Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

paja

witam wszystkich dzisiaj 10 dzien wypłaty :) albo jednej z rat wypłaty: ) piszcie czy cos wogóle laski dostałyście

tak

tak to jest dobra firma wyplata na raty nadgodziny nieozusowane i zanizone brak jakiejkolwiek organizacji sklepy wystroj jak za gierka panie ktore przeszly z ziarenka brak kultury prezencji tak ok 90 procent tych gwiazd auta ktorym woza towar totalne trupy co chwile jakis sciagaja na lince na fabryke nie piszecie ze strachu czy jak ze wielce czcigodny pan SZYMANSKI bedzie mial sprawe w sadzie o nieterminowe placenie wyplat ale niektorzy sadza ze firma sie podniesie z dna ha ha ha ha pozdro dla TOMKA W. szkoda ze nie pracuje juz byl za normalny na ta pozal sie boze firme krzak dlaoptymistow niedlugo 10 moze zaplaca w calosci...............

Sprzedawca

Do szefostwa Panie prezesie wyplata za wynagrodzenie za przepracowany miesiac nalezy sie 10 kazdego miesiaca a nie 14 tak jak to bylo w tym miesiacu nie interesuje nas wyplata na raty za 500 zl to niech pan oplaci rachunki 10 nikt nic nie mowi ale kazdy ma dosyc prowadzenie zeszytow liczniki a gdzie w tym wszystkim jest czas na klienta z miesiaca na miesiac coraz wiecej bzdur do uzupelniania .Nadchodzi grudzien mam nadzieje ze wyplata bedzie w calosci bo za 500 zl niech pan Szymanski sobie planuje swieta .Prawda jest taka ze za pozno zeby szukac oszczednosci trzeba to bylo zrobic 10 lat temu.

fit

Dobrze, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
SKLEPOWA

gratuluje awansu Pani Dyrektor i nowego auta służbowego:) widać ze firma ma sie dobrze:) naprawde cyrk na kółkach:) ŻENADA

Ekspedientka

Przestan bzdury eypisywac maja najlepsze kanapki ? Nie rob z siebie kretyna a jadlas kiedys kanapki u staropolskiej albo w piekusiu? To sa najlepsze kanapki w miescie!!! A te to jakas marna imitacja kanapek az sie traci apetyt.najgorsze w tych kanapkach sa te bulki

Obserwator

Po co Wam pieniądze ? Przy waszych zarobkach możecie spokojnie odłożyć na następny miesiąc :) A tak serio to za opóźnienie w wypłacie firma powinna płacić karę . Starczyłby pozew zbiorowy albo zgłoszenie do Urzędu Skarbowego lub inspekcji pracy . Pozdrawiam .

Ktoś

Hej hej dzisiaj juz 9 w dodatku sobota a wyplaty nie wszyscy dostali ,moze ktos z szefostwa sprawdzi kiedy powinien byc przelew z tytulu wynagrodzenia skoro 10 wypada w niedziele .Prawda jest taka ze firma ma pracownikow chyba gleboko gdzies skoro nie mysla ze ludziom potrzebne sa pieniadze tymbardziej ze niektórzy potrzebuja pieniadze na zasluzony urlop .Jestem ciekawa o ktorej w poniedzialek beda przelewy i odsedki za opoznienie .

paczek s?

ta firma jeszcze istnieje? chodzą ploty ze sa juz bankrutami? chyba ze młudy spadkobierca ich podzwignie albo dobije:)

PACZUS

to ponoc jakas ekspedientka:) awansowali ja:) bo juz nikt tu nie chcial byc kierownikiem hahaha

sklepowa

tematem zebrania jak ostatnio bedzie PAJA:)BO paja to cudowny wytwór polskiej wyobrażni:) jednak polak poptrafi (usunięte przez administratora) zrobic:) ..... aha jeszcze jedno na uwage zasługuja również te plakaty z paja:) szok co tu sie wyprawia ....ale podobno jest jakis nowy koordynator sklepów ciekawe jak długo biedaczka wytrzyma:)

zebranie?

z jakiej paki OBECNOSĆ OBOWIĄZKOWA?niech dyrektorka kodeks pracy poczyta? to jest nasz czas wolny kto zapłaci nam za czas zebrania? charytatywnie mamy poswiecic czas? jak nie ma co robic w soboty to niech sama idzie, w grafikach nie uzwzgledniła zebrania:):)

siema

w tej firmie wszystko jest mozliwe:) zresztą to nie firma tylko KABARET:)SZEF pseudo artysta malarz, dyrektorka... brak słow

Ktoś

Laski zebranie jest 7 maja w sobotę o 18 i pamiętajcie obecność obowiązkowa ha ha.

gość

A wam znowu nic się nie podoba, a co złego w balonach było??? u mnie jakoś klienci się nie śmiali, a do balonów przypominam był zajączeki baranek z ciasta. jak wam tak zle w tej firmie i wszystko jest beee to przecież nikt was nie trzyma

paja

mam kandydata na kierownika sklepów ! Pan kierownik od Paji powienien zostac wkoncu kierownikiem sklepów,,, wtedy to juz bedzie kabaret

ekspedientka s?

no i jak tam dziewczyny wrażenia po dzisiejszym zebraniu? znowu nie mamy kierownika ....kazdy ma dosyc:) biedna Pani Dyrektor znowu sama zostanie , ale to jest wytrwała osoba da rade wszystkich sama skontroluje i nic nie umknie jej uwadze... smiac mi sie chce jak sucham tego gadania ....piszcie nie bojcie się

karnawł w krys-andzie

witam mam pytanie kto wpadł na pomysł zeby sklepy dekorowac w balony na wielkanoc? chyba wam sie swieta pomyliły to nie karnawał:) ludzie sie z nas smiali i pytali co sie dzieje ze mamy balony na wielkanoc.ludzie wezcie sie wrescie opamietajcie bo ci=oraz głupsze pomysły macie

klient

wiatm jestem klientem krys-andu czy to prawda ze ta piekarni jest na skraju bankructwa? martwie sie bo bardzo lubie wasze piczywo a ostatnio jak byłem na zakupach to słuszałem jakie ekspedientki mówiły ze pensje dostaja na raty i ze firma nie ma na zus.to przykre ze z nikniecie bo co jak co chleb macie dobry no ale rozumie tez te panie kazdy chce miec wypłate na raty nikt do pracy ni eprzychodzi

gosc 2

tak urlopy nam sie naleza!łaski nam nie robią ...jak stanie za ladą to zobaczy jak to jest stac w takim zółtym spranym fartuszku który juz po pierwszym praniu jest szary... napewno slicznie bedzie wygladać :) nasza Pani... da rade:)a jak jej sie nie bedzie podobac to niech sie zwolni!

Zostaw merytoryczną opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Rynkowska 15
    85-503 Bydgoszcz

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.