Opinie o Stekop S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stekop S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stekop S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stekop S.A. w Warszawa

Kronos

Zapraszamy do JW Biedrusko koło Poznania. Ludzie są potrzebni, jest super skład i robota lekka, łatwa i przyjemna. Da się zarobić kasę. Można przyjść na stałe lub dodatkowo. Napewno się nie zawiedziecie. Dzwońcie do biura do Piły.

Witek

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Witek

tak , full , tylko gdzie chcesz pracować określ się, zastanów także ?

warka
@Witek

do jw komprachcice woj.opolskie szukaja chętnych na caly etat

Kosmo

Bo pan Janek myśli tylko wy jesteście cieniasy i niepotraficie dać sobie z nim rady . Chwała mu a wam najniższą krajową i do domu

Ssij dyda chuju ze Żnina

Ssij dyda

@Kosmo

Do dzioba do dzioba janie b

Prawnik

Wypłacono jedynie z umów o pracę i UZ ozusowanych. A pozostałe godziny nie dość,że to jawna lewizna nie wypłacili. Ale i tak to wszystko wypłacą gdyż są to nadgodziny i na JW nie powinno być żadnych UZ. Więc i tak czekają ich sprawy sądowe. A przekrętów w tej firmie nie brakuje. Ta buta i ignorancja będą ukarane. Zresztą WOGI i tak im dowalają kary, skończyły się wreszcie układy.

Romano
@Prawnik

Na jw w Bytomiu wypłacili wszystko w terminie.Super.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stekop S.A. na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Jak 34

Znowu brak przelewu za pracę w marcu a jest 16.04 ciekawe jak znowu będą się tłumaczyć a może tak jutro nie iść do pracy?

Niezadowolny
@Jak 34

Pracownicy Stekop w Darżewie równiez nie otrzymali dzisiaj przelewu to zakrawa na kpiny może należy zgłosic to do WOG i Inspekcji Pracy

Cała Polska z Was się śmieje
@Jak 34

słyszałem ,że mają kłopoty finansowe,z tym płaceniem też różnie wygląda,10 tego każdego miesiąca i do 26 dnia miesiąca reszta,wszystko powinno być tak jak wszędzie wszystko do 10-go dnia miesiąca.Protestować,mamy umowy o pracę,nie idziemy do pracy tylko na L4,może zmądrzeją, chociaż z pustego nic się nie naleje.

@Niezadowolny

takie sprawy tylko w WOG czekają na to,pensje na czas muszą być,jutro zgłaszam do PIP oraz WOG i ŻW , to jest przestępstwo.

Agnieszka

@Stekopowski ale ja nie zabraniam w pracy rozmawiać wulgarnym językiem. Tutaj zaś jest regulamin i musicie go przestrzegać. A jeden z punktów mówi o kulturze wypowiedzi. @Rodzic a czy obrażanie kogoś na forum zwróci Ci pieniądze? Nie. Więc nie ma sensu używać takiego języka. @Sma jestem moderatorem, a nie administratorem. To dwa rożne stanowiska. Różnice są opisane w regulaminie.

Spierdalaj

@Spierdalaj

Popieram ! w 100% , ach te baby .

Umyj dupe
@Chłop z mazur

Stekopowocy to żule i brudasy.

@Umyj dupe

Prawda ! Potwierdzam i nie zaprzeczam.Ale nie w święta takie teksty,nie czas nie pora.Po świętach tak i owszem,tylko prawda.Nie bawcie się w Januszy,bo oni są beeeee.

Bartek

Smutne jest to, że Janek B. który ma swoje lata w ten sposób się zachowuje. Jest niekoleżeński i myśli tylko o czubku własnego buta. Zresztą niewypastowanego. Tylko by brał służby 24h, a reszta kolegów z pracy to nie obchodzi go. Ale Janek B. chyba nie rozumie tego że zabiera nam godziny i odbiera chleb innym pracownikom i zajmuje miejsce.

@Bartek

takich Janków ,którzy są już na końcu biegu jest więcej,pomału będą się wykruszać sami,jeszcze nikt swojego organizmu nie oszukał wiekowo.Buty to można wypastować lecz zdrowia się nie naprawi,wyjdą mu te godziny ale bokiem.Janek wszystko rozumie,tylko twierdzi,że gówniarze nie będą nim rządzić,muszą zjeść wagon kaszy jak on zjadł będąc w czołgistach dodajże.Udaje nie zniszczalnego lecz kiedyś się zakaszle jak mały fiat.Dajcie mu do oporu godzin aż sam wysiądzie.Bez niego Stekop przecież padnie.A co na to przepisy, dajcie mu tyle aby się złapał na lep ŻW hi hi hi .

buźka
@Bartek

SZUKAM PRACY ! JAK PRACUJE SIĘ W STEKOP . OKOLICE PIŁA W STRONĘ DRAWSKA POMORSKIEGO,ŚWIDWINA I Z POWROTEM.PROSZĘ O UCZCIWE OPINIE I Z KIM MAM SIĘ KONTAKTOWAĆ . MOŻE MACIE JAKĄŚ FAJNĄ DZIEWCZYNĘ Z MIESZKANIEM WIEK NIE GRA ROLI,ALE WE DWOJE ZAWSZE RAŹNIEJ.

Peesda
@Bartek

Janek b to (usunięte przez administratora) a managiery cpaja amfe i nosza w kamizelkach dziwne sprzęty do wciągania!!! I kremy z MJ używają!!!

marek
@Peesda

to ty chyba cpasz bo dziwny masz usmiech

Peesda
@marek

Sam sie krzywo smiejesz bo ci zaproponowali doplate do czynszu za udostępnienie kapska.

Cała Polska z Was się śmieje
@Bartek

Bartek, wyślijcie Janka na badania lekarskie,może nie przejdzie i po problemie.Ponadto rypie za dużo godzin co się nie mieści w normach,następny HAK.PIP,ŻW,Komendant WOG.

Maciek

Jeztem komandosem mam 14 zl i spie calom noc I co zazdrosc was zzera hahaha. Tez bysta chcieli tak hahah Dla was zimno i deszcz a ja sobie leze hahaha a wy sie chowacie haha

Wacek
@Maciek

co to za baran pisał,naucz się pisowni polskiego,masz jakieś omamy,kto cię w tej pracy trzyma i płaci za spanie,coś tutaj nie pasuje,ale zostanie za to namierzony i ukarany przykładnie.

Agnieszka

@Bartek, @Chłop z mazur, @gruchacz, @Kosmo to czyta na forum nie opisujcie konkretnych osób. Znów Was odsyłam do regulaminu. Skupcie się na samej pracy w firmie STEKOP SA i o tutaj opisujcie.

Kosmo

Robią godziny bo manager im pozwala jeden już u nas w Krakowie popłynął Mirosław . A taki był mądry nie dał sobie nic powiedzieć wielu ludziom kasa się niezgadzała to się doigrał

krak235
@Kosmo

Nie wiem co ty biezesz ale takiego menadzera ktory wyciagnal (usunięte przez administratora) po wspanialym Wrocku to nie bylo a co do kasy to wlasnie on jedyny dawal nam gwarancje i tak bylo a yetaz to awet nie mamy do kogo zadzwonic bo nieodbieraja i udaja ze pracuja hehe

NK

Jeden to meeeczy i beczy a 14 zł ma i 24 h tylko i ten drugi tak samo

Dino
@NK

Maly krzyczy a duzy za nim bo nie dalby rady

@Dino

Kiedy przetargi

Gruchacz to czyta
@Nowy

Do końca listopada w Biedrusku a wtedy grucha wyjazd

Pablo
@Gruchacz to czyta

Grucha i jego prawa ręka Janek B. który wszystko widzi i słyszy, tylko sam nie widzi jak w laczkach chodzi i pod drzwiami podsłuchuje.

Fan Gruchy ?
@Pablo

Grucha g..wno tam wie,robią go jak chcą,lecz poleci w 'kosmos' dzięki swoim (usunięte przez administratora),ale z drugiej strony to już pora na niego,ile można wałki kręcić i jeszcze innych w wałki wkręcać,trochę to nie 'halo'. (usunięte przez administratora)

pico
@Pablo

My też mamy Gienka który tak działa

gruchacz to czyta
@Pablo

Janek b. to jego sasiad i donosiciel z bloku - menedzer ci zalatwi jak dasz (usunięte przez administratora) i w kakales, moze cos wskorasz. ch... z nimi a jak ktos zostaje zmuszony do czegos przez managiera bo mysli on ze kasa cos zalatwi i mu sie odmowi to wyjazd!!!! chora firma!!! Do prokuratury, nawet j wojskowej z nimi!!!

