Moderator Sp.zo.o.

Hajnówka

Opinie o Moderator Sp.zo.o.

uuuuuuuuuuuuuuu

oszusci tyle mam do powiedzenia o tej firmie

ghj

@hbkjhbkj masz racje próbowac zawsze trzeba. To fakt, minał miesiąc od twojego wpisu i andal nikogo nie szukają. To może któryś z pracowników wypowie sie w temacie atmosfery jaka panuje w pracy? czy dobrze sie pracuje, nie ma przesadnej spiny, czy nerówki?

Apa

Witam Poszukują obecnie PH. Czy warto startować i jakie opinię mają ich kotły, bo o nich jest cisza na rynku.

tomek

o to znaczy,że firma upada? to do czego to teraz ma doprowadzić. Nie wiem czy jst tutaj na forum obecny jakiś pracownik, który mógłby rozwiać chociaż część naszych wątpliwości odnośnie pracy u nich no i samego istnienia firmy. Ja osobiście nie widziałem żadnej informacji prasowej ani ogłoszeni, które by mówiło, że firma upadła.

henryk50+

ja również o firmie Moderator dużo dobrego słyszałem ale też słyszałem plotki że firma upadła i się szwijha z rynku - może ktoiś ma jakąś większą wiedza na ten temat? bo ja chętny bym był żeby się u nich zatrudnić tylko nie chcę iść w ciemno, chgcę w moim wieku mieć już stabilną pracę. a więc wypowie się ktoś?

henryk50

kast

Hejo, czy firma Moderator funkcjonuje jeszcze na rynku? Pytam bowiem szukam pracy, niegdyś słyszałem o nich kilka dobrych komentarzy, ale teraz wszystko ucichło. Trochę niepokoi mnie również taka cisza na forum. Z góry dziękuję za wszelkie informacje na ich temat, mam nadzieje, że będę mógł się jakoś odwdzięczyć.

Jarek

Ktos pracuje w Moderatorze, bo kolega zastanawiał sie jak jest z tym traktowaniem pracowników, ale nikt niestety nie odpisał.

waldek

Kotły od firmy moderator maja w internecie całkiem dobre opinie, ciekawe, czy tak samo dobrze traktują pracowników.

buka

jeśli bardzo zależy Ci na racy w Moderatorze, a nie masz do nich kosmicznie daleko, to wybierz się tam osobiście

Jukasz

Stronka firmy wygląda super. Wygląda to całkiem profesjonalnie, chociaż rozczarowałem się trochę, bo nigdzie nie mogłem znaleźć żadnej zakładki z pracą.

antek

pracownik co to znaczy że można przyzwoicie zarobić? Chodzi mi o to żebyś napisał kwotę jaką się zarabia w Moderator.

PIC

potwierdzam bo tez tam pracowałem przez rok. nie powiem na początku zle nie było ale jak zaczeli hale nową stawiac na plazme to sie wszystko zaczeło jesli chodzi o wypłate bo z kogos kieszeni trzeba zabrac a Prezes ani Ksiegowy z własnej nie wyłożą. na temat [usunięte przez moderatora] potwierdzam nie to zebym miał cos do niego osobiscie. tez byłem swiadkiem[usunięte przez moderatora]

FV

Szacun wielki dla vice prezesa[usunięte przez moderatora]. Były pracownik biura Marcin K.

hh

Czy to istotne za co mnie wywalili, ważne żeby w Moderatorze nigdy nie mówić prawdy i [usunięte przez moderatora] nadgodziny za które nikt nie zapłaci, chyba żeby sie nazywać [usunięte przez moderatora]konstruktor lub [usunięte przez moderatora] dyrektor [usunięte przez moderatora]

"...Prokurentem..." takie słowo w komentarzu pachnie księgowym.. zdaje się , że "prezesi" obserwują wpisy i przeżywają te emocje...:) Niech się zastanowią nad sobą ... no ale cóż... " Bogatemu wolno w tym kraju " ...

NG

ZS - ale z ciebie [usunięte przez moderatora], jak księgowy jest jednocześnie współwłaścicielem i prokurentem to kto ma rządzić w firmie, może Pani sprzątająca? Lepiej napisz za co cię wywalili

pss

Dla mnie bolki z Moderatorka wiszą premie już półtorej roku. Więc słowa prezesa są warte tyle co [usunięte przez moderatora]

hh

Na pewno tam pracował bo mi sie fakty zgadzają, ja tam pracuje i 99% z tego to prawda.

Marcin

Prawda zawsze kłuje w oczy. Co do pracy w Moderatorze to mogę książkę napisać i to wcale nie w tematyce fantastycznej. Takie są fakty niestety i trzeba to zaakceptować.

MK

HA HA HA - W firmie tak jest było i będzie, aż do upadłości...

Zostaw opinię o Moderator Sp.zo.o. - Hajnówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moderator Sp.zo.o.