Opinie o Transition Technologies S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Transition Technologies S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transition Technologies S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transition Technologies S.A. w Warszawa

madry po szkodzie

absolutnie to nie jest normalne, ze programujesz dla firmy systemy, ktore ona sprzedaje elektrowniom/rafineriom/fabrykom za 0,5 - 2 mln PLN (mowa tu o instalacja, projektowaniu, wdrazaniu, testowaniu, serwisowaniu, etc.), a tobie nie chce nawet za darmo dac szkolenia (czyli narzedzi dzieki ktorym TY zarabiasz na ta firme taka duza kase). Na twoim miejscu szukalbym jakichs szkolen, manuali, poradnikow, projektow, certow po dyskach sieciowych, zgral sobie wszystko, w wolnym czasie sie uczyl, cos sie nauczyl robiac oczywiscie w kolejnych projektach i potem masz dwa wyjscia: -przejscie do konkurencji za o wiele wieksza kase (tu sie klania umiejetnosc negocjacji ale spoko - w zyciu mozna sie tego nauczyc po kolejnych rozmowach kwalifikacyjnych...) lub -wlasna firma w tym 2 przypadku unikniesz wielu bu*ow, posrednikow, adminiestracji, papierkow, menadzerow noi jeszcze wiecej kasy ci zostanie. gdybym ja zarabial 1 mln PLN na projekcie pod klucz, to nie szkodaby mi bylo zaplacic za kurs dla nowego pracownika 5000 PLN. nawet jak pracownikby uciekl po 1 projekcie. bo wiedzialbym, ze to dzieki niemu mam ten 1 mln - 5000 PLN = 95000 PLN. I wystarczylyby moze 2-3 takie szkolenia, zeby na pare lat pracownik na mnie zarabial. Ale tzw. Polscy Przedsiebiorcy tego nie rozumieja, nie chca zrozumiec i jeszcze dlugo musi uplynac woda w rzece, zeby cokolwiek sie zmienilo w tym wzgledzie na lepsze. wiec rotacja dalej bedzie. to jest kapitalizm w najgorszej odmianie wiec odwet ze strony wyzyskiwanych ludzi moze byc brutalny i agresywny :)

Lxo

Ja mam pytanie odnośnie tych umów lojalnościowych na 2 lata. Jeśli samemu odejdziesz to musisz płacić te kilkadziesiąt tysięcy, dobrze zrozumiałem? A co w wypadku gdy to oni Cię zwolnią przed upływem 2 lat?

@Lxo

@Lxo - Umowy lojalnościowe, są podpisywane od pewnej kwoty - np. jeżeli w sumie w danym roku zużyjesz np. szkolenie za 24 000 PLN a umowa lojalnościowa na 2 lata (24 miesiące), to z każdym miesiącem spada Ci 1 000 zł z kwoty do zwrotu, w przypadku jak odejdziesz wcześniej - sam się zwolnisz. Jak odejdziesz na własne życzenie np. po 12 miesiącach, to masz do zwrotu 12 tysięcy. Z tym szkoleniem za kilkadziesiąt tysięcy, to nie ma co się spinać - nikt Ci nie da tak drogiego szkolenia - w ogóle, żeby się doprosić o jakiekolwiek szkolenie, to 3 lata - to i tak za mało. Jak ktoś wcześniej napisał - spychologia. Kadra kierownicza i kierownicza wyższego szczebla przejawy są, braku kompetencji, brak umiejętności miękkich, ale przede wszystkim rażący jest brak szacunku dla pracownika. Jak masz czas, aby pracować na dwie zmiany - jedna w Transition Technologies S.A a druga jako cygan albo bezdomny w tramwajach, to śmiało. Dział HR w Transition Technologies S.A. jest to fikcyjna jednostka. :)

Rachmistrz

W mniejszych miastach jeszcze niedawno proponowali dużo mniej, nie wiem jak jest teraz. Pamiętajmy, że mówimy cały czas o kwocie brutto!

bartej

irek@ Stresujesz sie przed zwykla rozmowa rekrutacyjna, a chcesz pracowac w dziale sprzedaży i mieć kontakt na codzień z klientem? Czegoś tu nie rozumiem..

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
cpp

Pracowalem tam kiedys, co prawda na peryferiach a nie w Wa-wie ale jednak moge cos napisac od Siebie. Generalnie panuje duze parcie na terminy, trzeba doszkalac sie po godzinach w domu. Duza rotacja osob i projektow. Panuje spychologia, w tym sensie ze peryferia dostaja projekty niedokonczone przez inny zespol etc. Jak na zakres obowiazkow pensja ponizej krytyki. Bardzo szczegolowe rozliczanie co do godziny, co jest dosc irytujace. Przed podjeciem decyzji radze sie dobrze zastanowic.

krytyk

Moze i technologie najnowsze a jakość najwyższa ale pensje najniższe. Liczba ofert niestety ale poniekąd wynika z rotacji. Żyje się z pieniędzy a nie z technologii.

marek

W ogóle opłaca sie aplikowac do Transition Technologies? bowiem jak patrze na oferty pracy na ich stronie internetowej to jestem przerażony. Po pierwsze 49 ofert pracy to bardzo dużo, albo firma tak sie rozwija albo panują tam wielkie rotacje. Co mnie bardziej przeraza to wymagania, nie sa małe. Także, jest tu ktoś, kto poleca u nich pracę?

ignacy
@marek

Wiesz,od ponad 20 lat wykorzystując najnowsze technologie tworzą i dostarczają klientom stojące na najwyższym światowym poziomie rozwiązania informatyczne więc wymagania muszą mieć duże.A ilość ofert swiadczy zapewne o rozwoju. Ja chciałbym zapytać osoby, które tam pracują o rozmowy kwalifikacyjne, bo przed rozmowami stresują się nawet najbardziej kompetentni i doświadczeni menedżerowie ale z waszymi wskazówkami na pewno sobie poradzę!

QDL

Przyjmują na praktyki, w zależności od miasta i projektu płatne albo bezpłatne (ja akurat bezpłatne). Nauczyć się można bardzo dużo i przez 90% czasu robi się naprawdę ciekawe rzeczy. Atmosfera jest super, można pogadać z ludźmi i uzyskać pomoc, choć bez przesady, za rączkę też cię nikt nie będzie prowadził. Dużo ludzi zostaje potem przyjętych do pracy, ja jestem przykładem:)

krytyk

Nie polecam. Niskie pensje, wygorowane oczekiwania.

Hir aj em

I co w związku z tym? Te oferty wydają się wisieć od zarania dziejów. Nawet nie wiem czy są aktualne.

pryk

Nie ma zadnych, najwazniejsze zeby wywiazac sie z powierzonych zadan w czasie.

qdl

nie jest źle, praca, spoko, atmosfera spoko, finansowo ok (choć zawsze może być lepiej) i możliwość pracy zdalnej na plus

Robert

Jak na pracę wymagającą wyjazdów i delegacji to zaoferowali mi bardzo mało. Nie zdecydowałem się.

fre

A co powiecie o oddziale łódzkim? Jaka kasa, atmosfera?

Koder

Pracowałem kiedyś w Ostrów fajna firma Pozdrawiam,

starszy programista

ja pracuje w lodzi i w bialym z warszawa zawsze byly problemy IT - mozna sie dogadac w kazdym calu ale jak cos potrzeba to na warszawe sie czeka dniami miesiacami

ziom

[usunięte przez moderatora] Umowy maja z zagranica a ludzia placa grosze!!! Wyzysk studenta i mlodych ambitnych osob. Ludzie zastanowcie sie czy chcecie tam isc

Marian

Umowy dalej są z premią, czyli w umowie ma się ponad połowę mniej wpisane niż to na co się człowiek umawiał, a reszta to premia, którą niby zawsze dają, ale w wyjątkowych sytuacjach mogą nie dać.

Robol

NIe polecam wspolpraca z warszawa to koszmar! czy tam sa sami zapatrzeni w sobie ludzie? NiSKIE PLACE Brak kompetencji Wyzysk pracownika za marne grosze

smok

Hehehe dobre :) odnosnie rodzinnego to mialem we tej firmie okazje sie przekonac jak to dziala nie moge napisac szczegolow bo burza by u was byla pewno jakby sie swirski lub gilarski dowiedzial ale najlepszy jest u was hr :) doprawdy kupa smiechu I ciekawe czy macie jeszcze te umowy z premia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Transition Technologies S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Transition Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Transition Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transition Technologies S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transition Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Transition Technologies S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transition Technologies S.A.