DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna

3.3 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna

Pracodawca

 Aktualność
Serdecznie witamy Państwa na profilu DRP Group w serwisie GoWork.pl

   Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe opinie i komentarze. Zależy nam, aby profil naszej firmy był źródłem rzetelnej informacji oraz kulturalnej wymiany opinii, do czego serdecznie Państwa zachęcamy. Jesteśmy otwarci na dyskusję i będziemy starali się aktywnie brać udział w rozmowach na forum. Ważne jest dla nas, aby odpowiedzieć na Państwa pytania czy pokierować do właściwych osób w firmie, które pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

   Nie możemy jednak pozostać obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię naszej Firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, oraz potocznie zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl.

   Informujemy również, że z przyczyn prawnych oraz regulaminu strony, nie wszystkie kwestie mogą być poruszane publicznie. W takich sytuacjach zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail: biuro@drp.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

https://drp.pl/
SzukamPracy
 Pytanie

Jak się tam pracuje na wózkach widłowych?

Pracodawca

@SzukamPracy

Dzień dobry, w przypadku pracy na stanowisku operatora wózka widłowego oferujemy umowę o pracę na pełny etat. Praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku. Do głównych obowiązków należy rozładunek i załadunek samochodów. Zapraszamy do aplikowania.

Były wózkowy
Były pracownik
@SzukamPracy

O chłopie, dostaniesz starego, odsłoniętego grata, zero kurtki, już teraz się nie da z zimna wytrzymac momentami a jest przed zimą. Do tego rozpieprzony plac, jeździsz bardziej jak na koniu galopem niż wózkiem widłowym. Materiały przewożone są sypkie, więc codziennie masz koło fortuny czy dziś się nie wywali na jakimś uskoku, załadunki i rozładunki też na takim podłożu, inny rodzaj materiałów jest w stalowych koszach, generalnie jest tam straszny bałagan i musiałbyś jeździć w kombinezonie narciarskim żeby nie było zimno.

Pracodawca

@Były wózkowy

Dzień dobry, przykro nam, że wystawił Pan taki komentarz, ale nie możemy się z nim zgodzić. Opisana przez Pana sytuacja nie mogła mieć miejsca, ponieważ wszyscy operatorzy wózków widłowych pracują na etacie w pełnym wymiarze czasu pracy i zgodnie z przepisami zawsze otrzymują odzież roboczą, w tym także w okresie jesienno-zimowym bluzę i kurtkę zimową. W kwestii opisanej przez Pana infrastruktury drogowej to w najbliższych miesiącach planowana jest wymiana nawierzchni dróg zewnętrznych i wewnętrznych na terenie zakładu. Pragniemy również zauważyć, że przy poruszaniu się wózkiem widłowym należy zachować maksymalną ostrożność oraz przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Operator ma obowiązek sprawdzić przed przystąpieniem do jazdy czy pojazd jest w odpowiednim stanie technicznym i o wszystkich usterkach poinformować przełożonego. Widocznie nie przekazał Pan takich informacji. Większość naszych pracowników nie ma problemów z poruszaniem się wózkiem widłowym po różnego typu nawierzchniach.

Jarek
Kandydat
 Pytanie
@DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna

Czy szukacie obecnie operatorów?

Jarek
Kandydat
 Pytanie
@Były wózkowy

Co to znaczy materiały sypkie? Wymagają doświadczenia bo jestem świeżo po kursie a piszesz, że jest ciężko?

Pracodawca

@Jarek

Tak, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem portalu GoWork.

Były pracownik
Pracownik
@DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna

Niestety @Były wózkowy ma rację i potwierdzam to w 100%. To co jest opisywane przez pracodawcę nijak ma się do tego jak jest w rzeczywistości.

Wózkowy
Były pracownik
@Jarek

Materialy sypkie typu przemialy i regranulaty. Tlko nie wyobrazaj sobie ze wozisz je luzno hahaha Normalne ze cos moze sie wysypac. Trzeba uwazac i tyle jak w kazdej robocie. A tak a propo to ja mialem kurtke i jak odeszlem z pracy to sobie ja wzialem. Dobry material to szkoda bylo wyrzucac.

Johnny
Pracownik
@Były wózkowy

Od razu widac ze pracowales tu dawno. Moze wozki widlowe nie sa nowe ale na głowe nikomu nie kapie bo sa zadaszone. A jak sie cos zepsuje to od razu naprawiaja. Pozdrowienia dla kierownika Sebastiana za dobra wspolprace.

Honorata
@Johnny

Widzę, że cały czas szukają operatorów maszyn. Mówisz, że kierownik jest w porządku, a jak z atmosferą w reszcie zespołu? Można liczyć na sensowne warunki pracy?

Johnny Nowy wpis
Pracownik
@Honorata

Nie znam kierowników na produkcji więc ciężko mi się wypowiedzieć. A atmosferę w pracy tworzą pracownicy więc jak masz dobre podejście to i praca jest lżejsza.

Mateusz

A ciężko dostać się do kadry zarządzającej?

Anonymous
Pracownik
@Mateusz

Zapomnij nie ma takich możliwości. Od lat te same osoby - przede wszystkim zadufane w sobie i uważające się za najważniejsze. Prędzej kaktus wyrośnie na ręce niż zobaczysz wizję stanowiska kierowniczego.

Życzliwy Nowy wpis
Pracownik
@Mateusz

Zeby dostac sie do kadry zarzadzajacej to ktos sie musi zwolnic a takich rotacji na wyzszych stanowiskach nie ma w tej firmie hahaha

Pracowity
Pracownik

Pracuje tutaj od kilku miesięcy - to jest dramat - fatalne warunki brak jakiegokolwiek socjalu, kierownicy nie mają żadnej decyzyjności, szef - człowiek który nie ma szacunku do drugiego człowieka, kasa mizerna, ciągła rotacja pracowników, firma tylko na okres przejściowy nie na lata - uciekam kiedy pojawi się pierwsza sposobność.

Katarzyna
@Pracowity

Dlaczego uważasz warunki pracy za fatalne? Rzeczywiście pakiet socjalny jest sporym atutem, jednak nie każda firma go oferuje. Może wiesz, z czego wynika ta rotacja w DRP? Piszesz też o zarobkach, zastanawiam się, czy można liczyć na jakieś premie lub też zarobić dodatkowo zostając po godzinach.

Pani Buka
Pracownik
 Pytanie
@Pracowity

O jakiej rotacji mówisz? Nie widziałam żeby ludzie często się zmieniali. Jak ktoś chce to pracuje. Nie wszyscy odchodzą z powodów finansowych. Nie ma się co oszukiwać, że praca jest łatwa i przyjemna bo to jest jednak praca fizyczna. Warunki na magazynie takie jak w większości polskich firm produkcyjnych, w zimie zimno, w lato ciepło, nie ma klimatyzacji czy ogrzewania. Dla mnie dużym plusem jest bliska odległość do domu i praca zmianowa, zawsze można coś załatwić przed lub po pracy.

Pan Buka
Pracownik
 Pytanie
@Pani Buka

Pani to chyba ma płacone za takie opinie - pozwoli Pani, że sprostuje tę słabą wypowiedź. Firma ciągle szuka pracowników bo cały czas odchodzą zresztą wystarczy zobaczyć na profil firmy na olx ogłoszenie za ogłoszeniem. Warunki jak w innych firmach produkcyjnych??? Proszę podać przykłady - większość firm w okolicy ma nowoczesne hale klimatyzowane i ogrzewane! Praca zmianowa dla jednych plus dla drugich minus a za tak marne wypłaty to nawet bliska odległość nie pomaga. Nie polecam!

