Opinie o In Temporis w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy In Temporis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w In Temporis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In Temporis w Lublin

Pracuję już w in temporis od 4 miesięcy - jestem zadowolona i z obsługi i z tego jak płacą (raz tylko pieniądze dostałam 1 dzień po terminie) także nie wiem czego się czepiacie. Ja osobiście polecam!

pracuje juz chyba z 2 lata w tej firmie i moim zdaniem to dobre czasy wlasnie teraz sie zaczely, polecam

smok

dobre czasy IN TEMPORISU sie skonczyly juz dawno!!!

pedro

no właśnie jak jest z tym intemporisem? chciałbym się tam zatrudnić. ale tu piszą, że nie płacą, że nie zatrudniają a wogóle jakie tam są stawki i co to jet ta agencja pracy tymczasowej? czy odprowadzają stawki emerytalne. kiedyś pracowałem w Belgii, ale przez ATP belgijską i wszystko było ok. pozdr.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie In Temporis na stanowisko Specjalista ds. kompleksowej obsługi sklepów internetowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
pracownik byly

witam firma intemporis nie wyplaca wynagrodzenia na czas jak pracujesz za granica a po za tym nie przelewa twoich pieniedzy po kursie nbp tak wiec uwazaj na to pracowniku i przyszly pracowniku a w dodatku panie m,sa manipulantkami i potrafia zamanipulowac nawet ciebie dziekuje pozdrawiam (usunięte przez administratora)

chudy55-55

Zgadzam się z opinią"starego Pracownika".Firma jest o'key.chudy.

anonim0000

No i faktycznie uderz w stol norzyce sie otworza..... Ciekawie sie robi na tych stronach widze......

anonim0000

obserwator

Widze,ze duzo sie dzije na tych stronach. Biorac pod uwage,ze w kazdej "plotce" jest kawalek prawdy. Widocznie "dziewczyny" dostaja za to,co sobie same nawazyly. Niestety trzeba to teraz jakos wypic.....smutne,ale predzej czy pozniej za takie rzeczy placi sie wlasnie reputacja....

baczenie przygladający się - 2009-09-18 08:07:00 firma wszystko pięknie przeprowaca rekrutacje rzeczow i profesionalnie znają się na ty potwierdzam ale przychodzi czas podpisania umowy i zaczynają się kruczki cudawianki na korzysc firmy zabezpieczają się zeby nie dostac po (usunięte przez administratora) to pracownik jest winien pracy którą nie rzetelnie wykonal zeby nie wypałcic pieniedzy zawsze się cos znajdzie moj kolega tam chcial sie zatrudnic w ogloszeniu byla stawka godzinowazakwaterowanie wszystko jak przyszlo do podpisania umowy chcieli mu zmienic umowe na tzn.metry z metra ile zrobi tyle zarobi oczywiscie zrezygnował w pore napewno znalezli jelenia co pojechal za niego przepracował miesiac i kolejnego jelenia Nie no nie moge....a widziales firme ktora ponosi odpowiedzialnosc za nierzetelnie wykonana prace przez pracownika. ......Jeju jak cos robie zle to za to nie dostaje szmalu......

baczenie przygladający się

firma wszystko pięknie przeprowaca rekrutacje rzeczow i profesionalnie znają się na ty potwierdzam ale przychodzi czas podpisania umowy i zaczynają się kruczki cudawianki na korzysc firmy zabezpieczają się zeby nie (usunięte przez administratora)e to pracownik jest winien pracy którą nie rzetelnie wykonal zeby nie wypałcic pieniedzy zawsze się cos znajdzie moj kolega tam chcial sie zatrudnic w ogloszeniu byla stawka godzinowazakwaterowanie wszystko jak przyszlo do podpisania umowy chcieli mu zmienic umowe na tzn.metry z metra ile zrobi tyle zarobi oczywiscie zrezygnował w pore napewn(usunięte przez administratora)

znajomość rekrutacji opiera się na tym żeby złapać jelenia na wyjazd do pracy na tydzień czasami na 3 dni bo uciekają im pracownicy z dnia na dzień, nie ma znaczenia co taki człowiek robił wcześniej. Na budowy rekrutują krawców, ogrodników i innych którzy nigdy nie pracowali w budownictwie a często też w ogóle nigdzie.

Budowlaniec

Za to zatrudniają na trzy miesiące a potem won ;) A miało być tak pięknie...

starygaj1

W fazie wstępnej: tj. rekrutacja jest OK. znają się na rzeczy, oby tak dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o In Temporis - Lublin

• Jak się pracuje w In Temporis?

Zobacz opinie na temat firmy In Temporis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In Temporis?

In Temporis