Opinie o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. w Tomaszów Mazowiecki

counter
2 159 445 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Jaki dress code obowiązuje w LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.?

Iwo Nowy wpis

Z cała pewnością wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!! Normalna firma dla tych co nie boją się pracy.

Lidia

Na stronie LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. znaleźć można ofertę pracy jako samodzielna księgowa. Waszym zdaniem warto aplikować na to stanowisko? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć osoba, która zdecyduje się złożyć swoje cv?

TakNie1

Krzysztof Nowy wpis
@Lidia

Nie warto, bo to ogłoszenie wisi z 5 lat i chyba nie ma kto tego zdjąć

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o wynagrodzeniu w LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

DIDO

Kto obecnie jest Dyrektorem Handlowym w LVD?

Bolesław

Firma rozwija cały czas swoją działalność, efekty widać. Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji o tym nowym biurowcu? Pracowałem na początku w Las Vegas

Lelusz

Dla mnie firma jest spoko i pewnie nic bym nie pisał ale jak ludzie mają na pieńku z firmą to piszą co tylko chcą. Nie ma idealnych firm ale trzeba pracować a nie leżeć!

Tak4Nie

Były
@Lelusz

Jak ktoś nie ma ambicji to Firma zawsze będzie spoko.

alleksandra

Firma dziadostwo.Stawki najniższe,pracownik to śmieć i złodziej.Pracowałam (tyrałam) i więcej tam moja noga nie postanie

Biednooka

Może ktoś pochwali się co nowego wLAS VEGAS POWER ENERGY DRINK ?

Pikuś

Co taka cisza od marca.Żadnego wpisu, nie ma co czytać.

Gregor

Jestem pracownikiem firmy i jak czytam te wpisy to jestem wściekły. Firma normalna jak inne a tyle hejtu.

Taki jeden

I Was będzie coraz mniej bo rynek się kurczy, a energetyki sprzedawać to tak jakby sprzedawać piwa na wiadra....... różni się tylko nalepką (receptura Red Bull przez domorosłych chemików dawno rozpracowana). Wszystko jeden wielki SHEET.

Natalia

Coś nowego słychać w firmie? Ostatnio bardzo mało było wpisów konkretnie na temat firmy! Czy mają nowe oferty pracy?

Max

Pytanie Czy ktoś z uczestników forum posiada info na temat widełek wynagrodzenia w dziale logistyki? Jaka struktura organizacyjna obowiązuje w dziale logistyki? Czy są jakiekolwiek szanse na stanowisko managera bez (polecenia przez znajomego)? Dziękuję za udzielenie informacji? Pozdrawiam Max

Lidia

Pracow na jakim stanowisku pracujesz?

Prac
@Lidia

Wybacz ale to nie na forum PS mało nas :)

Lidia

Pracow, może podzielisz się więc swoimi doświadczeniami? :)

Pracow

Ty miałeś starą pandę, kase wg uznania i wy.....ali Cie koło września bo widocznie byłeś słaby. Ja tu pracuję wiele lat i jakoś nie mam takich doświadczeń :))) Pozdro nieudaczniku LV GÓRĄ :))))

ABC
@Pracow

Gościu jesteś GŁUPI "jak Rysiu z Klanu".Jak jest to sam wiesz,więc takie wstawki są niżej krytyki

Pracow
@ABC

Ja nie narzekam :)

Lidia

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. integruje swoich pracowników, koniecznie zajrzyjcie do zakładki "Wywiad" ! ;)

Jerzy

Ten straszny hejt jaki się wylewa z ludzi to czysta plaga, każda firma zmaga się z tym. Słyszałem opinię o firmie , że jest spoko i dba o załogę. Złożyłem cv na przedstawiciela handlowego i mam pytanko. Jak rozmowa ? Ile kasy można zarobić? Co jeszcze można dostać?

gregor
@Jerzy

Skąd ty się wziołeś? z choinki się urwałeś albo z h..j wie czego Biedny Człowieku

Tania

Mam spotkanie rekrutacyjne, zależy mi na pracy u nich. Jak tu jest?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. - Tomaszów Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.
2/5 Na podstawie 159 ocen.