Opinie o Cache Cache w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Cache Cache. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cache Cache na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cache Cache w Opole

rafa Nowy wpis

Oj tam @baśka się czepiasz. Chociaż z jednej strony masz rację, że liczy się tu i teraz, w dodatku Cache dba o pracowników i odpowiednio ich zachęca do siebie.

Mix Nowy wpis

W Opolu aby zachęcić kandydatów do swojej firmy powinni dawać zdecydowanie więcej. Zauważcie, że mamy tu wciąż do czynienia z terenem dawnych Niemiec, więc sporo z nas ma naleciałości niemieckie, rodzinę w Niemczech, gdzie można spokojnie wyjechać do pracy, także debata nad jakimś słabym multisportkiem jest dosyć paradoksalna.

Joka Nowy wpis

Z racji na fakt, że jest to działalność zajmująca się modą, ubraniami to koszty wykupienia multisportu powinny być negocjowane. Odnoszę wrażenie, że raczej nie ma żadnej różnicy czy firma prowadzi taką działalność czy inną.. .liczy się sam fakt i chęć przystąpienia do danego produktu i korzystanie z niego.

kasia Nowy wpis

Nie pracowałam w sklepie, ale bardzo mi szkoda, że się zamknęli. Uwielbiałam ciuchy z Cache Cache- zwłaszcza bluzki i sukienki. Mogłabym za każdym razem wychodzić z jakąś. Ceny i jakość jak w innych sklepach.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cache Cache spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Amanda

Czy są jeszcze sklepy CC? Czy już firma całkowicie wycofała się z Polski?

Almi

jeszcze są sklepy CC ?

yo

Słyszałam,ze do końca marca mają istnieć sklepy w Polsce.....

Szoki

Czy faktycznie Cache się likwiduje?

Szoki

Witajcie Nie zgodzę się z tym, że "wszyscy już od dawna wiedzieli". Nasz salon został zamknięty z dnia na dzień, nikt się nie spodziewał. Został zamknięty jako jeden z pierwszych, więc niby jak miałyśmy szukać wcześniej pracy?? A pracy do dnia dzisiejszego nie znalazłyśmy, mimo dużego stażu pracy w cache... W każdym razie nie mam żalu do firmy. Wspominam pracę w CC jako super etap w moim życiu. Miałyśmy fajny zespół. Poznałam super ludzi. Pozdrawiam firmę i na prawdę szkoda, że firmie nie udało się w Polsce.

lonek

Zgadzam się z powyższym!Wszyscy już kilka miesięcy wiedzieli,że prędzej czy pozniej się zamknie,więc czemu już w trakcie nie szukali pracy?Ale lepiej jest sobie ponarzekać.....jakie wszystko jest złe.

Maja

Możesz zajmujące sie szukaniem pracy, albo czymś innym produktywnym, a nie komentowaniem jaki to Cache jest... Żenada, skoro wiecie,ze firma się zamyka to bierzcie sie za szukanie pracy, a nie myślicie o L4. Co za ludzie...

bezia

I Słupsk się zwinął!Szybko i boleśnie.....

Tak.

do zamknięcia

Mam pytanie do dziewczyn z pozamykanych sklepów: czy dostałyście odprawy?

Szoki

A Wy dziewczyny macie jeszcze jakąkolwiek motywację i chęć do pracy skoro widzicie jak zamykają sklepy znienacka?

Szoki

Ja też pracowałam prawie od początku pojawienia się Cache Cache w Polsce. Byłam bardzo zaangażowana w swoją pracę, na prawdę lubiłam to co robiłam, dawałam z siebie wszystko. Zależało mi na niej i była dla mnie przyjemnością. Niestety kilka miesięcy temu dostałyśmy wypowiedzenie, sklep został zamknięty... Szkoda, że nie udało się CC w Polsce. Też uważam, że po prostu nie został wykorzystany potencjał marki Cache Cache i były zatrudnione nieodpowiednie osoby \"na górze\" bez odpowiednich kompetencji. Mimo tego, że dostałam wypowiedzenie z dnia na dzień i sklep został zamknięty, pracę w Cache Cache wspominam z przyjemnością. Bardzo dużo się nauczyłam, zdobyłam cenne doświadczenie. No i s(usunięte przez administratora)i z CC :) Teraz niestety od kilku miesięcy nie mogę znaleźć pracy....

marta

Cache-Cache zamykają.....Nie ma co się dziwić,marka z niczym konkretnym się nie kojarzy.Słaba świadomość marki wśród potencjalnych klientów.Drogie ubrania produkowane w Chinach za parę złotych,które po pierwszym praniu kończą swój żywot.Taka jest prawda.Tylko tym się marka wyróżnia na tle znanych marek.

ania

zamykają to proste- ponieważ sklepy nie presperują tak jak powinny, zostały otawarte bez przemyślenia. kilka lat tem pewien pan francus który był na kontrakcie w Polsce miał za zadanie rozkręcić marke cache- cache, ropromować- ponieważ wtedy w ogóle nie była w Polsce znana. A że goniły go terminy czas upływał więc w kilka miesięcy nawet tygodni otwierał sklepy gdzie popadnie- bez badania rynku, podpisywał umowy bardzo nie korzystne- nie znał Polskiego rynku, kontrakt minął pan F wrócił do Francji, a po kilku latach macie efekty. Tak się składa że pracowałam w tej firmie prawie od początku, dość miło wspominam dopóki nie zaczęto zatrudniać coraz to gorszych ludzi z Polski aby kierowali tą firmą i marką sama mam złe wspomienia, i teraz żałuję że od razu nie odeszłam z tej firmy tylko tyle czasu się męczyłam, bo myślałam że coś się zmieni w tej firmie nie zmienia się nic na lepsze

Szoki

Czyli co, Cache Cache ucieka z Polski??? Czy może zostaną tylko te największe sklepy w dużych miastach? Oj źle się dzieje, źle. Szkoda

glamour

Z tego co wiem,szykują się kolejne zamknięcia. Już teraz kilka sklepów jest zrzutami.

Zostaw merytoryczną opinię o Cache Cache - Opole

Cache Cache