Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.

Bydgoszcz

Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.

HAHAHA

Firma Krys-And jest w upadłości. Tej firmy już nie ma.

jezus jest duchem mozesz wstapic do nieba wlascici

sowie przewinalem ze ciasta na stewi by sprzedawal ten co ma pieniadze to wybierze takie ciasto i madry a ten co zachoruje na raka i sie wyleczy on niekupi juz ciasta na tanszym cukrze a przez na stewi to kupi i cukrzyk madry i bogaty to sa firmowe cukiernie maja bogatszych klientow to jest jedna sprawa ze mu dobrze radze tylko sie zareklamuja na bilbordach sie dowiedza cukrzycy i smietanka miasta a druga sprawa to przewinalem temu z pizzeria twoje smaki zeby robili pizze na mace przennej i na orkiszowej ta jest dobra dla serca chroni przed cukrzyca chyba przed rakiem jest niedojzaly orkisz bo przez pizza jest szkodliwa bedzie mial chetnych pewno na lepsze ciasto to predzej cukrzyk kupi itd oni beda wiedzieli ze to lepsze a ta make to przez kupia z mlynow w podobnej cenie co zwykla pszenice bo bedzie coraz wiecej chorych i pewno coraz mniej klientow na ciasta te z aptek juz pewno walcza zeby tej szczepionki niewporwadzic dla cukrzykow bo oni z lekow maja a przez cukrzyk mosi unikac pszenicy jak ognia i cukru to bedzie dobra maka moze do ciasta i mniejsze prawdopodobienstwo ze ludzie zachoruja na raka i cukrzyce

s-1

hej co nic nie piszecie ...bark wam słow na to co się wyrabia w tej firmie?

rysio 8

ha ha ale ktoś kierownikowi dociol widać ze niema gpsa;) , niema skoro ma takie problemy finasowe , ale robciu niemartw się trzymamy kciuki twoja dawna kadra , którą tak gnębiłeś pajacu...

rysio 8

shoping quen

basiu kogo teraz kontrolujesz? niemajac roboty ogłoszenia w exspresie? twoimi eskspedientkami, które z pogarda traktowalas teraz mała Terenia rzadzi i ciesz się ze nietoba zawsze młody Prezes mógł Cie zdegradować...los się zemscił

driver

i co kierowniku Ow....wski... ????już nie siedzisz na gpsie ?...;) i niekablujesz na kierowcow:) zajamnij się robota i zacznij te dlugi splacac a masz co robic.... masz.... good luck

Zuzanna

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.? @realista - co masz na myśli pisząc, że "tam już nikogo nie ma"? Dlaczego tak uważasz? Czy możesz napisać więcej na ten temat? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

no wlasnie

I CO BASI JUZ NIE MA A STRACH POZOSTAL HE HE

Zuzanna

@4r4czy często zdarzają się takie opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń? Od kiedy tak wygląda sytuacja w firmie? Czy do tej pory już je otrzymałeś?

no wlasnie
@Zuzanna 22.06.2017 13:29

mysle ze przy obecnej polityce firmy niezrozumialych decyzjach popatrzcie na wystroj sklepow fartuchy ekspedientek itp itd bedzie lipa po calosci idzie lato a wiadomo dobrze jaki jest wtedy obrot ale moze sie myle to moje zdanie niektorzy wierza w powrot imperium jakim firma byla 20 lat temu otworzcie oczy ludzie gratuluje optymizmu ps brak wpisow na tym forum jest dla mnie niezrozumialy podobno pan P ma juz autora wpisow namierzonego slysze dzwiek kajdanow halas helikoptera kolujacego nad ma nedzna lepianka wichrzyciela ha ha nie chodzimi o rewolucje ale o merytoryczna dyskusje na tym forum ktore kiedys kiedys bylo naprawde prezne i pozwalalo kazdemu sie wypowiedziec na kazdy temat ale ja nikogo nie zmusze do tego przeciez pozdro dla garstki fajnych normalnych ludzi z ktorymi mialem okazje pracowac koncze bo wolaja na kolacje w alcatraz.....

