LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.

Lidia

Na stronie LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. znaleźć można ofertę pracy jako samodzielna księgowa. Waszym zdaniem warto aplikować na to stanowisko? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć osoba, która zdecyduje się złożyć swoje cv?

Bolesław

Firma rozwija cały czas swoją działalność, efekty widać. Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji o tym nowym biurowcu? Pracowałem na początku w Las Vegas

Lelusz

Dla mnie firma jest spoko i pewnie nic bym nie pisał ale jak ludzie mają na pieńku z firmą to piszą co tylko chcą. Nie ma idealnych firm ale trzeba pracować a nie leżeć!

Były
@Lelusz 01.08.2017 22:22

Jak ktoś nie ma ambicji to Firma zawsze będzie spoko.

alleksandra

Firma dziadostwo.Stawki najniższe,pracownik to śmieć i złodziej.Pracowałam (tyrałam) i więcej tam moja noga nie postanie

Biednooka

Może ktoś pochwali się co nowego wLAS VEGAS POWER ENERGY DRINK ?

Pikuś

Co taka cisza od marca.Żadnego wpisu, nie ma co czytać.

Gregor

Jestem pracownikiem firmy i jak czytam te wpisy to jestem wściekły. Firma normalna jak inne a tyle hejtu.

Taki jeden

I Was będzie coraz mniej bo rynek się kurczy, a energetyki sprzedawać to tak jakby sprzedawać piwa na wiadra....... różni się tylko nalepką (receptura Red Bull przez domorosłych chemików dawno rozpracowana). Wszystko jeden wielki SHEET.

Natalia

Coś nowego słychać w firmie? Ostatnio bardzo mało było wpisów konkretnie na temat firmy! Czy mają nowe oferty pracy?

Max

Pytanie Czy ktoś z uczestników forum posiada info na temat widełek wynagrodzenia w dziale logistyki? Jaka struktura organizacyjna obowiązuje w dziale logistyki? Czy są jakiekolwiek szanse na stanowisko managera bez (polecenia przez znajomego)? Dziękuję za udzielenie informacji? Pozdrawiam Max

Lidia

Pracow na jakim stanowisku pracujesz?

Prac
@Lidia 10.03.2017 14:13
Pracow na jakim stanowisku pracujesz?

Wybacz ale to nie na forum PS mało nas :)

Lidia

Pracow, może podzielisz się więc swoimi doświadczeniami? :)

ABC
@Pracow 28.02.2017 23:46
Ty miałeś starą pandę, kase wg uznania i wy.....ali Cie koło września bo widocznie byłeś słaby. Ja tu pracuję wiele lat i jakoś...

Pracow
@ABC 06.03.2017 23:11
Gościu jesteś GŁUPI "jak Rysiu z Klanu".Jak jest to sam wiesz,więc takie wstawki są niżej krytyki...

Ja nie narzekam :)

Lidia

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. integruje swoich pracowników, koniecznie zajrzyjcie do zakładki "Wywiad" ! ;)

Jerzy

Ten straszny hejt jaki się wylewa z ludzi to czysta plaga, każda firma zmaga się z tym. Słyszałem opinię o firmie , że jest spoko i dba o załogę. Złożyłem cv na przedstawiciela handlowego i mam pytanko. Jak rozmowa ? Ile kasy można zarobić? Co jeszcze można dostać?

gregor
@Jerzy 25.02.2017 13:23

Skąd ty się wziołeś? z choinki się urwałeś albo z h..j wie czego Biedny Człowieku

Tania

Mam spotkanie rekrutacyjne, zależy mi na pracy u nich. Jak tu jest?

Biednooka

ktoś tam co tam kiedyś
@Biednooka 01.02.2017 23:17
Mam zamiar złożyć swoje CV i proszę o kilka informacji. Jakie zarobki jako PH mogę dostawać, czy dają telefon i komputer...

Aplikujesz na PH więc najpierw bym się zapytał o podstawowe narzędzie jakim jest samochód,Nawet dadzą ci starą pandę telefon jakiś też , a komputer jak poprosisz stacjonarny ;-) ale co dzień będziesz go musiał podłączać w Pandzie do przetwornicy ;-)) i co sklep wysyłać raporty (oczywiście w samochodzie masz GPS).Zarobki kolego no limits najniższa krajowa + premia (jeśli zasłużysz).Jakim trzeba być ignorantem żeby zadawać tak debilne pytania.Nie wróżę ci kariery w LV,ani nawet z Twoim poziomem inteligencji i ogólnej wiedzy w hurtowni u Pana Mirka Przedsiębiorcy (co to płakał jak "spszedawał" .Idż najpierw do szkoły MATOLE).Dają komputer i IPQ z systemem sprzedaży,( jeśli wiesz co to jest) i specjalnie dla Ciebie rower na pedały z bagażnikiem dachowym na Pandzie.

Lolo

Jak tam derekrutacja, pracuje tam ktoś jeszcze oprócz "derekcji"? ;-) .Czy wszystkich PH pognali?

speedy gonzales

Produkty tragedia,jedyny dział przynoszący zyski to ten od maszyn hazardowych

f

za to jest inna na stanowisko samodzielnej księgowej

Jaro

UWAŻAMY

ojro

Co tam w Firmie słychać ? Pewnie same sukcesy hehehehe

Bart

Byli na wczasach nad morzem teraz odpoczywają .

Nero

A co tu taka cisza ? Jeszcze tam jesteście ?

Mały

Cenzura działa dobrze. Rozmowy kontrolowane

Rudy

0,82 pln netto

tniedzwiedz

poda ktoś realną cenę zakupu palety z fvat? w woj.lubelskim. Jestem zainteresowany zakupem 2-3 palet w miesiacu.

Kuli

Dla mnie bomba nowi pracownicy dostają coraz większą kasę bo już nik niechce tam pracować a i nowych coraz mniej a tym którym zależało i się starali to ich nie doceniają bo ciągle obrót za mały

Byly

No widać , że dalej prezesostwo działa . Brawo Wy

Mono

Omijać z daleka łukiem chyba ze jesteś bez roboty

były RKS

Wszystkie te województwa to jeden region + wszystko do góry. Czy warto ? NIE !!!

Mari

To super ze jest dobrze!!! Brawo Artur

PH-były
@Mari 20.04.2016 20:03
To super ze jest dobrze!!! Brawo Artur

Nie żartuj sobie z Artura !!! Ostatni news,,,karaluch nie był zadowolony z warunków biurowych i już dostał gabinet w biurowcu. hhehheeeehehehee

Koko

To wspaniale Wam idzie.

Koko

Jak jest dzis w LV??

polo
@Koko 18.04.2016 21:53
Jak jest dzis w LV??

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ....

Miro

Pracownik podpisz się imieniem i nazwiskiem jak uważasz, swoje słowa za prawdę

Raf
@Miro 03.04.2016 16:56
Pracownik podpisz się imieniem i nazwiskiem jak uważasz, swoje słowa za prawdę

Zgadzam się z Mirem.Co do nazywania kogo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to bym się zastanowił.Na jakiej podstawie tego typu oskarżenia.Nie wypłacanie należnych pieniędzy to jest złodziejstwo .Więc radzę przemyśleć sobie następnym razem kogo nazywasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I sugeruję żeby zaczerpnąć opinii kto kogo wywalił.Ludzie poodchodzili sami.

Firma ma się ok, dobrze mają nieliczni bo reszta to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i Pani Prezes stopniowo wywala tych gadów :)

Rozczarowany

I po Las Vegasie...tak to jest jak puś..i ludzie sie za handel zabierają powinni zostać lepiej w tej swojej dziupli z maszyn...i

kotek

Rzeczywiście jeden z Kiero odchodzi ?

Admin2

Przyzwolenie, nie bądź śmieszny. Wystarczy popytać u dystrybutorów, sprzedaż spadła o 50%. Rekrutacja hahahaha, ilu już z tej rekrutacji rozgląda się za nową pracą ? Spotkałem jednego z tej dużej rekrutacji, pracuje m-c i ma dość Tekli, systemu pracy(raczej brak jakiegokolwiek oprócz kontroli), o wynagrodzeniu nie wspomnę. Lecicie w dół aż dudni niestety. Niedługo pomysły na nowe Nicki Ci się skończą Komar

admin2

Następny RKS się zwalnia bo pani prezes nerwowa jest. Firma idzie na dno na polskim rynku bay, bay

Admin

Drink
@Admin 29.03.2016 13:51

Tekla...Tekla...Tekla...

Ktos
@Admin 29.03.2016 13:51
To nie jest portal do waszych wewnętrznych rozgrywek. Wypad z baru!

Drogi Admin,udający Administratora.?Prawda boli,czy Ci kazano???.Jakie rozgrywki,ludzie podają fakty i wydarzenia związane z Twoją ulubioną firmą..Swoją drogą ciekawe jak długo jeszcze? Ps Polecam jednak aby nie używać zwrotów typu.."Wypad z baru" w komunikacji oraz wykrzykników.Dobre maniery to podstawa .No i bez nerwów:)

andi

Zarobki 1300zł + 200zł w kopercie. Razem 1500zł do ręki. Pracują tu 2-3 m-c i spiepszają z tej firmy. Atmosfera tragedia, traktują ludzi jak potencjalnych złodziei i oszustów. Widać oceniają według swoich kryteriów.

Były
@andi 21.03.2016 23:35

Też prawda...Ja miałem szczęście w takim razie.Moje miało 200 tyś dwa lata temu,ale potem spotkałem PH (dwa lata pózniej) to jeździł dalej tym samochodem....

Son
@Son 20.03.2016 21:31
Dobre narzędzi pracy!:)))))He,he...A co to przedstawiciel ma jeździć na rowerze?To są narzędzia standardowe w pracy PH.Poza tym...

Miało być panda z przebiegiem 200 tys oczywiscie

Bob
@Son 21.03.2016 11:30
Miało być panda z przebiegiem 200 tys oczywiscie

Tam jeździ sie autami z przebiegiem 400000 tys. ,200 tys. to dla nich nowe auto...

kiki

Ilu jest PH. No coraz mniej.....

Hurtownia

Moze mi ktos podac cennik na las vegasa 250 ml puszke.

PH

Kolego ilu PH ds detalu obecnie jest w firmie LVD w Polsce?

Wiejski wsad

Hej, praca spoko, jak by się sprzedawało to bo nie we wszystkich województwach ludzie to piją. U mnie np. Wola blacha albo tigera tylko dlatego ze takie maja przyzwyczajenie.Syropy Zagłoba to totalna klapa, soczki tak samo się grzeją. Powinni promować wszędzie a nie tylko u siebie. najgorzej jak dali mi samochód zastępczy bo wcześniejszy miał kolizje nie z mojej winy jak mi dali zastępczy to robiłem go 3 razy na fakturę bo flota nie chciała przyjechać bo za daleko i jak dotąd za jedna fakturke nie dostałem kasy. Telefony do dupy raz mi spadł i już nie chciał działać. Z tym 50% więcej ciekawy pomysł. Bo i zobaczymy jak nowy dyro i pani kierownik bedą działać. A te gps to niezłe jaja i tłumaczenia ze nie było miejsca gdzie stanąć pod sklepem i pózniej płaca 250zl w końcu oddali, a w biurze w Tomaszowie ogólnie fajny klimat młodzi ludzie. Ogólnie życzę dobrze tej firmie teraz przeszedłem do koncernu bo miałem dość ściemnionych wizyt i tu jest dopiero zapierdol jak jeździcie w woj. Gdzie się to sprzedaje i macie wszystko poustawiane to się tego trzymajcie tylko żeby nie dowalili pi 30 wizyt pozdro

PH
@Wiejski wsad 17.03.2016 21:30

Kolego ilu PH ds detalu obecnie jest w firmie LVD w Polsce?

Boni

To nie rozdawnictwo tylko szybka sprzedaż. Gdyby PH nie dostał narzędzi to by tego nie mógł zrobić. Trzeba gonić palety z magazynu - koszt nie gra roli.

PH pracujący

Najniższą cenę za jaką sprzedałem do sklepu to 0,45 netto. Musiałem dodać gratisy od hurtowni pobrać z magazynu w Tomaszowie i zapłacić fakturą. Teraz za AF mamy dużo więcej gratisów itp. praktycznie na każde żądanie.

Dawny ph
@PH pracujący 17.03.2016 08:25

Z punktu widzenia firmy dziwie sie ,ze jeszcze taki przedstawiciel pracuje.To nic innego jak rozdawnictwo.To dlatego potem nie ma na pensje dla pracownikow,skoro energetyk sprzedajesz za niecałe 50 groszy do tego dopłacasz gratisami i fv.To ja sie pytam jaki jest koszt ostateczny produktu I jaki z tego jest zysk netto dla firmy?????

Kierownik-przewoźnik

Zostaw namiary, a kierownik przewoźnik odezwie sie. Cena dobra za gotówkę tylko o fakt bedzie mu trudno.

Zostaw opinię o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.