INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Logan

Macie przyjęcia na wózki ??

@Logan

Witaj @LOGAN, tak aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko "Magazynier - operator wózka widłowego". Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji na praca@incom.es - z dopiskiem "praca - magazyn". Wymagamy posiadanie uprawnień na wózki widłowe zatwierdzone przez UDT. Dużym atutem będzie posiadanie uprawnień na wymianę butli gazowej. Oferujemy: *umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premię motywacyjną do 20%, *pracę od poniedziałku do piątku, *bezpłatny transport z centrum do pracy i z pracy, *program poleceń pracowniczych 2000 zł, *pakiet świadczeń socjalnych, upominki okazjonalne. Zapraszamy do aplikowania!

Jakie 20% , jak jest 8%

Maria
@Mario

Na magazynie jest 20, produkcja ma 8

BYLY

Miały być benefiy i gdzie one są , podwyżki to szkoda gadać jednym dali 2 zł innym 0.50 albo wcale i oni chcą żeby ludzie byli i tutaj pracowali jak gdzie indziej można mieć pracę za leprze pieniądze i nie w takich warunkach szczególnych przy włóknie szklanym gdzie człowieka wszystko swędzi i ma podrażnienia skóry , Widać że jak ludzi traktują ,powinni się zbuntować i pozwalniać złożyć wypowiedzenia. Niż za takie pieniądze tutaj pracować w warunkach szkodliwych i zdrowie tracić, bo ci dadzą podwyżkę albo nie i jeszcze jaką.Zenada wstyd .

@BYLY

Szanowny Pracowniku @BYLY , benefity są i funkcjonują. Skąd opinia, że miały być, a nie ma? Chyba pisze Pan/i o innej firmie. Prosimy jeszcze raz zerknąć na nasze aktualności, w których są wypunktowane benefity lub zapraszamy do działu administracji i kadr w celu zapoznania się z nimi i nie pisania nieprawdy anonimowo na forum. Kolejny raz powtórzymy: stawki wynagrodzenia są przedstawiane każdemu pracownikowi na rozmowie rekrutacyjnej. Nikt w ciemno nie podpisuje umowy. Jeśli komuś zaproponowana stawka nie odpowiada może negocjować lub nie przyjmowac oferty pracy. Indywidualne stawki dla pracowników już pracujących ustala kierownik produkcji - to on odpowiada za pracę pracowników produkcyjnych i jest ich przełożonym. W tym celu należy udać się do kierownika produkcji i porozmawiać, a nie pisać anonimowo na forum. Kierownik decyduje o podwyżkach, a nie forum internetowe. Indywidualne podwyżki jak sama nazwa wskazuje są indywidualne - jeśli nie zgadza się Pan/i z zaproponowaną nową stawką należalo to powiedzieć kierownikowi produkcji, ale warunkiem jest rozmowa o swoim wynagrodzeniu, a nie Kolezanki/Kolegi. Na koniec kolejny raz potworzymy: Pomiary środowiska pracy wykazały, że mamy wszystkie wartości w normie. Gdyby była konieczność dokładniejszego wyjaśnienia na hali produkcyjnej pracuje pracownik BHP, który odpowie na dodatkowe pytania. Żadne informacje/zgłoszenia odnośnie swędzenia skóry czy podrażnień nie zostały zgłoszone do BHP`owca. Więc w żaden sposób nie możemy odnieść się do tego typu zarzutów, gdyż powodów swędzenia czy podrażnień jest wiele i nie koniecznie muszą być związane z kontaktem z materiałem. Prosimy o pilny kontakt w tej sprawie z działem BHP. Dział Administracji i Kadr jest otwarty codziennie dla Pracowników, tak jak codziennie dostępni są brygadzista/mistrz zmianowy/kierownik, gdyby pojawiły się z Pana/Pani strony kolejne pytania czy też wątpliwości. Pozdrawiamy

@INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Noo właśnie, stawki ustala kierownik produkcji .....

