na piekarni ze masakra, a wlasciciele to wredne, chytre osoby. wszyscy stamtad spie.... a zostaly same stare wyzeraczki

anna

teraz to się zapierdziela za dziesięciu, bo nie ma komu. A płacą mniej niż Ci co na ulicy zarabiają

Max

Ciekawe co teraz się wydarzyła za hekatomba, pełno ogłoszeń na sprzedawców, cukiernika, pomoc, sprzątaczki a nawet elektryk xD

Sylwia

Czy ktoś mi powie ile się zarabia na rękę jako sprzedawca na umowie o pracę?

czarna

Pracowalam u Pellasia w brutalny sposob traktuja pracownika .To jest masakra jak sie odzywaja do pracownikow .Ludzie nie idzcie tam do pracy

czarna

Ja rowniez nie polecam tej pracy zostalam wykorzystana i tyle.

Wilk

@Mirelka obsługa jest tam uśmiechnięta, bo kiedy masz złą minę przestajesz tam pracować, są kobiety które sobie to wyrobiły i potrafią tak żyć i uśmiechać się do każdego, ale większość nie daje rady. Swoją drogą nie chciałabyś wiedzieć co tam jesz.. Niby taka marka, a produkty z najtańszego sortu i odświeżane to wszystko nie raz. Chemia nadaje smaku.

lala

NOSI SIE UTARGI NA PODWALE DO SIEDZIBY BO NIE MA KOMU PPRZYJECHAC PO NIE Z SZEFOSTWA

była

Jeśli masz stalowe nerwy, lubisz być poniewierany jak sz***a to ta praca jest w sam raz dla ciebie. A tak na serio to nie jest miejsce dla normalnych ludzi, to bardzie przypomina obóz pracy, tylko że nikt nie wiem o co chodzi ale DYKTATOR jest. najgorsza jest "szefowa" i jej zadufana w sobie córunia. Ale te "starsze"(stażem) Panie co to koczują na zapleczu też są niczego sobie. ODRADZAM.

Xyz

Ta strona dotyczy Pellowskiego w Gdańsku a nie tego z Wejherowa, który sprzedaje w nadmorskich kurortach. Są to dwie różne firmy, które nic nie mają ze sobą wspólnego oprócz nazwy Piekarnia Cukiernia Pellowski.

YZY

o9

Szukaj gdzie indziej, jeśli chcesz spokojnej pracy w miłej atmosferze. Naprawdę nie warto się tam pchać.

nowaqqqq

Dramatem to jest punkt na rajskiej to co tan sie dzieje to dramat pan ktory tam obsluguje to dramat zero estetyki

anonimowa 558

PORAŻKA!!! wole roznosić ulotki czy nawet siedzieć na bezrobociu niż pracować tam.Na początku nie wierzyłam w opinie czytane na różnych forach, ale po przepracowanych tam kilkunastu godzinach szczerze moge się pod nimi podpisać. Wszystkie kubeczki, łyżki, słomki i inne rzeczy jednorazowego użytku są myte i używane ponownie.Mleko do kawy jest wyliczane, a kiedy klient nie wykorzysta jest zlewane i dodawane do innych kaw. Ścierki do wycierania stolików brudne i obleśne. Praktycznie nie przestrzega sie tam podstawowych zasad higieny. Kiedy myje ręce jako kelnerka zwracano mi uwagę że myję je za często i za dużo wody używam. Najciekawsze jest to ze koleżanka z pracy kelnerka odradzala mi tą prace. Kiedy uczciwie poszłam do biura poinformować że to praca nie dla mnie i chcę się rozliczyć, pani tak na mnie ,,wsiadła`` że płakać mi się chciało. Mówiła,że powinnam podziękować za naukę a nie prosić o wynagrodzenie( na które uczciwie i ciężko zapracowałam) . Po krótkiej wymianie zdań pani stwierdziła, że jestem bezczelna i mam wracać do domu wypisywać głupoty w internecie jak poprzedni pracownicy. Swoja drogą to zastanawiające, że pracowała tam masa ludzi, tylko kilka dni i żadna nie ma nic dobrego do powiedzenia na ten temat. W pracy nie masz czasu żeby nawet odetchnąć. Wiadomo że w pracy sie nie odpoczywa, ale nawet kiedy nie ma klientów musisz machać ścierą po czystych stolikach żeby przypadkiem nikt nie widział że stanęłaś na chwilkę żeby złapać oddech.Ponad to jesteś tam od wszstkiego. Obsługujesz klientów, sprzątasz, przygotowujesz jedzenie... dosłownie robisz wszystko. Ta opinia nie ma na celu oczerniać pracodawców tylko przestrzec potencjalnych pracowników. Jeśli chcesz tam pracować, naprawdę zastanów sie kilka razy.

Monia

Byłam na rozmowie na stanowisko pracownika biurowego (Mostowa). Rozmowę przeprowadzał ze mną sam prezes.Siedzieliśmy na dworze gdzie strasznie wiało.Od samego początku mówił do mnie na ty nieustannie dopytując ,,Jak myślisz, dasz radę?!". W życiu na oczy nie widział mojego cv bo zadawał pytania typu:jakie masz wykształcenie? Po czym komentował odpowiedź mówiąc, iż i tak wykształcenie nie ma znaczenia bo wszystkiego nauczą mnie w firmie. Najlepsze pytanie, które wywołało u mnie szok...Czy znasz się na rurach i betonie? Tak, firma cukiernicza a pan wyskakuję z pytaniem o beton...Ogólnie miałam wrażenie, że rozmawiam z wariatem. Pan prezes niesutannie się śmiał i pytał czy dam radę podając przy tym niewiele szczegółów odnośnie samej pracy. Jednakże najbardziej zniechęcił mnie jego komentarz odnośnie osoby, która powoli kończy u niego pracę na podanym stanowisku. Pellowski nazwał ją ,,dziewczyną głupią, która nie ogarnia materiału". Wypłata jaką zaoferował to 1500 na rękę na początek w godzinach 7-15.

Kamila93

miałam nieprzyjemność pracować u tych państwa, przez telefon podczas rozmowy wszystko super, rzeczywistość całkiem inna, kazano mi robić coś o czym w ogóle nie było mowy podczas rekrutacji, co chwilę dni wolne, stosunek Pellowskiego do pracowników okropny, tak jakbyśmy pracowali tam bo nigdzie indziej nas nie przyjęto i może z nas robić nieudaczników, idiotów, co chwilę straszenie, że będą zwolnienia....szkoda słów

Burak

Byłem porozmawiać w biurze z pracownikami na temat ich umowy zlecenie. Ich umowa jest tak skonstruowana, że pożal się boże. Wciskają ludziom niekompletną umowę i do tego każą podpisać ją od razu jakby paliło im się wkoło 4 liter. Wykorzystują małoletnich nie wypłacając im wynagrodzeń. Pomagałem kilku znajomym w sprawie tego "przedsiębiorstwa" i zaskakująco u każdego brakowała jedna istotna strona dla nich na temat wynagrodzenia. Osobom pełnoletnim przeważnie wypłacają normalnie, ale małoletnich wodzą za nos

xoxo

ewka
@xoxo 30.03.2015 00:17
Czemu nikt nie zgłosił do PIP? Moze i zgłosił...Większosc osób robi tam na zlecenie więc nijak ma się to do PIP niestety......

dokladnie obsluga hamska niekompetentna zajmuja sie wszystkim tylko nie klentem zenada

Zostaw opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI