Opinie o Cache Cache w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cache Cache. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cache Cache na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cache Cache w Opole

Firma w żaden sposób nie motywuje pracownika i nie dba o niego bo gdzie niby są te obiecywane awanse podwyżki i inne cuda nie widy? Targety do wyrobienia? nieraz i nie dwa są tak ostro wyśrubowane, że o wyrobieniu można pomarzyć, o jakości towaru nawet nie wspominam bo ile razy trzeba sprzedawać szmaty, które na stadionie bywały lepsze gatunkowo. Dopóki firma nie nauczy się dbać o ludzi szanować ich i ich ciężkiej pracy nic nie będzie grało, i tak pracujemy dla pieniędzy bo każdy ma swoje zobowiązania i musi się jakoś utrzymać w tym kraju, osób które pracowały w kaszu dla przyjemności nie znam bo raczej wątpliwa to przyjemność.

Ja tez mam czsami ochote wyjsc ze sklepu i nie wracac. Ale wystarczy jeden fajny klient i człowiekowi znowu sie chce. Płaca? jezeli uwazacie ze zarabiacie za malo zawsze mozecie poszukac ciekawszej oferty. w koncu rynek pracy teraz jest TAKI atrakcyjny! w tym sezonie jest malo bizu wiec macie okazje sie wykazac ze wskaznikiem na drozszym towarze! Takie z was specjalistki ze dacie rade. oczywiscie slabe wyniki sa wina regionalnych. to oni was zatrudnili wiec maja za swoje. zrobcie im na zlosc i nie pracujcie.

Cześć Wiecie co? Wiadomo, czasami jest gorszy dzień, czasami lepszy w pracy. Ale nie ma co narzekać. Jak dla mnie ta praca jest na prawdę lux. Co do wymogów, to trzeba się starać, jak wszędzie. Czasami transfer sam z siebie jest wysoki, bo lepszy jest dzień pod względem utargu i klientów. Czasami gorzej, bo wchodzą wychodzą mężowie czy dzieci i spada na łeb na szyję. Także moim zdaniem do końca ten transfer nie odzwierciedla prawdziwej sytuacji w sklepie.... Jeśli chodzi o wskaźnik sprzedaży, zależy on w dużej mierze od nas. Nie chce mi się w sumie wierzyć, że jest jakiś sklep, który nie proponuje dodatkowych art. To przecież każdej już na pewno weszło w krew i proponuje się automatycznie :) Fakt, najgorzej jak jest zwrot, wtedy wskaźnik spada bardzo mocno. Cóż jeszcze napisać. Jak dla mnie praca ta jest bardzo ważna. Spędzam w niej przecież bardzo dużo czasu i poświęcam jej na prawdę wiele. Nikt przecież nie płaci nam za nierobienie. Także dziewczyny, idzie wiosna, więcej energii i zapału, a wszystko będzie dobrze. :)) Pozdrawiam serdecznie

wymogów dużych nie ma, wystarczy ładnie uśmiechnąć się do klientki, zagadać, poszukać rozmiarku, a transfer??? łatwy do osiągnięcia. wystarczą chęci!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cache Cache spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Pracownik na produkcji krążników
Kopalmat Marcin Baka
logo firmy Opiekunka seniorki
Opole
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.

cześć kaszki - a co myślicie o nowych regionalnych i dyrektorach ?? takie mały być super fantastyczne możliwości a tu - ple ple ple .... ciągle to samo

hej moze zmienimy temat :D np na jakies smieszne sytuacje na sklepie :D

jani

Nie pracowałam w"kaszu', ale w jedynym, do którego zachodzę, nikt nigdy ze mną nie rozmawiał, żadna "specjalistka od sprzedaży", w przymierzalniach fruwały "koty" wielkości tych prawdziwych,a od bluzki którą mierzyłam odpadł guzik. Prawda jest taka, że w Polsce jedynym motywatorem dla pracownika są pieniądze i strach przed utratą pracy - nigdy się pracowników nie chwali, i nie daje im szansy wykazania się, a szefostwo, zamiast pokazywać jak się pracuje, i że warto - kroi fochy; natomiast pracownicy wszelkie uwagi traktują personalnie a nie profesjonalnie - ale aby zmienić ich podejście, trzeba umożliwić im odpowiednie szkolenia ; u nas sie bierze ludzi z ulicy i oczekuje sie, ze wszystko będą umieć od pierwszego dnia, a ci z kolei oczekuja, że od razu będa zarabiac jak kierownictwo, i to w euro. Błędne koło, zarządzanie zasobami ludzkimi w tych firmach zwłaszcza francuskich, woła o pomstę od nieba!

tu

No i ja sie tak zastanawiam gdzie kierownik dostaje tak wysoka pensje, chyba ze w sieciowce bo napewno nie u prywaciarza.

PODWYŻKĘ>? ŚMIESZNE... PISZECIE,ŻE KIEROWNICY ZARABIAJĄ PO 2000-2400ZŁ,GDZIE TAK PŁACĄ?BO JA NIE MAM NAWET 2 TYSI.A NASZ SALON NIEJEDNOKROTNIE WYPRACOWYWAŁ TARGET 100% I POWYŻEJ.WIĘC O CO CHODZI?

dostala ktoras z was podwyzke w ostatnim czasie??

stawki kierownicze sa zalezne od tego jak sie dogadasz i wynegociuszesz, jak ktos z kierownikow zarabia mniej niz 1600 zl to jest (usunięte przez administratora) bo nie potrafi zadbac o swoj interes.

tuśka

Pracuje w Cache Cache prawie rok. Z tego co czytam tutaj to u was istny sajgon sie dzieje. U mnie wszystko ok, ekipe mamy tak zgrana ze podobna mogla bym sobie tylko wymarzyc, wszystkie trzymamy sie w kupie:)Kierownik regionalny jest mily za kazym razem przyjezdza z madrymi radami. Praca jak kazda inna trzeba pracowac i mimo ze zarobki nie sa kolosalnie duze firma jest ok. Transfer no coz transfer czasami sni sie po nocach:)

blabla

U nas choćbyśmy stawały na głowach, to na 100% realizację targetu nie ma szans , od pół roku nie otrzymałyśmy żadnej premii. To bynajmniej nie kwestia źle wykonywanej pracy, mamy wysoki wskaźnik sprzedaży i transfer. Nie mamy tylu klientów i niestety" z pustego Salomon nie naleje " A`propos pensji kierowniczej - wskażcie mi kierownika, który zarabia 1700 zł ??? Jeszcze nikt nie przebił tej zaniżonej stawki, a mam wielu znajomych na kierowniczych stanowiskach. 1900 zł na rękę , to najmniejsza kierownicza pensja w naszym C.H. Srednia waha się na poziomie 2000 - 2400 zł

cache

Jak nie ma, ja dostałam, poza tym jest regulamin wynagrodzenia i nowy bonus. Naucz się czytać, i weź się do roboty to będziesz miała premię, bo za darmo to nigdzie nie płacą:)

Co sądzicie o nowej regionalnej północy?

aaaaaaaaa

premie jakie premie kierownik nie ma żadnej premii, no czasem się zdarzy wyrobienie 100% targetu ale to są smieszne pieniądze a żadnych dwóch premii to nie ma

Antka

Cześć wszystkim Czy któraś mogłaby napisać czy kierownik ma jedną czy dwie premie i jak one są wyliczane?

klientka

Skoro sklep cache-cache przyjmuje zwroty to dlaczego ja zostałam tak potraktowana? A może kierownik tego sklepu miał zły dzień i wyżył się na mnie? To zupełnie nie profesjonalne!

magia świąt - sale

koszulki różowe świąteczne - do świąt, a potem SALE