Calmtec Przemysław Krochmal

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Calmtec Przemysław Krochmal

Aktualność
Aneta

Miałam okazję odbyć rozmowę rekrutacyjną w Calmtec, przebiegła bardzo profesjonalnie i w dobrej atmosferze, osoba rekrutująca przygotowana do spotkania.

@Aneta

Pani Aneto serdecznie dziękuję za pozostawienie opinii. Pozdrawiam

Dawid

@ogr Jeśli ktoś jest dobry to firma potrafi docenić i z pewnością nie pozwoli odejść!

Adela Nowy wpis

dzień dobry. z chłopakiem widzieliśmy ofertę na produkcję z zeszłego roku w której było napisane, że doświadczenie nie jest konieczne. czy do dziś jest to aktualne? i jeśli tak to czy nowi pracownicy poleciliby mu aplikowanie teraz?

Greg Nowy wpis
@Adela

Cześć, też aplikowałem, chyba rekrutacja ciągle trwa dostałem informację, że jest dużo zgłoszeń ale jest jeszcze aktualne

Nowy wpis

@Adela

Witam serdecznie. Oferty pracy są dostępne w aktualnościach. W przypadku pracownika produkcji doświadczenie na dokładnie takim stanowisku nie jest wymagane. Ze względu na bardzo dużą liczbę aplikacji proces jest jeszcze w trakcie. Pozdrawiam

Witam. Przeczytałam dziś ogłoszenie w którym potrzebują Państwo pracownika na produkcję. Bardzo odpowiadają mi godziny pracy jakie przedstawione są w ogłoszeniu. Czy kobiety brane są w ogóle pod uwagę w rekrutacji ? Czy jest to praca zbyt ciężka i raczej dla panów?

Nowy wpis

@Ania

Witam serdecznie i dziękuję za pytanie. Aktualnie poszukujemy osoby do pracy przy produkcji pasm świetlnych. Jest to praca jak najbardziej również dla Pań, także zachęcam do wysłania aplikacji. Pozdrawiam

Aktualność

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Calmtec Przemysław Krochmal?

Witam serdecznie. Zapraszamy do śledzenia aktualnych rekrutacji i aplikowanie, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania jakie mogą być ważne przed podjęciem pracy.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Spawacz w firmie Calmtec Przemysław Krochmal? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

A gdzie była jakaś wzmianka o tych szkoleniach? Mam przed sobą ofertę na produkcje z kiedyś i nie było o tym żadnej wzmianki. A jeśli zarobki są niskie to ile w zasadzie wynoszą w tym roku?

Witam serdecznie. Zachęcam do zaaplikowanie na aktualne stanowiska pracy, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jeśli już ktoś wspominał niedawno o podziękowaniu za współpracę, to czym spowodowana jest aktualna rekrutacja dla technologa? Właśnie niedawno została dodana oferta na taki portal i wstępnie się jej przyglądam. Interesuje mnie stwierdzenie czy to rotacja czy może rozwój? była wzmianka o tym, że raczej są na niego słabe szanse, wiec czy na produkcji jest w ogóle gdzie awansować?

Witam serdecznie. Zachęcam do zaaplikowania, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Pozdrawiam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Calmtec Przemysław Krochmal? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Witam serdecznie. Zachęcam do zaaplikowania na aktualne oferty pracy a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiam

Czy Calmtec Przemysław Krochmal zapewnia kartę multisportu?

Witam serdecznie. Jak najbardziej Karta Multisport jest dostępna w naszej firmie. Pozdrawiam

PX

Jakie są zarobki na produkcji? Dostane na start 4500 netto? Czy bliżej minimalnej krajowej?

@PX

Witam serdecznie. Zarobki są zależne od posiadanych kompetencji oraz charakteru wykonywanej pracy i ustalane są w trakcie procesu rekrutacji. Zachęcam do złożenia aplikacji. Pozdrawiam

Czym w Calmtec Przemysław Krochmal zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Witam serdecznie Zachęcam do zaaplikowania na aktualne oferty pracy i telefon lub spotkanie w celu omówienia szczegółów. Pakiet benefitów stale się rozwija. Pozdrawiam

Jakie narzędzia pracy zapewnia Calmtec Przemysław Krochmal? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Witam, narzędzia pracy dostosowywane są do zajmowanego stanowiska i potrzeb jakie wynikają z obowiązków pracy. Pozdrawiam

Operator Prasy krawędziowej

Witam biorąc pod uwagę że państwo aktualnie poszukujecie operatora prasy krawędziowej czy może ktoś z państwa przybliżyć na jakich maszynach się u państwa pracuje? oraz widełki wynagrodzenia netto operatorów ? dziękuje i pozdrawiam.

@Operator Prasy krawędziowej

Witam serdecznie Wszystkich informacji z przyjemnością udzielimy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcam do złożenia swojej aplikacji poprzez załączony link w "Aktualnościach". Pozdrawiam

Operator prasy krawedziowej
@Calmtec Przemysław Krochmal

Witam kiedy wchodzę w link do oferty pracy w akutalnosciach wyskakuje bład. Zakonczyli państwo rekrutacje czy macie problemy ze stroną? Pozdrawiam.

