INCOM POLSKA SP. Z O.O.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INCOM POLSKA SP. Z O.O.

@Były

Szanowny Pracowniku @BYŁY! Jesteśmy bardzo zaniepokojeni tego typu komentarzem. Od ponad 3 lat zatrudniamy pracowników ze Wschodu. Nie dyskryminujemy innych osób, ze względu na pochodzenie! Przypominamy, że jest to jedna z wartości opisana w kodeksie postępowania w naszej firmie, którą powinni się kierować Wszyscy (zarówno pracownicy jak i partnerzy biznesowi). Czy ma Pani/Pan świadomość tego co dzieje się na rynku polskim? Brakuje pracowników - i nie tylko w firmach produkcyjnych, ale w każdej branży począwszy od kierowców, taksówkarzy, kasjerów, kończąc na specjalistach czy medykach. Sytuacja jaka panuje od kilku lat w naszym kraju wymusza na firmach szukania rozwiązań, które zapewnią ciągłość pracy, w naszym przypadku ciągłość produkcji. Tego typu zarzuty odnośnie dyskryminacji są niedopuszczalne! KAŻDY MA PRAWO PRACOWAĆ W FIRMIE INCOM POLSKA SP. Z O.O. BEZ WZGLĘDU NA POCHODZENIE, RASĘ, WYZNANIE I KAŻDY MA PRAWO ZAJMOWAĆ TAKIE STANOWISKO NA JAKIM JEGO PRACA BĘDZIE NAJBARDZIEJ WYDAJNA.

Czym Incom Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

sadd

Jak wygląda kwestia nadgodzin? Są dobrowolne, czy ludzie są do nich przymuszani?

LukaPuka

Czy faktycznie potrzebne jest doświadczenie by być zatrudnionym?

Piotr

Bardzo przyszłościowy zakład , tak ja teraz wszystko od Nowego roku poszło w górę, a oni kpiny sobie robią. Mieszkanie wynajmij trzeba dać ponad 1000 zł plus opłat prąd , gaz ,media i co zostaje na życie . Tam na lepsze zarobki nie ma co liczyć.

Iza Nowy wpis
@Piotr

A ile wynoszą zarobki w firmie jeśli możesz powiedzieć? Może warto porozmawiać o podwyżce albo o tym co możesz zrobić żeby ją dostać? Są jakieś możliwości w firmie o których wiesz? Można robić nadgodziny?

Sadd

Żenada i kpina, wszystko poszło do góry a zarobki w tej firmie to kpina tylko więcej pracy , a pracowników brakuje .Bo kto chce tutaj pracować za takie pieniądze.

Mario
@Sadd

2700 netto to w tych czasach to dla was dużo? 3500 netto- to powinniście oferować na początek. Wasze normy są strasznie wyśrubowane.

Ilona
@Sadd

Ale jakieś dodatkowe możliwości na profity macie? Bo może do podstawy moznaby dorobić sobie nadgodzinami? A czemu pracowników brakuje nie rekrutują czy ludzie nie chcą przyjść do Was do pracy?

@Sadd

Jeny człowieku ty tu piszesz na tej stronie już dobrych kilka lat. Dlaczego się tak męczysz? Ja też w tej firmie pracowałem wiele lat, ale stawka mi nie pasowała i rzuciłem wypowiedzenie. Teraz w innej pracy na start dostałem 25zl a nie 19. To była trudna decyzja ale po co się tak męczysz? Tyle firm się buduje dookoła. Rozwijaj się człowieku, narzekacie narzekacie a ciągle tam siedzicie. Zaraz mi pewnie dasz minusy, ale zastanów się... Bo mi szkoda ciebie. To nie jest Hiszpania że jest jedna firma w mieście i ludzie się trzymają rękami i nogami. Otwórz oczy, po co ty tam siedzisz!!!!!???

LukaPuka
@Ilona

Bo winne są tego, zarobki.

Grzegorz
@LukaPuka

Serio tyko 2700 zł na rękę? Są jakieś premie do tego? Coś co zmotywuje ludzi?

@Grzegorz

Nie bardzo.

@Pracownik

Skoro nie to co innego ich zachęca, że pracy się podejmują? Coś musi przecież no nie?

@Pracownik

Dlaczego kłamiesz? Przeciez jest premia 8% i premia za obecność 200zł

@Eeee

jeden dzień = 0 z premii?

@Eeee

hej, bo o tej za obecność nie mam pewności czy ktoś już pisał. ona jest zerojedynkowa czy jak? czy można choć raz w miesiącu nie być np? jakie zasady?

@Renata

Dzień dobry, Zapraszamy do działu Administracji i Kadr w celu zapoznania się z „Regulaminem pracy dla pracowników”, który jest dostępny dla każdego pracownika. Tutaj również postaramy się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie. Pozdrawiamy, InCom Polska

@Sadd

Widocznie ty chcesz pracować....

@Renata

A ty Pracujesz w incomie? Bo to podstawy wiedzy u nas na produkcji. Jak pracujesz to pierwszego lepszego się zapytasz i bedzie wiedział... Tylko uważaj jak zapytasz teraz na produkcji to wszyscy będą wiedziec kto komentarze pisze hahah

Paulina

Piszę w sprawie tego ogłoszenia na Brygadzistę, o tym ile za polecenie kogoś napisali, ale o wypłacie zero konkretów. Ktoś wie, jak płacą? Nawet widełek nie ma, szkoda.

@Paulina

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie firmą InCom Polska. Stawki wynagrodzenia przedstawiane są każdemu potencjalnemu pracownikowi na rozmowie rekrutacyjnej. Jeżeli jest Pani zainteresowana powyższym stanowiskiem, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Podczas rozmowy Kierownik odpowie na wszystkie interesujące Panią pytania. Pozdrawiamy, InCom Polska

@Paulina

Wynagrodzenie to wielka tajemnica - ale to chhba w każdej firmie. Pewnie mają widełki ale jak na rozmowie powiesz mniej to będą happy że znaleźli (usunięte przez administratora)za mniejsza stawkę hhahah

Kk

Żenada I kpina ten zakład. Na święta podobno się wielce wysilii

Anna
@Kk

Słabe to....serio. Przyczepić się byle by się przyczepić. Nie masz pewnie dzieci więc paczki nie dostales/as, ale i tak marudzisz, narzekasz bo "negatyw muszę wystawić i pokazać jaka firma jest beznadziejna". Po prostu żałosne. Powiem w imieniu swoim i kilku pracownikow paczki dla dzieci były fajne! A wiesz dlaczego? Bo naszym DZIECIOM się podobały! I to jest najważniejsze. I tak jak niżej już ktoś pisał: nie podoba się firma? To idź do innej, jest wolny rynek.

Czy INCOM POLSKA SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. Aktualnie wszyscy pracownicy produkcyjni zatrudniani są na podstawie umowy o pracę. Pozdrawiamy, InCom Polska

Pytanie ?

Czy będzie podwyżka płac w związku z podniesieniem teraz od stycznia płac minimalnej na 22.80

@Pytanie ?

Dzień dobry, Podana przez Panią/ Pana wartość minimalnej stawki godzinowej – w tym wypadku 22.80 zł – dotyczy pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie. Zapraszamy do zapoznania się z „Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 13 września 2022 r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2023 r. „ W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do Działu Administracji i Kadr, który jest otwarty codziennie dla pracowników. Tak samo dostępni są dla Państwa brygadziści/mistrz zmianowy/kierownik. Pozdrawiamy, InCom Polska

Michal
Klient

Czytam wasze opinie i mam wrażenie że firma zatrudniała przedszkolaków. Wszedłem na tą stronę żeby znalezc rzeczowe opinie a nie frustratów albo zwolenników. Dopiero chce tam aplikować ale jak widzę kim by mi przyszło zarządzać to mi się odechciewa. Za mało ci płacą? Jaka chcesz pensje za średnia przyzakładowa, bez języka i jedyne co umiesz robić to kręcić śrubki? Drugi z was ile chcesz zarabiać? 8 koła? Studia? Nie? Umiejętności coś poza manualnymi na produkcji? Też nie. Jak wam się nie podoba to możecie za granicę jechać. Nasłuchałem się takich jak wy w innych firmach. Produkcja zawsze będzie niezadowolona. Weź się chłopie naucz tego, jak się nie podoba to podnieś swoje kompetencje a nie miej pretensje do świata. Mówię to całkiem obiektywnie, wszędzie są marudy które narzekają zamiast zrobić coś żeby poprawić swój los. Narzekasz na młodzika po studiach że zarabia więcej niż Ty? Tak jest i będzie, było się uczyć a nie w szkole kamieniami rzucać

Klient

Co tam podobno jest to jest śmiech na sali, tylko Gruzinów i Ukraincow co jeszcze nie znają polskiego albo udają przyjechali tu do pracy to powinni znać język polski a nie że porozumieć się nie można i dogadać. I jeszcze rządy swoje wprowadzać. Jak chcą rządzić to niech rządzą u siebie a nie tutaj. Bo przez niech , to i takie płace są i nie ma podwyżek. A Polacy są spychani.

Aktualność
Z radoscią informujemy, że czworo pracowników firmy InCom zostało szczęśliwymi rodzicami !
Życzymy dużo zdrowia!

Zespół InCom!

Jak wygląda sprawa grafiku w INCOM POLSKA SP. Z O.O.. Czy pracodawca idzie na rękę?

@Pytanie

Raczej tak. Można się dogadać. Oczywiście nagle nie będziesz pracować od 8 do 16 jako fizyczny, ale jeśli jest potrzeba, można się dogadać.

@Pytanie

Dzień dobry, W odpowiedzi na Pana zapytanie informujemy, iż administracja pracuje w godzinach biurowych. Na prośbę pracownika jesteśmy w stanie dostosować godziny pracy do jego potrzeb/próśb. Pracownicy produkcyjni i okołoprodukcyjni pracują w systemie I, II i III zmianowym. Jest to uzależnione od specyfiki pracy i w tym wypadku godziny są ściśle określone przez pracodawcę. Jednakże sporadyczne zmiany grafiku są możliwe, oczywiście wymagają one akceptacji przełożonego. Pozdrawiamy, InCom Polska

GG

Żenada, wszystko poszło w górę , opłaty , ceny produktów i usług a tam wszystko zarobki stoją w miejscu, tylko normy się liczą.

Paulina
@GG

To ile macie w sumie teraz wypłaty? Podstawy, bez dodatków?

@GG

Znowu ty? Pisałem już, żebyś poszukał innej pracy a ty od lat narzekasz i nadal tam siedzisz. Jest wielu chętnych na twoje miejsce. Znowu będziesz mi dawać minusy, ale zastanawia mnie, co cie tam tak trzyma? Opieka medyczna czy czekolada na urodziny? To oferuje już każda firma. Dąbie to taka fajna dzielnica, mnóstwo zakładów się buduje, wszędzie wiszą ogłoszenia, na Pomorskiej, na Kniewskiej, Lubczynskiej, hala za halą powstaje a ty siedzisz w tym incomie i piszesz cały czas złe opinie. Jakby było aż tak źle, to byś dawno odszedł tak jak ja. Ludzie życie macie tylko jedno. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? Guzik prawda. Takim sposobem będziesz siedzieć 30 lat w jednej firmie za 2600zł i nie odważysz się nawet na chwilę sprawdzić, jak jest w innych firmach.

@GG

I wiesz co ja też przez jakiś czas byłem takim frustratem co tu pisze złe opinie i płacze w poduszkę że od roku nie ma podwyżek, a jak poszedłem do brygadzisty to usłyszałem że to nie jest najniższa krajowa więc się ciesz, a możliwości awansu nie ma bo jest już dużo operatorów. Jestem młody, odeszłem tam, gdzie mnie docenili i dostałem awans.

@Paulina

Jest różnice zależy jaki miesiąc ale można przyjąć że 2800 wychodzi do ręki. Więc to można nazwać wypłatą na obecne czasy to jest kpina.

@Kk

Skoro kpina to dlaczego nadal tam pracujesz?