Pani Buka
Pracownik
@Pan Buka

W większości firm produkcyjnych rekrutacje są stałe, zawsze brakuje ludzi do pracy, im więcej pracowników tym większa rotacja. Konkurencja jest duża ale zapomniał Pan tylko dodać, że wszędzie proponują albo umowę zlecenie albo zatrudnienie agencyjne. Ja prawie rok byłam zatrudniona przez pośrednika (umowa podpisywana na miesiąc). Cały czas obiecywali, że jak się sprawdzę to podpiszemy stałą umowę. Na hali były dobre warunki ale zejść z linii produkcyjnej mogłam tylko na przerwę. Nikogo nie obchodziło, że potrzebowałam iść do toalety. Oczywiście kasa lepsza ale tylko jak się robiło dużo nadgodzin.

Magdalena
@Pani Buka

Chwilka, czekaj, mówisz o tej firmie? Bo już się pogubiłam z tymi umowami. Jaka tam jest w końcu umowa?

Pani Buka
Pracownik
@Magdalena

Ja mam umowę o pracę.

Krzysztof
@Pani Buka

Na czas określony, czy na stałe? Od początku taką dostałaś, czy dopiero po okresie próbnym?

Pani Buka
Pracownik
@Krzysztof

Na początku miałam umowę zlecenie. Teraz mam umowę o pracę na czas określony.

Pracodawca

@Pracowity

Dzień dobry, dziękujemy za wystawienie opinii. Przykro nam, że negatywnie ocenia Pan naszą współpracę. Mamy jednak nadzieję, że będziemy mieli okazję omówić opisane przez Pana kwestie, dlatego serdecznie zapraszamy Pana do naszego biura na spotkanie. Chcielibyśmy poznać Pana opinie na temat poprawy warunków pracy w naszym zakładzie. Zależy nam na utrzymaniu stałego kontaktu z naszymi pracownikami oraz wieloletniej współpracy. Bez Państwa zaangażowania i wsparcia nie będzie to możliwe.

Pracodawca

@Pan Buka

Dzień dobry, potwierdzamy, że poszukujemy obecnie pracowników poprzez ogłoszenia na portalach pracy. Nie są to jednak działania spowodowane dużą rotacją pracowników, ale z nieustannym rozwojem firmy i planowanym zwiększeniem produkcji, co nieodzownie związane jest z powiększeniem naszego zespołu. Kwestia wynagrodzeń, a konkretnie wysokości premii również związana jest z wynikami produkcyjnymi oraz indywidualnym zaangażowaniem i systematyczną pracą. W najbliższych latach planowa jest również modernizacja budynków i na pewno doprowadzi to do poprawy warunków pracy.

Życzliwy Nowy wpis
Pracownik
@Pan Buka

Polecam poczytać sobie opinie na temat Saint-Gobain w Dąbrowie Górniczej. Najlepsza jest od Lolka z kwietnia 2022 roku: Witam serdecznie chciałem polecić każdemu pracę w tej firmie zarobki więcej nirz godne 20 zł. brutto za godzinę dla pracownika produkcji na żadne inne premie nie liczcie ale po co wam one stawka za godzinę jest super no nie:) praca to bajka siłowni już nie będziecie potrzebować macie ją w pracy:)(usunięte przez administratora)Na strzemieszycach dodatkowo będziecie mieli taką temperaturę że sauna wam już nie będzie potrzebna więc wypocicie toksyny:) dodatkowo w niektórych miejscach straszny hałas. Związki zawodowe to bajka mówię wam dbają żeby podwyżki co roku były wysokie 20-40 groszy brutto od minimalnej krajowej za godzinę na więcej nie liczcie tak jest co roku bajka nie:) i na koniec mogę wam dać radę żebyście nie popełniali błędu gości z Ukrainy, Uzbekistanu którzy uciekają po pierwszej wypłacie nie wiedzą co czynią ci ludzie i napewno żałują decyzji haha

Nowy wpis

Pracodawca

@Magdalena

Podstawowymi formami zatrudnienia w naszej firmie jest umowa o pracę oraz umowa zlecenie. Wybór umowy w znacznej mierze zależy od rodzaju wykonywanej pracy / stanowiska. Poszukujemy pracowników na pełny etat ale jest też możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin na podstawie umowy zlecenia.

