Opinie o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. w Tomaszów Mazowiecki

Jeden z największych producentów napojów energetycznych w Polsce. Firma okrzyknięta mianem „Odkrycia roku 2011”. Od 2014 roku oficjalny partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. w Tomaszów Mazowiecki

ph

Po tobie widać mięśnie ,rozumu nie widać.

tracer

Dokładnie 5 klasę. Jeszcze chwali i będzie gimnazjum.

Oddany LV

Po nowym Dyrektorze widać jednak klasę !!!

A.F.

Moi Drodzy, Po raz pierwszy piszę na tym forum... Nie rozumiem jednego - jak dotychczasowi koledzy, którzy razem pracowali, bawili się itp. opluwają jeden drugiego, w dodatku niestworzonymi historiami... Parafrazując klasyka: " Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził" R.I miał swoje wady i zalety jak każdy z nas, to sami dotyczy A.F. Życzę powodzenia byłym i obecnym pracownikom LV.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Nikt

Napewno sprosta wymaganiom Firmy??? To ta Firma ma wymagania ..... Ale sie ubawiłem.

ghn

Ludzie co wy wypisujecie? Macie żal że was zwolnili, rozumiem ale nie oczerniajcie ludzi którzy tu pracują i poświęcają temu 3/4 swojego wolnego czasu od lat słowami kierownik ds spredaży gratisów !!!! No bez przesady aż nie wypada !!!

ciekawa
@ghn

Powiedz konkretnie o kim piszesz

odwrócony ph

aplikancie, jakiś czas temu pracowałem w tej firmie i z tego z co wiem jedynym prawdziwym kierownikiem jest kobieta PB. Pozostali to zbieranina ciezkiego złomu.Jest ćpun, kulturysta półmózg i starzejący się dziadek do orzechów. A obecny dyrektor taki sam jak poprzednicy tylko jeszcze bardziej rozrzutny.

aplikant

Od jakiegoś czasu obserwuję tą firmę i aktualnie nie rozumiem struktury działu handlowego. Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi stanowiskami? Waham się czy podjąć tu pracę. Proszę o jakieś info

gość

Poprzednik trzymał dyscyplinę.... Śmiać mi się chcę, dla niego najważniejsze było utrzymanie własnej (usunięte przez administratora) na stołku. Gwarantuje, iż w nowej pracy długo miejsca nie zagrzeje (o ile mu ktoś taką pracę załatwi) Cienki jest jak polsilwer-typowy przemytnik z Białej. Arturze jestem z Ciebie dumny-tak trzymaj!

obecny ph

do zyczliwego! ty chyba chłopie naćpałeś się jakiejs zieleniny.AF to raczej strzał w kolano. Ten kto tu pracuje dobrze wie ze AF to nie porozumienie i wybryk natury. Nigdy nic nie wie a jeżeli wie to zawsze nie na temat. Ciekawe czy pani prezes wie co sie dzieje na rynku i ile pieniedzy jest wydawanych na dopłaty. Nie chciałbym nikogo obrażać ale poprzedni dyrektor przynajmniej potrafił trzymać dyscyplinę, a AF to flaki z olejem. powodzenia AF

konajacy
@obecny ph

Trafiłeś w sedno. Tak właśnie jest. Wydaje się ,że rolą AF jest zamknięcie interesu.

PH Kier Van S
@konajacy

najlepiej mają Przedstawiciele Kierownicy Van Sellerzy ds. sprzedaży gratisów. Tam musisz aplikować

drink

hahaha Emil P. fajny sobie nick wybrał..............

lopi

Ale pierdoły piszecie. Wazelina aż uszami wychodzi. K..a jakie sieci otwiera, jakiś przykład może, jakich dystrybutorów...chyba zamyka hahahaha Przecież na rynku z tą firmą nikt nie chce gadać nawet

LV

A.F w 100% trafna decyzja. Napewno sprosta wymaganiom firmy, nie to co tamci trzej muszkieterowie. Rzetelny człowiek na właściwym miejscu. Myślę, że pokaże na co go stać. Zaczynamy pracę z nową głową, z nowymi pomysłami oraz chęciami. PS. im bardziej się człowiek stara, tym bardziej wychodzi. Artur powodzenia!

tracer
@LV

Czy może mi ktoś powiedzieć jak tam jest u Was bo trudno się połapać. Jest Dyrektor o imieniu Artur który widnieje na stronie internetowej jako Kierownik. Na miejscu owego Kierownika Dyrektora Artura pracuje trzech Kierowników którzy byli Przedstawicielami. Osób tych nie ma na stronie internetowej jako Kierowników . Jeden z Przedstawicieli Kierowników pracuje jako Przedstawiciel Kierownik d/s. wizerunku oraz kontaktu z mediami a w szczególności internetem Kierownika Dyrektora Artura . Pozostali wożą jakieś gratisy w bagażnikach i sprzedają na sklepach. Czy to są Przedstawiciele Kierownicy Van Sellerzy ds. sprzedaży gratisów. Jakie tam w końcu są struktury ?. Czy są u Was zwykli Przedstawiciele czy tylko Przedstawiciele Kierownicy oraz Przedstawiciele Kierownicy Van Sellerzy ds. sprzedaży gratisów. Muszę już kończyć bo od tego kręci się w głowie. Pozdrawiam wszystkich nie będę wymieniał ze stanowisk bo kogoś zgubię.

Życzliwy

Szanowni Państwo którzy tutaj piszecie. Pan A.F czyli obecny Dyrektor to strzał w 10 !!! Pani Prezes wreszcie zaczyna liczyć swoje pieniądze i daje władzę człowiekowi który nie będzie przycinał grubej kasy dla siebie jak to robiła poprzednia trójka wspaniałych (D.Z ; R.I ; J.S ) oni wyprowadzali kasę i teraz wychodzi jakie to były kwoty. J.S brał 8 tys a jeździł do dwóch sieci a pozostały czas miał na prywatne życie. No ale był kolegą RI i wszystko jasne . Pani Prezes brawo ! Obecny Dyrektor na pewno Pani nie będzie oszukiwał i obiecywał cyfr z kosmosu tylko po prostu będzie działał !!! Już odpala grube sieci a jego poprzednik nie potrafił a tych sieciach nawet poprowadzić odpowiednich spotkań. Trzeba dodać że obecnego Pana Dyrektora a poprzednio Kierownika regionu centralnego region czyli Łódzkie, Mazowieckie robi teraz najlepszą robotę w Polsce. Wiedział kogo awansować i efekty są. I wcale nie dał ludziom po 8 tys a mimo to są mega zaangażowani. Wróciła chęć do pracy !!! TYlko jedna mała uwaga niestety auto jakim porusza się Pan Dyrektor....Pani Agato takimi jeżdzą PH w zwykłych małych Firmach które o Reprezentacji nawet by nie pomyślały, ale to tylko taka moja drobna uwaga :) Jeszcze raz Gratulacje dla Pani Prezes no i oczywiście powodzenia dla pana Dyrektora.

gość

Byłem pracownikiem tej Firmy. Arturowi życzę jak najlepiej. Na pewno ma więcej kultury niż jego poprzednik. Co do znajomości rynku to poprzednik niby miał -a co osiągnął?-dno i wodorosty.

juki

żeby coś zrobić to trzeba mieć jakąkolwiek wiedze na temat rynku w Polsce. Niestety ale Artur musi się jeszcze dużo uczyć a wiem że kuma słabiutko

Jaro

Dajcie szansę człowiekowi

@Jaro

Chodź uważam że ta firma to: złodziejstwo i brak pomysłu ludzi którzy zarządzali z połączeniem niegospodarności, chamstwa właścicieli co do traktowania i zarządzania kadrami to niejakiego Artura będę bronił. Oby właściciele pozwolili rozwinąć ci skrzydła i nie patrzyli na pracowników których zatrudnisz z taką podejrzliwością jak na siebie samego.

Rubi

Jaka firma taki dyrektor...

hubi231

Miałem nieprzyjemność spotkania z gościem o imieniu Artur, przedstawił się jako dyrektor. Ale nie to nie może być prawda, to są chyba jakieś jaja !!!!

nikton
@hubi231

Jaki Dyrektor takie jaja.

Moni

Najlepszy plan do brak planu

Zostaw merytoryczną opinię o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.

LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.