Opinie o Transition Technologies S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Transition Technologies S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transition Technologies S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transition Technologies S.A. w Warszawa

Rubik

Polecam pracę w TT tylko w sytuacji w której nie ma alternatywy jeśli chodzi o pracodawców (np zaraz po studiach). Podsumowując moją pracę w TT to: Plusy - Możliwość pracy zdalnej - Owoce, słodkości raz w tygodniu Minusy - Umowa lojalnościowa podpisywana na 2 lata za szkolenia które w żaden sposób nie zwiększają wartości rynkowej pracownika (bazują one na wewnętrznych narzędziach i aplikacjach używanych tylko przez TT) - Kiepskie zarobki (Uwaga-HIT: podwyżki negocjowane są w kwocie BRUTTO) - Chaos - Toksyczni ludzie na projekcie - Przestarzałe technologie - Biurokracja - Kiepskiej jakości sprzęt dla nowych pracowników

Laura
@IT

Cześć, skąd masz dostęp do tych widełek? Teraz w tych aktualnych ogłoszeniach które są powystawiane nie widzę przy żadnej ofercie wzmianki o ewentualnej kwocie. Odnosisz się też do opinii z 2019 roku, te przedziały są na pewno aktualne?

Witam, Czy ma ktos jakieś doświadczenia związane z Transition Technologies-SYSTEMS (TTST)? Ponieważ nie znalazłem żadnej opinii.

Ciekawy
@Pako

Prezesem firmy jest była sekretarka???? OK nic już więcej chyba nie muszę wiedzieć.

Sabina Nowy wpis

Hej. Czy jest tu może ktoś kto brał teraz niedawno udział w rozmowie na Cloud Developera? Ciekawa jestem czy proces przebiega raczej standardowo, bo już w kilku brałam udział. Zastanawiam się nad częścią techniczną. Tutaj w jakiej formie jest ona praktykowana?

Chce się dowiedzieć jak zarabia Junior Software Tester, albo ewentualnie jakie są szanse na wzrost zarobków po rocznym stażu. chyba, że już po tym miesięcznym wdrożeniu z opisu oferty da rade coś negocjować jak się człowiek wykaże?

Jakub Żeżuła

Bardzo proszę o danie mi szansy na pracę w TTSW z okazji świąt. Tyle się pomaga Ukrainie, w firmie też były akcje pomocowe np. Dla schroniska dla zwierząt. A ja, mimo swojej niepełnosprawności nie mam żadnej pomocy. Bardzo proszę, może o zbiórkę, aby dać mi pracę w TTSW testera. Może na początku niech to będzie minimalna krajowa, jakiś łatwiejszy projekt np. Testera manualnego, ewentualnie porozmawiać, czego się nauczyć. Jestem bardzo źle traktowany. Czy dlatego, że jestem niepełnosprawny, czemu wszyscy się na mnie uwzięli? Przy rozwiązaniu umowy w TTSW (usunięte przez administratora) zarzucała mi złą pracę w projektach, a w pewnym stopniu była to jej wina, a tylko ja poniosłem konsekwencje. 1 z zarzutów był, że nie potrafiłem skonfigurować środowiska w Javie, a wiadomo było z mojego CV, że nie mam doświadczenia z Javą. Ponadto zanim znaleziono mi projekt, czekałem ze 2 miesiące i(usunięte przez administratora)powiedziała mi, że mam się uczyć na temat energetyki. Mogła mi powiedzieć, że powinienem się uczyć Javy. Byłem w stanie przygotować się do tego, miałem czas, tylko nie dostałem informacji, że akurat to będzie potrzebne. To wina (usunięte przez administratora). Jak się dogadałem, że mogę pisać testy w C#, z którym sobie radziłem, to wykonywałem wszystkie zadania. (usunięte przez administratora)powinna mi wcześniej powiedzieć, że powinienem się uczyć Javy, a nie poniosła z tego żadnych konsekwencji. W 2 projekcie zarzucono mi, że za wolno pracuje i że nie zrobiłem na czas szkoleń, chociaż inni je zrobili. A nie dostałem żadnej informacji o terminie wykonania. Wszyscy mówili róbcie sobie spokojnie, bez pośpiechu. Wtedy kierownikiem projektu był (usunięte przez administratora). Nie powiedział mi, że mam czas na zrobienie tyle i tyle. Tylko najpierw mówiono mi spokojnie, nie spieszyć się, a nagle problem, że robię za wolno. Powinienem od razu dostać jasny termin, a pracowałbym dużo szybciej i wydajniej. Też nie poniósł żadnych konsekwencji za nie do końca dobre wykonywanie swoich zadań. W związku z tym, że moje błędy w pracy nie zależały tylko ode mnie, a także od zarządu i w związku z tym, że tylko ja poniosłem konsekwencje, co było niesprawiedliwe, aż tak ostre traktowanie mnie, wobec spojrzenia całościowego, mógłbym dostać jeszcze 1 szansę. Tym bardziej, że firma zyska na tym dobrą opinie, jak pokaże, że pomaga niepełnosprawnym. Dodatkowo (usunięte przez administratora)na rozmowie przy rozwiązaniu umowy powiedziała, że aby wrócić do firmy będę musiał przekonać klienta do siebie. Próbowałem wysyłać CV do TTSW. Powinienem więc dostać szansę, aby przekonać klienta do siebie, zgodnie z tą rozmową. A moja aplikacja została odrzucona bez dania żadnej szansy. Wobec wspomnianej rozmowy, to nie w porządku wobec mnie. Podsumowując, to wszystko co się stało, jeszcze do tego okres świąteczny, który sprzyja akcjom pomocowym, mógłbym dostać szansę. (usunięte przez administratora) Więc muszę ostro walczyć o pracę, tym bardziej, że inne sposoby, wysyłania CV, zawodzą. Muszę więc szukać ostro, gwałtownie. Jeżeli ktoś uważa, że za ostro, powinien po prostu dać mi pracę, abym nie musiał stosować takich metod. A wszystko co piszę jest prawdą, tak mnie ludzie traktowali. Można by więc lepiej się dogadać i mógłbym być świetnym pracownikiem.

Nie mam nic do niepełnosprawny Nowy wpis
@Jakub Żeżuła

ALEEEE Brzmisz jak typowy lesser który wszystko chciały mieć podane na tacy. Miałeś 2 miesiące na to, żeby rozeznać się czego potrzebujesz do wykonania pracy i zrzucasz winę na przełożonego. Czy wasz dział składał się z dwóch osób? Nikt inny nie dał Ci podpowiedzi co masz robić? Jakoś ciężko mi wierzyć że siedziałeś bezradnie 8 - 16 i na koniec dostałeś negatywny feedback co do swojej pracy. Może Twoja niepełnosprawność wpłynęła na czas wykonywania pracy, może obarczałeś nią swój team, który musiał przejąć po Tobie część obowiązków? Jeśli kazali Ci przekonać klienta to znaczy, że chodziło chyba o firmę dla której Twój pracodawca wykonywał projekt (którego byłeś też częścią). z Mojej perspektywy to mieli Cię po prostu dość. Jeśli chciałeś zawalczyć o stanowisko to musiałeś wyjść z inicjatywą do klienta bo nie chcieli za Ciebie świecić oczami. Całą narracja ze świętami i pomocą też jest trochę nie na miejscu. Ty masz się odnaleźć w zespole ze względu na chęć do pracy i nastawienie, nie bowiem ze względu na swój stan i litość innych.

Rozczulił mnie wpis sprzed pandemii, że ktoś musiał sam wyłożyć koszty szkolenia, zanim je odzyskał. Dwutygodniowego! Nie sądzę, żeby dziś ktokolwiek wysyłał ludzi na szkolenia na tak długi czas. A np. QA Automation wedle oferty ma tylko partycypację firmy w kosztach kursów. Ech... A może się mylę i nadal uczycie się, aż furczy?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
TE

Nie polecam. Menadżerowie liniowi w jakości bez jakokolwiek kompetencji w zakresie zarządzania ludźmi. Nadgodziny i praca w święta (na potrzeby Klientów) wypłacana po podstawie premii (śmieszne kwoty) i mówimy tu o umowie o pracę.

Rubik

katarakta
@Rubik

Podpisuję się pod wszystkim, może oprócz sprzętu :) To po prostu totalny random. Dodamy tylko tyle że w tej firmie nic nie działa jak należy. Wszystko spada na głowę pracownika, chociażby organizacja samemu sobie delegacji (tak, sami kupujemy bilety na pociąg, a potem się rozliczamy, za szkolenie na 2 tygodnie musiałem wyłożyć najpierw pieniądze z własnej kieszeni) Plusy: - młody dynamiczny zespół Minusy: - projekty - brak doświadczenia w firmie (głównie ludzie po studiach i praktykanci)

Mariusz
@katarakta

Sytuacja z delegacjami wygląda naprawdę nieciekawie. Może warto byłoby porozmawiać na ten temat z pracodawcą? Nie powinno być tak, że pracownik organizuje sobie taką podróż na własną rękę, a dodatkowo - z własnej kieszeni. Mógłbyś jeszcze opowiedzieć coś o zarobkach? Na jaką stawkę można liczyć i czy są jakieś premie bądź benefity? Dziękuję z góry za poświęcony czas.

