Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Jakie zarobki macie

Wacuś
@Nowy

Bardzo dobre za taką pracę co się pracuje nie narzekam da się wyżyć tylko jedyne co to brygadzisci chodzą na początku tygodnia i się dopytują o sobotę czy będzie pracujaca i zaraz chodzą z listą żeby się wpisać bo jak nie to zaraz narzekają że dwieście złotych przepadnie a nie zapytają drugich czy ktoś jest zmęczony czy może przyjść czy nie tylko przymusowo cię zmuszają bo jak się nie zgodzisz to zaraz idą do kierownika i się skarżą że ta i ta osoba nie przychodzi. A tak to wszystko jest okey.

Soboty powinny być tylko i wyłącznie na rano ponieważ jednym pozwalają przechodzić z innych zmian a drugim wcale a później ile to sobót kto nie ma a nie jednych się wyróżnia a drugich olewa a najbardziej przeżywają brygadziści jakby mogli toby w niedzielę przyszli najwięcej przeżywają a prawda jest taka niech pokażą jak się pracuje a nie patrzą żeby tylko dniówka zleciała

Dlaczego operator z nocnej zmiany 5:20 przestaje sypać na taśmę i go później niema taśma idzie pusta a nam pracownikom się po uszach dostaje w nocy to samo lata nie wiadomo gdzie albo pracujemy wszyscy albo przerwę robimy kierownik powinien coś z tym zrobić nie może tak być dalej albo wszyscy pracujemy na lipówce albo leżymy wszyscy.

Słoń

Racja niech się za robotę weźmie ten pan

Łuki

Zwolniliście ludzi którzy raz czy dwa nie przyszły do pracy a ludzi którzy chodzą w kratkę to nic nie robią jeszcze im wypisują urlop a drudzy charują tylko i wyłącznie tak jest na lipówce

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Dąbrowa Górnicza
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
Łili

Zwolniliście ludzi bo sobie raz czy dwa nie przyszli do pracy a osoby które chodzą sobie w kratkę to co zero konsekwencji tylko wypisują im urlopy na ich żądanie kiedy im pasuje a drudzy charują tylko i wyłącznie tak jest na lipówce noi przede wszystkim zero szacunku do ludzi.

Gustlik

25 nie dali przyjść do pracy a teraz gdy jest majówka najwięcej pracy mają i jak zwykle zmiana (C ) a pozostałych mają gdzieś następna sprawa ludzie sobie chodzą w kratkę do pracy a gdy człowiek chce naprawdę wolne to zaraz pretensje a jak przychodzi co do czego to wtedy umią się przymilać a góra wie chociaż to co wystarczy zadzwonić na telefon i wolne się dostaję nieporozumienie jakieś to jest i żadnych później konsekwencji z tego niema tylko na lipówce każdy robi co chce.

Biedny

Fajnie ktoś traktuje ludzi na lipówce brygadziści po dwa tygodnie mają wolne a w sobotę można im przyjść do pracy a drugim zabraniają bo twierdzą ile ludzi mają do pracy oczywiście firma zewnętrzna płaci ponad 200 złotych to aż się rwią jedni mają jakieś układy (usunięte przez administratora).

@Biedny

Sprostui swoją wypowiedź podai przykłady okogo chodzi?

Biedny
@Michał

Naucz się pisać analfabeto a po drugie dwie panie niech się nie rwią do pracy czyli pani (D) i pani(U)wózkowa miały wolne to niech się nie pchają bo człowiek chciał przyjść to nie pozwolili bo dwie panie zabrały nam sobotę która pracowaliśmy cały tydzień a one w domu sobie siedziały gdzie tu jest sprawiedliwość zgłoszę to na starocmentarną do bióra co odwalają na lipówce tego tak nie zostawię ponieważ niema skim rozmawiać na górze u kierownika bo ma każdego gdzieś tylko pozwala przychodzić tym panią do pracy nikomu innemu coś tu jest nie halo.

Figa z makiem

Witam we wszystkich sklepach takich jak Biedronka,Lidl itp. pracownicy dostają dodatkową kasę tylko nie, tu bo myślą że nie mamy do czynienia z zaraskami i wirusami więc napiszcie co o tym myślicie i co z tym zrobimy pozdrawiam I Życzę Wszystkim w tych czasach Dużo Zdorowia Alba Kasprzaka

XYZ
@Figa z makiem

No niestety ale Pan przewodnicy związków jak jeden i drugi ani myślą o pracownikach Nie będzie podwyżek ani dodatków bo związki wola cicho siedzieć

Piotruś pan

Mam pytanie dlaczego skoro rząd wprowadził ustawę zakaz wychodzenia z domu to czemu jesteśmy zmuszeni chodzić w sobotę do pracy człowiek boi się o bezpieczeństwo własne a gdy odmówię przyjścia to zaraz trzeba się tłumaczyć nawet żadnego weekendu nie można mieć wolnego na tej lipówce mimo ustawy jaka weszła tylko robić robić aco ze zdrowiem nikogo to nie obchodzi tylko odzysk im w głowie.Poprostu nie liczą się z ludźmi.

Młody

Dlaczego nic nie piszecie na temat koronowirusa Czyżby to był temat tabu Dlaczego nie mamy dodatkowej zapłaty

Gruby

I co soboty się skończyły na dwie zmiany bo Pani Ula ze zmiany C zabrala wszystkim soboty na popołudnie i sama przychodzi na rano na każdą zmianę i tylko ona może sobie dorobić i się śmieje ile to ona nie zarobi z ladora i teraz w sobotę 29 nie była pracującą sobota wszyscy mieli wolne a ona jak zwykle była na rano i zarobiła sobie a reszta nie może zarobić.

Sebastian
@Gruby

Ta dodatkowa zmiana, o której piszesz była ekstra płatna i dzięki temu można było podwyższyć pensje? Dodaj na jakie jeszcze inne benefity mogą liczyć pracownicy Alba-MPGK.

Ktos

Ale bzdury tu piszecie zamiast się zjednoczyć gadacie jeden na drugiego a góra się śmieje

Paulina

Nigdy w zyciu bym nie pomyslala ze cos tu napisze bo przewaznie co mysle to mowie. Ale...nie zycze nikomu nawet najgorszemu wrogowi dostac tel z domu czy od kogos ze musi wracac bo cos sie stalo.Ja tez bylam w takiej sytuacji;/ Nawet Kobiete ktorej zmarl Maz zjebalis..e ze wyszla z pracy-tak bylo niestety. Odnosnie Brygadzistek one nie wysylaja Was tam czy tam bo maja taki kaprys -dostaja polecenie z gory. Pracujemy na jednym zakladzie i wydaje mi sie ze czas zaczac sie szanowac jesli wgl to mozliwe. Jest duzo rzeczy ktore mozna zmienic albo trzeba...!!Ale musicie zaczac normalnie gadac a nie ze jak przychodzi zebranie to siedzicie jak mysz pod miotla...! Jesli chodzi o to co robimy po pracy?sr ale od momentu kiedy wyjdziemy za brame mozemy nawet nago latac...!!;) Takimi komentarzami nic nie zdzialacie a zaszkodzicie sobie i nam wszystkim. Niech kazdy zajmie sie praca i soba a nie innymi. Moglabym jeszcze poemat napisac.A teraz  mozecie zaczac po mnie "jezdzic";) I tak podpisalam sie normalnie ;) bedziecie wiedziec kto to napisal;)! Tak czy siak Wszystkich pozdrawiam!!!;)!

Alba

Szkalowanie jest karalne więc sprostój swą wypowiedź.

Malowniczy Pacjent
@Alba

Każdy interpretuje to jak chce ;) Każdy który zna Panią Pauline będzie wiedział o co chodzi.

Mi się dobrze pracuje od poniedziałku do piątku a jeżeli ktoś chce przyjść w sobotę to poprostu daje się listę do podpisania i tyle kto chce niech się wpisze a nie brygadzistki przychodzą i mówią pracujemy w sobotę może ktoś chce odpocząć pomyślał ktoś chociaż z was chociaż trochę pieniądze to nie wszystko więc decydujcie same za siebie nie za kogoś tyle trochę szacunku dla innych pracowników. Dziękuję weźcie sobie to do serca.