4r4

i co znow opoznienia w platnosci wynagrodzenia za maj i kompletna cisza na forum zal.........

Zuzanna

@PAJA a co Ty możesz powiedzieć na temat tego jakim pracodawcą jest Krys-And? Dla osób, które zastawiają się nad pracą w firmie bardzo cenne będą merytoryczne i rozwinięte wypowiedzi. Jakie są plusy i minusy pracy tutaj?

Zuzanna

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Chętnie bliżej poznamy Wasze doświadczenia z pracy w firmie.

poiuytrewq

co tam nie ma odwaznych zeby pisac co tam sadzicie o obecnej sytuacji

PAJA
@poiuytrewq 29.03.2017 11:08
co tam nie ma odwaznych zeby pisac co tam sadzicie o obecnej sytuacji

A Tobie również brakuje odwagi ze prowokujesz innych do pisania a sam lub sama jest cicho ???

QWERTYUIOP

i CO ZNOWU TO SAMO 10 BYL I TEN SAM SCHEMAT WYPLATA NA RATY OBIETNICE ZE SKLEPY BEDA WYGLADAC JAK U SOWY HA HA HA MARZENIA O POTEDZE ALE LUDZIE BOJA CZY NIE CHCA TU PISAC OBUDZCIE SIE I ZASTANOWCIE CZY JEST SZANSA NA WYJSCIE Z TEGO GLEBOKIEGO KRYZYSU ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

abc

Przepraszam, ale czegoś tu nie rozumiem ciągle narzekania jeżeli komuś coś nie pasuje to droga wolna siła nikogo tu nie trzyma, a co do niektórych Pań za ladą to naprawdę jest to porażka

qwerty
@abc 15.02.2017 18:45

ludzie sie ludza ze jeszcze odbije sie to wszystko od dna ze bedzie lepiej ale od jutra praktycznie same sklepy firmowe zostaja produkcja plus minus 40 procent mniejsza niz miesiac temu stary juz jezdzi skoda fabia!!!!!!!!!!! po pani przez bardzo male b a ona seicento powozi mysla ze jak zwolnia pare osob a przy tej sprzedazy ktora bedzie to nieuniknione to nadrobia tym sposobem wszystko chyba lubia lema i ogolnie fantastyke pozdro dla normalnych ludzi w tej dawno dawno temu firmie ps jak upadnie to na pewno bedzie mial darmowa reklame w gazecie

ona
@abc 15.02.2017 18:45

Nic dziwnego że mają problemy z płaceniem skoro większość klientów omija te cukiernie z daleka wredne babsztyle stojące za ladą odstraszają klientów nie odróżniające tortu na śmietanie od tortu z kremem śmietankowym i róży z masy cukrowej od róży z marcepanu a i sam piekarz chyba nie wyspany zamiast lat napis "lax" gratuluję takiej załogi .

Po prostu NICK

Widzę że w mojej dawnej firmie nie najlepiej... W zasadzie nic się nie zmieniło od czasów mojego zatrudnienia, przepracowania 9 lat i 3 lata po moim odejściu. W zasadzie jest chyba jeszcze gorzej... Ostatnio chciałem kupić pieczywo w firmowym sklepie. Okazało się że nie istnieje. Ta sama sytuacja w kilku innych firmowych sklepach. Śladu po nich nie ma. Widać sporadycznie jeżdżące trupy z logo firmy. Pozdrawiam kolegów z fur i kolezanki ze sklepów. Miło wielu z Was wspominam i jeszcze nieraz zdarza mi się z niektórymi spotkać choćby przelotem. To byla fajna praca nie licząc nieludzkich godzin pracy, wyzysku po godzinach, mega niskiej pensji, braku socjalnego przez cały okres zatrudnienia i tych zakazanych ryjow z biur

paja

witam wszystkich dzisiaj 10 dzien wypłaty :) albo jednej z rat wypłaty: ) piszcie czy cos wogóle laski dostałyście

tak

tak to jest dobra firma wyplata na raty nadgodziny nieozusowane i zanizone brak jakiejkolwiek organizacji sklepy wystroj jak za gierka panie ktore przeszly z ziarenka brak kultury prezencji tak ok 90 procent tych gwiazd auta ktorym woza towar totalne trupy co chwile jakis sciagaja na lince na fabryke nie piszecie ze strachu czy jak ze wielce czcigodny pan SZYMANSKI bedzie mial sprawe w sadzie o nieterminowe placenie wyplat ale niektorzy sadza ze firma sie podniesie z dna ha ha ha ha pozdro dla TOMKA W. szkoda ze nie pracuje juz byl za normalny na ta pozal sie boze firme krzak dlaoptymistow niedlugo 10 moze zaplaca w calosci...............

Sprzedawca

Do szefostwa Panie prezesie wyplata za wynagrodzenie za przepracowany miesiac nalezy sie 10 kazdego miesiaca a nie 14 tak jak to bylo w tym miesiacu nie interesuje nas wyplata na raty za 500 zl to niech pan oplaci rachunki 10 nikt nic nie mowi ale kazdy ma dosyc prowadzenie zeszytow liczniki a gdzie w tym wszystkim jest czas na klienta z miesiaca na miesiac coraz wiecej bzdur do uzupelniania .Nadchodzi grudzien mam nadzieje ze wyplata bedzie w calosci bo za 500 zl niech pan Szymanski sobie planuje swieta .Prawda jest taka ze za pozno zeby szukac oszczednosci trzeba to bylo zrobic 10 lat temu.

fit

Dobrze, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach.

SKLEPOWA

gratuluje awansu Pani Dyrektor i nowego auta służbowego:) widać ze firma ma sie dobrze:) naprawde cyrk na kółkach:) ŻENADA

Ekspedientka

Przestan bzdury eypisywac maja najlepsze kanapki ? Nie rob z siebie kretyna a jadlas kiedys kanapki u staropolskiej albo w piekusiu? To sa najlepsze kanapki w miescie!!! A te to jakas marna imitacja kanapek az sie traci apetyt.najgorsze w tych kanapkach sa te bulki

Obserwator

Po co Wam pieniądze ? Przy waszych zarobkach możecie spokojnie odłożyć na następny miesiąc :) A tak serio to za opóźnienie w wypłacie firma powinna płacić karę . Starczyłby pozew zbiorowy albo zgłoszenie do Urzędu Skarbowego lub inspekcji pracy . Pozdrawiam .

Ktoś

Hej hej dzisiaj juz 9 w dodatku sobota a wyplaty nie wszyscy dostali ,moze ktos z szefostwa sprawdzi kiedy powinien byc przelew z tytulu wynagrodzenia skoro 10 wypada w niedziele .Prawda jest taka ze firma ma pracownikow chyba gleboko gdzies skoro nie mysla ze ludziom potrzebne sa pieniadze tymbardziej ze niektórzy potrzebuja pieniadze na zasluzony urlop .Jestem ciekawa o ktorej w poniedzialek beda przelewy i odsedki za opoznienie .

paczek s?

ta firma jeszcze istnieje? chodzą ploty ze sa juz bankrutami? chyba ze młudy spadkobierca ich podzwignie albo dobije:)

PACZUS

to ponoc jakas ekspedientka:) awansowali ja:) bo juz nikt tu nie chcial byc kierownikiem hahaha

sklepowa

tematem zebrania jak ostatnio bedzie PAJA:)BO paja to cudowny wytwór polskiej wyobrażni:) jednak polak poptrafi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobic:) ..... aha jeszcze jedno na uwage zasługuja również te plakaty z paja:) szok co tu sie wyprawia ....ale podobno jest jakis nowy koordynator sklepów ciekawe jak długo biedaczka wytrzyma:)

zebranie?

z jakiej paki OBECNOSĆ OBOWIĄZKOWA?niech dyrektorka kodeks pracy poczyta? to jest nasz czas wolny kto zapłaci nam za czas zebrania? charytatywnie mamy poswiecic czas? jak nie ma co robic w soboty to niech sama idzie, w grafikach nie uzwzgledniła zebrania:):)

siema

w tej firmie wszystko jest mozliwe:) zresztą to nie firma tylko KABARET:)SZEF pseudo artysta malarz, dyrektorka... brak słow

Ktoś

Laski zebranie jest 7 maja w sobotę o 18 i pamiętajcie obecność obowiązkowa ha ha.

gość

A wam znowu nic się nie podoba, a co złego w balonach było??? u mnie jakoś klienci się nie śmiali, a do balonów przypominam był zajączeki baranek z ciasta. jak wam tak zle w tej firmie i wszystko jest beee to przecież nikt was nie trzyma

paja

mam kandydata na kierownika sklepów ! Pan kierownik od Paji powienien zostac wkoncu kierownikiem sklepów,,, wtedy to juz bedzie kabaret

ekspedientka s?

no i jak tam dziewczyny wrażenia po dzisiejszym zebraniu? znowu nie mamy kierownika ....kazdy ma dosyc:) biedna Pani Dyrektor znowu sama zostanie , ale to jest wytrwała osoba da rade wszystkich sama skontroluje i nic nie umknie jej uwadze... smiac mi sie chce jak sucham tego gadania ....piszcie nie bojcie się

karnawł w krys-andzie

witam mam pytanie kto wpadł na pomysł zeby sklepy dekorowac w balony na wielkanoc? chyba wam sie swieta pomyliły to nie karnawał:) ludzie sie z nas smiali i pytali co sie dzieje ze mamy balony na wielkanoc.ludzie wezcie sie wrescie opamietajcie bo ci=oraz głupsze pomysły macie

klient

wiatm jestem klientem krys-andu czy to prawda ze ta piekarni jest na skraju bankructwa? martwie sie bo bardzo lubie wasze piczywo a ostatnio jak byłem na zakupach to słuszałem jakie ekspedientki mówiły ze pensje dostaja na raty i ze firma nie ma na zus.to przykre ze z nikniecie bo co jak co chleb macie dobry no ale rozumie tez te panie kazdy chce miec wypłate na raty nikt do pracy ni eprzychodzi

gosc 2

tak urlopy nam sie naleza!łaski nam nie robią ...jak stanie za ladą to zobaczy jak to jest stac w takim zółtym spranym fartuszku który juz po pierwszym praniu jest szary... napewno slicznie bedzie wygladać :) nasza Pani... da rade:)a jak jej sie nie bedzie podobac to niech sie zwolni!

gosc

Uwazajcie co bedzie sie dzialo jak zaczna sie urlopy ludzi nie ma na obsade a urlop kazda chce miec wiec dziewczyny planujcie bez obaw to sa 2 tygodnie naszego zasluzonego odpoczynku z rodzina i uwazajcie na chaslo dyrektorki prosze nie planowac bo w tym terminie nie moze pani mmiec urlopu ciekawe czy jej tez ktos planuje urlop pamietajcie urlop jest nasz a problem jej zeby byla obsada jeszczetroche to sama stanie za lada bo ludzie beda sie zwalniac

sprany fartuszek

po to zeby ludziom głupaty gadac ...nawciskac kitów i bajek poopowiadac:) zwykłych roboli mają za glupków

vol

Po co są te zebrania jak nic nowego nie wnoszą do naszej pracy .

gość

Jak chcą firmie osciągnąc zysk to niech zmienia piekarzy i nich po sprawdzą jakie pieczywo i ciasto ma Poćwiardowski gdzie kolejki ma od 6h rana do wieczora,i szanuje swoich pracowników.

sklep

jak chcesz dotrwawc do emerytury to juz chyba jestes grubo po 60:) ciekawe kto jest autorem tego wpisu Pani D....? zadna eksopedientka tak by nue napisała ...a czy sie rózni umowa zlecenie od umowy o prace gdzie nie jest zus opłacony? tylek mozesz sobie wytzrec taka umowa kobieto. w marketach zapiperzaja ale mają zus i premie:) a tu ....ciagle klamstwa

gość

A ja jestem zadowolona z pracy w firmie, oczywiście że są małe niedociągnięcia ale nie rozumiem waszego narzekania dziewczyny...jak tak wam żle to zmieńcie pracę i tyle..."polecam" piekarnie z Zamościa, tam będziecie pracować na umowe zlecenie, nonstop w stresie że wpadnie KS i dostaniecie nagane za trzy okruszki od chleba na krajalnicy, a pracownik jest tam grorszy niż zero i nie ma nic do powiedzenia...albo market gdzie nie będziecie miały czasu iść do toalety i codziennie będziecie tony towaru przerzucać...jeśli chodzi o pracę w nadgodzinach to przecież też nikt nikogo do tego nie zmuszał, a pani dyrektor pytała i pracują tak dziewczyny które się na to zgodziły, a nie żaden przymus...nie ma pracodawcy idealnego, ale nie rozumiem po co pisać takie bzdury...firma taka okropna a większość pracuje tam po kilka kilkanaście lat...ja mam nadzieję dociągnąć tutaj do emerytury :):):)

PACZUS

jezeli chceci zeby w firmie było lepiej to przynoszcie z domu wszystko a na koncu zrezygnujcie z wypłaty. a za to w nagrode na wielkanoc bedzie paja :) do koszyczka :) nie bojcie sie razem damy rade:) nowy kierownik nas wyprowadzi....

paja

tak zus ci zapłaca jak padna i komornik wejdzie...szukajcie sobie pracy. bo zostaniecie na lodzie a nowy pseudo kierownik niech zajmie sie sprzedaząi promocja paji. Moja propozycja to to ze zamisat piec chleb beda robic pasze dla swin.

rogalik

Zmuszaja nas do pracy po 12 godzin nawet dziewczyny co maja grupe pracuja po 12 codziennie przez caly niesiac i jeden dzien w tygodniu wolnuy i jeden weckent

buleczka

Piszcie dziewczyny czego sie boicie i tak robia nas w ciula kwitkow o wyplaty nie daja a zielinska twierdzi ze wydawanie kwitko jest bezprawne pewnie jak robi sie machloje bylam w zusie od wrzesnia nie man oplaconego zusu trzeba wezwac kontrole gdzie nasz socjal czy tezaz pieniadze beda szly na durne spotkania w hotelach i co trzeba zrobic z tym rasizmem jaki wprowadza szymanski dziewczyny z krysandu dostaly po 50 a prowadzace po 100 to niech one spuczszaja sie nad paja

buleczka

Nowy kierownik chcezrobic przewrot w tym syfie moze nich pomysli nad ladnymi strojami dla ekspedientek niezobaczy jak ladnie wygladaja panie w innych cukierniach o warunkach pracy niech pomysli bo ja nie mam nawet czajnika a ta paje to niech szymanski wpiepszcz ludzie nie swinie gowna nie jeda

sklepowa

nie wiem czy on bedzie nowym dyrektorem... wtej firmie wszystko jest mozliwe .nawet gwiazdki dla dziecinie było a gdziesz nasz socjal? jeszcze troche to nawet dwóch chlebow na swieta nie dotaniemy

chleb

botak wszyscy gadaja ze on ma byc naszym dyrektorem

Zostaw opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.