Piekarnia Pellowski

Wejherowo

Opinie o Piekarnia Pellowski

wlkaon

edie, niektórzy może czują się niedocenieni bo przecież pracują u nich już tyle lat etc. Może i tak, ale najistotniejsze w tym wszystkim jest to aby wykonując swoje obowiązki rozwijać się jeszcze. Myślę, że firma nie zapewnia tego każdemu, a to spora szkoda.

czarek

jeśli ktoś się tu chce dowiedzieć o tej pseudo piekarni wiadomości proszę o kontakt ck781@wp.pl

Uważam ze pracodawca jest sensownymożna u niego dobrze zarobić gdy się nie ściemnia

Zostaw opinię o Piekarnia Pellowski - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Pellowski