Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

zdziwiona

no jestem zdziwiona opinią o szefie..... a wygląda tak przyzwoicie! to tylko pozory?

Emilka

praca fajna ale szefa nie polecam - nieobliczalny - dzisiaj Ty jutro Cie nie ma bo nie... a szkoda, może nauczy się pokory - nie jest bogiem, a o dobrego pracownika dzisiaj trudno

klient

wczoraj wieczorem ok 20 -tej odwiedziłem cukiernie rem marco w poznaniu :-) pozdrawiam Panie pracujące tam:-) bardzo fajne dziewczyny z dużyyyym poczuciem humoru ubawiłem się co nie miara no i ciastooo które mi poleciły no pycha!!! bardzo fajny klimat POZDRAWIAM :-)

kafka

Ludziom się nigdy nie dogodzi,zawsze źle.Obojętnie kto zostanie kierownikiem,zawsze znajdzie się pretekst,żeby ponarzekać...a to za młoda,to za stara,niedoświadczona albo za wymagająca,za ładna,za brzydka.Może to zwyczajnie zazdrość.Wszyscy wiedzą jak najlepiej wykonywać tę pracę,ale tylko z pozycji krytykantów.Mam propozycję,może skoncentrujmy się każdy na swojej pracy i niech każdy robi to,co potrafi najlepiej? Nikt z wpisujących się tutaj nie ma sobie nic do zarzucenia?? A jak ta praca taka zła,to może czas poszukać lepszej? A najbardzie innych obrażaja tu anonimowo ci,którzy w oczy słodzą ile się da..

espresso
@kafka

i najbardziej donoszą ci co pięknie cukrują i to często z bardzo bliskiego otoczenia

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
rtre

Noooooo......młoda i ładna. .......:-)

piotr

A jak nowa pani kierownik ma na imię ? pewnie jest młoda i ładna oto chodzi szefowi :-) a doświadczenia nabierze , tylko szkoda że nie daje się szans "staremu doświadczonemu pracownikowi "

rtre

Znowu nowa pani kierownik . mam nadzieje ,ze pomimo wieku będzie wporzadku.jak można mianować na takie stanowisko ludzi bez doświadczenia i lat pracy,znajomości ludzi i kierowania nimi.jest tak kiepsko,ze masakra jakaś. O co chodzi szefowi to trudno nadążyć.

Lena

Najgorsza klientela jaką można spotkać w Polsce to klienci Rem Marco ...to się w głowie nie mieści jacy ludzie potrafią być złośliwi i wredni, ile w ludziach jest chamstwa i wrogości do drugiego człowiek ...przekonałam się dopiero o tym jak zaczęłam pracować w cukierni... pozdrawiam wszystkich sprzedawców Rem Marco :)

aldona

A tak niedawno pracowało się super w tej firmie.a teraz to jest nie dozniesienia.mobing jaki zapanował od dwóch miesięcy przekreśla ta firmę jako miejsce pracy dla ludzi.praca to nie (usunięte przez administratora) do pracy powinno przychodzić się z ochota i uśmiechem a nie zestresowanym ,bo odbija to się na atmosferze i obsłudze klienta. Bardzo brakuje pani Oli!teraz ciągle wszystko jest złe.ciągle nowe wytyczne juz nie wiadomo co robić. Szefie zrób cos bo ludzie zaczną się zwalniac,!

niunia

Chciałabym opisać obsługę z Bydgoszczy na ul.Skarżynskiego 8 po prostu żenada pani która mnie obsługiwała po 1 śmierdziała papierosami jak popielniczka po2 sprzedała mi stare ciasto a prosiłam o dość świeże ponieważ chciałam dać dziecku które ma 5 lat ale otrzymałam zeschniętą kostkę lodową rozumiem że z brzegu ok ale cała no sorki po 3 ani nie odpowiedziała dzień dobry ani proszę ani dziękuje .Uwielbiam wasze wypieki no ale jeżeli mam wyrzucać ciasto do śmieci .To chyba coś nie tak .Rozumiem że jest tańsze niż w innych cukierniach no ale to chyba nie wiąże się z jakością?Wiele razy kupowałam i było wszystko ok ale ostatnio to szok no wczoraj t.j 27,10 ,2014 to przegięła .Bardzo proszę o pokierowanie tej pani na jakieś szkolenie albo porozmawiać z nią .pozdrawiam

k

jedyny kumpel ktory prosi szefa o przywrocenie do pracy w poprzedniej firmie [odwaga kumpla ,bezinteresowna]

f
@k

to wstawiennictwo to za zwolnienie z pracy w poprzedniej firmie cukierniczej dla takiego raczej nie warto bo ryzyko a ten pan to pracuje teraz tu a jego sumienie..taki to nie ma sumienia ...SZKODA MI go..

