Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. w Bydgoszcz

Ile jest zmian w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Lola

3 ale za darmo, bo nie płacą

Zyta

Masakra, tyle mam do powiedzenia. Violetta? Pożal się Boże pani dyrektor. Marzena? Następna kierowniczka. A szef??? Pustak, wypłat nie płaci. Dziadek pewnie w grobie się przewraca.

Elka
@Zyta

Wiem coś o tym. Dziewczyny też wiedzą, ale żadna się nie przyzana. Z tego co wiem jest sprawa w sądzie pracy, mam nadzieję że tam w końcu wszystko wyjdzie, tam się spotkamy i każdy w końcu odzyska swoje.

Od czwartku maseczki obowiązkowe !!!! Ciekawe co szef zrobzro, ja za swoje nie będę kupować.

Grzegorz

Firma która w ŻADEN sposób nie zapewnia bezpieczeństwa zarówno dla pracowników jak i dla klientów podczas panującej epidemii.Brak odseparowania(pleksy)pracownika od klientów,brak środków dezynfekujacych,maseczek,rękawiczek dla pracowników i groźby wstrzymania wypłat ze względu na słaby utarg.Sprawą zajmą się odpowiednie służby!!!

Fifi
@Grzegorz

Pracodawca to mega sknera nic nie zakupi dla ochrony dla pracowników bo to są koszta czeka aż ludzie się pochorują i pójdą na zwolnienia lekarskie a wtedy to będzie już za późno bo zamkną im cały interes

Sydia
@Grzegorz

To jest ich obowiązek żeby zapewnić ochronę. Jeżeli jej nie ma niech sami pracują, tacy mądrzy wszędzie to zapraszam ich za lade

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
EMMA

najgorsza praca w której mialam okazje być .... Pani szefowa razem z Panem x Niedługo zbankrutuja. Są niewyplacalni , ciągle mają problem z wypłaceniem pieniędzy. Jedna wielka porażka NAPRAWDE

Dżaga
@EMMA

Dzisiaj jest 11 luty a wyplaty ciagle nie ma na koncie co to ma być

Obecny
@Dżaga

My tez jeszcze nie mamy.

Święta święta i po świętach a premi nie było jest Nowy Rok który nam przyniesie podwyżki 2600 brutto cieszę się bardzo bo nie przypominam sobie żebym w tym zakladzie dostał kiedykolwiek taką podwyżkę od panstwa zaznaczam bo pracodawca to typowy Sknera i niedołożyłby ani grosza gdyby nie został zmuszony przez państwo Wszystkiego dobrego w Nowym roku życzę wszystkim pracownikom i tobie kochany pracodawco ????

Żal

Ja już zgłosiłam tam gdzie trzeba.

Martuś

Serio? Za moich czasów w tej firmie dostawaliśmy po 2kg ciasta i po 2 chleby.Teraz widzę prezesa nie ma a wnuczek który przejął niezbyt sobie radzi skoro pracownikom gorzej się powodzi a pracy nie mają mniej niż kiedyś. Myślałam żeby wrócić tu do pracy ale skoro jest gorzej niż było to podziękuje. Pozdrawiam.

niesmak
@Martuś

i jeszcze zalegają z wypłacaniem za przepracowane godziny

Drogi pracodawco podnosi się najniższa krajowa będzie trzeba od stycznia wybulić na każdego pracownika po 350 zl ale to będzie stękanie i kwiękanie że jest ciężko no i oczywiscie ból (usunięte przez administratora)

Max

Ludzie ida święta czy firma wyplaca jakąś premię pracownikam czy daje jakieś ciasto albo chleb czy to już minęły te czasy kiedy docenia się ludzi za ich pracę a co z socjalnym w tym zakladzie imprezy dla dzieci wigilia dla pracownikow panie patryku i pani woletto wstyd pozwalać ludzią pracować za najnizszą krajową i nie wyplacac pieniedzy za nocki za nadgodziny

Wamb

Pieczywo przepieczone, a nawet spalone kilka dni w tygodniu. Paczki trójkątne z jabłkiem maja chyba kropelka nadzienia. Coraz gorszy towar.

Kupujacy
@Wamb

Bardzo miła obsługa.

Okropnie

DZIEŃ DOBRY, CZY KTOŚ JUŻ SPOTKAŁ SIĘ Z SYTUACJĄ GDZIE NIE CHCĄ ZAPŁACIĆ PIENIĘDZY ZA PRZEPRACOWANY MIESIĄC? CZY KTOŚ GDZIEŚ TO ZGLOSIŁ?

Tragedia każą wciskać ludziom na siłę towar ponieważ mają słaby utarg nie interesuje ich zdanie klientów by zwrócić uwagę na pieczenie chleba który wygląda jak murzyn mówiąc im że klienci odejdą mówią że gadamy bzdury, brud w sklepach w jednym była plaga much jak sanepid może to przepuszczać pewnie dają im łapówki, nie mają pieniędzy na wypłatę pracowinkom ponieważ muszą mąkę kupić wypłata dla pracownika to priorytet szczególnie kiedy charuje po 12h, asortyment jest tak mały że nie ma czego klientom proponować lodówki zepsute przez co psuje się towar, ryzyko utraty słuchu poprzez strasznie głośne maszyny

Byly
@Anonim

A gdzie pracowalas ? Na ulicy na P czy L?

Liliaa

Hej, chciałabym się zatrudnić w tej firmie tylko nie mogę znaleźć kontaktu do właścicielka

nowwa

Witam. Chciałam podjąć prace w tej firmie, ale słyszałam że jest problem z wypłacaniem pieniędzy . Cyz to prawda?

majkaa
@nowwa

Popieram niewypłacalny pracodawca. zawsze ma z tym problem, proszenie się o swoje pieniądze.

Olipina
@majkaa

Witam, czy ktoś zrezygnował z pracy tam ? Czy byly problemy ze pracownik odchodzi?

nick
@Olipina

... nie było problemu, że odchodzi tylko zwlekają wtedy z wypłata pieniędzy za przepracowany miesiąc. A jak się dzwoni gdzie są to, że nie maja pieniędzy i wypłaca kiedy im będzie pasować PORAŻKA !!!

@nick

Ale można ich podać do inspekcji pracy nie moze być tak ze wyplaca kiedy chca

stały pracownik
@nick

Przestańcie wypisywać głupstwa. Pracuję w tej firmie i nie mam problemu z rozliczeniem. Spójrzcie najpierw na siebie i swoją pracę. Miałam wątpliwą przyjemność pracować z jedną taką. W kasie nigdy nie było tyle co powinno, nie odróżniała pieczywa i twierdziła, że inwentaryzacja i remanent to dwie różne sprawy . To jest dopiero PORAŻKA!!!

bbb
@stały pracownik

Wypłaty są na czas, ale dziewczyny robią dużo nadgodzin(i tu już jest problem z wypłata bo nie jest to wykazane)

bylaaa
@Kiki

Pani W. szuka przyczepki żeby tylko nie zapłacić . A człowiek nie brał nigdy chorobowego nawet urlopu bo wiecznie nie było ludzi. Mimo starań i tak był oszukiwany przez pracodawcę z wypłata pieniędzy.

@bylaaa

O kurde ale oni nie mogą trzymać pieniędzy naszych zarobionych masakra ...... A w jakich byliście sklepach ? Chociaż dzielnica

Bbb
@Kiki

Ja już na szczęście nie pracuje śle i tak mi wiszą pieniądze.

@Bbb

A jak nie zapłacą ? To co ?

Bbb
@Kiki

To trzeba zgłosić firmę. ..

@Bbb

A jak ktoś zgłosi firmę to coś się stanie ? W sensie że wtedy musza wypłacić pieniądze ? Czy jeszcze jakas rekompensata za to ze nie wyplacili na czas

Stała
@bylaaa

Odczepcie się od Pani W. Jeśli jest wszystko ok to na pewno się nie czepia. A jak macie problem to załóżcie sobie firmę, zatrudnijcie do pracy a potem się wypowiadajcie. Nie jedna po miesiącu miałaby już dosyć. Takie jesteście madrale, tylko do anonimowego pisania.

Obecny pracownik
@Stała

Pani W. Jest wporządku popieram . Jeżeli ktoś sumiennie wykonuje swoja praca i przychodzi do pracy to szefostwo jest wporzadku i tez potrafi zrozumieć człowieka. Wypłata jest na czas i można się dogadać. (A w handlu to różnie i tez trzeba ztozumiec)

Hehe
@Obecny pracownik

Jasne wyplata na czas litości .....

Stała
@Hehe

Słuchaj, jeżeli pracujesz dalej to nie opowiadaj bzdur, bo to świadczy tylko o tym, że jesteś dwulicowa. Z jednej strony Ci to pasuje a z drugiej musisz dla zasady głupio pisać. Jeżeli już nie pracujesz to myślę, że i do Ciebie można się przyczepić. Nie ma ludzi, którzy są idealni. No chyba, że Ty jesteś wyjątkiem. Ale jak pokazuje praktyka, na tej stronie Ci co negatywnie się wypowiadają są samymi wyjątkami. Po prostu ŚWIĘCI, aż dziw bierze, że stąpają po ziemi a nie fruwają po chmurach. Chodzące ideały.

Kula
@Stała

Ja nie wiem dlaczego tak bronicie tej Pani .... Nawet nie wiem dlaczego siedzicie w tej firmie .... Za smieszne pieniądze

Miki 990

Cześć, czy piekarnia na lawinowej jest otwarta ? Ktoś tam pracuje ??

Zuzanna
@Miki 990

Sprawdziłam i wygląda na to, że Krys-And - Piekarnia na ulicy Lawinowej nadal funkcjonuje. Ale dobrze byłoby, jakby zweryfikowała to osoba, która jest nieco lepiej zorientowana. A pytasz o to, ponieważ chciałbyś podjąć tam zatrudnienie?

Oppiii

Hej, pracuje w tej firmie kilka dni i nie dostalam umowy czy tez mieliście taką sytuację ?

Opinia
@Oppiii

Często się zdarza i problemy z wypłaceniem pieniędzy mają.

(usunięte przez administratora) Wielki prezes (usunięte przez administratora)który nie potrafi ogarnąć firmy. Pani siedząc w biurze beszczelna potrafi tylko krzyczeć na pracowników. Wypłat nie ma na czas ale oczywiście twierdzą że przelane. Przelane a nie ma dziwne co? A wymagania mają nieziemskie. Nie wolno usiaść przez 12 godz pracy. Szkoda ze nie zaznaczyli kiedy Panie moga zjeść śniadanie. Tylko wszystko pod siebie a nic od siebie. Nikomu nie polecam trafić do tej firmy

A

Dziwne. To co jest napisane to bzdura. Byłam pracownikiem przez 5 lat. Nigdy nie spotkałam się z tym, że nie można usiąść i zjeść śniadania, napić się kawy czy herbaty. Wypłata dzień po terminie - można przeżyć. Dlaczego nikt nie napisze o premiach. Najlepiej oczerniać. Dajcie chłopakowi żyć. Jest jeszcze młody. Nie podoba się to idźcie gdzie indziej. Ja tak zrobiłam i ok.

Premie jakie premię. Ponad trzy lata tam pracowałam i nigdy w życiu premi nie dostałam. Jak była p. Basia to było ok A już później coraz większy (usunięte przez administratora) się zrobił. Zawsze na święta było ciasto chleb A teraz nic zero. W tłusty czwartek nawet jednego paczka nie dostały Panie.

A

Może faktycznie źle pracowałaś. Z tego co wiem wiele dziewczyn dostawało premie, a co do pączków i ciast na święta masz rację. Kiedyś było.

@A

Pracowałam ok. Coraz większe utargi były jak się o towar na sklep doprosiliśmy . Klient zamawia ciasto A my nie dostajemy żenada. Trzeba było świecić oczami A wszyscy wszystko w (usunięte przez administratora) mieli

Marlena
@A

Niby gdzie dostaja te premię??? ANI RAZU NIE BYŁAM NA CHOROBOWYM CHODZIŁAM ZA INNE DZIEWCZYNY MAMCIEAZ WYŻSZE UTARGI A OBROT DUZO DUZO WIEKSZY NIZ BYL I NIC WIECEJ NAWET WYPLATA NIE MA CZAS I TRZEBA SIE PROSIC

nowaaa

Czy ktoś wie co sie dzieje w tej firmie? Brakuje nam towaru opakowan i srodkow czystosci? a wypłaty juz od pol roku nie sa na czas?

szczesliwa

premie dostawaly te co donosily dwie jeszcze pracuja nazwisk nie podam ale to Fordon chyba domyslacie sie o kogo chodzi

Zuza

Zuzia , pracowałam u Pana Szymański, byłam w szoku to co zostałam w piekarni i cukierni.. Karaluchy, brud, smród, kocie szczyny. Szymański oszukuje na wypłacie. Przyjmuje na lewo. Brak, środków czystości i i fetor. Produkuje nielegalnie kanapki w skandalicznych warunkach. Przyjmując obiecuje złote góry aby tylko ktoś został i robił kanapki!!!! Ponizanie i wulgaryzmy, kulawą, (usunięte przez administratora) wynocha, a ja (usunięte przez administratora) to tylko maleńka próbka jedynych umiejętności Szymańskiego i brygadzisty Adama i jego zastępcy Mirka. Ty stara (usunięte przez administratora) pierdół y pijaku..... to jedyne umiejętności zastępcy brygadzisty Mirka do piecowego Krzysztofa, którego chciał pobić!!!! Zbieranie upadłego ciasta z podłogi i wrzucanie do ciasta!!!!! Jeżeli chcecie być zdrowi nie kupujcie nic od Szymańskiego!!!!!!

Uprzejma

No cóż w dużym skrócie Banda oszustów. Zwlekaja z wyplatami, ludzie masowo odchodzą na zwolnienia lekarskie. Żeby było śmiesznie to tych co zostali oszukują twierdząc że mają się nie martwić a potem każda zapierniczac po 12h dziennie. Właściciel wyglądany cwaniak. Nie polecam tej firmy nikomu na szczęście szczęście dla mnie to juz historia.

Odpowiedź
@Uprzejma

Czy Uprzejma wie gdzie w ogóle pracowała? Chyba nie za bardzo.

uprzejma
@Uprzejma

proponuję założyć portal i wystawiać opinie o pracownikach, szczególnie o tych byłych, może będzie to cenna wskazówka dla innych pracodawców kogo nie zatrudniać, bo łatwo komentować siedząc na kanapie, gorzej dobrze pracować; bo dlaczego można oczerniać pracodawcę a pracownika nie?

zzz

szkoda

Zostaw merytoryczną opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.
2.6/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Rynkowska 15
    85-503 Bydgoszcz

Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.