katarakta
@Mariusz

Można porozmawiać, ale w tej firmie raczej nie daje to żadnego efektu poza zablokowaniem sobie awansu. Jeśli chodzi o zarobki, to zależy - myślę że można sobie wynegocjować dość fajne warunki. Benefity: - multisport: dopłacają na prawdę dużo - angielski/niemiecki wg projektu lub tego co cie interesuje - premie to parodia i nie liczyłbym na nie, lepiej negocjować wyższą podstawę - ubezpieczenie zdrowotne typu luxmed/enelmed - wczasy pod gruszą - no i xbox z fifą benefitów sporo, ale ciężko nimi zrekompensować pracę w takim chaosie :)

Jarosław
@katarakta

Faktycznie podałaś sporo dodatków do pensji. Są także szkolenia branżowe lub wyjścia integracyjne? Rozumiem, ze nie rekompensują one zbyt niskich premii, ale to zawsze jakaś wartość dodana. Jak myślisz?

Janusz

Nic dodać nic ująć.

@Janusz

To od tych kilku lat wszystko wygląda tak samo? Jaką teraz pensje można na start dostać w takim razie, biorąc pod uwagę że ciągle rośnie inflacja i stawka minimalna? Myślałam o przejściu do nich, tylko nie wiem na ile to byłoby opłacalne dla mnie.. Serio żadnych zmian na plus nie było?

IT
@Rubik

Serio chcecie zrekrutować Szefa IT w widełkach płacowych 6-14k brutto? Faktycznie szkoda czasu!

Laura
@IT

Jakoś ciężej tu z klientami bywa? Ta dość szeroka opinia w zasadzie z wczoraj zaczęła mnie po prostu zastanawiać. Teraz nie wiem czy dla mnie szansa nie znajdzie na pracę? czy ktoś kto mimo wszystko otrzymał ostatnio ofertę mógłby podzielić się jakimiś spostrzeżeniami? Porady?

Padło kiedyś kilka różnych opinii dotyczących wdrażanych projektów, jak się je testuje? Na takim portalu widnieje teraz oferta w kontekście oprogramowania, z treści której wynikają zarobki od 6,5 do 8 tys., ciekawią mnie warunki w jakich odbywa się współpraca, z czego docelowo biorą się te rozbieżności w widełkach?

Staż

Czy Transition Technologies przyjmuje stażystów skierowanych przez urząd pracy? Czy są tam osoby, które zaczynały od stażu?

Czy w Transition Technologies S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Chaos

Ta firma to jeden wielki chaos. Pracowałem tam ze względu na sytuację prywatną i potrzebę poświęcenia czasu na inne rzeczy niż praca. Wiele pracowników pracuje na boku w innych firmach/prowadzi coś własnego/zajmuje się akurat dużymi prywatnymi projektami (typu budowa domu). Projekty są niedowożone, albo po czasie, do tego jakość rozwiązań jest raczej na słabym poziomie. Management ma dosyć wysokie zdanie o sobie, jednak większość osób jest tam po prostu od bardzo dawna i są nierozłączni z firmą, więc trudno im zauważyć te wszystkie problemy. Klienci różni, ale powiedziałbym że raczej średni, projekty często przejmowane po kimś lub od ciężkiego klienta, który próbuje z Ntym z kolei software housem dowieźć jakieś projekty i się to oczywiście nie udaje. Zmieniłem firmę, gdyż cofałem się w rozwoju pracując tam. Zdaję sobie sprawę, że w każdym projekcie jest inaczej, ale wypowiadam się o tych, do których trafiłem.

Malina
@Chaos

Mam podobnie złe doświadczenie. Spostrzeżenia te same nt. tego bałaganu. Zdecydowanie nie polecam!

Zawiedziony kandydat

Ofertę otrzymałem od firmy poprzez LI. Niestety, firma ma niepoważne podejście do kandydatów i ich czasu. Dopóki trwa rekrutacja komunikacja jest bardzo sprawna, pani z HR szybko odpisuje, nawet pisze dodatkowo SMS-y czy dzwoni. Po ostatecznej rozmowie, która w zasadzie była o niczym względem poprzedniej (choć rozmówcy byli w niej gorzej przygotowani, zaś jeden się nie wdzwonił) zapada głucha cisza, na maila o status rekrutacji nie otrzymałem odpowiedzi. Minęły trzy tygodnie bez żadnego kontaktu, więc z czystym sumieniem wystawiam negatywną ocenę, a szkoda, bo zapowiadało się pozytywnie i jestem bardzo rozczarowany tym, jakie firma zostawiła po sobie wrażenie. Moja rada: przy szukaniu pracy/rozważaniu oferty najlepiej trzymać TTMS w rezerwie od samego początku.

Pako

Odradzam. Firma zalozona rok temu. Prezesem jest dawna sekretarka bedaca mistrzem forwardowania maili. Bardzo niskie budzety. Z firmy uciekli wszyscy kompetentni ludzie. Firma ma wlasny produkt bardzo specjalizowany i wykonany w starej technologii. Sa produkty aktywne u klientow ale nie posiadajaxe wsparcia wewnatrz. Dziwne podejscie do ludzi. Wiekszosc kadry hr pochodzi z sekretariatu . Niewielkie kompetencje w tum zakresie. Firma ma bardzo wysokie oczekiwania.

@Pako

A czy mógłbym zapytać w jakim projekcie pracowałeś? Dostałem dość ofertę pracy tam z dość korzystnym wynagrodzeniem i zastanawiam się czy podjąć współpracę.

Weronika

Ciekawe czy przystąpiłeś do współpracy ostatecznie? Ogólnie to jest szansa, żebyś coś więcej napisał o tym wynagrodzeniu skoro korzystne zagwarantowali? Może widełki? ;)

Pitr

A dla mnie bylo ok Odszedlem ale uwierzcie mi za rogiem wcale nie jest lepiej Spokojna prace zmienilem na asapy, ciagle gonienie krolika W tt tez sie zdarzaly momenty przyspieszenia ale zwykle byla to spokojna praca To nie jest korporacja- jezeli szukasz spokojnej roboty aplikuj Przyzwoite pieniadze za normalna prace Pewnie tez warto negocjowac bo tt na bank zderza sie rynkowymi warunkami plac

@Pitr

Nie tak dawno temu ktoś napisał, że właśnie w firmie panuje chaos. W jakim dziale pracowałeś, że było tak spokojnie? Pytam, bo widziałam kilka nowych ofert pracy i ciekawi mnie jak jest naprawdę.

Nie polecam, zadań ponad normę, płacą poniżej średniej. W mojej ocenie jest gorzej niż w innych spółkach .

Jarosław

Jak jest tyle roboty to ciekawy jestem czy trzeba siedzieć po godzinach żeby się wyrobić? W razie co płacą za taki dodatkowy czas spędzony w pracy czy za free się robi jak się nie wyrobi?

Pitr
@Paulina

W dziale wdrozen i na serwisie Chaos w tt nie jest wiekszy niz w innych firmach To nie jest korporacja amerykanska z procedurami- to na pewno, dla mnie jakos specjalnie chaotycznie nie bylo Ale moze co kto lubi

Ciekawy

Majka

Czy ktoś z obsługi klienta w W-wa mógłby opisać pracę w dziale w taki sam rzeczowy sposób, jak to robią IT'is w komentarzach o (chyba) biurach w innych częściach Polski? Dużo informacji, konkretnie podane, ale cóż, jak dotyczą branży, która mnie zawodowo nie interesuje, ja chcę do obsługi klienta! :))

Przyszły pracownik

Czy ktoś wie jakie są zarobki Młodszego Inżyniera Projektowego/ inżyniera projektowego?

Paulina

Jest nabór na Młodszego Opiekuna Klienta. Jaki jest ten motywacyjny system wynagradzania? Ktoś z was wie? Fajnie byłoby poznać stawki, a jest jeszcze trochę czasu na aplikowanie, prawie miesiąc.

Wiktoria

Znaleziono już kogoś na stanowisko python/php developer? Znalazłam ogłoszenie na stronie firmy ale nie wiem czy aplikować. Jest tam wzmianka o elastycznych godzinach pracy, mógłby ktoś coś więcej o tym opowiedzieć?

CzekamNaOpinie

Dzień dobry, może ktoś się podzielić opinią nt. pracy w Transition Technologies–Systems Sp. z o. o. ? Chodzi o aktywne ogłoszenia na stanowisko Product Owner- Rynek Gazu. Interesuje mnie możliwość rozwoju, atmosfera, możliwości finansowe i podejście firmy do pracownika. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

kandydat

Jakie widełki można podać na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko analityka/asystenta inżyniera projektowego?

Staruszek
@kandydat

aktualnie 3k

@Staruszek

ale netto czy brutto?

Patryk

Pracowałem przez krótki okres w Lublinie i praca wyglądała dobrze, biuro czyste i zadbane, zespół też spoko - otwarty na pomoc, mogli by jedynie więcej płacić.

@Patryk

To ile tam miałeś? Najniższą krajową czy więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o Transition Technologies S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Transition Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Transition Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transition Technologies S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transition Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Transition Technologies S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transition Technologies S.A.