Bolek

Jak ci nie pasuje wypłata to się człowieku zwolnij przyjdą drudzy nikt nikogo na siłę nie trzyma mnie tam pasuje za taką pracę najważniejsze jest przychodzi 10 i kasa na koncie jest trzeba umieć pieniądze podzielić i da się żyć tylko szanuj je i i zatrudnienie w tej firmie

Anka

Rador daje 2600 to się przyjmij człowieku

ZXY

W tej firmie pracownik stara się a zostaje z ręką w nocniku. Na Kasprzaka atmosfera super, czasem wszystkiego nie mówi się bo są lizaki co idą i kablują. Związki biorą pieniądze a na skargi pracowników nic nie robią, dużo mówią na szatni tylko. Rejonizacje są nierówne, jedni sobie kończą po 4-5 rodzinach a inni muszą pracować po 10 godzin za te same pieniądze bądź mniejsze. Rejon ma być zrobiony, góry to nie interesuje i straszą że zabiorą premie.

Pracownik ALBA
@ZXY

Jak będą zabierać premie za zjazdy po 14 to sami będą (usunięte przez administratora) z akordzistami:-)

Marsjanin

Jakie bzdury co co ty człowieku piszesz nie widzisz co się dzieje na zakładzie my teraz musimy cierpieć bo jedna pani z brygadzistów poszła sobie po godzinie 21sobie do domu kiedyś i to się odbiło później na drugich osobach które inny jak pójdzie wcześniej do domu to później każą odrabiać godzinę czy tam dwie a tu nic było minęło a poza tym nie się zastanowią co robią bo tu na lipówce nikt nic nie widzi a ludzie wyżsi dyrektorzy i tym podobnym nie wiedzą połowę co się tu wyrabia.i trochę się zastanów co ty wogóle gadasz jak jesteś obcy to wracaj na swoją planetę.

Napeleon

Co to za zakład kierownik jeden i drugi pojedzie do domu o godzinie 16 to ludzie ze zmiany (C) kobiety schodzą sobie co chwilę do szatni jedna przyjdzie drugą idzie a później pretensję mają że odzysk słaby a my mamy moknąć w gabarytach albo w szkle niech się te baby zajmują praca a nie schodząc do szatni nawijają przez telefon a kabiny puste są bo sobie jedna pani z drugą siedzi w szatni

Ochlapany pracownik

To jest karygodne idąc do pracy na lipówke samochody jadące na wysypisko z (Alby) nie zwracają uwagi że ktoś idzie do pracy i chlapią ludzi jeżdżą z dużą prędkością drogą nie można odczytać numerów rejestracyjnych ponieważ są mocno zabrudzone a gdy zajdziesz na zakład stoi kilka samochodów a wszystkie są jednego koloru niebieskiego ciekawe jak dojdzie do potrącenia człowieka nikt nie zwraca uwagi na to jak jeżdżą kierowcy

Pracownik Alba

Baranami jesteście wy bo macie swojego kierowcę (Bacę) który musi pilnować swoich baranów na rejonach żebyście się nie rozbiegli i nie po uciekali z boksów a co do alkoholu to wasi dyspozytorzy powinni jeździć po rejonach i badać tych baranów co piją w boksach gdzie są śmietniki

Gin
@Pracownik Alba

Sam się lepiej pilnuj. (usunięte przez administratora)

Gin

Chyba jeszcze nie skończyłeś pić,bo kropki nie postawiłeś ????????????

Pracownik Alba
@Gin

Ja się baranie nie muszę pilnować tylko następnym razem jak mnie ochlapie auto z Alby a odczytam numery rejestracyjne zgłoszę to na policję i dojdą raz dwa kto jeździł i pokryjesz wszystkie koszty za pranie ii do tego dostaniesz mandat i nauczą cię jeździć wtedy to ja będę się śmiał nie ty.

Romeo
@Ochlapany pracownik

No niesamowite cytuję są koloru niebieskiego A jakie mają być różowe Przypominam chodzimy prawą stroną pojedynczo i z elementami odblaskowymi No ale co wymagać czytając wasze wypowiedzi to podstawówkę skonczyliscie z bólem

Pumba

Do jednego i drugiego kierownika zakładu Lipówka (usunięte przez administratora)a przystanku więc oco wam chodzi chce to przychodzę niechce to nie przychodzę ma się 4 żetki na żądanie dzwonię i biorę kiedy mi pasuje czy jestem(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 71 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK