Opinie o Softline w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Softline. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Softline o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Softline w Szczecin

Czy Softline organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ja Nowy wpis

nie ma mowy, ale obiecać mogą

nemo Nowy wpis
@ja

bo tak jest

Czy pracodawca Softline motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

nemo Nowy wpis

nie

Arek

@Eks a czemu tak?

XYZ

@Eks nie jest unormowany?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Softline? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Softline?

Eks

To zależy - zmienia się co tydzień.

Henryk

Gdyby było tak źle jak to niektórzy próbują wmówić to forum by wrzało, zapewniam!!!

Pracownik Softline

Dzień dobry, Z tej strony pracownik Softline. Powyższe opinie pochodzą z przed wielu lat. Wiele mija się mocno z prawdą. Aktualnie firma poszukuje handlowców do rosnącego działu sprzedaży: https://www.pracuj.pl/praca/key-account-manager-szczecin,oferta,5609634 Firma przez lata przeszła wiele zmian i przekształceń. Aktualnie rozwija się w bardzo interesującym kierunku. Odnosi sukcesy w rozwoju produktów mobilnych dla biznesu. Obsługuje największe firmy w Polsce, jak Orange, Virgin, Impel i wiele innych. Atmosfera tutaj jest bardzo dobra, wręcz rodzinna. Bardzo szanuje się tutaj work-life balance, co jest ważne.

rzabson

Zarobki w tej firmie są ok, ale standardy, brak dokumentacji, brak organizacji robią swoje. Jeśli dla kogoś oprócz ciepłej posadki ważny jest też samorozwój, udział w ciekawych projektach, ciekawe doświadczenia i nowe technologie to ta firma nie jest dla niego.

piotrek

okres próbny, szczególnie w takich firmach jak Softline, to ważna sprawa. Ciężko komuś na start dać umowę, nie wiedząc, czy to co w CV wpisał jest prawdą. :)

Softline Polska

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie współpracą z naszą firmą. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziecie na naszej stronie www.softline.com.pl w zakładce Kariera. Zapraszamy do śledzenia!

janek

Firma nie jest taka zła jak ludzie tu piszą (wiadomo pisze się tylko złe rzeczy...). Obiektywnie: zarobki konkurencyjne (można wywalczyć podwyżki), stosunek do pracownika ok (nie robią problemów z urlopami, L4, macierzyńskim a nawet płacą sociale np. wczasy pod gruszą, multisport), atmosfera w pracy też ok (luźna), zespół dość młody (niestety ostatnio się skurczył nieco i to o ważne osoby...) i pozytywny. Dobra atmosfera pracy. Pozdrawiam wszystkich z Softline i mimo pewnych niedociągnięć (można co nieco wyczytać z powyższych komentarzy) , polecam firmę.

lepszy_programista

Niestety przedmówca ma racje. Ta firma to jakaś kpina, zatrudniają na chwilę kogoś jeśli akurat potrzebny, jak nie to cześć. Zero organizacji, pseudo procedury. Typowa polska firma, istnieje i jeszcze dyszy tylko dzięki temu, kto za nią stoi ($$$). Jedno co tej firmie wychodzi dobrze to lansowanie sie na mistrzow wszechswiata we wszystkim. Tyle obiecuja niby pracownikom, niestrety zarobki mizerne (ale jak to w pl), zadnych szkolen sensownych, etc. Ale i tak najgorsi sa pracujacy tam ludzie - kilku na pewno jest super, ale i zadufanych w sobie (usunięte przez administratora) . co mysla ze sa tacy super a caly swiat to (usunięte przez administratora) - niestety nie brakuje. Takze polecam tę firmę... omijać ;-)

przejecie Red Sky? czyżby tego www.red-sky.pl? za moich czasów przejmował Jade www.jade.pl. Widzę zatem, że przejmuje wszystkie firmy z którymi współpracuje

xxx

witam, zawsze myślałem że softline to praca dla mnie... fajna siedziba, ugruntowana pozycja na rynku, czego chcieć więcej... zatrudniłem się do pracy w dziale technicznym podczas spisu powszechnego... zapowiadało się fajnie, 10zł netto/h pakiet szkoleń, fajne biuro, brak ograniczeń... początki były ok, do momentu gdy zatrudnili łącznie 20 osób i po 2 tyg pracy okazało się, że muszą kilka osób zawiesić bo mało pracy... po dwóch miesiącach zwolnili 80 % osób i kazali czekać, że jak będzie praca to się odezwą... olewatorskie podejście do pracownika, zmiana grafików kilka razy w tygodniu...

Programista

Śmieszne co piszesz, szczerze wątpię abyś na prawdę pracował w Softline. Ja pracuje tu od 2 lat i mam porównanie z innych firm informatycznych. Projekty są prowadzone w standardach, czego dowodem jest fakt, że współpracujemy z Sygnity w realizacji NSP i PSR. Dobrze się pracuje, zarobki i premie OK, fajna ekipa. Z jednym się zgodzę imprezy są udane, a opary alkoholu? … komentarz wygląda na czarny PR konkurencji. Albo na słabego, sfrustrowanego stażystę z którym nie przedłużyli umowy.

jakds

To źle?

noone

Bylem tam przez jakis czas i napisze to co zauwazylem: Brak jakiejkolwiek dokumentacji, brak organizacji, system dzialania na wydre - co kto pamieta, a jak nie pamieta to na predce sklei..moze sie uda. ostatnie zdanie najlepiej opisuje impreze tam sie odbywajaca. no i wieczne opary...

Zostaw merytoryczną opinię o Softline - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042