FWC JAGO

Bydgoszcz

Opinie o FWC JAGO

Igor

Dyspozycyjność bądź co bądź dla pracodawcy jest ważna. Nie ma sensu trzymać wielu pracowników a i tak mieć problem z ułożeniem grafiku. To normalne...

kotka

pracuje sie bez nadziejnie bojest straszenie ludzi że będą zwalniali jak nie będa dyspozycyjni

nicula

pracuje w zakładzie JAGO Kasa jest mało i ciężko praca z 3 zmiany. Z inny pracowniki OK a najgorzej pracowniczka kadry pani (usunięte przez administratora) pracownik typ (usunięte przez administratora)coś chciał powiedzieć już wielka żle i poszła do pracodawca. Pracodawca robił błąd i uwierzył to co mówiła. Zakład jest ZPCHr to co tak jest.

Zostaw opinię o FWC JAGO - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FWC JAGO