Opinie o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. w Tomaszów Mazowiecki

Jeden z największych producentów napojów energetycznych w Polsce. Firma okrzyknięta mianem „Odkrycia roku 2011”. Od 2014 roku oficjalny partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. w Tomaszów Mazowiecki

Jerzy

Ten straszny hejt jaki się wylewa z ludzi to czysta plaga, każda firma zmaga się z tym. Słyszałem opinię o firmie , że jest spoko i dba o załogę. Złożyłem cv na przedstawiciela handlowego i mam pytanko. Jak rozmowa ? Ile kasy można zarobić? Co jeszcze można dostać?

gregor
@Jerzy

Skąd ty się wziołeś? z choinki się urwałeś albo z h..j wie czego Biedny Człowieku

Tania

Mam spotkanie rekrutacyjne, zależy mi na pracy u nich. Jak tu jest?

Biednooka

Mam zamiar złożyć swoje CV i proszę o kilka informacji. Jakie zarobki jako PH mogę dostawać, czy dają telefon i komputer

ktoś tam co tam kiedyś
@Biednooka

Aplikujesz na PH więc najpierw bym się zapytał o podstawowe narzędzie jakim jest samochód,Nawet dadzą ci starą pandę telefon jakiś też , a komputer jak poprosisz stacjonarny ;-) ale co dzień będziesz go musiał podłączać w Pandzie do przetwornicy ;-)) i co sklep wysyłać raporty (oczywiście w samochodzie masz GPS).Zarobki kolego no limits najniższa krajowa + premia (jeśli zasłużysz).Jakim trzeba być ignorantem żeby zadawać tak debilne pytania.Nie wróżę ci kariery w LV,ani nawet z Twoim poziomem inteligencji i ogólnej wiedzy w hurtowni u Pana Mirka Przedsiębiorcy (co to płakał jak "spszedawał" .Idż najpierw do szkoły MATOLE).Dają komputer i IPQ z systemem sprzedaży,( jeśli wiesz co to jest) i specjalnie dla Ciebie rower na pedały z bagażnikiem dachowym na Pandzie.

Lolo

Jak tam derekrutacja, pracuje tam ktoś jeszcze oprócz "derekcji"? ;-) .Czy wszystkich PH pognali?

speedy gonzales

Produkty tragedia,jedyny dział przynoszący zyski to ten od maszyn hazardowych

f

za to jest inna na stanowisko samodzielnej księgowej

Jaro

UWAŻAMY

ojro

Co tam w Firmie słychać ? Pewnie same sukcesy hehehehe

Bart

Byli na wczasach nad morzem teraz odpoczywają .

Nero

A co tu taka cisza ? Jeszcze tam jesteście ?

Mały

Cenzura działa dobrze. Rozmowy kontrolowane

Rudy

0,82 pln netto

tniedzwiedz

poda ktoś realną cenę zakupu palety z fvat? w woj.lubelskim. Jestem zainteresowany zakupem 2-3 palet w miesiacu.

Kuli

Dla mnie bomba nowi pracownicy dostają coraz większą kasę bo już nik niechce tam pracować a i nowych coraz mniej a tym którym zależało i się starali to ich nie doceniają bo ciągle obrót za mały

Byly

No widać , że dalej prezesostwo działa . Brawo Wy

Mono

Omijać z daleka łukiem chyba ze jesteś bez roboty

były RKS

Wszystkie te województwa to jeden region + wszystko do góry. Czy warto ? NIE !!!

Mari

To super ze jest dobrze!!! Brawo Artur

PH-były
@Mari

Nie żartuj sobie z Artura !!! Ostatni news,,,karaluch nie był zadowolony z warunków biurowych i już dostał gabinet w biurowcu. hhehheeeehehehee

Koko

To wspaniale Wam idzie.

Koko

Jak jest dzis w LV??

polo
@Koko

(usunięte przez administratora) ....

Zostaw merytoryczną opinię o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.

LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.