@Operator prasy krawedziowej

Witam serdecznie. Oferta jest aktualna, pojawił się problem techniczny który już został usunięty. Zachęcam do aplikowania. Pozdrawiam

Jaki jest powód kolejnych rekrutacji? sezon? czy poszukiwanie pracowników na stałe?

Witam serdecznie W związku z rozwojem naszej firmy potrzebujemy zwiększyć również nasz zespół więc szukamy osób które na stałe chcą dołączyć do naszej firmy. Zachęcam do śledzenia aktualnych ofert. Pozdrawiam

Rafał

Do kogo powinna się zgłaszać osoba chcąca ubiegać się o zatrudnienie w firmie. Strona internetowa nie nie posiada zakładki kariera więc nie wiadomo gdzie bezpośrednio złożyć CV i list motywacyjny.

@Rafał

Witam Panie Rafale. Rekrutację prowadzimy tylko pod konkretne potrzeby naszej firmy, jeżeli takie się pojawiają tworzymy dedykowane ogłoszenie rekrutacyjne, które dostępne jest między innymi na tym forum. Zachęcam do śledzenia aktualności. W chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji. Pozdrawiam serdecznie

Maria
@Calmtec Przemysław Krochmal

A jak się już trafi na ogłoszenie pod konkretne potrzby to można kandydować jak nie spełnia się wszystkich wymogów, czy każdy warunek jest konieczny?

@Maria

Witam Pani Mario. Ogłoszenia rekrutacyjne tworzymy w taki sposób aby jasno zaznaczyć te kompetencje które są niezbędne do aplikowania, oraz te mile widziane. Pozdrawiam serdecznie.

Maria
@Calmtec Przemysław Krochmal

A jak się nie ma tych wymogów koniecznych ale ma inne, które wykraczają poza ogłoszenie, to jest jakoś rekompensowane i działa na korzyść?

@Maria

Witam serdecznie. Pani Mario abym mógł odpowiedzieć na to pytanie proszę o przesłanie swojego CV na adres biuro@calmtec.pl, w przypadku pojawienia się ogłoszeń rekrutacyjnych będziemy mogli porozmawiać o konkretnych kompetencjach. Pozdrawiam

@Maria

Witam serdecznie. Właśnie ruszyła rekrutacja na kolejne stanowiska do naszej firmy, zachęcam do zapoznania się z ofertami w aktualnościach na naszym profilu GoWork. Pozdrawiam

Czy firma Calmtec Przemysław Krochmal udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Witam serdecznie. Powyższe pytanie dotyczy wewnętrznych spraw firmy. Pozdrawiam

Czy w firmie Calmtec Przemysław Krochmal są regularne szkolenia pracownicze?

Witam serdecznie. Dbamy o to aby kompetencje w naszej firmie były na najwyższym poziomie w związku z czym jeżeli zachodzi potrzeba uzupełnienia lub poszerzenia wiedzy organizujemy potrzebne szkolenia. W razie szczegółowych pytań zapraszam do kontaktu Pozdrawiam

Dariusz
@Calmtec Przemysław Krochmal

Te szkolenia odbywają się w weekendy czy w tygodniu w czasie pracy?

@Dariusz

Witam Panie Dariuszu. Terminy uzależnione są od rodzajów szkoleń oraz ich dostępności. Pozdrawiam

Polecam, rzetelna i profesjonalna firma, dotrzymująca terminów.

Szymon
@Anonim

Jak forum długie, same pozytywy. Rozumiem, że nie bezpodstawnie, czy na wyrost? Twoje zadowolenie, wynika z warunków pracy, czy też piszesz jako klient?

@Szymon

Witaj, korzystałem z usług firmy Calmtec i opinię wystawiłem jako klient. Pozdrawiam

Kazimierz
@Anonim

Jak jesteś klientem to pewnie znasz ceny usług. Myślisz że są konkurencyjni na rynku? Jak będę też chciał skorzystać to nie przepłacę?

Klient
@Kazimierz

Dla mojego zamówienia była to najlepsza oferta pod kątem moich potrzeb zarówno czasu jak i ceny.

Aneta

@Aneta

Pani Aneto serdecznie dziękuję za pozostawienie opinii. Pozdrawiam

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Calmtec Przemysław Krochmal?

Witam. Zasady w naszej firmie są przejrzyste, a warunki uzgadniane są zawsze na początku współpracy. Okres próbny zależy od stanowiska i również jest jasno określony przy podjęciu pracy. Zachęcam do śledzenia aktualności gdzie pojawiają się ogłoszenia rekrutacyjne. Pozdrawiam

Szukam stabilnej pracy i zastanawiam się jak działa Calmtec w pandemii, były jakieś zwolnienia?

Jac73

Praca była cały czas nie było zwolnień

Witam. Nasza firma działa nieprzerwanie. Zachęcam do śledzenie aktualności, pojawiają się tam nasze aktualne ogłoszenia rekrutacyjne. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Calmtec Przemysław Krochmal - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Calmtec Przemysław Krochmal?

Zobacz opinie na temat firmy Calmtec Przemysław Krochmal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Calmtec Przemysław Krochmal?

Calmtec Przemysław Krochmal