PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI

anonim Nowy wpis
Były pracownik

Syn rodu -> Łukasz Pellowski jest zwykłym (usunięte przez administratora) w domu nie nauczyli go uczciwości! Ma dwa punkty PelloCaffe. W żadnym nie płaci ludziom za ich pracę. Sporo osób się już zwolniło i zgłosiło sprawę do PIP i US. Pozwy są w przygotowaniu. (usunięte przez administratora) się z domu wynosi panie Pellowski! Wstyd jest mieć takiego synalka!

Marta Nowy wpis
Inne

cześć, przyszłam właśnie poczytać o tych premiach, które są wpisane w ogłoszeniu dla sprzedawcy a ktoś tu sugeruje, że chyba ich nie ma. jak to możliwe? jest wpisane, że ma ona charakter wynikowy. O jakie normy może chodzić?

Oferta pracy Nowy wpis
Kandydat

Pello Caffe to masakra stworzona przez Łukasza Pellowskiego. Jeśli szukasz stabilnej pracy to niestety w tej firmie jej nie znajdziesz. Oferujemy: ▪️Umowę o pracę , z tytułu której nie są odprowadzane składki. ▪️Konkurencyjne zarobki, wypłacane na raty grubo po terminie. ▪️System premiowy, którego nigdy nie zobaczysz. ▪️Pracę w toksycznym środowisku ale młodym. Złóż do nas swoje CV a przekonasz się że gorzej trafić nie mogłeś!

Elżbieta Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. jest teraz dostępna oferta dla pracownika biurowego. Napisano w niej, że pracuje się od 7:00 do 15:00 przy czym podkreślono jeszcze nadgodziny. jak są częste i przede wszystkim jak płatne?

Kierownik Produkcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Ogólnie to rekrutacja jak rekrutacja, każdy wie co to jest rekrutacja. Pytania o przebieg kariery dotychczasowy, a jest o czym mówić jak się ma takie bogate CV jak ja.

Pytania

Zapytano mnie jaka godzina, doceniam poziom humoru. Świetnie się zaczęła nasza współpraca.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
GD
Były pracownik

Wykorzystują ludzi najlepiej pracować od nocy do nocy po 250 godzin a nawet 5 tys nie zarobisz żenada .

anonim
Inne

Tak jak ktoś już zauważył, w ofercie dla technologa produkcji wspominają o opcji na pracę dla osób bez doświadczenia. zastanawiam się teraz jednak nad tymi zmianami w godzinach 7-15, 10-18. Czy możliwa jest praca tylko na jedna?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Edyta
Inne

Może jakiś konkretny przykład? Bo tak na słowo to nie wiem ciężko…?

.
Inne
 Pytanie
@Edyta

Edyta jakie ty byś chciała konkrety? Wszystko masz wypiane wydaje mi się że jesteś od nich i chcesz tu trochę oczy zamydlić. Tam wogole w pracy kolorowo nie jest. To jeszcze nie byłoby takie źle, ale wypłaty tam to są dopiero porażki

Hanna
Inne
@.

To ile macie tej wypłaty? Najniższą krajową czy co?

Elżbieta
Inne

To ile czasowo są te opóźnienia? :-/

.
Były pracownik
@Hanna

Pracując jako ekspedientka najniższa krajowa + targety, które rzadko były wyrabiane, ponieważ były dość wysokie do wypracowania

Alka
Inne

Czyli atmosfera jest ok? w każdym sklepie? Po prostu jest teraz oferta na Płocką i myślę czy by nie aplikować. :) te nadgodziny z opisu są bardziej przymusowe czy dobrowolne? I czy często występują?

Pytanie
 Pytanie

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Kandydatka
Kandydat

Może Pani napisać co się działo? O jakie traktowanie chodzi, przez kogo tak konkretnie? I ile osób tam docelowo potrzeba, żeby praca szła jak należy? Są tam osoby o dłuższym stażu?

anonim
Inne

Dasz znać co z tymi taregetami? Ciekawi mnie konkret, na podstawie czego są opracowywane? Jeszcze jakiś czas temu była oferta dla pomocnika ale nie widzę by była wznawiana. Czy występuje cos takiego jak okres próbny? Chyba ze praktycznie od razu następuje zatrudnienie?

anonim
Inne

A widziałem, że właśnie od dwóch tygodni już widnieje oferta dla technologa produkcji. pisali o tym, że przyuczenie jest w zasadzie możliwe, a myślę ze wstępnie by mi się przydało. Nie wiem jednak jak na te pracę się zapatrywać po tamtej ostatniej z opinii… opiszecie atmosferę na tamtym dziale? jak przyuczają?

Pytanie
 Pytanie

Czy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Klient
Inne

Dobry wieczór, Miałem przyjemność zrobić dzisiaj u Państwa Pellowskich na Oruni zakupy, stojac w kolejce naprawdę byłem pod ogromnym wrażeniem podejścia pani sprzedawczyni do klienta , tak polecała państwa wypieki wręcz zachwalała nie było klienta który by nie wziął polecanego wypieku !! Naprawdę jeszcze raz gratuluję podejścia i takiego pracownika takie ciepło biję od tej pani ,że aż miło wejść do tej piekarni.

Pytanie
 Pytanie

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 25 maja.

Klient
Inne

Dzień dobry, Chciałabym bardzo ale to bardzo podziękować w dniu dzisiejszym za bardzo miłą wręcz profesjonalną obsługę , jeszcze nigdzie nie zostałam tak serdecznie obsłużona w żadnej piekarni jak na krzemowej u Państwa Pellowskich nigdy wcześniej nie widziałam tej Pani, ale muszę przyznać, że pracownik zasługuje na dużą pochwałę od szefostwa. Gratuluję Panie Pellowski oby więcej było takich pracowników. Pozdrawiam

Malgosia
Inne

Tłusty czwartek 16.02 2023 Tak suchych , niesmacznych paczkow nie jadłam nigdy . Wydałam kilkadziesiąt złotych na coś co jest niezjadliwe i nie chodzi tu o smak . Pączki smakują jak wiór , ale chodzi o to że kupując prZed południem paczka , miałam nadzieję że choć odrobinę będzie świeży . Nigdy więcej nie kupię tu niczego

Xyz
Kandydat
 Pytanie

Witam,Czy ktoś mógłby powiedzieć jakie są tu minimalne zarobki? I czy pracodawca szanuje pracę pracownika? Jestem zainteresowana ofertą pracy tutaj ale też trochę zrażona po pracy w innej cukierni i chciałbym poznać opinie kogoś z wewnątrz

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Lidia

ćwierć wynagrodzenia wam na razie wpłynęła? A jaki jest konkretnie powód i czy było o wcześniej omawiane? Do kiedy miałoby to zostać uregulowane?

Krzysztof
Były pracownik

Pracowałem 20 lat temu w tej firmie plusem było to że wypłaty na czas minusy ze jechali z ludźmi jak z ścierwem czasami chociaż zdazały sie dni gdzie byli mili ale który szef nie krzyczy to jego biznes ja zwolniłem się sam bo nie pasowało ale to był mój wybór ale firma konkret piszą że nie świeże pieczywo ja tam pracując nigdy nie widziałem starego pieczywa żeby sprzedawali pelowski wolał wyrzucać zawsze był nacisk na swierzośc pozdrawiam

Maja
Pracownik
@Krzysztof

dalej wymyślajcie i kłamcie

Lidia
Inne
@Maja

no tak... a jest szansa na przybliżenie, którą kwestię tutaj tak właściwie podważasz? nikt o takim stażu nie pracował? ile średni staż teraz by wyniósł?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Maja
Pracownik

Bzura hańba my nie mamy w teatrze żadnej cukierni niech dalej wymyślają. i ciasta som świeże zawsze

3
anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Maja
Pracownik

witam takich bzdur nie piszcie bo majom świeże zawsze produkty hańba dla klientki która kłamie

Hanna
Inne
@Maja

A od rana kupujesz czy po południu? Może jak trochę polezy to już nie to?

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

  Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI?

  Kandydaci do pracy w PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIEKARNIA-CUKIERNIA PELLOWSKI
Przejdź do nowych opinii