Opinie o Carrefour Polska w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Gliwice

Czy w Carrefour Polska zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zakochany

Witam, ja chcialem napisac ze w carrefour gliwice forum pracuje śliczna pani bardzo uprzejma polecam zakupy w tym markecie.

Jacob
@Zakochany

Faktycznie bardzo miła obsługa i ładna pani Robiłem zakupy w zeszłym tygodniu i jutro zamierzam powtórzyć. Przyjemnie popatrzeć I łącze przyjemne z pożytecznym:)

Jasiek Nowy wpis

Rzadko się wypowiadam na takich portalach, ale moje ostatnie zakupy w carrefour Forum w Gliwicach muszę zaliczyć do udanych. Muszę pochwalić pracujące tam Panie - bardzo pomocne i uśmiechnięte. Szczególnie jedna Pani ???? ...... ach WSPANIAŁA KOBIETA niestety nie wiem jak się nazywa ale ..... miła i piękna... Jeszcze w życiu mi tak owoce nie smakowały:)

Jaka atmosfera jest między działami w Carrefour Polska?

Marka Nowy wpis

Nie wolno Ci rozmawiać -bo inaczej zwrócą Ci uwagę, na przerwy chodziło się osobno ( działy osobno)- bo ktoś ma sklepie musi być. Więc kontakt taki sobie- chyba, że jest popołudniówka lub nie ma menadżerów - to można chwilę porozmawiać - ale nie ze wszystkimi.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Carrefour Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Marka Nowy wpis

Witam. W firmie przepracowałam kilka lat- na początku ok, mimo, iż najniższa krajowa. Pracy dużo, szefostwo - katastrofa. Menadżerowie - na stanowiskach po kilka czy kilkanaście lat- ale brak kultury, poszanowania pracownika, nie potrafią motywować. Zwykłemu pracownikowi czy ekspertowi wiele nie wolno- ale menadżerom owszem, tym bardziej, że koordynatorem ochrony jest koleżanka, która wcześniej pracowała z nimi na sklepie. Premie co 3 miesiące - zależne od tego ile Ci przydzieli przełożony, dodatkowo pojawiło się parę złotych za najlepszego pracownika ( i tu też rozdawane pupilkom). Dziewczyny są strasznie fałszywe, nadają na siebie, udają przyjaciółki - a za chwilę jedna na drugą marudzi. Pracownicy z długoletnim stażem zarabiają praktycznie tyle samo co nowo zatrudnieni ( jeśli jest- to niewielka różnica). Coraz mniej pracowników - to trzeba robić coraz więcej i to jeszcze na różnych działach. Jedni muszą pracować na dwie zmiany, ale są też osoby zatrudniane tylko na rano ( bo np. mają dzieci- jakby inni nie mieli życia) , ale jeśli nikt nie chce do Carrefour przyjść to kierownictwo przystaje na takie warunki. Atmosfera niefajna, wypłata jeszcze gorsza. Za Multisport czy opiekę medyczną i tak samemu się jeszcze dopłaca. Jedynie co to z grafikami można było się dogadać.

Zibi

Polecam zakupy w Galerii G-ce Forum Super obsługa - pomocna szczególnie pozdrawiam Ładna Panią- blondynka na owocach ...... cud malina w zielonych spodenkach ;)

Paulina
@Zibi

Spodenkach? To tutaj w krótkich można? To w sumie jak z temperaturą na sklepie, nie jest za gorąco skoro tak chodzi?

Mirosław

Strasznie chamskie zachowanie Pań z działu słodyczy i napoi. Nie polecam tych alejek i radzę kierownikowi zmienić personel ponieważ Panie strasznie obgadują swoich kolegów z pracy a to nie fajne zachowanie zwłaszcza ze klienci tego słuchają.. (Sklep Arena Gliwice)

Sisi

Witam . Pracuję w Carrefour już 8lat . Długo za długo .Prawda jest taka , że jestem już po 40 i zwyczajnie boję się zmian . W myśl zasady wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Na rękę dostaję 1650 zł . Carrefour ma najniższe zarobki z wszystkich marketów. Umowa na pełny etat,stanowisko specjalista .Wieczny brak personelu ,ludzie przychodzą w sprawie pracy , pytają o wypłatę , uśmiechają się i odchodzą.Pracujemy na kilku stanowiskach,czasem jestem na kasie,jak nie ma klientów biegnę na warzywa a do tego pomagam w skaningu .Wracam czasem do domu i padam .Nie czuję pleców i nóg.nikt tego głośno nie powie nawet ja ,bo zwyczajnie boję się o pracę

Była pracownica
@Sisi

Zmień pracę, ja też sie bałam i stamtąd uciekłam, Dziś zarabiam 2 razy wiecej. Szkoda czasu i zdrowia

Leszek
@Była pracownica

Wiecie może, czy zmieniło się coś w warunkach płacowych, które oferuje Carrefour Polska? Zaniepokoiło mnie to, że za tak duży zakres obowiązków firma oferuje na rękę tylko 1650 zł. Może jest inny sposób na to, aby pensja była bardziej atrakcyjna?

Majka69
@Leszek

Nic się nie zmieniło. Carrefour ma najniższe zarobki z wszystkich sieci i największy zakres obowiązków. Jeden pracownik pracujący na kilku działach to standard i jak to mówi "góra " przecież nie robią nic poza zakresem swoich obowiązków. Wieczny brak rąk do pracy, a przez to spadek jakości obsługi i sprzedawanych artykułów. Po prostu nie ma komu pracować. Wiem , bo pracowałam tam długo za długo.

Emi
@Sisi

Pracowałam kiedyś w carrfourze , to najgorszy pod względem zawodowym mój czas w życiu.Pracowałam na tekstyliach w Arenie,zarobki minimalne, kierowniczka złośliwa , wydająca osiem poleceń w ciągu 30 s i uradowana faktem że niespamiętałam wszystkiego i musiałam dopytać... Pracy jest dużo na strefie w Gliwicach, ja tam teraz pracuje i nie żałuję ...z tego co wiem 2,4 na start

pracownica była
@Leszek

tak, jest sposób by więcej zarabiać, unikać marketów

nicoletta

Kto tam ze starej ekipy pracuje na przemysłówce? Pracowałam kilka lat temu, było bardzo nieciekawie.... najgorsza atmosfera pracy jaką mogłam sobie wyobrazić

Zadowolona

Jestem pracownikiem na pół etatu na Arenie Gliwice, i jeśli chodzi o moje zdanie, bardzo polecam. Ludzie wspaniali, mili i pomocni, jeszcze nikt mi tam nie odmówił pomocy jeśli chodzi o wykładanie towaru. Pracowałam na strefie zanim urodziłam 2 dzieci, mniejsza o to w jakieś fabryce, ale powiem Wam że w tej fabryce w której byłam, to to był dopiero wycisk, cały czas byłam zależna od maszyny, nie mogłam wyjść nawet do toalety, i wszystko musiałam robic biegiem, a ludzie w tej fabryce? Szkoda gadać, poniżają drugiego człowieka, nie mają szacunku. A tu w Arenie bardzo mi się podoba, mogę wykładać towar spokojnie, nikt nade mną nie stoi i nie wyzywa, kazdy sobie nawzajem pomaga, i tak jak połowa twierdzi może kokosów nie ma, ale kto karze wam pracować skoro się nie podoba? Kazdy tylko narzeka i narzeka. Ale jestem neutralną osobą, nie wtrącam się w czyjeś życie, ja przedstawiam wam swoje zdanie. Jestem naprawdę w pracy pozytywnie zaskoczona :)

Grzegorz
@Zadowolona

Witam, jak wygląda kwestia płacy i ewentualnych premii? Carrefour unika tego tematu jak tylko się da.

Daria
@Grzegorz

Witam ja Pracuję w dziale Kas do Końca grudnia i się zwalniam niestety ale tylko umowy (śmieciowe) mają pod Cerfur nie chcą przyjąć bo podobno nie mają przyjęć to po jakiego grzyba im pracownicy na zlecenie ? Co chwilę ktoś nowy przewija się na dziale kas ludzi brakuje ale oni twierdzą ,że przyjec nie ma . O premi to można zapomnieć , unikają tematu i tyle. Pozdrawiam

Daria
@Zadowolona

Hejka . A można zapytać skąd jesteś ? Pytam ogólnie bo szukam dojazdu do Pracy z Zabrza . Również pracuje w Arenie

Uciekajcie póki nie jest za późno… zero szacunku, zero swojego zdania. Masz robić i nie gadać. Po pół roku odejście z CRF to była najlepsza decyzja w życiu. Nie polecam działu przemysłowego. Liderka to jakaś jedna wielka hipokrytka która żyje tylko pracą. Śmiech na sali :)

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Carrefour Polska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Tru

Nie, kolesiostwo i (usunięte przez administratora)

Gepetto

Nie polecam , zakres obowiązków ogromny za najniższą krajową... smiech na sali

Stanowczo nie polecam sklepu Carrefour w Arenie Gliwice!!! Kolejny raz problem, kiedy po zakupie okazało się, iż rzecz jest uszkodzona. W trakcie zakupu nie zauważono. Kupiono w sobotę, nie używano, bo miał to być prezent dla dziecka na święta. Na Lipowej nie ma problemu, tylko, że rzecz na stanie sklepu była również uszkodzona i skierowano mnie tutaj. To już nie pierwszy raz, kiedy ten sklep odmówił wymiany uszkodzonego towaru. Pani M. podejmuje decyzję przez telefon, czy uznać czy nie, żałosne!!!

cola

Jeśli ktoś pisze że na jadalni jest super bo jest do wyboru herbata czarna ,czerwona lub zielona....hihih....to już nie jest chyba wypowiedź zwykłego pracownika hali, strikte zastraszonego , tylko liderunia albosz pewnie menadżerunia ,który bidny nie ma wyjścia jak tylko napisać że jest dobrze ,....podczas gdy na prawdę nie jest dobrze a wręcz nieciekawie.hihihi....

zadowolony

Nikt nie obiecuje w firmie, że będzie lekko bo w handlu lekko nie jest ale trzeba zaznaczyć, że firma dba o pracowników.

hejka :O) jeśli chodzi o pracę w Carrefour Arena to polecam, moim zdaniem ktoś kto idzie do pracy w hipermarkecie z góry zakłada, że kokosów nie zarobi... ale mamy darmową opiekę medyczną, darmowe ubezpieczenie w Hestii od NW (nie tylko w pracy), kartę MultiSport, kartę Rodzinka (rabat na zakupy 5%, 10% w czwartki i 15% w połączeniu z Aplikacją Mobilną Mój Carrefour w piątki) zawsze na święta jedne i drugie dostajemy bony i zniżki na zabawki i zakupy, na BN jeszcze dodatkowo dodatkowe bony lub paczki, na każdą uroczystość (Dzień kobiet, Mikołaj,itp.) jakiś drobiazg, bilety do kina, wycieczki 2 dniowe, imprezy integracyjne, zapomogi finansowe, pożyczki na remont mieszkania z Funduszu Socjalnego, mamy super stołówkę (mikrofala, dwie lodówki, sofy, piłkarzyki, kawa, herbata czarna i owocowa, sztućce, talerzyki), w której jest biblioteka z nowościami do wypożyczenia. Jeśli ktoś pracuje i się nie obija to jest ok.

madzia

Witam, czy orientuje się ktoś ile zarabia doradca ds. kredytów w Carrefourze w 2016roku? Bardzo proszę oinformację

Ele
@madzia

Matko..pare lat temu pracowalam za 1000 zl na tekstyliach ,kierowniczka byla tatiana juz myslalam ze sie jest jej carrefour pozbyl zeby polepszyc swoj wizerunek..ale widze ze nie...powodzenia w pracy za marne grosze i ciezka harowke pracownicy

joderw
@Ele

Tez myślałam, ze ta cała Tatiana już tam nie pracuje! Przecież ona nie nadawała się na kierowniczkę !!!!"Jaki cyrk takie małpy" jak mawiają

teksi
@Ele

Też myślałam że Pani T,nie ma.....ona jest tam jeszcze kierowniczka?

Nena
@madzia

Najnizsza krajowa plus premia ze sprzedazy...

Natalia
@Nena

@Nena To chyba dobrze, że w Carrefour Polska można liczyć na jakąkolwiek premię. Ale powiedz nam jeszcze teraz, jak długo już jesteś u nich zatrudniona. Czy oprócz wspomnianej premii, pracownicy dostają jakieś benefity pozapłacowe?

@Natalia

Premie? Za co..... Za obroty? Haha śmiech na sali

Oluniaaaaaa

Witam, pracowałam w Carrefurze w Gliwickiej Arenie...atmosfera zależy kim jesteś i z kim się zadajesz...jak jesteś szarą kasjerką lub zwykłym pracownikiem jesteś traktowany jak nikt !!! Wszyscy narzekają na zarobki, praca ciężka , plotki , obgadywanie pracowników to jest na porządku dziennym .Niektórzy menadzerowie nie nadają się na menadzerów. Niektórzy awansowali i obrośli w skrzydła rządzą wszystkimi jak się da.Kasjerki po 7-8 godz na kasie siedzą bez przerwy...Totalna masakra.....Uciekłam bo nabawiłam się choroby jelit z powodu tego ze do pracy przychodziłam na 8 rano a puszczali mnie jesc o 14 porażka !!!!!! Pani personalna bardzo nie miła kobieta dziwie się że ktoś taki tam pracuje. Wytrzymałam tam 6 miesięcy i odeszłam i bardzo sie ciesze ;-)

@Oluniaaaaaa

Tutaj muszę przyznać rację... Niestety, ale starzy pracownicy pracujący po parę lat zarabiają teraz co Ci nowo przyjęci, zero motywacji i rozwoju w pracy.... A co do osób kierujących niestety, ale tak jest...pare "groszy więcej" i jak robola traktują..

Ulka

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie mogą mieć wymagania na początek?

@Ulka

Ja najlepiej to poszukalabym innej lepszej płatnej pracy... Niestety, ale w tej firmie jest zero rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska