Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

Ryba

A ile się zarabia jakoś sprzedawca?? czy ktoś może napisać mniej więcej o zarobkach? jaka jest podstawa i ewentualna premia ?

pinokio

ludzie ta firma ma jeszcze ludzi ktorzy to kupuja????

żenada co ludzie tu wypisują,fakt szef ma dziwne zagrywki.Wszyscy już pozapominali o poprzednich koordynatorach tez byli źli ,tez się znęcali i robili wszystko pod siebie, podobno....Pracownicy sami doprowadzają do takich zdarzeń,jak zwolnienia,kar czy nie ciekawej atmosfery,każdy dba o siebie jeden na drugiego donosi,uśmiechają się do siebie a za plecami tylko donoszą.Czemu jeśli macie tyle do powiedzenia nie powiecie szefowi w prost co się dzieje w firmie ,tylko anonimy i pewnie większość do jednej osoby.

Lena

a i zobaczyłam szefa :-) nooo d... nie urywa normalny facet ! fajne miał buty ale sie nie czepia .. wydaje mi się ok ! ale nie wiem słowa do mnie nie powiedział ale co do robola można powiedzieć ...?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Lena

Ciąg dalszy mojej pracy w tej firmie...ciężko! bolą mnie ręce i nogi bo nie siedzisz! a dźwigasz blachy i 8 godzin na nogach, czasami nie masz czasu na wypicie łyka wody i klienci ... masakra (usunięte przez administratora) gruba a pyta czy WZ jest mało kaloryczna? no proszę...hello! i w ogóle zero szacunku do sprzedawcy!!!!

niezadowolona

Kupowałam niedawno tort barbii!!Jakie było moje zdziwienie kiedy pani podała mi tort na blasze od ciasta twierdząc ze nie ma takich kartonów!!!!Wiec przez pół miasta jechałam autobusem a na kolanach miałam tort na blasze!!!Czy ktoś myśli w tej firmie??czytając opinie sądze ze NIE!!!!!!!

KTOŚ

JEST JEDNA RADA NA TO WSZYSTKO DLACZEGO ZBIOROWO NIE ODDACIE SPRAWY NA POLICJE,DO SĄDU I DO INSPEKCJI PRACY. OBRAŻANIE JEST KARALNE Z PARAGRAFU 216 KODEKSU KARNEGO KTÓRY BRZMI NASTĘPUJĄCO: Art. 216. Znieważanie osoby § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. A INSPEKCJA PRACY TEZ MA SWÓJ KODEKS.A TA PANI CHYBA NIE WIE CO JEJ ZA TO GROZI. MOŻE JAK TO PRZECZYTA TO ZROZUMIE ŻE NIE MA TAKIEGO PRAWA.CIEKAWE CO BY ZROBIŁA NA POLICJI I W SĄDZIE,JAK BY SIĘ Z TEGO WYTŁUMACZYŁA. WSZYSCY PRACOWNICY PRZECIWKO JEDNEJ OSOBIE. LUDZIE WY JESTEŚCIE NA PRAWIE.NIE DAJCIE SIE TAK TRAKTOWAĆ.

jasia

Nienormalna to mało powiedziane, dziwie sie ze szef nie zasiegnął opini z poprzedniego miejsca pracy skąd pani A. wyleciała z hukiem,a czy szef wie że leczy sie u psychiatry,sama sie tym chwali ze całą rodzinę włóczy po gabinetach psychologicznych,proszę zadzwonić do dino w gnieznie i zapytać za co ją wywalili, tak gnębiła ludzi ze ja wylali bo szefostwo nie było slepe i głuche na skargi wszystkich pracowników,a czy szef wie że pani A pozycza sobie kasę z zaliczek na torty,ciekawe czy ją oddaje.kiedys szef przejży na oczy ale będzie za późno bo wtajemnicza ja we wszystko a ona mu dopiero pokaze kto tu rzadzi,a wtedy pretensje do siebie że sie nie słuchało oddanych i uczciwych procowników, a tak kiedyś sie stanie ,zobaczycie wszyscy,

Dzisiaj znalazłam ofertę pracy do sklepu Rem Marco i już chciałam złożyć CV ale po tym co tu przeczytałam nie zrobię tego...nie dam się traktować jak śmiecia a ludzie tego sobie nie wymyślili!!! Ktoś powinien coś zrobić z tą babą bo z tego co widzę ona jest jakaś nienormalna!!!

I TAK

jak można się kumplować a później za plecami obmawiać ,jak się nie trawi drugiej osoby to nie udaje się kumpla [tak czytam te wpisy i mimo iż forum nie jest o ludziach to jednak ma związek z forum pracy bo chodzi o atmosferę i relacje międzyludzkie w pracy dzięki takim osobom]praca to praca ale.. bez szacunku do innych przestaje być fajna[pozdrawiam tych co tego nie rozumieją]

monia

Bo Wy nie rozumiecie pewnej rzeczy,"szefowi"podoba się jej wazeliniarstwo i podpierdalanie ludzi!!!On uwielbia takie rzeczy,mało tego z pracowników robi niewolników, i oboje mają dziką satysfakcje ze szmacenia ludzi.Trafił swój na swego,są siebie godni i jak ta firma padnie to trudno życie!prędzej czy pózniej i tak się to stanie z taką polityką i takimi pracownikami.Żałuje ludzi którzy tam pracują i są już tak zastraszeni że boją się własnego cienia!!!

Z.Z.

Dziwię się bardzo Panu (usunięte przez administratora)że pozwala aby taka osoba, jak Pani Agnieszka niszczyła mu firme od środka.Wszędzie widzi i knuje intrygi , robi wszystko aby skłócić do siebie załogę, ekipę zgraną od lat, poprzez takie działania sukcesywnie doprowadza do upadku tej firmy.Ta osoba jest jak kret w ogródku.Takiego szkodnika się usuwa i tępi, a pan właściciel jest szczęśliwy-sam wpuścił sobie szkodnika do własnego"ogródka" i jeszcze jest z tego zadowolony.Prosze przejrzeć na oczy szefie!Bo straci Pan dorobek życia i zostanie z niczym.

wr

Pewnie już pobiegła do szefa się poskarżyć i wypłakać!!!biedactwo,tylko kogo za to zwolnić???? hihi

Ola

ha ha ha ale żenada!!pani Agnieszka zwana afa sama próbuj się wybielać!!niestety droga pani prawda jest taka ze jest pani chamska,bezczelna i prostacka!!poniża pani ludzi nie pokazując swoją osobą niczego!!!a książka jak pisze już nie istnieje bo szef sam stwierdził ze była żenująca!!!!!więc niestety należało by się przyznać że jest pani nielubiana i WSZYSCY panią gardzą.

ktoś
@Ola

A ja proponuję Pani Agnieszce napisać kolejne dzieła.Mam nawet kilka propozycji na nowe tytuły: "Od chama do Pana", "Jak z człowieka stać się żmiją", "Wspomnienia Koordynatora-potwora". Proszę siadać i pisać, do dzieła! Zawodnicy z jednej drużyny już nie mogą się doczekać kolejnych bestselerów.

Lena

Zaczęłam prace w Rem Marco, praca lekka nie jest ale nigdzie lekko nie jest :) ciasto dobre, klienci chwalą sobie... jestem świeżo upieczonym pracownikiem myślałam ze nie dam rady ... dałam:) P. Agnieszka no cóż wymagająca ale jest spoko szefa jeszcze nie poznałam podobno przystojny ..:-) to do czego mogę się doczepić? może że weekendy zrąbane bo tylko co druga niedziela wolna ...zobaczymy jak będzie dalej

Dobre:) Osobie podpisujacej sie:Ola odpowiedziala w obronie czci Agnieszki-,sama Agnieszka:) Niech ktos znajdzie choc jedna osobe ceniaca p.koordynator(poza nia sama oczywiscie:) A kto zaczal intrygi i rozwalanie firmy jak nie sama ty Agnieszko.Poczatek konca Rem Marco niestety...a szkoda..

afa

Możecie opisać jak jest z wypłatę dla sprzedawców w sklepie i jak wygląda sprawa z premią uznaniową która podobno jest? Jak realnie jest z dniami i godzinami pracy?

czekolada

oj wszystko to szczera, żenująca prawda. Takiego kołchozu pracy w życiu nie widziałam na oczy. I ta szczekająca pani Agnieszka. Brak wiedzy kultury osobistej i inteligencji maskuje i zastępuje krzykiem na ludzi i sama do końca nie wie czego tak naprawdę chce i co wymaga. Po jej wyjściu ze sklepu to nie wiedziałam czego chciała bo nie powiedziała tylko od wejścia obelgi i .... Przez tyle lat pracy nikt mnie tak nie obraził jak ona.

żona jednego z byłych pracowników

DO Szefa Rem Marco. Traktownie swoich pracowników z długoletnim stażem w ten sposób , jest kpiną .Kierowcy jeżdząc kupę kilometrów za podziękowanie dostają wypowiedzenie z pracy.To już jest cios poniżej pasa ,mając na utrzymaniu dzieci.A tu jak się słyszy od szefa "dostajesz wypowiedzenie : to jakaś paranoja.Moja rada :szefie ogarnij się bo kasa to nie wszystko, nie dają prawa do traktowania ludzi jak śmieci!!!!!

kariera

Kariera budowana kolegami kumplami i podobnie,wysoko cenieni jak w poprzedniej firmie.p

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco