Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

gosc

Uwazajcie co bedzie sie dzialo jak zaczna sie urlopy ludzi nie ma na obsade a urlop kazda chce miec wiec dziewczyny planujcie bez obaw to sa 2 tygodnie naszego zasluzonego odpoczynku z rodzina i uwazajcie na chaslo dyrektorki prosze nie planowac bo w tym terminie nie moze pani mmiec urlopu ciekawe czy jej tez ktos planuje urlop pamietajcie urlop jest nasz a problem jej zeby byla obsada jeszczetroche to sama stanie za lada bo ludzie beda sie zwalniac

sprany fartuszek

po to zeby ludziom głupaty gadac ...nawciskac kitów i bajek poopowiadac:) zwykłych roboli mają za glupków

vol

Po co są te zebrania jak nic nowego nie wnoszą do naszej pracy .

gość

Jak chcą firmie osciągnąc zysk to niech zmienia piekarzy i nich po sprawdzą jakie pieczywo i ciasto ma Poćwiardowski gdzie kolejki ma od 6h rana do wieczora,i szanuje swoich pracowników.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
sklep

jak chcesz dotrwawc do emerytury to juz chyba jestes grubo po 60:) ciekawe kto jest autorem tego wpisu Pani D....? zadna eksopedientka tak by nue napisała ...a czy sie rózni umowa zlecenie od umowy o prace gdzie nie jest zus opłacony? tylek mozesz sobie wytzrec taka umowa kobieto. w marketach zapiperzaja ale mają zus i premie:) a tu ....ciagle klamstwa

gość

A ja jestem zadowolona z pracy w firmie, oczywiście że są małe niedociągnięcia ale nie rozumiem waszego narzekania dziewczyny...jak tak wam żle to zmieńcie pracę i tyle..."polecam" piekarnie z Zamościa, tam będziecie pracować na umowe zlecenie, nonstop w stresie że wpadnie KS i dostaniecie nagane za trzy okruszki od chleba na krajalnicy, a pracownik jest tam grorszy niż zero i nie ma nic do powiedzenia...albo market gdzie nie będziecie miały czasu iść do toalety i codziennie będziecie tony towaru przerzucać...jeśli chodzi o pracę w nadgodzinach to przecież też nikt nikogo do tego nie zmuszał, a pani dyrektor pytała i pracują tak dziewczyny które się na to zgodziły, a nie żaden przymus...nie ma pracodawcy idealnego, ale nie rozumiem po co pisać takie bzdury...firma taka okropna a większość pracuje tam po kilka kilkanaście lat...ja mam nadzieję dociągnąć tutaj do emerytury :):):)

PACZUS

jezeli chceci zeby w firmie było lepiej to przynoszcie z domu wszystko a na koncu zrezygnujcie z wypłaty. a za to w nagrode na wielkanoc bedzie paja :) do koszyczka :) nie bojcie sie razem damy rade:) nowy kierownik nas wyprowadzi....

paja

tak zus ci zapłaca jak padna i komornik wejdzie...szukajcie sobie pracy. bo zostaniecie na lodzie a nowy pseudo kierownik niech zajmie sie sprzedaząi promocja paji. Moja propozycja to to ze zamisat piec chleb beda robic pasze dla swin.

rogalik

Zmuszaja nas do pracy po 12 godzin nawet dziewczyny co maja grupe pracuja po 12 codziennie przez caly niesiac i jeden dzien w tygodniu wolnuy i jeden weckent

buleczka

Piszcie dziewczyny czego sie boicie i tak robia nas w ciula kwitkow o wyplaty nie daja a zielinska twierdzi ze wydawanie kwitko jest bezprawne pewnie jak robi sie machloje bylam w zusie od wrzesnia nie man oplaconego zusu trzeba wezwac kontrole gdzie nasz socjal czy tezaz pieniadze beda szly na durne spotkania w hotelach i co trzeba zrobic z tym rasizmem jaki wprowadza szymanski dziewczyny z krysandu dostaly po 50 a prowadzace po 100 to niech one spuczszaja sie nad paja

buleczka

Nowy kierownik chcezrobic przewrot w tym syfie moze nich pomysli nad ladnymi strojami dla ekspedientek niezobaczy jak ladnie wygladaja panie w innych cukierniach o warunkach pracy niech pomysli bo ja nie mam nawet czajnika a ta paje to niech szymanski wpiepszcz ludzie nie swinie gowna nie jeda

sklepowa

nie wiem czy on bedzie nowym dyrektorem... wtej firmie wszystko jest mozliwe .nawet gwiazdki dla dziecinie było a gdziesz nasz socjal? jeszcze troche to nawet dwóch chlebow na swieta nie dotaniemy

chleb

botak wszyscy gadaja ze on ma byc naszym dyrektorem

chleb

czy to prawda ze przedstawiciel bedzie nowym dyrektorem?

halinka

wypłata była :) a czy to prawda ze od marca maja byc podwyzki ? bo tak słyszałam z pewnych źródel super bedzie:)

rogalik

i jakie wrażenia po 10":)nic nie piszecie laseczki?

ulalala

nikt nic nie pisze wszyscy czekaja co bedzie ...m

adwokatka

400 maksa 500 zł :)...bo bedzie awaria systemu:) ale robic trzeba na maksa bo sa tajni klienci

Fajowa

No laski jutro pierwsza rata wypłaty zobaczymy ile nam dadzą

PACZUS

jutro dzień wypłaty :) ???

Zostaw merytoryczną opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Rynkowska 15
    85-503 Bydgoszcz

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.