Emet-Impex Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Emet-Impex Sp. z o.o.

grusz

Grunt, że z szefem można sie dogadać a mało jest takich. Dobrze, że ma dore relacje z pracownikami. Teraz widzę, że poszukują Doradcy Technicznego-Logistyka, tylko zatanawia mnie to to bo to jakby praca 2 stanowisk a czy płaci tylko jedno podstawowe wynagrodzenie?

JoshSTO

Hej aplikuję właśnie do tej firmy i się poważnie zastanawiam, do obowiązków m.in należeć będzie współpraca z Zarządem, jaka jest tam atmosfera można się dogadać ....? wiesz może jak wygląda wynagrodzenie?

była pracownica

Ogólnie wylęgania talentów.... po za tym masakra, pensje, zarząd, brak możliwość rozwoju.... firma żerująca na starych kontaktach rynkowych i tyle, brak perspektyw........

majtek
@była pracownica 07.11.2012 12:47

co Ty gadasz, normalna praca, mało wymagająca, aby tylko pracować normalnie. firma co roku pozyskuje z kilka nowych ofert

Zostaw opinię o Emet-Impex Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emet-Impex Sp. z o.o.