Damian

Takie ogłoszenie, jak pracownik sortowni nadal jest aktualne? Bo ciekaw jestem, jaka z tego kasa i co ekstra na Święta dają?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Magazynier / Operator wózka widłowego.
Administrator

Obecnie firma DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna poszukuje na stanowiska Pracownik Fizyczny. Czy ktoś aplikuje?

Pracodawca

@Administrator

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko operatora linii produkcyjnej (regranulacyjnej) oraz pracownika sortowni tworzyw sztucznych. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Anonymous
Pracownik

Warunki bardzo kiepskie - pracownicy cały czas odchodzą bo wypłaty mizerne, brak socjalu, brak perspektyw na awans i podwyżkę. Atmosfera fatalna. Szef uważa się za bożyszcze i drze japę na wszystkich dookoła. Najpierw obiecuje gruszki na wierzbie a potem jeśli wyczuje słabość potrafi tłamsić słabych dlatego trzeba bardzo uważać. Nie polecam - wiele firm dookoła daje na start dużo lepsze wynagrodzenie.

Pracodawca

@Anonymous

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię, która skłoniła nas do zmiany systemu premiowania. Mamy nadzieję, że nowa forma wynagradzania otrzyma Państwa aprobatę. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy Pana na spotkania w naszym biurze i osobistej rozmowy, podczas której będziemy mogli wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Pracownik
Pracownik

Firma z tego co rozumiem zachęca jedynie do wystawiania pozytywnych opinii natomiast za pozostawienie komentarza, który naruszy dobre imię Firmy czyli negatywnego firma straszy regulaminem i innymi konsekwencjami. Czyli nie ważne co i jak tylko miód musi płynąć by zasłonić negatywne komentarze. ŻENUŁA.

Pracodawca

@Pracownik

Dzień dobry, każda opinia jest dla nas ważna i jesteśmy tutaj, aby rozmawiać zarówno o Państwa dobrych doświadczeniach, jak i wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Zwracamy jedynie uwagę na kulturę wypowiedzi, prosimy o nieobrażanie personalnie naszych pracowników i nieużywanie wulgaryzmów. Proszę pamiętać, że Firmę tworzą ludzie. Ważna jest dla nas ocena wszystkich pracowników, nie tylko pojedyncze głosy anonimowych internautów. Staramy się odpowiadać na Państwa komentarze najlepiej jak potrafimy.

Wozkiempodzorach
Pracownik

Pracuję tu już dłuższy czas i nie stety jak to w każdym zakładzie zawsze znajdzie się coś co się nie podoba. Praca sama w sobie dobrą, płaca za nią słaba bez perspektyw na podwyżkę. Kadra zarządzająca to dramat, decyzję zmieniaj się kilka razy w ciągu kilku minut. Niby jest kierownik ale jak trzeba coś załatwić to chłop spuszcza łeb i każe iść do szefa ze swoimi sprawami. Jak ktoś chce tu pracować musi mieć dużą tolerancję na krzyki, szef jest cholerykiem i zdarza się że biega po placu i drze jape. Warunki pracy słabe, albo zbierasz rozsypane detale na placu albo jeździsz wózkiem po dziurach, brak socjalu, ale fajnie ludzie, z każdym da się pogadać. Gdyby stawki były wyższe to by zakład godny polecenia, niestety wszyscy do okoła dają więcej na start.

