Opinie o HSK Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HSK Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HSK Consulting Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSK Consulting Sp. z o.o. w Warszawa

Ciekawe gdzie są jakieś w miarę aktualne komentarze... Poszukują właśnie KAMa i przyznam, że myślałam, że może jakieś opinie względem tego stanowiska tu jednak znajdę, ale teraz to zastanawiający jest dla mnie ten brak opinii. wstępnie interesuje mnie to jak prowadzona jest rozmowa oraz jakie maja podejście do osoby nowej, dostał się ktoś ostatnio i oceni?

Mirko Nowy wpis

Byłem na rozmowie i jeszcze jestem na etapie zastanawiania sie, ale ogólnie mogę polecić. Sama rozmowa bez zarzutów.

Kobieta Nowy wpis
@Mirko

Na rozmowie na Key Account Managera byleś czy może na inne stanowisko? Ja myślę o specjaliście ds. zakupów. Tutaj są różne osoby w zależności od branży? zastanawiam się też ile mniej więcej trzeba teraz czekać na odzew

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy wiecie jak wygląda rekrutacja na najnowsze oferty pracy? Jestem w trakcie przygotowywania CV, ale opinie nie zachęcają.

Mariusz

Witam, bardzo nie polecam tej firmy. Pracowałem dla nich w zeszłym roku. Nadal czekam na spłatę reszty wynagrodzenia. Brak profesjonalizmu, brak wywiązywania się, brak narzędzi do pracy. Odradzam!

@Mariusz

Czy na pewno pracowałeś dla HSK Consulting?

@Mariusz ale to jak mieliście pracować, skoro nie dawali wam odpowiednich narzędzi ?

Mariusz
@Marta

używając własnych telefonów i laptopów

Stefan

Jeśli ktoś tak zybko się zniechęca to tylko sam sobie szkodzi. Czasami trzeba walczyć o swoje sprawy!!

PM
@Stefan

Bez przesady. Należy znać swoją wartość. Jakie zaufanie reprezentuje sobą ta firma ? Jakie podejście do kandydata ?

PM

Byłem na rozmowie w hsk consulting. Dla mnie mega nie profesjonalna firma. Pani przełożyła spotkanie za za tydzień. Ok rozumiem są różne sprawy. Napisała o tym o około 20 dzin przed. To też rozumiem. Ale nowej rozmowie powiedział ze drugi etap jest jutro w warszawie i dziś da znać nawet jak by była odpowiedź negatywna. Pani się nie odezwała. Nie umiala mi odpowiedzieć na pytania typu czy to jest praca godzinowe czy zadaniowa. Dramat nie polecam tej firmy. Nie są profesjonalni przez co balbym się h nich zatrudnić.

Joanna

@anonymous masz rację każdy powinien się przygotować i zapewne to zrobi, ale zawsze może być komuś łatwiej to zrobić jak zniweluje stres czytając jak dokładnie taka rozmowa wyglądała w firmie HSK Consulting. Ale również rozumiem, że chcesz, żeby każdy miał równe szanse. Czy Tobie zatem udało się zdobyć pracę w tej firmie? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Joanna

@Vera czy udało Ci się znaleźć kontakt do firmy i zaaplikować? Minęły dwa miesiące, więc może jesteś już po rekrutacji. Jeżeli to to podzieliłabyś się relacją z niej? Możesz też udostępnić na forum kontakt do firmy dla innych potencjalnych pracowników, którzy borykają się z tym samym problemem co Ty kiedyś.

@Joanna

Ja bylam ale nie powiem bo kazdy powinien sam sie przygotowac

Vera

Mam pytanie:czy ktoś ma namiary na tą firmę? Z zaskoczeniem stwierdzam, że google nie chce mi znaleźć ich strony internetowej. Na pracuj.pl jest interesujące mnie ogłoszenie, ale nie jestem w stanie złożyć oferty, bo kiedyś zarejestrowałam się na ich portalu - muszę złożyć po zalogowaniu się na ich konto, ale po zalogowaniu nie ma możliwości wysyłania czegokolwiek ani wyszukiwania ofert, ani czegokolwiek. Pożądam kontaktu, żeby wysłać CV. Ktoś coś? I w ogóle dlaczego nie mają strony aktualnie własnej?

Joanna

Czy ktoś był na rekrutacji w HSK Consulting Sp. z o.o. i może odpowiedzieć użytkownikowi @siedlczanin? A może już sam się udałeś na rekrutację, mimo braku odpowiedzi? Jeżeli tak, to opowiedz nam o niej.

siedlczanin

Był ktoś dziś na rekrutacji w Siedlcach? Jakie są ważne wrażenia? Jak oceniacie poziom rekrutacji?

Joanna

@robert dalej pracujesz w HSK Consulting Sp. z o.o.? Jak wrażenia z początków pracy? Jak wyglądają szkolenia, o których wspomniałeś?

robert

no tak, właśnie dlatego ja idę do nich na reprezentanta medycznego bo dają szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

Maniek

Są ogłoszenia, ja jestem przyparty do muru, potrzebuje pracy na już. Wysłałem do nich aplikacje. Orientuje się ktoś jak długo się czeka? Na ile można liczyć finansowo na początek?

obecny pracownik

Obecnie pracuję, lecz nie mam dobrego zdania o tym pośredniku. Na maile odpisują po czasie, akcja z samochodami to porażka. Jest udział własny 500zł przy szkodach. Zamiany aut z nad przebiegami co ok 3-4 m-ce. Pan od floty burak jakich mało. Pierwszy raz od x lat w grudniu dostałem wynagrodzenie po świętach a nie przed (ale ok do 31). Generalnie odradzam

mi

Nikt nie umieszcz o nich opinii, a szkoda, bo wiele osób zostało bardzo źle potraktowanych przez tą agencję pośredniczącą. Odradzam! Nastawieni na max zysk,czlowieka mają za nic. Wykorzystac i zwolnic to ich motto. Trzymajcie sie z daleka, dobrze radze

Zostaw merytoryczną opinię o HSK Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HSK Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HSK Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HSK Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HSK Consulting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HSK Consulting Sp. z o.o.
  • Renesansowa 7B
    01-905 Warszawa

HSK Consulting Sp. z o.o.