jola

Dzisiaj byłam w tej cukierni w Inowrocławiu.w środku cieplutko i unoszący się zapach świeżego ciasta.obsługa bardzo mila i uśmiechnięta.kupilm polecone przez panią ciasto i okazało się przepyszne.juz zawsze będę tam wracać i polecac znajomym tak ciasto jak i obsługę w Inowrocławiu na laubitza.pozdrawiam panie z tej cukierni.

mala

Cukiernicy jak cos spieprza to sprzedawca dostaje opieprz od klienta i się za nich tłumaczy masakra jakie ozdoby ida na torty a te napisy jakby pijany pisal i nikt tego nie widzi.a klienci nienormalni jakie wymagania i pytania jakby nigdy w domu niepiekli ciasta.

mmmrrr

kolego zapraszam do zamoscia zlozyc cv

n
@mmmrrr

praca fajna ale klienci sa okropni,trzeba stalowych nerwow czasami ich pytania wbijają w ziemie ale coz KLIENT NASZ PAN ;).Zgadzam się z tym ze my sprzedawcy obrywamy pierwsi.

kama

a kto dopomógł p.Kasi A.ODEJŚĆ kto podkładał jej świnie ja jeszcze pracuje ale co piątek do końca zmiany czekam czy mi nie wręczą wypowiedzenia jak długo jeszcze dam psychicznie rade same pomówienia intrygi ale niektórym uchodzi na sucho niedawna kontrola insp.handl.w jednym ze sklepów wykazała duże nieprawidłowości a panie z tego sklepu dalej mają się świetnie ciekawe dlaczego co za tym stoi ....

STAŁY KLIENT

Witam.Jestem stałym klientem cukierni Rem Marco,mogę polecić ciasto w 100%,postanowiłem napisać parę słów gdyż ostatnia sytuacja mnie zbulwersowała jaka miała miejsce w jednym ze sklepów.Czytając powyższe komentarze,współczuje panią które tam pracują,mianowicie zastanawiałem się nad wyborem ciasta i tortu którego chciałem zamówić,niechcący usłyszałem rozmowę owej kierowniczki Agnieszki (tak podejrzewam,gdyż pani ekspedientka tłumaczyła się i użyła zwrotu Pani Agnieszko)która w bezczelny i arogancki sposób potraktowała panią sprzedawczynie,jak może tak traktować człowiek człowieka !!!!Ta" Pani" była bardzo nie miła,aż poczułem się źle i wyszedłem,zrezygnowałem z kupienia tortu. Stanowisko kierownicze nie czyni człowieka "PANEM",pani powinna dać swoją osobą przykład ,wyzywanie się na pracownikach za swoje nieudolne umiejętności powinna pani zostawić w domu.Mam nadzieje że ktoś z wyższych organów zajmie się ta sprawą i ta OSOBA zostanie pouczona bądź zwolniona.

rysiu

hi hi szefowi wprost powiedzieć ciekawe komu to się udało gratulacje od początku pracy w tej firmie wbijano mi do głowy chcesz pracować na wszystko się zgadzaj nie dzwon zero dyskusji bo wylecisz z hukiem KASA TO NIE WSZYSTKO SZEFIE koleżanka kabluje koleżankę zmyślając gdzie godność a jedna nie lepsza ani trochę od drugiej zawsze najciemniej pod lampa prawda dziewczyny dotyczy to również pracowników biurowych opowiadają o życiu rodzinnym szefa przeszłym i obecnym wszem i wobec ten temat się nie kończy na dziś wystarczy napisał bym książkę może kiedyś to zrobię to będzie hit a proszę mi wierzyć to co piszą ludzie to szczera prawda poz.

mala

Ciasto pyszne,obsługa tez ale co z tego jeśli stajesz na głowie,zeby wszystko było oki a nic z tego niemasz bo nawet premie po zabierali lub na maksa poobcinali.wiec po co robić obrót jak nic z tego niema.oddalić swoje godziny i nie przejmować się. Tak chyba trzeba zacząć do tego podchodzić. Kiedyś wiadomo było ,ze pracujesz na obrót za premie a teraz pytam po co......

`Bellowy so.

Ta firma jeszcze istnieje??? bo już myślałem ze padła bo ludzi wykorzystają i wyrzucają zal mi was

Ryba

A ile się zarabia jakoś sprzedawca?? czy ktoś może napisać mniej więcej o zarobkach? jaka jest podstawa i ewentualna premia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco