Opinie o Cache Cache w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cache Cache. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cache Cache na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cache Cache w Opole

Szoki

Zamknęli również 2 miesiące temu Białystok i Radom... Kto następny ?? Najgorsze jest, że zwodzą że nikogo nie zamkną. Z dnia na dzień dostaje się wypowiedzenie i SZOK.

GOGO

i ZAMKNĘLI CAŁKIEM NIE DAWNO GDAŃSK OSOWĄ....NA KTÓRY TERAZ KOLEJ?

Abra

Agentka jakie sklepy zamknęli z dnia na dzień? Może coś więcej na ten temat.

agentka

Witam, oczywiście,że pracować trzeba jak wszędzie.Szkoda tylko,że człowiek daje z siebie wszystko a jest okłamywany.Z dnia na dzień zamyka się sklepy bez wcześniejszego uprzedzenia.Na szczęście teraz pracuję w innej firmie i dopiero wiem co to znaczy lojalność i docenienie wyższych wartości.Rada dla wielu,którzy boją się ryzykować:czasem warto postawić na zmiany,trzeba tylko walczyć o swoje marzenia,żeby się nie cofać!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cache Cache spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
maja

Z całego serca współczuję wszystkim osobom, które musiały PRACOWAĆ w Cache Cache. Praca... to takie wyzwanie. Najlepiej usiądźcie w domu i leżcie :) Życzę wszystkim niezadowolonym pracy innej niż w Cache Cache prawdziwej szkoły życia jakie niestety fundują firmy na polskim rynku pracy. Dopiero wtedy się docenia poprzedniego pracodawcę. Ludzie, którzy narzekają na to, że osoba zatrudniona na stanowisku sprzedawcy musi obsługiwać Klientów- gratuluję, może rzeczywiście zajmijcie się czymś co nie wymaga kontaktu z ludźmi, skoro tak Was to irytuje... Pozdrawiam wszystkich lubiących swoją pracę :) ja ją lubię- pracuję w Cache Cache i uwielbiam nasze ciuszki :)

to smutne

Witajcie W firmie pracuję od długiego czasu i jestem bardzo rozgoryczona wieloma opiniami. Moje dorgie NIEZADOWOLONE - współczuję. Przed Wami jeszcze całe życie a z taką postawą czeka Was jeszcze wiele rozczarowań. Życzę Wam powodzenia bo życie Was napewno zweryfikuje. Praca jak praca są lepsze i gorsze momenty. W cache-cache jest parę minusów ale pracując od wielu lat w tej branży oceniam firmę bardzo dobrze. Wiele osób pracuje tu od kilku lat, a to jest To forum stało się miejscem dla wielu nie sprawiedliwych anonimowych oskarżeń i pomówień - typowe dla internetu. Wychodząc z założenia, że o problemach mówi się w prost a jak się nie podoba miejsce pracy to się je zmienia - jestem szczerze rozbawiona. Nie ujawniam swojego nazwiska , ponieważ to są moje prywatne opinie i widząc jak jadowite padają tu słowa, wolę uniknąć wdawania się w personalne utarczki. Osobom oczerniającym firmę, pracownikom mam tylko do powiedzenia jedno - dorośnijcie moje drogie i zastanówcie się trochę czy nie szkoda Wam czasu i energii na "lanie żółci" ? Krzywdzicie wielu zupełnie niewinnych ludzi. Jeśli żeczywiście ktoś zrobił Wam krzywdę - warto powiedzieć to oficjalnie a nie na internetowym forum pod pseudonimem. Ale to wymaga odwagi, której Wam w przyszłości życzę.

STAŁA KLIENTKA

Witam drogie Panie, często bywam w cache na wileńskim i zawsze jestem mile obsłużona, w związku z czym nie rozumiem jednego z komentarzy... czy aby na pewno nie pomyliła Pani sklepów? Dziewczęta są uśmiechnięte i służą pomocą w miarę możliwości, z tego co zauważyłam, na zmianach są pojedyncze osoby, nie można się rozdwoić! W wielu sklepach innych marek wchodząc nie usłyszę nawet "dzień dobry", w cache cache nie zależnie w którym centrum handlowym się znajduję, zawsze jestem przywitana. Tak trzymać dziewczęta!!!!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Niektóre franczyzy zostały zamknięte. Powód pewnie taki, że nie radziły sobie zbyt dobrze. I to chyba wtedy niekoniecznie firma decyduje, tylko właściciel. Może na podsumowaniach nie widzisz wszystkich sklepów, ale to nie znaczy, że ich nie ma. Sklepów z testową kolekcją nie ma w tygodnikach uwzględnionych. I do osoby 3 posty wyżej. Nie operuj nazwiskami, to nieładnie.

xxx

Uciekają z Polski...tylko szkoda,że wciskją kity,że jest inaczej!Co miesiąc zamykają kolejne sklepy....

Paula

Faktycznie - zbieżność nazwisk daje do myślenia ;) :P, Czy wiecie, co się dzieje w firmie już kilka ? naście ? sklepów zamkniętych ...

Aanonim

Co masz na myśli, że inne osoby radzą sobie w inny sposób? No właśnie, dobrze jeśli regionalna umie pochwalić i zmotywować....eh Co do wypłat to są one mniejsze jeśli bierzesz coś na zniżkę pracowniczą, wtedy podatek przecież płacimy, więc jest on potrącany z wypłaty Wysokich utargów dziewczyny :)

Mniej niż podstawa nie może być,ale premie są jak jałmużna,nie ma co ukrywać.Dla sklepów,które wypracowują duży obrót,to jeszcze nie jest zle,ale mniejsze sklepy są krzywdzone,bo przecież to nie ich wina,że nie ma tyle klientów co w większych miastach.A praca jest ta sama.Szkoda,że dyrekror wprowadził taki krzywdzący system premiowy,ale jak widać niektóre osoby sobie radzą w inny sposób...Nie mają sumienia.Czasem wystarczy dobra atmosfera w pracy oraz doceniająca pracę regionalna,żeby być zadowolonym.

czy wy tez dostajecie coraz mniejsze wyplaty ???

GRRR....

Z tego co mi wiadomo,Pan (usunięte przez administratora)sam się zwolnił,zmienił firmę.A jeśli chodzi o standardy to w każdej firmie jakieś są.W Cache-Cache to i tak nie wymagają nie wiadomo czego.To prawda,że firma się rozwija....miejmy nadzięje,że będzie tylko lepiej.Dla tych,którzy wylewają swoje żale,dobra rada:"jeśli nie masz chęci pracować,idz na bezrobocie.Po co komu pracownik nierób".Pozdrowienia dla Wszystkich chcących naprawdę pracować a nie użalać się nad sobą.

po częsci sie z Tobą zgadzam, Regionalny pan (usunięte przez administratora) naszczeście powieźli go z firmy to co on wyprawiał to nie do opisania, i z czystym sumieniem można powiedzieć normalne to nie było-ilu fajnych ludzi przez niego odeszło z firmy. Zero pomysłu na sprzedaż, na podniesienie wskaźników, brak znajomości vm, (usunięte przez administratora) to jego pomyśł!!!! A z drugiej strony w firmie nie jest tak źle patrząc na inne firmy i marki. Będac kilkakrotnie na Wileńskim nie zauważyłam aby tam pracujące dziewczyny tak bardzo się przemęczały- zero zainteresowania klientem, pomoc w przymierzalni-jaka pomoc?dodatkowy artykuł przy kasie-nic nie usłyszałam, poprawianie wieszaków jest takie męczące:)zreszta w Wola parku jest nie lepiej- grupki gadających dziewczyn za kasą:) Tak naprawdę to Firmie potrzebny jest człowiek z pomysłem, który wprowadzi porządek i dobrą atmosfere, zrobi coś aby dziewczyny zaczeły pracować jako sprzedawcy a nie użalały sie na forach-także panie (usunięte przez administratora)pozytywne pomysły(zwolnienie pana(usunięte przez administratora)jet juz początkiem)

Dziewczyno, co Ty wygadujesz? Jakie zastraszanie?? Zmień pracę jeśli Ci się nie podoba. W czym widzisz problem? Nie chcesz nie pracuj. Jest jak wół napisane, że podchodzisz do Klienta, jeśli jest dłużej w sklepie, albo jak widać, że jest czymś zainteresowany. Więc nie naskakujesz na niego jak tylko wchodzi do salonu. Co do transferu i wskaźnika są to wytyczne, które pokazują jak salon pracuje. Pracuję w cache cache od początku istnienia sklepu. Wszystko się zmienia. Firma idzie do przodu, a że wymagają? A gdzie nie wymagają od pracownika?

K

Nie wiem jak jest we wszytkich sklepach tak samo nie wiem jak jest w sklepach tej sieci. Jedyne co wiem, że w sieci której teraz pracuję (nie odzieżowej) istnieje tylko wymiana na inny towar w tej samej cenie lub droższy- wewnętrzyny regulamin dostępny dla wszystkich klentów.

Jeansy możemy nosić, ale wyjątek stanowią jeansy w kolorze typowo niebieskim czyli \"jeansowym\" :)

kaszka:-0

Można chodzić w jeansach do pracy czy nie? Pracuje w Cache-Cache ponad dwa lata i zawsze wpajano mi,że nie....Ale w wielu salonach w różnych miastach dziewczyny chodzą.Więc jak to jest? Wiem,że wyjątkiem są białe lub czarne a co z resztą?

sprzedawca

Pytanie zasadnicze? Dlaczego jeszcze pracujesz w tej firmie? Odpowiedź: jesteś tak beznadziejna, że nikt cię nie zatrudni. Więc szanuj to co masz bo możesz trafić o wiele gorzej. Uwież mi. I weź się do roboty. Taki złoty środek dla Was, zapracujcie na pieniądze, które dostajecie. Ja pracuje ciężko i a takie maruderki jak wy tylko mnie denerwują bo muszę robić wszystko za Was lenie śmierdzące. Powodzenia w szukaniu nowej, ciekawszej i mniej wyczerpującej (leżącej) pracy:)

Zostaw merytoryczną opinię o Cache Cache - Opole

Cache Cache