Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

patryk szym.....

patryk ty jesteś jeszcze tan czy już jesteś totalnym bankrytem?

Klara

Chyba się komuś coś pomyliło?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Byly pracownik

Firmy Krys-And już niema nie istnieje

HAHAHA

Firma Krys-And jest w upadłości. Tej firmy już nie ma.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
jezus jest duchem mozesz wstapic do nieba wlascici

sowie przewinalem ze ciasta na stewi by sprzedawal ten co ma pieniadze to wybierze takie ciasto i madry a ten co zachoruje na raka i sie wyleczy on niekupi juz ciasta na tanszym cukrze a przez na stewi to kupi i cukrzyk madry i bogaty to sa firmowe cukiernie maja bogatszych klientow to jest jedna sprawa ze mu dobrze radze tylko sie zareklamuja na bilbordach sie dowiedza cukrzycy i smietanka miasta a druga sprawa to przewinalem temu z pizzeria twoje smaki zeby robili pizze na mace przennej i na orkiszowej ta jest dobra dla serca chroni przed cukrzyca chyba przed rakiem jest niedojzaly orkisz bo przez pizza jest szkodliwa bedzie mial chetnych pewno na lepsze ciasto to predzej cukrzyk kupi itd oni beda wiedzieli ze to lepsze a ta make to przez kupia z mlynow w podobnej cenie co zwykla pszenice bo bedzie coraz wiecej chorych i pewno coraz mniej klientow na ciasta te z aptek juz pewno walcza zeby tej szczepionki niewporwadzic dla cukrzykow bo oni z lekow maja a przez cukrzyk mosi unikac pszenicy jak ognia i cukru to bedzie dobra maka moze do ciasta i mniejsze prawdopodobienstwo ze ludzie zachoruja na raka i cukrzyce

s-1

hej co nic nie piszecie ...bark wam słow na to co się wyrabia w tej firmie?

rysio 8

ha ha ale ktoś kierownikowi dociol widać ze niema gpsa;) , niema skoro ma takie problemy finasowe , ale robciu niemartw się trzymamy kciuki twoja dawna kadra , którą tak gnębiłeś pajacu...

rysio 8

shoping quen

basiu kogo teraz kontrolujesz? niemajac roboty ogłoszenia w exspresie? twoimi eskspedientkami, które z pogarda traktowalas teraz mała Terenia rzadzi i ciesz się ze nietoba zawsze młody Prezes mógł Cie zdegradować...los się zemscił

driver

i co kierowniku Ow....wski... ????już nie siedzisz na gpsie ?...;) i niekablujesz na kierowcow:) zajamnij się robota i zacznij te dlugi splacac a masz co robic.... masz.... good luck

Zuzanna

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.? @realista - co masz na myśli pisząc, że "tam już nikogo nie ma"? Dlaczego tak uważasz? Czy możesz napisać więcej na ten temat? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

no wlasnie

I CO BASI JUZ NIE MA A STRACH POZOSTAL HE HE

Zuzanna

@4r4czy często zdarzają się takie opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń? Od kiedy tak wygląda sytuacja w firmie? Czy do tej pory już je otrzymałeś?

no wlasnie
@Zuzanna

mysle ze przy obecnej polityce firmy niezrozumialych decyzjach popatrzcie na wystroj sklepow fartuchy ekspedientek itp itd bedzie lipa po calosci idzie lato a wiadomo dobrze jaki jest wtedy obrot ale moze sie myle to moje zdanie niektorzy wierza w powrot imperium jakim firma byla 20 lat temu otworzcie oczy ludzie gratuluje optymizmu ps brak wpisow na tym forum jest dla mnie niezrozumialy podobno pan P ma juz autora wpisow namierzonego slysze dzwiek kajdanow halas helikoptera kolujacego nad ma nedzna lepianka wichrzyciela ha ha nie chodzimi o rewolucje ale o merytoryczna dyskusje na tym forum ktore kiedys kiedys bylo naprawde prezne i pozwalalo kazdemu sie wypowiedziec na kazdy temat ale ja nikogo nie zmusze do tego przeciez pozdro dla garstki fajnych normalnych ludzi z ktorymi mialem okazje pracowac koncze bo wolaja na kolacje w alcatraz.....

4r4

i co znow opoznienia w platnosci wynagrodzenia za maj i kompletna cisza na forum zal.........

Zuzanna

@PAJA a co Ty możesz powiedzieć na temat tego jakim pracodawcą jest Krys-And? Dla osób, które zastawiają się nad pracą w firmie bardzo cenne będą merytoryczne i rozwinięte wypowiedzi. Jakie są plusy i minusy pracy tutaj?

Zuzanna

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Chętnie bliżej poznamy Wasze doświadczenia z pracy w firmie.

poiuytrewq

co tam nie ma odwaznych zeby pisac co tam sadzicie o obecnej sytuacji

PAJA
@poiuytrewq

A Tobie również brakuje odwagi ze prowokujesz innych do pisania a sam lub sama jest cicho ???

QWERTYUIOP

i CO ZNOWU TO SAMO 10 BYL I TEN SAM SCHEMAT WYPLATA NA RATY OBIETNICE ZE SKLEPY BEDA WYGLADAC JAK U SOWY HA HA HA MARZENIA O POTEDZE ALE LUDZIE BOJA CZY NIE CHCA TU PISAC OBUDZCIE SIE I ZASTANOWCIE CZY JEST SZANSA NA WYJSCIE Z TEGO GLEBOKIEGO KRYZYSU ZAPRASZAM DO DYSKUSJI

abc

Przepraszam, ale czegoś tu nie rozumiem ciągle narzekania jeżeli komuś coś nie pasuje to droga wolna siła nikogo tu nie trzyma, a co do niektórych Pań za ladą to naprawdę jest to porażka

qwerty
@abc

ludzie sie ludza ze jeszcze odbije sie to wszystko od dna ze bedzie lepiej ale od jutra praktycznie same sklepy firmowe zostaja produkcja plus minus 40 procent mniejsza niz miesiac temu stary juz jezdzi skoda fabia!!!!!!!!!!! po pani przez bardzo male b a ona seicento powozi mysla ze jak zwolnia pare osob a przy tej sprzedazy ktora bedzie to nieuniknione to nadrobia tym sposobem wszystko chyba lubia lema i ogolnie fantastyke pozdro dla normalnych ludzi w tej dawno dawno temu firmie ps jak upadnie to na pewno bedzie mial darmowa reklame w gazecie

ona
@abc

Nic dziwnego że mają problemy z płaceniem skoro większość klientów omija te cukiernie z daleka wredne babsztyle stojące za ladą odstraszają klientów nie odróżniające tortu na śmietanie od tortu z kremem śmietankowym i róży z masy cukrowej od róży z marcepanu a i sam piekarz chyba nie wyspany zamiast lat napis "lax" gratuluję takiej załogi .

Po prostu NICK

Widzę że w mojej dawnej firmie nie najlepiej... W zasadzie nic się nie zmieniło od czasów mojego zatrudnienia, przepracowania 9 lat i 3 lata po moim odejściu. W zasadzie jest chyba jeszcze gorzej... Ostatnio chciałem kupić pieczywo w firmowym sklepie. Okazało się że nie istnieje. Ta sama sytuacja w kilku innych firmowych sklepach. Śladu po nich nie ma. Widać sporadycznie jeżdżące trupy z logo firmy. Pozdrawiam kolegów z fur i kolezanki ze sklepów. Miło wielu z Was wspominam i jeszcze nieraz zdarza mi się z niektórymi spotkać choćby przelotem. To byla fajna praca nie licząc nieludzkich godzin pracy, wyzysku po godzinach, mega niskiej pensji, braku socjalnego przez cały okres zatrudnienia i tych zakazanych ryjow z biur

Zostaw merytoryczną opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Rynkowska 15
    85-503 Bydgoszcz

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.