Byly kandydat

Noo ,nie zapowiada się

Mario

Chcecie ludzi pracowników utrzymać ale jakim kosztem ,jak sami się zwalniają i odchodzą bo jak takie podwyżki daliście to tak macie niedługo to będą takie braki ze nie będzie komu robić tym bardziej że wokół budują się hale i tylko patrzeć jak pozwalniaja się ,jak jest taka wasza polityka i nie zmienicie nic to będziecie jeszcze płakać.

?

Czy w tej firmie na święta Wielkanocne są przyznawane paczki ,lub bony ?

@?

Szanowny Użytkowniku, premie świąteczne przyznawane są na Święta Bożego Narodzenia - zgodnie z ZFŚS, dodatkowo przygotowywane są paczki świąteczne dla dzieci Naszych Pracowników. Po więcej informacji odnośnie benefitów zapraszamy do aktualności w serwisie lub kontakt z Działem Administracji i Kadr. Pozdrawiamy

Pracownik Produkcji

Szczerze mówiąc to na rozmowie nie było szału. Pytali czy jestem sprawny fizycznie i czy mam chęci. Pokazali mi chale z i pytali gdzie wcześniej pracowałem i czy nie będzie problemu z dojazdem do pracy. dodano że praca trzy zmianowa. Cztery dni pracy, dzień wolnego i znów cztery dni pracy. Teraz to mają zastanowić się i dać znać na początku nowego tyg. J

Czy w tej firmie dają paczki na święta Wielkanocne lub bony, ewentualnie dodatkowo wyższą premię ,bo w wielu zakładach są przyznawane ?

Mario

Jeszcze niech ludzie dalej podchodzą to ciekawe kto im zostanie i na stanowiskach poobsadzają i kim zastąpią sami podwiną rękawy i będą robić jak mają takie wymagania. ;

Były

Polaków zastępują Ukraincami ściągają ze stanowisk i stawiają Ukraińców. Polaków traktują jak zapchaj dziury. W tym zakładzie Polak czuje sie jakby pracował na Ukrainie wszedzie Ukraincy , Polskiego języka już tam prawie nie słychać. Praca ogólnie taka sobie. NIE POLECAM .

@Były

Szanowny Pracowniku @BYŁY! Jesteśmy bardzo zaniepokojeni tego typu komentarzem. Od ponad 3 lat zatrudniamy pracowników ze Wschodu. Nie dyskryminujemy innych osób, ze względu na pochodzenie! Przypominamy, że jest to jedna z wartości opisana w kodeksie postępowania w naszej firmie, którą powinni się kierować Wszyscy (zarówno pracownicy jak i partnerzy biznesowi). Czy ma Pani/Pan świadomość tego co dzieje się na rynku polskim? Brakuje pracowników - i nie tylko w firmach produkcyjnych, ale w każdej branży począwszy od kierowców, taksówkarzy, kasjerów, kończąc na specjalistach czy medykach. Sytuacja jaka panuje od kilku lat w naszym kraju wymusza na firmach szukania rozwiązań, które zapewnią ciągłość pracy, w naszym przypadku ciągłość produkcji. Tego typu zarzuty odnośnie dyskryminacji są niedopuszczalne! KAŻDY MA PRAWO PRACOWAĆ W FIRMIE INCOM POLSKA SP. Z O.O. BEZ WZGLĘDU NA POCHODZENIE, RASĘ, WYZNANIE I KAŻDY MA PRAWO ZAJMOWAĆ TAKIE STANOWISKO NA JAKIM JEGO PRACA BĘDZIE NAJBARDZIEJ WYDAJNA.

@INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Pracowników nie brakuje w firmach, które godziwie płacą i tworzą dobre warunki do życia !!!

Aktualność
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet najlepsze życzenia dla każdej z Was!

Happy Women`s Day

#Zjednoczeni
#NoWar
#RazemDamyRadę
Luka

Żeby w takim zakładzie 3000 nie zarobić na rękę to jest wstyd ,co oni chcą i myślą dalej zrobić z tym że ludzi zachęcą i utrzymają niech się zastanowią lepiej dobrze bo nie wróżę im dobrze.

Czym Incom Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Xxx

Dodatki są całkiem ok. Prywatna opieka medyczna - medicover, karta multisport oraz wczasy pod gruszą i premia świąteczna.

Dzień dobry, Każdy Pracownik od pierwszego dnia zatrudnienia może liczyć na: 1. Ubezpieczenie grupowe AXA 2. Wyprawkę z tytułu urodzenia dziecka 3. Program poleceń pracowniczych INCOM=MOCNI 4. Pakiet medyczny Medicover 5. Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: a) Wczasy pod gruszą b) Premie świąteczne c) Platforma Benefitowa d) Karta sportowa OK System Dodatkowo: 6. Spotkania integracyjne, świąteczne 7. Możliwość udziału w inicjatywach sportowych 8. Symboliczne świętowanie: Urodzin, Dnia Kobiet, Dnia Chłopaka, Tłustego Czwartku, itp. W Regulaminie wynagradzania w rozliczeniu miesięcznym występują również takie składniki jak: premia frekwencyjna oraz premia motywacyjna. W przypadku innych pytań zapraszam do kontaktu: praca@incom.es Pozdrawiamy

Tak 8% premii ,ale premia wysililiście się to gdzie indziej dają trochę więcej

Nie polecam

Szału nie ma dopóki ,podwyżek nie dadzą to tak będą mieć jak mają bo teraz wszędzie brakuje ludzi , jak nie zmienią podejścia to tak będą mieli.

nie polecam

słabe zarobki a praca ciężka.. nadgodziny dla wybrańców i pupilków... przyjechali z hiszpanii aby zarządzać produkcją bo kierowniczka jest nieudolna.. przyszłości tej firmy nie widzę..

V
@nie polecam

Bo taka prawda ,ceny do zarobków tutaj to porażka , ktoś kto wynajmuje jeszcze mieszkanie a za co żyć ,ale ich nie obchodzi mają gdzieś ,tak więc podwyżek nie będzie i nie ma co liczyć tylko nadgodziny jak są .Ale nadgodziny nadgodzinami ile można i tym sposobem więc jest pretekst żeby nie dać podwyżek bo ludzie się na to zgadzają.

Zofia
@V

To niech się ludzie wreszcie zbuntują i rzucą taką robotę skoro na życie im nie starcza. Przecież to chora sytuacja, no ale zawsze znajdą się tacy co ponarzekają a i tak zostaną.

@nie polecam

Szanowny Użytkowniku @NIE POLECAM. Z przykrością zapoznaliśmy się z Pani/Pana opinią i zarzutami dotyczącymi firmy. Opinia o słabych zarobkach czy też ciężkiej pracy jest opinią subiektywną. Dla jednych pracowników praca jest lekka i prosta, a zarobki satysfakcjonujące, dla innych odwrotnie. Każdy kandydat przystępujący do rekrutacji i zgadzający się na podjęcie pracy u nas, zapoznaje się ze stawkami jakie są w firmie i jeśli podejmuję pracę to znaczy, że je akceptuje. Dodatkowo zatrudnienie jest na okres próbny, który trwa 1 miesiąc – jest to czas na zapoznanie się z pracą oraz zadaniami. Okres próbny jest zarówno dla pracodawcy jak i pracownika. Tylko obopólna zgoda jest podstawą do tego, by podpisać umowę na kolejny okres. Jeśli aktualnie nie radzi Pani/Pana sobie z zadaniami, nie widzimy problemu by porozmawiać z brygadzistą lub kierownikiem. Pisanie na forum anonimowo nie rozwiąże problemu. Nadgodziny są dla osób chętnych. Przypominamy, że w trakcie nadgodzin nie pracują wszystkie działy, w związku z czym nie przychodzi pełny skład, a tylko osoby, które się zgłoszą. Jeśli jest zapotrzebowanie na 20 osób, to tylko tyle może przyjść. Kierownik nie może zgodzić się na więcej osób niż otrzymał zgodę od swojego przełożonego. Mimo wszystko jeśli czuje się Pani/Pan w jakikolwiek sposób pokrzywdzona/y, warto tę sprawę wyjaśnić. W pierwszej kolejności zachęcamy do porozmawiania na ten temat bezpośrednio ze swoim przełożonym. Zawsze podczas takich rozmów może uczestniczyć pracownik z działu kadr, więc jeśli uważa Pani/Pan, że ta sytuacja tego wymaga, to pracownicy działu kadr są do dyspozycji. Ponownie powtórzymy: pisanie na forum anonimowo nie rozwiąże problemu. Delegacje pracowników z Hiszpanii odbywają się w naszej firmie od początku istnienia siedziby w Polsce. Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy firmą hiszpańską. Pracując w naszej firmie, jest Pani/Pan tego świadoma/y. Nie jest żadną tajemnicą, że delegacje są na różnym szczeblu. Przyjeżdżają zarówno dyrektorzy, inżynierowie, jak i pracownicy produkcyjni, przyjeżdżają zarządzać, sprawdzać, nadzorować i wspomagać procesy produkcyjne. Jeśli uważa Pani/Pan, że jest lepszym kandydatem na stanowisko Kierownika Produkcji to ponownie zapraszamy do działu kadr, w celu złożenia swojego życiorysu na ww. stanowisko (zawsze jest możliwość złożenia swojego CV nawet jeśli nie jest prowadzona rekrutacja). Być może Pani/Pana osiągnięcia, doświadczenie, kwalifikacje, posiadanie umiejętności interpersonalnych, jest na tyle interesujące, że będziemy mogli zaproponować awans, a wtedy będzie miała/miał Pani/Pan możliwość wykazania się. Uprzedzimy, jednak by nie było rozczarowania, że nawet jeśli Pani/Pana osiągnięcia na tym stanowisku będą zadowalające - to delegacje pracowników z Hiszpanii w dalszym ciągu będą. W przypadku innych pytań, wątpliwości, zapraszamy do Działu Administracji i Kadr. Pozdrawiamy

Mam pytanie. Czy firma planuje podwyżki? Ceny produktów i usług coraz wyższe a pensje od kilku lat stoją w miejscu.

V
@1234

Tutaj w tej firmie nikt nic nie wie i nie powie bo nabrali wody w usta i ludzi mają za nic , jeśli dadzą to po 50 gr.i też nie każdemu jeden dostanie a drugi nie , takie realia są w tej firmie W ilnnych zakładach są co jakiś czas zebrania ale nie tutaj , tutaj ludzi mają tylko do roboty i nic więcej .

@1234

Szanowny Pracowniku. Kwestie wynagrodzeń są objęte tajemnicą przedsiębiorstwa, a co za tym idzie wszelkie działania z tym związane nie są upubliczniane - szczególnie na forum internetowym, to nie miejsce na takie pytanie i oczekiwanie na odpowiedź. Każda decyzja, również ta dotycząca wynagrodzeń musi być zatwierdzona przez Zarząd. W sytuacji zmiany wynagrodzenia każdy Pracownik zostanie poinformowany przez swojego przełożonego. W przypadku innych pytań zapraszamy do Działu Administracji lub bezpośrednio do swojego przełożonego. Pozdrawiamy

@1234

Teraz płaca minimalna 19.70 i ciekawe co mają zamiar zrobić ,czy ludzie mają szukać i zwalniać się gdzie lepiej płacą.

@12345

Użytkowniku, zachęcamy do doczytania ustawy i nie wprowadzania w błąd innych. Stawki minimalne na rok 2022 przedstawiają się następująco: - 3010zł brutto dla umów o pracę, - 19,70zł brutto dla umów cywilnoprawnych. Nasza Firma nie zatrudnia pracowników na umowy cywilnoprawne! Pozdrawiamy,

LukaPuka

Czy faktycznie potrzebne jest doświadczenie by być zatrudnionym?

@LukaPuka

Nie jest po kilku dniach wszystkiego się nauczysz, nic trudnego wystarczą chęci

LukaPuka

A na ile jest podpisywana umowa i czy praca jest jakoś bardzo skomplikowana?

@LukaPuka

Szanowny użytkowniku! Każde stanowisko cechuje się innymi zadaniami, obowiązkami i wymaganiami. Gdy prowadzony jest proces rekrutacji, podajemy w opisie czy na dane stanowisko potrzebne jest doświadczenie. W dużym skrócie: - Pracownik produkcyjny - nie wymagamy doświadczenia - Operator maszyn/operator CNC - mile widziane doświadczenie lub wymagane - Magazynier - wymagane doświadczenie jak i stosowne uprawnienia Pozostałe stanowiska (również administracyjne), zależą od potrzeb danego działu. Zachęcamy do obserwowania ogłoszeń o pracę, w których opisujemy co jest wymagane/mile widziane. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu: praca@incom.es Pozdrawiamy

Danuta
@INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Ile czasu zajmuje takie wdrożenie na produkcję człowieka, co nie miał z tym wcześniej styczności?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Incom Polska Sp. z o.o.?

Nie ma wyjazdów. Imprez też nie. Kiedyś były ale już nie ma.

Drogi użytkowniku! W związku z pandemią, wszelkie wyjazdy, imprezy pracownicze zostały zawieszone do czasu unormowania się sytuacji w Polsce. Niestety ciągłe zmiany obostrzeń, wprowadzanie nowych nie gwarantuje, że w wybranym terminie spotkania firmowe się odbędą, a wolelibyśmy uniknąć rozczarowania. Czekamy z niecierpliwością kiedy dostaniemy zielone światło i będziemy mogli wszyscy razem bez żadnych przeszkód i obaw spotkać się i spędzić czas. Pozdrawiamy

BYLA

Cóż, firma na pierwszy rzut oka wydaje się ok, ale po bliższej styczności z kadrą zarządzającą okazuje się, że są to ludzie nie kompetentni .Jest to niestety firma dla ludzi o małych ambicjach życiowych.

Prwcowniczka

Wyplata za maj tragedia, niecale 2300 netto, pomimo premii… jak za to zyc? Dodatkowo w ostatni dzien maja zwolnienia grupowe, wyrzucili ze 30 osob, niby redukcja etatow.. praca fizyczna, ciezka, nieadekwatna do zarobkow…..

Asia
@Prwcowniczka

Taka prawda. Cały miesiąc przepracować i dostać 2300 z premia. a na rozmowie mówię co innego. Żenada.

@Asia

Prawda zgadza się i nic nie powiedzą a jak powiedzą to też nie wiadomo czy to prawda i nie wiadomo nie masz pewności czy dalej nie pozwalniają totalna porażka i brak już słów.

Bla
@Byly

No to wszyscy narzekający niech się sami zwolnią na ochotnika i będzie po sprawie. Zostaną ci co chcą pracować

KARMA
@Bla

Jak taki jesteś hop do przodu,ze swoją opinią to sam zrezygnuj... może lepiej będzie dla ciebie i dla innych...

Lolka
@KARMA

Po co robisz w firmie której ciągle narzekasz? @bla ma pracuje, Jak się nie podoba to spadac.

@Bla

To (usunięte przez administratora)albo sam się zwolnij bo pewnie masz ponad 20 zł. i tym podobnych co mają pewne 4000 albo więcej i tym z góry i się podlizują co to nie oni to będziecie robić sami za 5 bo ktoś mądry to już się pożegnał z tą firmą, bo jak nie zwolnili to sami się pozwalniali, a teraz braki doświadczonych pracowników .takie mądre podejście do ludzi szukają jeleni s sami są..To niech dadzą jakąś podwyżkę.,a nie ,tak jak teraz , nie całe 2500 albo mniej i zadowoleni ,był dał tym co siedzą i biorą większą kasę i żyją (usunięte przez administratora)

@Byly

A gdzie podwyżki (usunięte przez administratora)

Enty
@Abc

Zwolnij się, nie będzie.

Rafał
@Prwcowniczka

Fajnie że podzieliłaś się swoją wiedzą na temat zarobków w Incom Polska. Powiedz mi proszę co konkretnie należy do zadań pracowników w tej firmie i od czego zależy tu premia? Czekam na odpowiedź w tej sprawie.

Byly

A czemu taki mądruś jak ty się nie zwolnisz bo kim ty jesteś , jakimś wazniakiem co pewnie 4000 zarabia albo i więcej ludzi pozwalniali a teraz szukają idiotów bo operatorów zwolnili albo na drugą halę poszli .Jak taki mądry jesteś to sam się zwolnij ,bo tu Ukraińcy też odeszli tylko zostali ci co cicho siedzą na (usunięte przez administratora) i najlepiej pasuje.Wstyd żeby ludzie nie mieli 20 zł na godz. bo z ciebie pan wielki jest tobie powinno nos utemperować , znalazł się pan i władca.Jak mi nie to niech zamkną cały ten bajzel bo widać że rządzić nie umią i są pod rządami Hiszpanów.

@Byly

Ludzi po zwalniali ,albo poszli na koresy ,a na starej hali nie ma komu robić tylko szukają teraz żeby na nadgodziny przyjść cwaniaczki a podwyżki dać też nie , bo po co , jawne kpiny powininni się nie zgodzić za takie podejście , jawne kpiny do pracownika i podejście.. Żenada ta firma nic więcej.. Ludzie też bo się dają wykorzystywać.

@Byly

Ciężko dać 20 zł na godz. to tak mają nawet nowi nie będą chcieli tu przyjść i pracować , niech tak dalej rządzą. Żenada.

@Byly

Stawka 18.50 na godz Nie polecam pensje stoją w miejscu od 2 łat jak dadzą to 0.50 i wybrani dostają .

Klip

A co z coresami jest nie tak ?

Rafał

Hej, powiesz mi może czy Twoim zdaniem warto się tu zatrudniać jeśli miałaby to być pierwsza praca na poważnie? Czy firma chętnie przyjmuje osoby bez doświadczenia? Trudno dostać się do Incomu? :)

Byly

Firma kiepska zarobki 18 zł godz i 16 procent premii ,a teraz połowę premi zabrali i dołożyli do stawki że jest 19.50 zł godz. a 8 procent premii że na to samo wychodzi więc nic nie zyskało a nie ma komu pracować mają wszystko gdzieś . Nie polecam

Miałem tam pracować
@Prwcowniczka

Dobrze że przeczytałem Wasze opinie bo ponoć otwierają się na parku przemysłowym w Łozienicy i wysłałem tam CV . Słyszałem też że jak nie ma pracy to wyrywczo wołają do biura i dają wypowiedzenie a z wypłatami też widzę szału nie ma, to już wolę zostać na starych śmieciach chociaż szału z robota nie ma ale wypłata lepsza bez premii mam 2700 . Pozdrowienia z firmy RewAir :)

Była

A ciekawe co po nowym roku jak ma płaca wzrosnąć czy dadzą więcej ,bo wszystko idzie w górę ale nie tutaj.

Miałam tam pracować
@Była

Szkoda tam pracować za takie pieniądze i zdrowie tracić . Gdyż praca jest przy włóknie szklanym , czy jest klej i laser który źle wpływa na oczy gdyż się psuje.Ma być dopłata do okularów ale to nie wygląda tak jak podają. Odnośnie autobusu zakładowego to też porażka bo okazuje się ze w centrum na powrocie wieczorem nie zatrzymuje się na Bramie Portowej że utrudniają powrót do domu.A i osoby chore chodzą i zarażają osoby zdrowe.Po prostu żenada.