Pavlon

Męczy i beczy jak to mu żle w Stekopie i że podwyżkę chce bo umowa nieozusowiona to więcej się należy. A fakt jest taki że 24 h w Poznaniu robi, a drugie 24 h na Biedrusku. Kolegów ma w nosie że robią po 16 h i 10 h. Kiedy by chciał taki układ. A on jeszcze o podwyżkę woła! Wstyd Panie wstyd. I tak masz jedna z najwyższych stawek na Biedrusku. Nie myśl że nie wiemy. Menager mądry człowiek i wie z kim trzymać!

Enio

Dalej dajcie się robić w balona nam przyjezdnym po 20zeta na rękę a wam mogą płacić nawet po 10 zeta niepotraficie walczyć o swoje to piszcie, poniżajcie się przed menagerami i płaczcie

Nico
@Enio

Stawki miały być po 20zl a w umowie inne stawki brutto a na rękę wychodi niektórym 17,18zl. Kolejny przekręt będzie tak jak City SECURITY a za rok postów nie dadzą i będzie trzeba samemu podatki opłacić.Przerabialem to w CITY.ZLODZIEJE!

Podpierda...cz

Nie ma wyplat w wojewodztwie malopolskim mialy byc 15 tego.czy firma ma problemy finansowe?

Brzeg

W opolskim to samo

Myk marketingowy
@Podpierda...cz

Najemników za 3-4 służby musieli zapłacić po 900-1200 PLN to dla Was już brakło. O karach za braki nie wspomnę.

Brzeg
@Brzeg

Co pierd...sz baranie w Brzegu wszyscy dostali wypłatę. Nie wprowadzaj zamieszania. W Brzegu wszystko ok.

Baran

Jest Brzeg .Dno i Mielizna

Stekopowski
@Podpierda...cz

Od firmy STEKOPz daleka,jak się nie przekonaliście to się przekonacie,jak nie mają ludzi to cacy cacy,jak mają to poniewierają.Bardzo dobrze się dzieje nie będą "barany" tłuc się o obiekty za niskie ceny,później nie mają dla ludzi na wypłaty,chamstwo,żenada,obłuda,wreszcie idźcie po rozum do głowy,nie płacą nie ma pracy,składajcie wymówienia najlepszy hak.Myślę,że zaczną dbać o pracowników,przyjmować do pracy z szacunkiem a nie jak już pracujesz jesteś niewolnikiem Stekopu.Skończą się przekręty z umowami,obecnie trwają prace nad nowelizacją kodeksu pracy,zmiany będą dot.urlopu,który obowiązkowo pracownik musi wykorzystać w danym roku,umowy tylko o pracę w normie godzin,nie ma żadnych innych umów cywilno-prawnych,zleceń,o dzieło,chyba,że ochroniarz będzie miał swoją firmę i będzie świadczył usługi.Ale jest minus tego,gdyż MON na to nie pójdzie,gdyż we wszystkich specyfikacjach jest wymóg umów o pracę.Nowy kodeks pracy ma wejść w życie od półrocza 2018 roku.Wszystko na korzyść pracowników,łącznie z minimalną stawką godzinową,taka ma być.Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!

Bank
@Brzeg

Według relacji JG nastąpiła pomyłka wypłata lub druga część wypłaty zostanie wypłacona 25 nie bójcie się. Stekopowicz martwi się o wasze budzety,a bank chcę kasę.

Myk marketingowy
@Bank

Sraty taty, d.. w kraty.

Gruchacz to czyta

Gwarantuje Wam!

Fan Gruchy ?
@Gruchacz to czyta

Czyta na 100 % , to jest (usunięte przez administratora) przebiegła,nie da się wysiudać,tylko biedni ci menadżerowie za podstawianie się wylatują a on za swoje pomysły nie wylatuje,gdyż ich nie realizuje tylko ma głupków do tego,czy wy go nie wyczuliście,że to (usunięte przez administratora) jest i ciągnie w swoją stronę.Jemu przydałby się w firmie audyt,wszystko by wyszło,śledzicie pity,jak tam rżną ludzi na składkach,wszystko tam wychodzi.Białystok pisze i rozlicza to co im Grucha podsyła.

Enio

W Krakowie przyjezdnym od 17 do 20zeta na rękę

Nisan
@Enio

Plus zwrot dojazdu,podoba mi się ta firma,płaca na czas

Kolo

Dziwię się że w civisie robili takie głupki którzy wierzyli że zapłacą im postojowe. Ciekawe z czyjej kasy. Teraz jak by przyszli gdziekolwiek po pracę tylko kopnąć ich D.pe bo mogli zostać w Stekopie. Chyba że pilnować parkingi pod marketami za najniższą krajową

ty łysolu
@Kolo

nowak???

Rycho

Jaka robota w takiej firmie ,każdy widzi .Przetarg na wojsku wygrany za 1,7 mln { gdzie w poprzednim roku dostali tylko 1 mln}po naszych obliczeniach wyszło że zarabiają około 800 tysi na czysto , a teraz ? dawali poprzednio na dojazdy -bo to 30 km drogi w jedna stronę. Teraz menager powiedział ze firmie się nie opłaca. Więc rotacja jest taka ,że grafik zmieniają dwa razy w tygodniu. Stawka powala. Żadnej odpowiedzialności - broń mająca 30-40 lat ,wypadające magazynki . na każdym kroku oszustwa,jątrzenie , i sygnaliści ,którzy podpieprzają za to ,że ich chwali menager

RUDY
@Rycho

rżną na kasę wszystkich po kolei,bo jest jak jest,nie umiemy się postawić tej bandzie kapitalistów wyzyskiwaczy,nie miejmy pretensji do nikogo tylko sami do siebie,opinie firmy wszystkie mają negatywne.Magazynki wypadają,broń sama strzela raz do roku?,zobaczcie po pitach jak są rozliczenia ile miesięcy jest bez składkowych,pytam gdzie są pieniądze?podpieprzanie na porządku dziennym,zwłaszcza nasza piękna płeć jest podatna,ale jak ustalę a mam namiary na pewne osoby,będzie boleć.Panie powinny rodzić dzieci,pilnować garów a nie w Stekopie robić karierę za wszelką cenę.Menager przyjedzie postawi kawkę rzuci temat i te jadą na wszystkich jak się tylko da.K..rwa kiedy?wreszcie ktoś weźmie się za te firmy,które prosperują na pograniczu prawa.Gdzie policja,gdzie ŻW,gdzie dowództwo wojska,nie czytają komentarzy,przecież ta ochrona to powinna na terenach JW priorytetowa,gdyż jest to najważniejsze zagadnienie jak kiedyś służba wartownicza.Rotacja grafików to jest najgorsze,gdyż chcą zajeździć tych co jeszcze zostali,lecz sami podejmujecie pracę nie zgodnie z regulaminem a mianowicie,pracujecie po 24 godz. i tyle się należy odpoczynku,co nie jest przestrzegane w wielu przypadkach,gdyż po 7-8 godzinach przychodzicie znowu na 16-17 godzin co jest łamaniem regulaminu,w razie wypadku,ktoś idzie siedzieć,kto ?praca z bronią ile pracy tyle odpoczynku,koniec kropka.

Grucha to
@RUDY

Co za (usunięte przez administratora) to pisal???

Statystyk

Witajcie, ciekaw jestem jak STEKOP płaci na jednostkach wojskowych. Warszawa to już wiem - 12.00 netto, a jak w innych regionach? Proszę o rzetelne info.

Zdezorientowany
@Statystyk

Na śląsku mają podobno płacić 13zł na rękę, ale tego jeszcze nie wiadomo bo nikt nie ma umów o pracę(gdzie jest organ nadzorujący - 4WOG, żeby to dopilnować?), a wypłat jeszcze nie było i nie wiadomo czy w ogóle będą.

Mnich
@Statystyk

Chyba wiem o co Ci chodzi – jeśli interesują Cię stawki w różnych regionach kraju, to pewnie o to, że jeżeli w jakiejś /za przeproszeniem/ zafajdanej Gołdapi płacą np. 14,30 netto, to dlaczego nie płacą tyle samo albo więcej w np. Poznaniu, Szczecinie albo Warszawie gdzie koszty utrzymania są większe? Z drugiej strony ludzie z tej przykładowej Gołdapi mogą zapytać dlaczego mamy mieć mniej jeśli wykonujemy taką samą robotę jak /za przeproszeniem/ ciecie z Poznania czy Warszawy? Mówię o zwyczajnych jednostkach wojskowych, bo na tych specjalnych np. GROM, Lubliniec …, ryzyko jest większe i wyższe stawki są oczywiste. Różnica kosztów utrzymania w regionach to oczywisty zysk firmy, każdy rozumie, że STEKOP musi zarobić, tyle tylko, że jakby dał wszystkim godne stawki to mimo niższych zysków wyszedłby na tym do przodu – minimalna rotacja pracowników, mniejsza absencja a co za tym idzie brak kar itp... O tym myślisz?

Statystyk
@Mnich

Zgadza się.

Kasa,Kasa
@Statystyk

Stawki Warszawa - 12pln/godz. netto Śląsk - 16pln/godz. netto A jak jest w innych regionach????

Rysio
@Kasa,Kasa

Chojnice -stawka.12,50 Darzewo - 12,50

Wojak
@Statystyk

i co to jest 12zł netto,siąść i płakać,a jeszcze na warunki Warszawskie,na waciki dla kochanicy,z tego co wiem stawki takie są wszędzie 12 zł do 13 zł.Konsalnet płaci około 16 zł netto,zależy od twarzy .

Agnieszka

@P.S a czym różni się praca w tych regionach Polski, że są różne stawki? @Stekopowski, @Grucha to... @Karol nie możecie żadnego pracownika STEKOPU obrażać na tym forum. Wspominałam Wam już, że istnieje regulamin, który wszyscy muszą przestrzegać. A jest w nim jasna informacja, żeby nie opisywać innych pracowników, a tym bardziej ich obrażać.

Rodzic
@Agnieszka

Jak jesteś taka mądra Agnieszka i chcesz być równa wobec prawa to przelej mi zaległa wypłatę na konto.Starszy syn stwoierdził tato ty chyba zle pracowałeś lub nie byłeś w pracy i nie otrzymałeś wynagrodzenia.

Stekopowski
@Agnieszka

Agnieszka spadłaś z księżyca,jakie środowisko taka mowa,przecież to jest praca dla mężczyzn a nie dla głu..ch babsztyli.Jak nie użyjesz wulgarnych słów to nie zrozumieją,nie dotrze to do nich,nie ma sentymentów,jak jesteś taka wrażliwa to idź na zakonnicę,praca dobra nie kurząca nawet .Stekop jest firmą jedną z najgorszych i tego się nie zmieni dopóki będą takie wspomniane imbecyle rządzić. Nie szanują ludzi a niewolnictwo nie ma prawa bytu.

Sma
@Stekopowski

Agnieszka to admin tego forum.

@Sma

Agnieszka to (usunięte przez administratora) i ty też to (usunięte przez administratora)

@SMA

I to jest merytoryczna odpowiedź ochraniacza. Większość cieci na JW ma ogromne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. A jedyne ich marzenie to schowanie się z karabinem przed ludźmi.

@SMA

...z pistoletem...!A ty kim jesteś?Jeśli nie ochraniaczem to co tu robisz?

@Zandarm

Jestem też cieciem z JW. Na wartę mam karabin. Jestem debeściakiem, chodzę dookoła płota i odbijam kapsle. Ale nie piszę bzdur tak jak ty.

@SMA

Ja nie jestem cieciem,ale pracuje z cieciami którzy myślą o sobie tak jak ty.Ze s...u zwolnil taki właśnie cięć...za to,że nie byłem takim zerem jak on.Ja nie pisze bzdur tylko prawdę.

@Zandarm

Jak nie jesteś cieciem to pokaż jaja. Idź do fabryki bez przerw na leżenie cycami do góry. Zrób normę, dymaj na taśmie. A co do pisania to sprzeciwiles się obrażaniu na forum. Chyba że sam to pisałeś tylko pod innym nikiem.

@SMA

Mala pomyłka. Chodziło o to, ze poparłeś obrażanie.

@SMA

Piszesz bzdury,więc dyskusje uważam za skończona.

Amen

Zadowolony

Dziwię że wyzywacie się wzajemnie a menadżerowie się cieszą.Sklucona załogą się lepiej rządzi, przeciesz każdy ma inną stawkę. Zależy jak sie dogadasz z menedżerem lub co będziesz przekazywal o swoich kolegach. Mogą Cię postraszyc że Cię zwolnia a Ty będziesz z ręki jadł i będziesz brał niechciane biuro przepustek i p.G.. witał przy bramie.A dlaczego -twoje kredyty na mieszkanie,samochod ,Rtv,sanatoria.niska emerytura ochroniarzu.Ty poza cieciowaniem na tej jednostce nic nie potrafisz. Pracuj i nie mieszaj pozostałym w głowie.Zawsze możesz zmienić pracę ????

Zostaw merytoryczną opinię o Stekop S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Stekop S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stekop S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stekop S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 6 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stekop S.A.