Opinie o Transition Technologies S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Transition Technologies S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Transition Technologies S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transition Technologies S.A. w Warszawa

Obi

Czy jest ktoś zorientowany jaka jest przyczyna, że firma ma tak długą listę ofert? Czy to jakis nowy projekt? Jak się pracuje w firmie? Dzięki za informacje.

Lake

Jakie są widełki dla Java Developera?

Mania

@Kandydatka Jak firma jest dobra to zawsze jest trudno się dostać. Być może zgłosił się ktoś jeszcze lepszy

@Mania

Skoro firma chwali się, że jest członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, której celem jest propagowanie dobrych praktyk i podwyższanie standardów rekrutacyjnych, wypadałoby chociaż krótko poinformować, czy kandydat się nadaje czy też nie.

@Mania

Kandydatka

Aplikowalam do TTMS w Krakowie na początku czerwca, ogłoszenie było otwarte do końca czerwca. Dostałam automatycznego mejla z info, jakie będą następne etapy rekrutacji i cisza...Ktoś wie, czy firma informuje, jeśli kandydat się nie nadaje? Jestem bardzo rozczarowana. Mój profil zawodowy i doświadczenie pokrywały się idealnie z wymaganiami na te stanowisko pracy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Iwona

Czytaliście już wywiad, którego udzielili nam przedstawiciele firmy Transition Technologies S.A.? Można go przeczytać klikając na link: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,50495,wywiad-profesor-konrad-swirski-joanna-wojdanliszewska

Komp

Tak bardzo chciałbym dostać się do pracy w TT ale nie ma nowych ofert. Jak firma dobra to ciężko o wolny etat bo każdy trzyma się swojej posady. Dobra atmosfera w firma i super zarobki, bardzo żałuję!

student

Pracuje w TT w Lublinie. Mogę powiedzieć jedno - trudno będzie Wam znaleźć tak pro pracowniczą i przyjazną firmę informatyczną. Można się bardzo dużo nauczyć, co dla kogoś dopiero zaczynającego w branży jest mega istotne. Zarobki są zależne od tego co umiesz. Myślę, że na UoP to od "najniższej pensji informatyka" wzwyż :)

Nowaczek

Mam się zgłosić na rozmowę rekrutacyjną i obawy były duże ale czytam dobre opinie i to mnie uspokoiło. Czy poza pensją są jakieś dodatki lub premie??

Ja akurat w TTMS pracuje, ale zanim wydzielili TTMS to pracowałem w głównej TT. Wtedy było dobrze teraz też jest spoko- już 4 rok pracuje. Myślę że zależy co kto chce, jak stabilnej pracy w fajnymi ludźmi to jest luz. Nie ma tu projektów programowania łazika marsjańskiego ale ja się odnajduje. A co do rekrutacji, bo wyżej jakieś dziwne opinie- byłem na kilku rekrutacjach w swoim życiu, i ta w TT nie była najdziwniejsza i najbardziej wymagająca.

Nunek
@Michał

A może wiesz coś na temat nowych rekrutacji? Nigdzie nie mogę nic namierzyć. Wiem od znajomych że firma fajna ale może tu sie dowiem? Chodzi o stanowisko testera oprogramowania. Może wiesz coś na temat wynagrodzenia ?

a_kudlata
@Nunek

Z tego co widziałam to ogłoszenia są tutaj https://kariera.tt.com.pl/ , nic o wynagrodzeniach nie piszą

Mrówek

Tylko można pozazdrościć pracy w takiej fajnej firmie.

drt

moim zdaniem jest ok, jakoś tak jak się to czyta to nie rozumiem wszystkich, przecież te 1000 osób z jakichś powodów tu pracuje. Uważam że jest ok, kasa normalna, ja mam fajny zespół, generalnie nie ma co się czepiac

weronika

hej! no widziełem troche ofert, też ciekawa jest ta jako Atlassian Plugin Developer i oferują ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi oraz produktami firmy Atlassian.

ktosio

Jakie zarobki są dla grafików? Proszę podac dla konkretnego miasta:) z góry dziękuję!

ZiomikPatolix

Ciężko się dostać na mlodszego programiste? .NEt lub Java? Czego pytaja?

wott

A czy orientuje się ktoś jakich stawek można się spodziewać będąc na praktykach?

goku

Firma słaba. Łapią byle kogo za g. pieniądze, a jak im się trafi dobry człowiek to ew. klepia po plecach, bo premii nie zobaczy, ew dyplom z kartonu przykryty plastikiem. Firma na pol roku, max rok o ile nie podpisze sie lojalki. Gdybym powiedzial o tej firmie, ze to zaklad pracy, to bym pochwalil. Odszedlem, nie zaluje, a wrecz polecam. Jak sobie przypomne gadke na rozmowie rekrutacyjnej o szybkim awansie, podwyzkach i wyjazdach, to mi wesolo przez caly dzien.

TT to korporacja i tak się traktuje tutaj ogół. Zarobki w zależności od umiejętności i stanowiska np. przy umowie b2b to 4000-7000 brutto bo oni operują brutto hehe:) Transistion technologies rozmowa kwalifikacyjna ogółem dla wszystkich województw - dzwonią, piszą pytają ile chcesz zarabiac od kiedy mozesz zaczac, nie interesuje ich twoje portfolio lub rozmiar buta, potem umawiają się z Tobą na spotkanie na Skype z kolesiem technicznym. Stres jak stres musisz udostepnic ekran skype ale zawsze moze ci ta funkcja nawalic:) hehe. No i dostajesz gotowy kod jsfiddle - zrob to zrob tamto nie wiadomo jak koles to ocenia...sa jakies 3 zadania, potem wypytuje cie o technologie ble ble wałki oleju i tak mam wywalone na to. Liczy sie jak rozwiazales zadania - generalnie jak w przedszkolu czy czytales czytanke - nie interesuje ich to czy pracowales w zespole czy masz doswiadczenie tylko jak egzamin na politechnice no i tak oo to wygląda. Ale noobów ze studiów biorą na płatne praktyki i uczą ich i potem zatrudniają - dziwny system rozumowania a oni dziwią się że trudno o ludzi. Nie powiedzą ci co nie tak bo Hr-owa nie zna sie a techniczny wysyla tylko ocene np. kandydat 53% i masz babo los bo taka kartka z zadaniami i co gorsza nie ma to nic wspolnego co bedziesz robic w TT..Jedni pracuja tam inni maja olane na te firme. firma nie jest zła ale zły jest system dowiadywania się o ludziach...praktycznie firma musi nad tym popracować bo wiele osób się zniechęca do nich a potem pracują dla amerykańskich spółek i śmieją się z TT.

kuko-luko

Tak się wszyscy tu wypowiadają ale nie pada poza jedna wypowiedzią ile się zarabia w TT? Nikt nic nie wie? Tylko szkolenia i doświadczenie - a po co tam chodzicie - chyba dla $ nie? Skoro firma tak mocno rekrutuje to chyba jest motywacja kasiorą ponieważ na takich forach jak to wychodzą wewnętrzne brudy i trzeba chyba jakoś pozyskiwać ludzi...

Aania

A wie ktoś może jak wygląda proces rekrutacji na staż do działu księgowości w tej firmie? Czy też są testy branżowe?

@boguś wąsik Jasne - ja też to popieram w 100%, nigdzie tego nie negowałem w swojej wypowiedzi, z mojej strony chciałem tylko zaprezentować proces. Tutaj w tym wypadku warunki gry są dokładnie określone. Wracając dalej, Niby parcie na rozwój, niby nowe technologie, niby pada po raz kolejny to sexi słowo - INNOWACJA - ale gdzie tego wszystkiego szukać? Skoro nawet przez ponad 3 lata się odbija człowiek od ściany w ramach jakiegokolwiek szkolenia - nawet podstawowego, nawet wewnętrznego zorganizowanego przez wewnętrzne siły - nie mówiąc już o jakiś dedykowanych żeby podenisć jakość pracy oraz potencjał. Poznałem sporo inteligentnych ludzi w TT - ludzi z potencjałem, którzy mogliby pchnąć niektóre inicjatywy do przodu... ale co z tego, że ktoś ma pomysł i przeanalizował temat, zestawił to z potrzebami rynku i ma motywację aby dalej rozwijać gotowy produkt.. Po prostu się rozbija o ścianę dyrektora, który lewą stroną słucha i obserwuje Ciebie a prawą sprawdza tabelki Excelowe, gdzie tu jeszcze marżę z projektu wycisnąć, aby zdobyć większą premię. Takie mam odczucia - może błędne. No pain no game. Brak inwestycji - brak zwrotu z inwestycji. Można grać bezpiecznie - jasne i zawsze doganiać gigantów - ale to wtedy zbiera się drobne jak ten przysłowiowy cygan lub bezdomny w tramwaju.. ale to już nie mój problem. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Transition Technologies S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Transition Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Transition Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transition Technologies S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Transition Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Transition Technologies S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Transition Technologies S.A.