INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Zal

Całe to kierownictwo pozwalniac,wymienić na lepsZe. Za to co zrobili z ludźmi,którzy naprawdę pracowali ciężko latami. Pracowali na to żeby teraZ dostać mniejszą stawkę.

@Zal

Sorry to jest forum na temat pracy ,ale na chwilę z innej strony 123 lata Polska była pod zaborami ,w 1918 r. Polska 100 lat temu odzyskała Niepodległość z małym wyjątkiem bo podczas 2 wojny Niemcy i Rosjanie chcieli dokonać 4 rozbioru, i pytanie co jest obecnie z ludżmi nie tak teraz w kraju że są kraj jest podzielony ,patrząc na zachowanie jak się do siebie obnoszą .Co chcemy powtórki ,bo jak się mówi historia lubi się powtarzać .A teraz powinniśmy się cieszyć że w taką okrągłą rocznice 100 lat odzyskaliśmy niepodległość , a nie Polak Polakowi wilkiem i robią z nami co chcą.

@Zal

A 12 listopada z okazji 100 lat odzyskania niepodległości jest wolny od pracy ,ale jeśli chcą żeby pracować to nie mogą przymusić ,tylko kto chce

@Zal

Dużo piszecie ostatnio o tym, że pozmieniały się stawki i kwestie wynagrodzenia w Incom Polska. Jakie są tego powody i czy zostały w jakiś sposób przedstawione pracownikom firmy? Wydaje mi się, że w firmach częściej następują jednak podwyżki wynagrodzeń, niż ich obcinanie.

@V

Firma porażka z ludźmi robią co chcą , wzieli teraz ludzi z Gruzji chcą żeby robili po 12 godzin że są zmęczeni bo za takie pieniądze to nie długo też nie będą robić i jeszcze bariera językowa co oni wyprawiają , głupich szukają to się pomylili ,niech zapomną że w Polsce będą robić tanią siłę roboczą , chodząc w sobotę czy niedzielę na okrągło ,a potem powiedzą że tyle można zarobić , widać że ludzie są nadal głupi i ślepi chcą sobą manipulować obcym i gdzie tu Polskość i niepodległość jak biorą obcych

V

I jeszcze przyjmują ludzi z którymi dogadać się nie można ,porażka , ale od stycznia Niemcy otwierają granice z poza Unii ,ciekawe co wtedy zrobią.I dali by na święta jakieś większą premie, bo są ludzie co mają dzieci a nie jakąś śmieszną wigilie .Bo inne firmy ,zakłady dają nawet bony ,a oni nawet się nie popisali.

Wojti

A czego Wy oczekujecie od tej firmy? Myślicie ,że nowy dyrektor .który na wszystkim chce oszczędzać da wam więcej kasy ? Kiedy incom daje podwyżki to zawsze na czymś ukruci i tej podwyżki w ogóle nie widać.Śmiech na sali.Nikt sZanujący się już nie pracuje w firmie.

A te masowe degradacje? Przecież to szok! Ci, którzy najdłużej pracują zostali degradowani a innym narzucono więcej obowiązków. Może w ogóle niech pół firmy zwolnią. Dodatki lojalnościowe zabrane, śmieszne "oceny" i jak cię lubią to dostaniesz 50gr więcej. Ten co pracuje 7 lat i ten co pracuje rok dostaje takie same pieniądze. Jak mogą oceniać twoje umiejętności osoby które rządzą tu od miesiąca lub dwóch? Brak słów po prostu. Niech porządek zaczną od biura, stamtąd też niezłe akcje wychodzą. Dziesiątki kobiet w biurze a jak chcesz coś załatwić to nikt nic nie wie. Patrzą się na siebie. Zacznijcie porządki od siebie a nie degradujecie ludzi fizycznych którzy ciężką pracą fizyczną awansują, wdychajac włókno szklane do płuc. Dostaniesz 2700 za brygadzistę i jeszcze Cię degradują.... Buahaha. Na hali miejsca nie ma, sztaplarze nad głową z paletami jeżdżą, obrócić się nie idzie. I śmieszna wigilia firmowa, przyjdziesz czy nie, musisz to odrobić albo przyjść na drugi dzień na 6 rano a impreza do 3 w nocy. Wtf? To impreza tylko dla biura? Ludzie wolą przyjść w weekendy na setki a nie odrabiać. W innych firmach imprezy są w godzinach pracy, raz w roku nikogo nie zbawi. No ale targecik musi być i pracuj za darmo hahah gdzieś. Mamy te imprezy ludzie chcą pieniądze i bony, imprezą dzieci nie nakarmisz.

Yhhh
@321

Jeżeli chodzi o temat wigilii ...nie polecam również.Rok temu wigilia wyglądała tak,że nawet nie było co zjeść ani wypić.Ruskie pierogi ,które tam były są bardzo wigilijnym daniem;) i chyba tylko incom kazał odrabiać wigilię .Chore. JeŻeli chodzi o awans w tej firmie to również nie polecam.Po jakimś czasie i tak zostaniesz zwolniony.Takie jest tam super kierownictwo. Dodatki lojalnościowe pozabierane ? Jak to !?

Yhhh

Jakie degradacje ?

@Yhhh

No tak. Degradowano 6 liderów, teraz jeden lider ma pod sobą 3 działy a nie jeden. Dali niby "podwyżki" ale zabrano dodatek lojalnościowy więc wyszło na to samo albo i gorzej

@321

@321, czym spowodowane są takie zmiany w Incom Polska? Czy podciągnięte jest to pod jakieś cięcia kosztów? Dużo piszecie o aktualnej sytuacji w firmie. Może jest szansa na to, aby jeszcze uległa zmianie?

grf
@Katarzyna

Nie rozumiem po co zadajesz tyle pytań tutaj.

Adrian Szwalikowski

Witam czytam te waszę opinię komentarze itak dalej szkoda czasu a tak podsumowanie roku : Podwyżka dla tych co (usunięte przez administratora) czyli worker dla zarządzających wystarczy ponieważ niech się cieszą że tylę dostają a jak im nie odpowiada to puszki zbierać ja z incom jestem zadowolony.

spr
@Adrian Szwalikowski

no i właśnie przez takich inni cierpią ,oby tak dalej bravo

spr

Wiceminister pracy; Czasy przebierania w pracownikach się skończyły ,trzeba dawać benefity ,większe płace, inaczej będzie problem z pracownikami bo już Ukraińcy nie chcą pracować za 2500-3500 netto w wielu branżach będą uciekać do Niemiec gdzie można więcej zarobić ,ale tutaj niestety robią odwrotnie tak więc pracodawcy będą mieli wielki problem żeby zachęcić pracowników.

@grf

@grf, zadaję "tyle pytań", bo jestem moderatorem forum i taka jest między innymi moja rola tutaj. Dzięki dopytywaniu o szczegóły pracownicy mogą podjąć kwestie, o których zapomnieli, a które mogą być istotne z punktu widzenia osób chcących aplikować do pracy w Incom Polska. Czemu widzisz w tym coś złego? Przecież nikogo nie zmuszam do udzielania mi odpowiedzi.

Adrian Szwalikowski

Ja już czekam na wigilię podwyżka dla worker i taka jest prawda mam papiery na Brygadzistę i to jest moja opinia.

83iqo27
@Adrian Szwalikowski

Co Ty chłopie gadasz, operatora nie masz a papiery na brygadzistę dostałeś? Zmień dilera...

Pracownik Produkcji

Szczerze mówiąc to na rozmowie nie było szału. Pytali czy jestem sprawny fizycznie i czy mam chęci. Pokazali mi chale z i pytali gdzie wcześniej pracowałem i czy nie będzie problemu z dojazdem do pracy. dodano że praca trzy zmianowa. Cztery dni pracy, dzień wolnego i znów cztery dni pracy. Teraz to mają zastanowić się i dać znać na początku nowego tyg. J

Magda

Witam wszystkich! Kiedy ponad rok weszłam na to forum, wtedy jeszcze nie było tu zbyt wielu niepochlebnych opinii na temat Incomu, jednak już wtedy dały mi one do myślenia i lekko przestraszyły ale nie miałam innego wyjścia - wróciłam po kilku latach z pracy za granicą a na polskim rynku pracy nie było ofert pracy w zawodzie. Skusiły mnie zarobki, które były zachęcające w porównaniu z innymi ofertami. Jednak szybko boleśnie odczułam zabranie premii. Zamiast pensji 2100 zł n rękę otrzymałam za miesiąc pracy 1500 zł za... 2 dni zwolnienia lekarskiego! Niech mi nikt nie próbuje wmówić, że to jest norma bo nie jest a jedyne "widzimisię" zawarte w regulaminie pracy zakładu. Przykładowo moja siostra pracuje jako księgowa w urzędzie miasta i także ma premię, a w przypadku zwolnienia L4 ma obniżaną premię tylko o czas nieobecności, a więc premię na wypłacaną procentowo umniejszoną o te kilka dni zwolnienia. Ja natomiast zostałam "ukarana" zabraniem 600 zł z wypłaty za 2 dni nieobecności. Widać wg dyrekcji przez pozostałe 18 dni, które przepracowałam w danym miesiącu nie pracowałam na tyle dobrze, aby dostać premię za pozostałe dni... Swoją drogą paniusia z LSJ jest niedoiformowana, ponieważ kiedy zapytałam jej jak ma się zwolnienie lekarskie do premii, odpowiedziała, że NIE jest zabierana cała premia, tylko część odpowiadająca ilości dni zwolnienia. Tym samym wprowadziła mnie w błąd i oczywiście nie poniosła za to żadnych konsekwencji. Także jeśli chcecie mieć całą pensję nie chorujcie!!! Chory to jest ten przepis... Jeśli chodzi o wzięcie urlopu na żądanie w ten sam dzień to graniczyło to z cudem. Nigdy nie można było dodzwonić się do tych w kurniku, bo nie odbierali służbowych komórek od "roboli". Miałam taką sytuację, że podczas drogi do pracy miałam kolizję, czas oczekiwania i czynności policji trwały bardzo długo, kilka godzin bo w kolizji brało udział kilka samochdów i nie miałam szans dojechać do pracy bez kilkugodzinnego spóźnienia. Całe szczęście, że moja koleżanka pracowała w dziale jakości i zadzwoniła do G. w moim imieniu poinformować go o mojej prośbie o urlop na żądanie. Jakoś dziwnym trafem telefon od niej odebrał od razu. Gdyby nie ona to pewnie następnego dnia mogłabym pożegnać się z pracą za niepoinformowanie o nieobecności. Wniosek wysuwa się sam - podział pracowników na lepszych i gorszych... Widzę, że nic się nie zmieniło na lepsze w tej firmie a wręcz jest gorzej niż było. Nadal jest gnojenie pracowników. Dlatego postanowiłam napisać swoją opinię, aby ostrzec ludzi przed podejmowaniem pracy tutaj. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że jak Hiszpanie przyjeżdżają to jest jedno wielkie trzęsienie (usunięte przez administratora) cell leaderów. W jednej z poprzednich wypowiedzi YYYH napisał, że "jeszcze trochę i nie będzie można nam rozmawiać przy wykonywaniu pracy". Powiem więcej: podczas wizytacji Hiszpanów już wtedy nie mogliśmy rozmawiać przy stołach!!! Hiszpanie przyjechali i krążyli tylko wokół tych stołów jak ćmy wokół żarówki, czasem się wtrącając i tylko przeszkadzając nam w pracy, czepiając sie o 2 mm na szmacie o długości 10 m. Żeby nie było, że nic nie robią. Na wielu rzeczach się nie znali tylko co chwilę pytali ludzi z jakości. Czasem wzięli do ręki metrówkę i podchodzili i coś tam mierzyli dla picu. Efekt ich dwutygodniowej wizyty był taki, że naszemu działowi zwiększono target podwójnie! Miał być on wprowadzony bodajże w ciągu dwóch miesięcy, ale na szczęście ja już tam nie pracowałam.

yyyh
@Magda

Sama prawda.Bawią się ludzmi jak tylko mogą.Od lat już. Jeżeli chodzi o Hiszpanów to jest koszmar...zwykłemu pracownikowi nie powiedzą nawet dzień dobry.Chodzą , patrzą , stoją i tylko się śmieją co przeszkadza w pracy .Była tez taka sytuacja ,że czepiali się już nawet brzydkiego pisma. Ciekawi mnie tylko czemu nasze super kierownictwo nie powie,że dział Infuzja pada? Co tydzień mówią tam ludzią co innego.Rzucają ludzmi po działach jak... Serdecznie nie polecam pracy w Incom

@yyyh

@yyyh, rozumiem, że aktualnie pracujesz w Incom Polska - przynajmniej tak wynika z Twojej wypowiedzi. Czy takie wizytacje osób z Hiszpanii często zdarzają się w firmie? Zapewne zwracają wtedy uwagę na każdy najmniejszy szczegół, ale i kazdy pracownik chce wypaść jak najlepiej.

@Katarzyna

Hiszpanie aktualnie mieszkają tu na stałe.

Katarzyna

@Magda, bardzo rozbudowana opinia, dziękuję za podzielenie się nią na forum! Faktycznie ta sytuacja z zabraniem Ci całej premii musiała być niezbyt przyjemna - może warto było jakoś negocjować ten fakt z pracodawcą. Jest, to znaczy była, w ogóle taka możliwość w firmie?

Katarzyna

@anonymous, skoro tak, to może warto byłoby poruszyć tę kwestię z pracodawcą? Gdy chodzi o własne zdrowie to nie wolno bać się wychodzenia z inicjatywą! A nuż może zmieni się coś na lepsze w tym temacie? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w Incom Polska w Szczecinie?

@Katarzyna

To niech więcej płacą ,będzie socjal i wczasy pd gruszą ,nawet na święta dostają jakieś bony ,a nie bo w ten sposób będą mieć problemy z pracownikami ,bo teraz Niemcy szukają i zmieniają politykę i będą mieć problemy z pracownikami

Katarzyna

@anonymous, rozumiem. Nadal jednak nie wiem, czy pracujesz w Incom Polska? Czy taki materiał, o którym piszesz, wykorzystywany jest w produkcji przez tę firmę? Jeśli tak, to czy pracownicy są zaopatrzeni w odzież ochronną czy też na przykład chociażby w maseczki?

Katarzyna

@anonymous, ale co Twój komentarz ma wspólnego z konkretnie pracą w firmie incom polska? Jesteś jej obecnym lub byłym pracownikiem? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w incom polska w Szczecinie? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle podobnych firm z branży? Podzielcie się swoją opinią!

@Katarzyna

Raport Amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych na temat związków rakotwórczych.Włókno szklane -chodzi tu przede wszystkim o włókna które razem z powietrzem dostają się do płuc zwiększając ryzyko rozwoju raka płuc.Włókno szklane jet wykorzystywane obecnie jako materiał.

Katarzyna

@NICK, faktycznie, system premiowania to też istotna kwestia. Trzymajmy kciuki za zmiany w tym aspekcie! @Tymak, może właśnie dlatego czasem warto wyjść z inicjatywą. Długo już jesteś związany z tym pracodawcą? @Infuzja, rozumiem, że też pracujesz w incom polska. Jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w tym miejscu?

@Katarzyna

Za dwa miesiące odczujemy dawno zapowiadane zmiany w Kodeksie pracy , a mało tego pracodawcy chcą zatrudniać jeszcze hindusów ,jeśli więc myślą że ludzie polecą na wybory to niech uważają

Katarzyna

@anonymous, może to wcale nie takie złe rozwiązanie i nie warto zrażać się do niego już na starcie? Pewnie chwila moment i pracownicy przyzwyczają się do nowego systemu logowania. @XD, pracujesz w incom polska, czy piszesz z innej perspektywy niż pracownik firmy? @NICK, gdy przedstawiasz to z tej strony, to faktycznie może nie być zbyt ciekawie. Może system będzie jeszcze ulepszany? Jakie inne aspekty pracy w incom polska możesz jeszcze podjąć?

@Katarzyna

Brak porządnego systemu premiowania. Nieważne, czy siedzisz na tyłku i udajesz, że nic nie rozumiesz, czy pracujesz za trzech, sumiennie i uczciwie od kilku lat. Każdy dostaje takie same pieniądze. To demotywuje do pracy. Słabe pieniądze. Cell leader który ma na głowie cały dział i kilkanaście osób pod sobą, dostaje 100zł netto więcej od operatora, który tylko wciska guzik w maszynie. Teraz za operowanie maszyną w innych firmach płacą dużo więcej niż 2 tysiące z kawałkiem. Pieniądze idą nie tam gdzie trzeba, do kieszeni team liderów którzy siedzą na tyłkach i nie mają pojęcia o procesach. Ewentualnie ogarniają jeden swój i tylko spisują wyniki na kartkę. Taka robota a dostają dwa razy więcej kasy i ciągle mają podwyżki. Wiele ich obowiązków spadło na operatorów (np zamykanie zamówień), oczywiście nikt nie dołożył nam ani grosza za dodatkowe obowiązki. Każdy tu się pcha do władzy, najczęściej ci co mają tylko znajomości i zero wiedzy. Przykre. A zwykły szarak co się stara, dostanie 2 tysiące na rękę i do widzenia.

Tymak
@NICK

Czysta prawda.Team Liderzy się zbuntowali to może czas na cell liderów? Chcieli podwyżkę zrobili spotkanie z dyrektorem itd. I dostali! Za fakt nic nie robienie.Połowa z nich się w ogóle nie nadaje na to stanowisko .NIE są w ogóle za ludźmi .

Infuzja
@Katarzyna

Ja tam nie widze problemu.....jesli masz stycznosc z wypisywaniem dokumentow (WO) to raczej nie zapomina sie PINU bo uzywa sie go codziennie do dokumentacji....przynajmniej ja tak mam ze pamietam wiele PINów pracownikow z ktorymi pracuje...

Katarzyna

@anonymous, a czy ten pomysł z PIN-em już wchodzi w życie, czy data jego realizacji jest jeszcze nieznana? Faktycznie jeśli ktoś nie ma pamięci do cyfr, to może to być dla niego problemem. Możesz napisać coś jeszcze o pracy w incom polska? @Niezdecydowana - jeszcze, może warto spróbować swoich sił i wysłać CV - na forum znajdziesz także wiele pozytywnych opinii na temat pracy w tym miejscu. Czy warto zrażać się opiniami na temat jednej osoby?

@Katarzyna

Tak z tym pinem to wchodzi w życie i tu nie chodzi o pamięć do liczb , tylko jak się nie zalogujesz obojętnie z jakiego powodu, to ci nie zapłacą ,jakoś inne zakłady mają karty i listy są , a tu szukają jak ci pieniądze zabrać .a ciekawe jak internet kiedyś padnie to jest elektronika narażona na różne niebezpieczeństwa np . silny rozbłysk na słońcu i już się cofamy do epoki kamienia bo może nawet prądu nie być i co wtedy ,ludzie są za bardzo uzależnieni i ciekawe co wtedy zrobią .Klimat się zmienia przez co bo ludzie zużywają coraz więcej surowców ,gdzie popyt nie nadąża a nie mówiąc o recyklingu , od nowego roku wzrosną opłaty za śmieci czterokrotnie ,bo niestety nie chce się segregować.

XD
@anonymous

W całej Europie i w większości firm w Polsce ludzie logują się na pin lub odcisk palca ewentualnie karta. Zadziwiające jest że tu jeszcze funkcjonują papierowe listy obecności. A szukanie powiązań z kosmosem (rozbłyski słońca) przez pracowników już zakrawa na kpinę. Czytając te komentarze to zastanawiam się czy aby tam sami wariaci nie pracują.

@XD

Widocznie nie masz pojęcia o systemie logowania obecnym w firmie. Nazywasz ludzi wariatami nie znając prawdy. Twierdzisz że papier to przeżytek. Nie tutaj. Poprzedni system był dobry. Wybierałeś wejście /wyjście i dopiero wpisywałeś swój numer. Teraz biuro wprowadza, kiedy masz pracować a kiedy nie. Wszystko działa dobrze, chyba że idziesz na nadgodziny, wychodzisz wcześniej a później coś odrabiasz. Albo masz urlop lub L4, albo gdy zmieniają ci grafik co jest bardzo często, bo na niektórych działach nie ma pracy. Wtedy na dzień dobry masz komunikat "goodbye", brakujące godziny, komunikaty o niemożności zalogowania albo że użytkownik nie istnieje. Do biura nie pójdziesz wyjaśnić bo tam są określone dni przyjmowania interesantów. Później jest już po wypłacie a Tobie brakuje kasy bo wpiszą ci nieobecności. Tak samo net nie działa przy każdej możliwej okazji bo takich mamy informatyków. System logowania nie sprawdził się w Hiszpanii a polski incom wszystko kupi.

@NICK

Co za ludzie tam pracują ,tylko jeden na drugiego wilkiem i sobie by pisali komunikację , kiedyś tak nie było , ludzie nie stają się mądrzejsi tyłki glupsi , to świadczy o ich inteligencji ,bo kiedyś to jeden drugiego bronił z ludźmi się robi coraz gożej , wsiąść i wywalić wszystkich w kosmos i byłby święty spokój.

Woju1993

Najlepiej to zrobili z tym piknikiem dla.firmy! Pozwolili się zapisywać na niego tylko pracownika incomu , a wiecej ludzi pracujacych w incomie jest zatrudnionych.z zewnętrznej firmy. Po raz kolejny pokazaliscie jak bardzo szanujcie pracowników ,którzy pracując dla was teraz wylewaja pot w tych upalach panujacych.na.hali

@Woju1993

Praca podczas upałów jest mniej wydajna i może żle wpływać na zdrowie pracowników .Ponadto wiąże się z większym stresem oraz obniżeniem bezpieczeństwa, zarówno pracowników ,jak i odbiorców usług firmy. A nie mają pracownicy ,słabnąć i padać

Ciekawa

Napisz które konkretnie zakłady produkcyjne mają tak dobrze że ludzie pracują 6 H a płacą im za 8 H. Od razu tam pójdę.

@Ciekawa

Ale jest napisane jakie prawa przysługują powyżej 28 stopni co przysługuje i jakie masz prawa i jakie są konsekwencje

ciekawa
@anonymous

Kumam twoją sytuację bo sama pocę się w tej robocie ale przestańmy opowiadać rzeczy które nie istnieją. Nie piszmy sloganów że gdzieś mają tak wspaniale bez podawania konkretnych przykładów (pracodawca nie będzie nas traktować poważnie). Pracowałam w Ama..., KK oraz w innych zakładach przemysłowych i nigdy nikt nie wprowadził skróconego czasu pracy. Dodatkowo podpytałam się co nieco w PiP i niestety podstawa prawna (Dz. U. Nr 200, poz. 2047 z późn. zm.) odnosi się do pracowników młodocianych ( niestety). Jakbyśmy mieli stale temperatury powyżej 30 stopni to moglibyśmy powalczyć. A tak niestety nie jest. Przyznaję że też mnie szlag trafia jak roztapiam się i na hali i w autobusie. Rozwiązanie sytuacji jest proste przeczekać upały albo uciekać do innych firm gdzie ponoć jest wspaniale. Nie piszę to aby bronić InCom ale wkurza mnie, że tylko "plujecie" na nich bez podawania konkretów przez co jest to mało wiarygodne i wygląda na zwykłe "gorzkie żale".

hmm
@Woju1993

Człowieku, rozwalasz mnie na łopatki. Obojętnie w jaki sposób firma wyciąga rękę do swoich pracowników, tacy jak ty zawsze będą narzekać i wyśmiewać każdy pomysł. Nie zdziw się jak kiedyś firma będzie miała w nosie uszczęśliwianie wiecznie niezadowolonych. Hmm obstawiam, że max 3 którzy tylko Nick zmieniają dla niepoznaki i wypisujących hejty, smutni i znudzeni życiem ludzie. Lepiej zastanów się nad sensem swojego istnienia. Ja się cieszę że zaczynają się dziać pozytywne rzeczy. W domu mam tak samo gorąco jak w pracy i co mam zrobić? Chatę zmieniać? Jest lato to musi być gorąco! PS. Piękne mamy lato tego roku :)

Greenpeace
@hmm

Tak może i masz rację .ale nie do końca a myślisz że włókno szklane jest takie fajne ,a jeszcze teraz chyba się mylisz jak masz różnego problemu kłopoty ze skórą ,jak ty jesteś taki odporny na to to brawo powodzenia ,to ty się zastanów nad swoim sensem, a co myślisz że świat należy tylko do ludzi jak w filmie ,,Wyścig szczurów ,, to się mylisz , a co do lata to dopiero początek bo to co ludzie robią z planetą ,to ziemia ,,natura ,,sobie to odbije i wyrówna jak tak dalej ludzie będą postępować bo nie dociera ,myślą że są panami.A to jest dopiero początek.

@Woju1993

A kto robi piknik w środę w środku tygodnia , gdzie to jest święto tym bardziej podwójne bo Kościelne i Wojska Polskiego ,przeważnie robi się w soboty, widać jak im zależy na pracownikach .

@Woju1993

Więc od czego są liderzy zero informacji jakich kolwiek podpis i dziękuję uwielbiam tą firmę

@Adrian Szwalikowski

Tak jak i z kartkami do podpisu np o kombinezon z datą 2017 i wielę innych rzeczy

@Woju1993

Najlepiej to też ma być ,list do podpisu że jesteś w pracy nie będzie, ma być tylko pinem, jak zapomnisz czy co innego się wydarzy za ten dzień ci nie zapłacą ,oni są nie normalni ,bo chyba to nie jest zgodne z przepisami .Bo jakoś inne zakłady mają karty elektroniczne ,ale oprócz tego jest na dziale lista obecności do podpisu że jesteś w pracy .

@Woju1993

jak będą tak dalej robić ,to tutaj nie będą ludzie walić do pracy drzwiami i oknami ,oprócz tego zobaczą co i jak ,popracują dzień czy kilka i ich nie będzie ,ale nie wpadnie nikt na pomysł jak temu zaradzić bo mają gdzieś ,no i tak będą mieć , a związki podobno zapowiadają protesty nawet na warunki pracy .

trojan

Nie jest to pierwsza negatywna opinia na temat tej osoby. Kolejna o podobnej tematyce z tym samym problemem. Ciekawe dlaczego dział HR nic z tym nie robi. To też jest sygnał ostrzegawczy dla osób które składają swoje aplikacje na wolne stanowiska w tej firmie.

Niezdecydowana - jeszcze

A jak wygląda praca w dziale jakości ? Nadal zarządza lokalnie M. ? Zastanawiałam sie czy wysłać tam swoje zgłoszenie ale jak sie dowiedziałam kto prowadzi ten dział - rozmyśliłam się. Od znajomych usłyszałam tyle negatywnych uwag co do funkcjonowania tego działu i panującej w nim atmosfery (tutaj również o podejściu do kobiet - przedmiotowym i wulgarnym ). Troche szkoda bo szukam pracy na dłużej a z tego co wiem to praca na stanowisku inżyniera jakości w tej firmie to porażka. Zastanawiam sie tylko jak osoby współpracujące z tym człowiekiem dają radę. Obserwuje to co dzieje sie w firmie a w szczególności w dziale QC bazując na opiniach znajomych i jak tylko m. odejdzie wysyłam swoją aplikacje.

Katarzyna

@ciekawa, to, co piszesz brzmi całkiem nieźle. Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy w incom polska i masz wokół siebie fajnych współpracowników. Rozumiem, że każdy w tej firmie może pracować na umowie o pracę, tak? Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! Jakbyście chcieli jeszcze coś dodać na temat pracy w incom polska w Szczecinie - zapraszam!

Katarzyna

@ciekawa, po Twoich wypowiedziach wnoszę, że pracujesz w incom polska. Możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? W jakim trybie się ona odbywa? @hmm, wydaje mi się, że także jesteś pracownikiem tej firmy. Długo już jesteś związany z incom polska? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tej firmie? Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej o kulturalne wypowiedzi na forum i nieobrażanie nikogo!

ciekawa
@Katarzyna

Praca w firmie Incom nie jest szczytem marzeń. Pomimo tego pozytywnych tematów wcale nie jest mało: wypłata na czas, autobus bezpłatny, medicover. Praca wymaga dużej precyzji a nie szybkości (fajnie jak by było to i to). Wysiłek fizyczny nie jest zbytnio intensywny, ponieważ często jest zmiana materiału gdy można odetchnąć. Jedyne co to jest problem że praca wymaga stania, chodzenia, wchodzenia na stół i schodzenia z niego. Ale do tego też można przyzwyczaić się. Awans jest możliwy, nie ma dyskryminacji pod względem płci ani narodowości. Ja pracuję w zgranej ekipie i nie narzekam. Patrząc jak pozostali donoszą na siebie i plują jadem to nie dziwie się że takie wpisy pojawiają się tutaj.

Katarzyna

@anonymous, mimo wszystko jednak prosiłabym o nie obrażanie nikogo. Szanujmy się wzajemnie. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w incom polska w Szczecinie? Jaka atmosfera panuje w tej firmie? Czy praca w niej jest rozwojowa? Zachęcam do wypowiadania się!

Abc

Witam. Czy u was są szkodliwe warunki ? Chodzi mi o pył. Jak się wam pracuje? Byłbym wdzięczny za info. Jak z kierownictwem ? Bo podobno ktoś tam na dniach odszedł. Generalnie chciałbym wiedzieć czy ktoś nad tym wszystkim panuje czy jest bajzel (bo podobno jest ale nie wiem czy prawda)? Kto tam o czym decyduje-pytam konkretnie o tą halę z włóknem szklanym (Glass - tak mówią) Jak wam się pracuje? Macie jakieś dodatki? Bo zarobki nie powalają. Ale może się mylę. Ile macie na rękę? Czy jest możliwość dorobienia ( nadgodziny albo coś) ? Dzięki za info i pomoc

@Abc

Na hali jest teraz gorąco że masakra ,leje się z człowieka że takie pieniądze nie są tego warte bo o socjal to można pomarzyć ,nie mówiąc o włóknie szklanym.

@Abc

Szkodliwych warunków nie ma , a teraz jak jest ciepło to włókno szklane tak się ciebie czepia że cię swędzi ,skórę masz czerwoną i jakieś czerwoną, a jak ma własne okulary lecznicze nosisz niestety szkła się rysują i masz dodatkowe koszty wymiany plus okulista na którego czekasz pół roku na receptę żeby mieć zniżkę . A tak poza tym klimat wariuje to co teraz to początek ,w ciągu kolejnych 5 lat czeka nas znaczne ocieplenie klimatu ,a wina człowieka w dużej mierze.

Trelemorele

Upał jest straszny Padasz po dwóch godzinach na twarz. Zakazane zostało noszenie bluzek na ramiączkach . Wszystkiego się czepiają. Incom to już nie ten incom co kiedyś. Wczoraj na hali termometry pokazywały 30 stopni

@Trelemorele

30 stopni, było też nawet 32 stopnie ,a jutro ma być najgorzej ,niech przeczytają co mówią na ten temat,brak koncentracji i inne rzeczy, a oni sobie lecą, ile osób też zasłabło a oni dalej nic nie robią, chyba chcą się przejechać kiedyś w końcu .

@Trelemorele

Jak to zakazane bluzki na ramiączkach? Przecież połowa dziewczyn tak chodzi, paniusie z preformów, anorektyczki z płaską twarzą, nogi jak patyki, spodenki takie że pół (usunięte przez administratora) widać, dekolt do pępka pokazujący wątpliwe wdzięki. A reszta w kombinezonach po szyję. Coś tu chyba jest nie tak. Albo wszyscy albo nikt.

Xyz
@NICK

Masz rację co do tych kreacji karnawałowych ale nie przesadzaj pisząc że ktoś chodzi w kombinezonach po szyję zapiętych.

Zostaw merytoryczną opinię o INCOM POLSKA SP. Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INCOM POLSKA SP. Z O.O.