@Miałem tam pracować

Dziękujemy za komentarz. Nasza firma nie otwiera się w parku przemysłowym w Łozienicy. Aktualnie posiadamy dwie hale produkcyjne mieszczące się w Szczecinie, jedna na ul. Kniewskiej 3, druga na ul. Lubczyńskiej 37. Dokładamy wszelkich starań i dbamy o standardy wyznaczone przez Kodeks Postępowania Naszej Firmy jak i system wynagrodzeń określony przez Prawo Pracy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail praca@incom.es, w celu poznania szczegółów. Pozdrawiamy

@Miałam tam pracować

Szanowny Panie, Pomiary środowiska pracy wykazały, że mamy wszystkie wartości w normie. Autobus firmowy kursuje od kilku lat. W jego rozkładzie jazdy nie ma przystanku Brama Portowa – przypomnę rozkład jazdy jest powieszony na tablicach informacyjnych, do których dostęp ma każdy pracownik. Korzystanie z każdego dodatkowego przystanku wymaga zgody Urzędu. Autobus nie ma prawa zatrzymywać się na dodatkowych przystankach, o czym Pana w ostatniej rozmowie poinformowałam. Zarzut odnośnie osób chorych, jest bardzo nie na miejscu. Ani Firma, ani Pracownicy nie są lekarzami. Jeśli pracownik źle się czuję przed rozpoczęciem pracy, powinien udać się do lekarza, jeśli ma możliwość powinien o tym fakcie poinformować pracodawcę. Również jeśli w trakcie pracy jego stan ulegnie zmianie powinien zgłosić się do przełożonego i poinformować o tym. Jeśli będzie miał Pan inne wątpliwości serdecznie zapraszam do biura Administracji firmy w celu porozmawiania i rozwiania wszelkich niejasności. Pozdrawiamy

Bla

Co to ma być ???!! Rzucasz klątwę ???? Hokus pokus , Abra kadabra..... Daj dziewczyno spokój

InfU

A ty co wróżka? ???? ???? ????

Vvv

A może informowali jak już ciebie nie było . Nie zalapalas się na rozmowy i się plujesz. Coś cię boli proponuję iść do pracy albo specjalisty

Coś

A wy macie oczywiście odwagę tylko pisać bo w pracy pierwsi wszystkim wchodzicie, ale leserów od razu widać i podlizywanie nie dziala. Zawsze możesz iść na koresy , tam nic nie trzeba robić tylko się wiecznie wdrażać jak pseudo kiero. Tam jest miejsce dla takich leserów jak ty @Keus i @KARMA

@coś
@Coś

Do twojej informacji nikomu się nie podlizuję (nie muszę) a twojej kochanej pani bogini nawet nie mówię dzień dobry. Dobry pracownik nie musi siedzieć godzinami u kierownictwa i błagać o nadgodziny. Tak trudno pojąć ze naprawdę są ludzie szczerzy, niefałszywi, którzy nie muszą nikomu wchodzić w d? Oceniasz ludzi swoją miarą.

@@coś

Niech podwyżki dadzą bo nie dość że zwolnili doświadczonych pracowników to sami się pozwalniali ,a teraz szukają jeleni bo im brakuje . Będę tak robić to zostaną sami ci co mają powyżej 20 zł i kapusie będą robić za 5 .Bo Hiszpanie tym bałaganem rządzą ,a oni też nie lepsi i w końcu zamkną ten cały interes.

@Byly

Firma żenada zarobki 18 zł godz i 16 procent premii ,a teraz połowę premi zabrali i dołożyli do stawki że obecnie jest 19.50 zł godz. I 8 procent premii że na to samo wychodzi więc nic nie zyskało a nie ma komu pracować mają ,bo liczą że w ten sposób przyciągną nowych pracowników.. Niech dadzą normalne podwyżki to tak. Nie polecam żenada..W Amazonie też brakuje i mają zamiar podwyższyć na 26

@Byly

Nie dość że mało ludzi nie ma komu pracować to dalej się rządzą ,niech dalej tak robią to zobaczą kto tu zostanie i im będzie robić za takie pieniądze ,myslą że będzie ktoś im zostawać dłużej ,to nie tędy droga bo nie przejmują się niczym.

Byly

Jak tak ten sposób ciekawe kto im będzie pracował chyba same kierownictwo zostanie Brawo tak dalej.

Eeee

Co ty ciągle z tymi Gruzinami? Okej dwa lata temu było ich sporo. Ale teraz już większość nie pracuje, któregoś razu zwolnili dużo, niektórzy sami odeszli. Teraz zostało ich chyba trzech na całą firmę?? I też pracują uczciwie, na zwolnienia nie chodzą, ciągle chodzą na nadgodziny i pracują na każdym dziale. Kiedyś było jak było a teraz odpier...sie od tych gruzinów. A stawkę mają większą bo po prostu na każdym dziale potrafią pracować? A Polak co się opierd...to ma dostać 28zł na godzinę za nic? Każdy dostaje tyle na ile zasłużył. Widocznie oni zasluzyli a ty nie

Hihihi
@Eeee

Zazdrocha że Gruzini pracują porządnie i podnoszą poprzeczkę dla tych co się (usunięte przez administratora)

@Hihihi

Niech lepiej płacą to będą pracownicy ,a nie ,oni myślą ze ciągle będzie im ktoś zostawał dłużej ,to się grubo mylą a jeszcze sa tam osoby nie zbyt przyjemne co nawet odechciewa się pracowac

@Eeee

Ale takimi samymi pracownikami są jak każdy i powinien mieć tyle samo co Polak i jaka tu jest uczciwość ,zeby obcy miał więcej od Polaka żałosne i (usunięte przez administratora) to jest i to jest uczciwe raczej nie .Ja z nam takich co do Niemiec wyjechałi niz za takie (usunięte przez administratora) grosze robić . Żałosne

Prof

Ceny , wszystko opłaty za mieszkania rosną ,a tam pensje stoją w miejscu i to w warunkach szkodliwych żenada.Nie polecam.

Abc

Tam z pracą coraz gorzej bo coraz mniej i brakuje nawet że nawet nie powiedzą , poinformują co jest grane a ludzie mają klapki na oczach i czekają nie wiadomo na co ,na cud , szkoda tylko ich. Żeby się nie zdziwili.

@Abc

No i zaczęli ludzi zwalniać nie zrobią zebrania i powiedzą co jest grane

@Byly

No zwalniają wieloletnich pracowników, a nowi zostają, bo zarabiają mniej i są bardziej opłacalni. Czysty biznes. Później nabierze się agencyjnych za 12zł za godzinę i niech zasuwają. A to jeszcze nie koniec. Kolejne kilkanaście osób poleci. Aż firma całkiem padnie.

@1235

No niestety taka firma i wiadomo kto rządzi za 18 zł , wypłata za 152 godz. 2200 zł nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.Dziadostwo.

Byly

Ty masz i taka firma myślą ze za taką stawkę i premię im przyleca ,niech się wypchaja jak tak podchodzą,kierownictwo porażka nieudolne

@Byly

Hiszpanie mają wywalone i tak teraz brakuje ludzi myślą że im przylecą niech się wypchają za takie pieniądze i podejście , Niemcy teraz potrzebują bardziej ,ludzi sobie chyba wezmą z Marsa jak taka ich polityka to tak też będą mieć.Bo ludzie już olewają tą firmę.Powodzenia.

@Byly

Firma i ci co oni kierują mają wywalone ,bo nie ma komu robić za takie pieniądze,to próbują na siłę że coś się dzieje . Żenada.nie polecam

@Byly

W mediach mówią że pensje rosną ciekawe gdzie ,ale nie tutaj , tutaj to zabrali z premii i dołożyli do stawki myślą ze ludzi ściągną żenada z takim podejściem myślenia

Danuta
@Była

Piszą w ogłoszeniu, że premia jest, 8 procent... A jeszcze może odpisałabyś, czy się zgadza, że jest premia za obecność? Ciekawe, ile jej wyjdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o INCOM POLSKA SP. Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INCOM POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w INCOM POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INCOM POLSKA SP. Z O.O.