Pracodawca

@Wozkiempodzorach

Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wystawienie wyczerpującej opinii. Wszystkie zarówno pozytywne jak i negatywne oceny staramy się na bieżąco analizować i wyjaśniać. Nie jesteśmy obojętni na Państwa uwagi i zależy nam na poprawie warunków pracy oraz płacy w Naszym zakładzie. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na pracę kierowników, dołożymy wszelkich starań, aby poprawić skuteczność zarządzania oraz wdrożyć nowe procedury i standardy kontroli.

pracownik

Warunki pracy wg mnie się poprawiły. Pracuję tu już 7 rok i widzę zmiany. Trzeba się zaangażować. Nie jest to miejsce dla tych którzy chcą się tylko tutaj "przechować" na chwilę...

Gumiś
@pracownik

Dobre aż zajadów dostałem

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik
Pracownik
 Pytanie
@pracownik

Się uśmiałem - warunki się poprawiły? Ludzie uciekają stamtąd najszybciej jak potrafią. Tu nie ms perspektyw - rozwój ostatnio bardzo kiepski a co za tym idzie wypłaty jedynie na przeżycie. Śmietankę spija jedynie (usunięte przez administratora) szef.

Mieczysław
Kandydat
 Pytanie
@pracownik

Właśnie takiej pracy szukam - na stałe. Interesuje mnie tylko kwestia wynagrodzenia i dodatkowych profitów za stałą i długą współpracę. Co oferuje pracodawca dla solidnych pracowników?

MoNiKa
Pracownik
@Mieczysław

Możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia na życie.

Pracodawca

@pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i liczymy na kolejne lata współpracy. Mamy nadzieję, że wszystkie wprowadzane przez naszą Firmę zmiany i usprawnienia okażą się dla Państwa pomocne i ułatwią codzienną pracę.

Pracodawca

@Były pracownik

Dzień dobry, rozumiemy, że nie jest Pan już naszym pracownikiem, dlatego bardzo prosimy o wskazanie, które warunki pracy były dla Pana uciążliwe. Zależy nam na stałym monitorowaniu stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w celu poprawy warunków w Naszym zakładzie. Rozwój przedsiębiorstwa to proces długotrwały i niestety aktualna sytuacja gospodarczo-rynkowa związana z pandemią COVID-19 zmusiła nas do spowolnienia produkcji. Jest nam jednak niezmiernie miło poinformować, że cały czas inwestujemy w rozwój Naszej Firmy i zależy nam na stałej poprawie jakości produktów i usług, jak i zwiększeniu produkcji i zatrudnienia pracowników.

Pracodawca

 Pytanie
@Mieczysław

Dzień dobry, jakim stanowiskiem jest Pan zainteresowany? W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem tel. 32 261 31 90 lub e-mail: biuro@drp.pl

Mieczysław
Kandydat
 Pytanie

Czy w firmie jest możliwość uczestnictwa w grupowym ubezpieczeniu na życie albo pakiet prywatnej służby zdrowia?

Janek
Pracownik
@Mieczysław

Nie ma żadnych benefitów - wszystkie firmy dookoła mają dużo lepsze warunki na start.

Mieczysław
Kandydat
 Pytanie
@Janek

A czy są chociaż jakieś premie miesięczne, kwartalne lub roczne? Może jakieś paczki świąteczne czy bony żywnościowe typu Sodexo? Na prawdę jest tylko goła stała pensja?

MoNiKa
Pracownik
@Mieczysław

Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia na życie.

Pracodawca

@Mieczysław

Dzień dobry, może Pan przystąpić do ubezpieczenia grupowego na życie w Allianz.

Kandydat
Kandydat

Firma poszukuje operatora wytłaczarki i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca, jaka atmosfera i przede wszystkim ile można zarobić.

Pracodawca

@Kandydat

Dzień dobry, w przypadku pracy na stanowisku operatora linii produkcyjnej proponujemy umowę o pracę na pełny etat. Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku. Poza wynagrodzeniem zasadniczym oferujemy system premii i dodatków. Podczas rozmowy rekrutacyjnej udzielamy szczegółowych informacji na temat wynagrodzenia i warunków pracy. Zapraszamy do aplikowania.