KK
@Eeee

Ja nie pracuje już tam ale ty pracujesz bo za takie pensje nic dziwnego że większość zatrudniaja i jest Ukraińców czy Gruzinow.Bo Bo 3000 nie mieć na obecme ceny. To można znaleźć gdzie indziej.

@KK

Piszesz, że zarobki stoją w miejscu, że 2800,ze tylko normy się liczą, i że nie pracujesz? Mnie już nie ma od końca zeszłego roku, a ty nadal siedzisz i płaczesz, piszesz nawet o 5 rano, czekając na firmowy autobus na Rodła

@KK

Jakich Gruzinów? W jakich czasach ty żyjesz? 4 lata temu? 3 lata temu? Wtedy faktycznie było ich wielu, była taka jedna spora fala, nie znali języka. Popracowali miesiąc i odeszli. Później zostało ich kilku. Część wyjechała za granicę. A ci co zostali, można ich policzyć na palcach jednej ręki. I pracują dobrze. Nikt na nich nie narzeka. Przestań w każdym poście kłamać. Ciągle oczerniasz firmę. Oczywiście idealnie nie jest, jak wszędzie, ale po co kłamiesz? Że 2600 zarobki? Że premii żadnych nie ma? Że włókno takie szkodliwe? Jesli uważasz, że warunki pracy są złe, zgłoś to przełożonym lub dyrektorem. Może uda się przenieść cie na inny dział lub na drugą hale. Albo po prostu się zwolnij. Jest dużo osób, które chcą pracować i szukają legalnej pracy. Nie pozdrawiam.

Kandydat

Dzień dobry Jakie są warunki do spożywania posiłków na stołówce w czasie przerwy ? Słyszałem od znajomego który pracuje w InCom że są skandaliczne - 8 / 12 osób siedzi w jednym pomieszczeniu 4 m2 - mała lodówka z której nie przyjemnie pachnie - jedna mikrofalówka na wszystkich - jeden czajnik elektryczny Proszę o odpowiedz z strony zarządu InCom Czy firma zapewnia godne warunki do spożywanie ciepłych i zimnych posiłków w czasie przerwy na stołówce ? Dziękuję,

@Piotr

Dzień dobry. Z przykrością przeczytaliśmy opinie, którą znajomy Panu przekazał. Warunki pomieszczenia, w którym spożywane są posiłki, są zgodne z BHP. - pomieszczenia dla Pracowników produkcyjnych są większe niż 8m2, - nie ma wymogów co do wielkości czy ilości: lodówek, mikrofalówek, czajników czy innych urządzeń w kuchni - jako Pracodawca potrzebne urządzenia zapewniliśmy w każdej kuchni, - jeśli lodówka nieprzyjemnie pachnie, należy zgłosić to do swojego przełożonego, który poinformuję firmę sprzątającą - nie zmienia to faktu, że każdy Pracownik po skończonym posiłku powinien zostawić po sobie porządek. W firmie mamy trzy pomieszczenia do spożywania posiłków - osobne dla każdego działu (Glass, Net i Cores) + kilka pomieszczeń dla Pracowników biurowych - co oczywiście nie oznacza, że np. cały dział NET w jednej chwili idzie na przerwę. Na przerwy Pracownicy chodzą grupami. Kilka dni temu jeden z Pracowników zgłosił swoją uwagę odnośnie jadalni. Na jego zgłoszenie wprowadziliśmy pewną modyfikację, która jak wynika z informacji od Pracowników sprawdziła się i polepszyła ich komfort podczas przerwy. Pragniemy przypomnieć, że zarówno bezpośredni przełożeni (Kierownik, Mistrz zmiany, Brygadzista) jak i Dział Kadr są do dyspozycji Pracowników. Wszelkie sugestie, pomysły należy zgłaszać do nich, a nie do znajomych, kolegów, którzy nie pracują w Incomie i którzy w ich imieniu będą zadawać pytania na portalu internetowym - prosimy by Pan przekazał swojemu znajomemu dobrą radę na przyszłość: jeśli ma jakieś uwagi odnośnie swojej pracy/warunków to powinien zgłosić je do Pracodawcy. Jeśli natomiast nasz Pracownik, a Pana znajomy to czyta - to zapraszamy serdecznie do Działu Kadr, postaramy się pomóc. Pozdrawiamy InCom Polska

Byly kandydat
@Piotr

Tam powinien być sanepid i codziennie robić kontrol.

Amazon

Żenada firma ,zarobki (usunięte przez administratora)netto razem z premią 8% .Gdzie wdychając włókno szklane i niszcząc od pierwszego dnia sobie płuca dostajesz (usunięte przez administratora)zł.. A jak dadzą podwyżkę to raz na 2 lata i jeszcze 1 zł. dadzą albo i nie .Gdzie za to samo w Hiszpanii na hali z lepszymi warunkami, dostają (usunięte przez administratora).

Teresa
@Amazon

A co w tej firmie sprawia że tak ją określasz? Możesz dokładnie napisać? Poza oczywiście tymi zarobkami..

@Teresa

Wykonywanie pracy i wymagań , co do jakości ,wyrabiania norm i braku ludzi pracowników ze względu na zarobki ,jak by był dodatek w postaci wyższej parami za wyrobienie norm może by zmieniło coś , ale w takiej sytuacji nic to nie zmienia , tylko pogarsza sytuację ,bo ciągle zmieniający się ludzie ,bo ktoś się zwolni i przyjdzie nowy i też nie wiadomo jak długo będzie pracował nic to nie zmieni.Bo zarobki niestety mają na to wpływ.Jak tak myślą i mają podejście to nic to nie zmieni i będą tak mieli jak mają dalej.

Rafał
@Amazon

To ile konkretnie można zarobić w ciągu miesiąca ciężkiej pracy?

Xxc
@Rafał

Zależy jaki miesiąc stawka 20 -21 brutto ,plus 8% premii

@Rafał

Nawet nie ma 3000.

@Xxc

Na obecnych czasach życia ,opłatach i cenach to wypada słabo..

Małgorzata
@Amazon

A premie sa za wyrabianie norm ? Czy są też jakieś uznaniowe itp?

Stefan
Klient

Czy w tej firmie mechanik też zarabia mniej niż 20zl na godz czy są inne stawki ?

Kandydat

Jak jest z nadgodzinami,czy są czy nie bo podobno nie ma, ale są osoby pracownicy co mogą przyjść a jak by inny pracownik chciał zostać dłużej po godzinach to nie może, tak jak by było dla wybranych osób. I czemu nie można porozumieć się z niektórymi Ukraińcami, co nie znają języka polskiego czy udają .Bo chyba zakład co zatrudnia takich pracowników to powinien umieć porozumieć się po polsku , czy to samo dotyczy Gruzinów .

@Piotr

Drogi Użytkowniku, temat nadgodzin jak i kwestia zatrudniania cudzoziemców został już poruszony na tym forum. Obie odpowiedzi zostały przypięte "na górze". Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Pozdrawiamy InCom Polska

Danuta

To znaczy? Większość pracowników jest z Ukrainy czy kierują Wami i dlatego "rządzą"?

Roman gay
Kandydat

Witam, jak wygląda dojazd komunikacją miejską? Czy jest transport pracowniczy?

@Roman gay

Dziękujemy za pytanie. Posiadamy autokar pracowniczy, który zawozi i odwozi pracowników do/z pracy. Autobus kursuje na wszystkie trzy zmiany. Kursy wykonywane są z centrum Szczecina od ul. Wyszyńskiego, a po zakończonym remoncie na Placu Rodła wróci również ten przystanek do rozkładu. Pozdrawiamy InCom Polska

Xxxx2323

Niestety jaka placa taka praca , bo stawka 20 zl na godz, a ceny produktów i usług poszły w górę , ale nie pensje .

Karol
@Xxxx2323

Ta stawka 20 zł to netto czy brutto?

Xxc
@Karol

Brutto , mogłaby być dodatkowa premiera za wyrabianie norm

@Karol

20 zł.brutto i 8%premii

Logan

Macie przyjęcia na wózki ??

