counter
2 135 477 5 1
BossyPancerzyk Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Jak na razie najgorszy pracodawca jakiego miałem. Organizacja pracy jest okropna, często brakuje zleceń i jest zastój w pracy. Kierownictwo nie robi nic znaczącego aby to zmienić. Faworyzowanie ludzi z dłuższym stażem jest na porządku dziennym. Nowo zatrudnieni często dostają wypowiedzenia po miesiącu albo trzech. Po pandemii COVID-19 z ponad 100 pracowników zostało około 50.

Prod Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

W tym zakładzie to sami Gruzini i Ukraińcy,niektórzy mało przyjemni i jesszcz co niektórzy rządzą jawne kpiny, a Polaków bardzo mało. A atmosfera to szkoda gadać Ludzi mało, a podwyżki jak nie ma tak i nie będzie, że nie ma co liczyć

XYZ
Nazwa działu: Produkcja

Ten zakład to porażka, atmosfera jest straszna.Tam liczą się (usunięte przez administratora),nie Polacy.Brygadziści którzy mają po dwadzieścia parę lat rządzą ludźmi,to jest śmieszne i te ich odzywki.Mają ludzi za nic.Tylko robić dużo i dobrze,bo premii nie będzie, masakra.

Tak19Nie
@XYZ

Zgadza się i jeszcze chcą żeby nawet 2 osoby robiły targety jawne kpiny a jak podwyżki nie ma tak i nie będzie i nie ma co liczyć,za 3500 brutto że wszystkim w szkodliwych warunkach przy włóknie szklanym.Tylko Gruzinów albo Ukraińców zatrudniać,co niektórzy też pracują jak chcą i jeszcze dogadać się nie można.

Tak19Nie
Prod. Nowy wpis
@Prod.

Zgadza się a niektórzy jak by łaskę robili ,jak im nie pasuje niech wracają do siebie albo jadą gdzie indziej ,bo też są mało przyjemni ,łaski nie robią .a nie .

Tak8Nie
Prod Nowy wpis
@XYZ

Ten zakład to największa pomyłka jaka mogła być.

Linkin były pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Kiedyś było ok czterech sztaplaprzy na magazynie mieliśmy wszystko poukładane dopięte a tu niespodzianka przyjmują kierownika Michałka który nie ma pojęcia o magazynie i rozwala w dwa miechy wszystko no i nowy dyrektor Jacek drugi przygłup nie szanujący pracowników o mało co nie dostał by lanie ale liderzy mnie trzymali nie wiem jak dzisiaj jest ale jestem pewien że warunki na produkcji (usunięte przez administratora) szkodliwe są do tej pory

Tak6Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Boss

Jak wszyscy widzimy pracy jest bardzo mało a ludzi odwrotnie w naszej firmie . Nieuniknione jest pozbycie się części załogi na produkcji . Odpowiednie dokumenty już w obiegu .

Tak3Nie

Jak jest z pakietem medycznym w Incom Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

cube
@Pytanie

tak, można dołączyć rodzinę.

klaudia
Nazwa działu: Produkcja

Proszę czy ktoś może mi odpisać czy praca na produkcji jest stojąca czy siedząca?

Nick
@klaudia

Praca stojąca

LukaPuka
Nazwa działu: Produkcja

Czy faktycznie potrzebne jest doświadczenie by być zatrudnionym?

@LukaPuka

Nie jest po kilku dniach wszystkiego się nauczysz, nic trudnego wystarczą chęci

LukaPuka
@Pracownik

A na ile jest podpisywana umowa i czy praca jest jakoś bardzo skomplikowana?

wirus
Nazwa działu: Produkcja

wpuszczacie osoby z gorączką na produkcje!!! zaraz sprawy cywilne polecą za narażanie życia!!

Enick
@wirus

Kogo i kiedy wpuścili z gorączką? Chodzę codziennie do pracy i jeszcze nie widziałem takiej sytuacji. Wręcz przeciwnie. Osoba podejrzana czeka na kolejny pomiar. Jeśli jest zły, idzie do domu. Co Ty gadasz?

Ziomal696969

Spoko robotaju

Nazwa działu: Produkcja

Kubków brakuje, automat nieczynny, recznikow brakuje jak i czasem mydła i co chcaą, ludzie brudzą tylko patrzeć jak ktoś wirusa zalapie i kto tu będzie wtedy winien.

Tak4Nie1
Nazwa działu: Produkcja

Wirus jest a oni przyjmuja nowe osoby i to jeszvze obcokrajowcow przesada

Tak4Nie4
???????
@Prod

Człowieku wszystko wiedzący i wiecznie narzekający: czemu tam jeszcze pracujesz? Wszędzie lepiej A Ty dalej siedzisz w tej robocie. Wnioskuje że chodzisz na rozmowy kwalifikacyjne i dlatego masz informacje o innych pracodawcach. Wnioskuje że rozmowy nie za bardzo Ci wychodzą, zresztą z pisaniem również nie bardzo. Z twoich komentarzy wynika że masz duży problem z akceptacją obcokrajowców ale równocześnie nawiązujesz religii. Jak dla mnie to jest standardowa postawa pobożnych parafian kościoła. Mimo wszystko lubię czytać twoje bardzo oryginalne komentarze. Dla Ciebie wchodzę na tą stronę. Dodam że w firmie Incom już nie pracuje od prawie 2 lat. Firma nie jest idealna ale źle nie było, mogłabym tam dalej pracować ale niestety nie z każdym można nawiązać nić porozumienia. Tobie prod. życzę abyś odnalazł sens życia oraz radość z obcowania z ludźmi. Ewentualnie życzę Ci pracy w parafii.

Tak12Nie4
@Prod

Dość pisania tych bredni! Ciagle pisze ta sama osoba. Trzeba ją zdemaskować. Jak jesteś taki (usunięte przez administratora) podpisz się imieniem i nazwiskiem. Drogą eliminacji, zgadujemy kogo podpie... do dyrektora To mężczyzna, z klejenia, pracuje dość długo, po godzinach pisania zgaduję że teraz miał drugą zmianę. Kto jeszcze?

Tak5Nie3
@Moderacja

Jeździ autobusem firmowym Bez wykształcenia Podejrzewam że koleś w kryzysie wieku sredniego

Tak5Nie2
Nazwa działu: Produkcja

To jest wypuszczone w wielu celach - depopulacja - kontrola - przymusowe szczepienia - zachipowanie - pozbycie się fizycznej gotówki - pozbycie się emerytów - wykreowanie zamieszek prowadzących do wojen domowych a może i światowej ale już otwarcie widocznej a nie ukrytej. Ogólnie to jeszcze mam taką myśl: skoro wszystkie mosty i mosteczki na 3cio rzędnych drogach zostały gruntownie przebudowane a nie tylko odmalowane dla oka więc zwiększono tym wszystkim mostom WIELKROTNIE UDŹWIG do tego stopnia żeby wytrzymały np. ciężki sprzęt bojowy (militarny). Mosty zostały wymienione na nowe nawet w nieprzejezdnych wsiach gdzie kończyły się drogi asfaltowe i za mostem zaczynały się drogi gruntowe na pola i lasy. Są też pobudowane mosty typowo militarne ze zjazdami i najazdami pod kątem 45 stopni o wysokości 2h nie możliwe do pokonania cywilnym pojazdom - nawet dobrym quadom nie uda się pokonać takiego mostu bez problemu. (nie będę pisał w których to miejscach bo to nie istotne - sam sprawdź jak jest w twoich okolicach z mostami i mosteczkami ze wsi do wsi i na lasy). Teraz ze wtorku na środę zapowiadają totalne siedzenie w domu bez możliwości wychodzenia jak jest teraz - tylko z wyraźnego powodu będzie można wyjść np. sklep apteka praca pies - nie będzie można wyjść w pojedynkę się przejść zwyczajnie a jak nie to wysokie mandaty. Otóż myślę że ten 3 knebel Polaków to będzie coś żeby Polacy nie zobaczyli tego co będzie im robione za plecami - np. rozmieszczenie militarnego sprzętu bojowego obcych wojsk na terenie całej Polski przy czym wystąpić może totalny brak internetu a nawet i telefonii komórkowej - celem tego jest utrudnienie przesyłu tych informacji między Polakami. (nie chcę krakać ale tak bardzo mi to śmierdzi). Mogą też rozlokować te obce wojska po całym kraju w celu przymusowych szczepień by uśmiercić Polaków za jakiś czas poprzez np. aktywowanie tego szajsu płynącego w krwiobiegu przez 5G - nie wszystkich na raz ale w taki sposób żeby ci żywi palili i zakopywali tych martwych - żeby wiecie smród się nie rozniósł i nie dał do myślenia tej reszcie uśpionych lunatyków : ( To tyle i dziękuje za uwagę.

Tak2Nie4
@Prod.

Co to ma wspólnego z firmą Incom Polska? Pisanie nie na temat może skończyć się zablokowaniem numeru IP.

Tak5Nie1
sadd

Jak wygląda kwestia nadgodzin? Są dobrowolne, czy ludzie są do nich przymuszani?

DANNY
@sadd

Zaraz ci prod. udzieli profesjonalnej i inteligentnej odpowiedzi... tak jak wszystkie jego monologi i "wiarygodne" wypowiedzi w tym wątku...

Tak3Nie
Nick
@sadd

Dobrowolne. Możesz zapisać się na dowolny dział. Czasem jest więcej chętnych niż miejsc. Nie chcesz, nie idziesz, proste.

Nazwa działu: Produkcja

Byly osoby z gorączką puścili ich do domu, a teraz jak wrócą jaką jest pewność, że jest zdrowa i nie zarazi, żadna

Tak8Nie4
Nazwa działu: Produkcja

Nawet pustynia ci nie pomoże ,tylko lepiej zacznij się modlić do Jezusa Chrystusa tylko w nim jest nadzieja..

Tak3Nie2
Nazwa działu: Produkcja

Nie , widzą ze jest coraz gorzej, sytuacja pogarsza się tylko patrzą na siebie, kto normalny to będzie patrzył na swoje zdrowie, chyba że mu nie zależy, podejście ludzi

Nazwa działu: Produkcja

Tak samo autobusy pełne i nic z tego nie robią

Nazwa działu: Produkcja

Przy obecnej sytuacji Jest tam mało ciekawie tym bardziej że pracują Gruzini i dużo Ukraińców ,co już były przypadki osób z gorączką które odesłali i nic dalej nie wiadomo ,bo oni są chciwi i pazerni na kasę niż zdrowie ,bo są co nie pójdą do lekarza ,tylko narażać innych i nic z tym nie robią ,a wtedy będzie za późno bo mają to gdzieś

Tak7Nie1

Prawidłowa zachowanie odległość powinna wynosić 2m

PROD.
Nazwa działu: Produkcja

Wszystko się zmienia diametralnie ,jest coraz gorzej ,nawet komunikacje zmienili Ze oni chcą żeby do pracy chodzili a ciekawe czym dojechać wrócić ,o tym nikt nie pomyślał i nikt nie pomyślał że jak jedna osoba znajdzie się z wirusem to cały zakład zamkną bo jest bezobjawowo.

Tak7Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Incom Polska Sp. z o.o. - Szczecin

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Incom Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 135 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mokronoska 6