Pracodawca

 Aktualność
Serdecznie witamy Państwa na profilu DRP Group w serwisie GoWork.pl

   Dziękujemy za wszystkie dotychczasowe opinie i komentarze. Zależy nam, aby profil naszej firmy był źródłem rzetelnej informacji oraz kulturalnej wymiany opinii, do czego serdecznie Państwa zachęcamy. Jesteśmy otwarci na dyskusję i będziemy starali się aktywnie brać udział w rozmowach na forum. Ważne jest dla nas, aby odpowiedzieć na Państwa pytania czy pokierować do właściwych osób w firmie, które pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

   Nie możemy jednak pozostać obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię naszej Firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, oraz potocznie zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl.

   Informujemy również, że z przyczyn prawnych oraz regulaminu strony, nie wszystkie kwestie mogą być poruszane publicznie. W takich sytuacjach zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail: biuro@drp.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą i zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

https://drp.pl/
Byly pracownik
Były pracownik

Ta firma to porażka …

Kasia
Były pracownik
@Byly pracownik

Bardzo konstruktywna i dojrzała opinia ha ha ha

Krystyna
@Byly pracownik

Dlaczego tak uważasz? Na jakim stanowisku pracowałeś w DRP i jak długo? Co Ci nie odpowiadało jeśli chodzi o warunki zatrudnienia?

Anka

Jak patrzą na cv emerytów ?

Zdzisław
Były pracownik
@Anka

Przyjmują osoby na emeryturze.

Krystyna
@Zdzisław

Dzień dobry, a czym w DRP osoby na emeryturze mogą się zajmować, jakie stanowisko obejmować? Czy traktowani są jak inni pracownicy? To znaczy: czy obowiązuje ich taka sama umowa oraz warunki zatrudnienia?

Pani Buka
Pracownik
@Krystyna

Wszystko zależy od twojego doświadczenia i motywacji. Przede wszystkim potrzebują ludzi na sortownie i produkcję, ale także z uprawnieniami na wózki widłowe. Wiadomo, że jest to praca fizyczna, także trzeba być w miarę zdrowym i sprawnym bo jest to praca stojąca. Nie ma dyskryminacji ze względu na wiek czy płeć. Ekipa raczej zróżnicowana.

Emeryt
Były pracownik
@Krystyna

Jeśli jesteś na emeryturze to możesz pracować zarówno na umowie o pracę jak i umowie zleceniu, wybór należy do ciebie co bardziej ci się opłaca. Zakres obowiązków taki sam, jak innych pracowników na tym samym stanowisku. Nie ma żadnych przywilejów ;-)

Brygida
Kandydat
 Pytanie

A kobietki też pracują na produkcji?

MoNiKa
Pracownik
@Brygida

Tak

zainteresowany

Firma normalnie pracuje? Dość dziwne, że od dawna nikt nie zostawił tu informacji.

Jarosław
Pracownik
@zainteresowany

Tak, firma cały czas funkcjonuje i szukają pracowników.

Remigiusz

Dużo pytań ale żadnej odpowiedzi. Dlaczego przestaliście korzystać z tego forum?

Maja

@Igor, pracujesz w tej firmie? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Kris, jesteś zainteresowany pracą? Jakie stanowisko Cię interesuje? @anonymous, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w Drewnex- recycling plastics? Możesz napisać coś o atmosferze panującej w firmie? @Józef, o jakiej zmianie mowa? Mógłbyś powiedzieć coś więcej osobom niezaznajomionym z Drewnex?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kris

Możecie cos powiedzieć o zarobkach w tej firmie?

Igor

Firma z opinią dobrego pracodawcy więc tego można oczekiwać. Ja wolę dostać więcej kasy i socjal sam sobie załatwię.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna - Dąbrowa Górnicza

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna?

    Zobacz opinie na temat firmy DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna
Przejdź do nowych opinii