@Logan

Witaj @LOGAN, tak aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko "Magazynier - operator wózka widłowego". Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji na praca@incom.es - z dopiskiem "praca - magazyn". Wymagamy posiadanie uprawnień na wózki widłowe zatwierdzone przez UDT. Dużym atutem będzie posiadanie uprawnień na wymianę butli gazowej. Oferujemy: *umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premię motywacyjną do 20%, *pracę od poniedziałku do piątku, *bezpłatny transport z centrum do pracy i z pracy, *program poleceń pracowniczych 2000 zł, *pakiet świadczeń socjalnych, upominki okazjonalne. Zapraszamy do aplikowania!

Mario
@INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Jakie 20% , jak jest 8%

Maria
@Mario

Na magazynie jest 20, produkcja ma 8

BYLY

Miały być benefiy i gdzie one są , podwyżki to szkoda gadać jednym dali 2 zł innym 0.50 albo wcale i oni chcą żeby ludzie byli i tutaj pracowali jak gdzie indziej można mieć pracę za leprze pieniądze i nie w takich warunkach szczególnych przy włóknie szklanym gdzie człowieka wszystko swędzi i ma podrażnienia skóry , Widać że jak ludzi traktują ,powinni się zbuntować i pozwalniać złożyć wypowiedzenia. Niż za takie pieniądze tutaj pracować w warunkach szkodliwych i zdrowie tracić, bo ci dadzą podwyżkę albo nie i jeszcze jaką.Zenada wstyd .

@BYLY

Szanowny Pracowniku @BYLY , benefity są i funkcjonują. Skąd opinia, że miały być, a nie ma? Chyba pisze Pan/i o innej firmie. Prosimy jeszcze raz zerknąć na nasze aktualności, w których są wypunktowane benefity lub zapraszamy do działu administracji i kadr w celu zapoznania się z nimi i nie pisania nieprawdy anonimowo na forum. Kolejny raz powtórzymy: stawki wynagrodzenia są przedstawiane każdemu pracownikowi na rozmowie rekrutacyjnej. Nikt w ciemno nie podpisuje umowy. Jeśli komuś zaproponowana stawka nie odpowiada może negocjować lub nie przyjmowac oferty pracy. Indywidualne stawki dla pracowników już pracujących ustala kierownik produkcji - to on odpowiada za pracę pracowników produkcyjnych i jest ich przełożonym. W tym celu należy udać się do kierownika produkcji i porozmawiać, a nie pisać anonimowo na forum. Kierownik decyduje o podwyżkach, a nie forum internetowe. Indywidualne podwyżki jak sama nazwa wskazuje są indywidualne - jeśli nie zgadza się Pan/i z zaproponowaną nową stawką należalo to powiedzieć kierownikowi produkcji, ale warunkiem jest rozmowa o swoim wynagrodzeniu, a nie Kolezanki/Kolegi. Na koniec kolejny raz potworzymy: Pomiary środowiska pracy wykazały, że mamy wszystkie wartości w normie. Gdyby była konieczność dokładniejszego wyjaśnienia na hali produkcyjnej pracuje pracownik BHP, który odpowie na dodatkowe pytania. Żadne informacje/zgłoszenia odnośnie swędzenia skóry czy podrażnień nie zostały zgłoszone do BHP`owca. Więc w żaden sposób nie możemy odnieść się do tego typu zarzutów, gdyż powodów swędzenia czy podrażnień jest wiele i nie koniecznie muszą być związane z kontaktem z materiałem. Prosimy o pilny kontakt w tej sprawie z działem BHP. Dział Administracji i Kadr jest otwarty codziennie dla Pracowników, tak jak codziennie dostępni są brygadzista/mistrz zmianowy/kierownik, gdyby pojawiły się z Pana/Pani strony kolejne pytania czy też wątpliwości. Pozdrawiamy

@INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Noo właśnie, stawki ustala kierownik produkcji .....

Byly kandydat

Noo ,nie zapowiada się

Zostaw merytoryczną opinię o INCOM POLSKA SP. Z O.O. - Szczecin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Przejdź do nowych opinii