Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Wiecie, czy In Temporis udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Papierzak Nowy wpis

Zatrudniają (usunięte przez administratora), a nie fachowców którzy zamiast pracować grają na telefonie cały dzień .Później odbija się to na tych którzy naprawdę się starają.

cieśla Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 393 dni.

Co się dzieje z pracą we Francji i Belgii? Czemu nie ma żadnych ofert?

Trędowaty Nowy wpis

Nie polecam , to co w tej firmie się dzieje w stosunku do zwykłego pracownika to przechodzi ludzkie pojęcie .Mobbing na każdym kroku. Dawno tą firmą jak innymi współpracującymi z nią powinna zainteresować się inspekcja pracy, Kantują na każdym możliwym kroku, ciężko gdzie kolwiek się dodzwonić. Urlopy są wystawiane na zasadzie liżesz (usunięte przez administratora) kierownikowi to ubędziesz miał wolne bez wpisywania urlopu. Reszcie bez wiedzy i na przymus ze masz wziasc wpisuje kierownik urlopy. W tej grupie roboczej w której ja pracowałem w Kielcach miarę pracownika wyznaczał Poziom wypalonych fajek w ciągu dnia w pracy ( w samochodzie, na szatni, na kwaterze w delegacji) jak i ilość wypitego alkocholu w delegacji. Trochę praca w tej firmie przypominała zabawę dzieci w (usunięte przez administratora) jeden na drugiego.DNO I PATOLOGIA

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

zibi

kolego jak wiesz coś więcej odnośnie tej sprawy to możesz napisać ja wygrałem w Strasburgu z nimi oni wiedzą kto pisze bo dopiero po interwencji kancelarii adwokackiej zwrócili mnie pieniądze chętnie przyłączę się do jakiegoś pozwu bo nie tylko mnie tak oszukiwali . Ja wygrałem sprawę to i może komuś pomogę dosyć oszustw

@zibi

Kolega miał wypadek w pracy we Francji i In Temporis nie pomógł mu nawet w powrocie do Polski, ubezpieczyli go dopiero w dniu wypadku na minimum, nie dostał żadnego odszkodowania.ŻENADA In Temporis

Toma.
@zibi

Zibi. Jak byś mógł to daj namiar na tą kancelarie adwokacką. Mam mały problem z jedną z agencji, i myśle że pisemko napisane przez nich załatwi sprawę i obejdzie się bez sądu. pozdrawiam kolegę.

zibi
@Toma.

pisałem już ale coś chyba nie przeszło skasowali Władysław Lis AIX EN PROVENCE masz wszystkie dane na stronie życzę powodzenia i pozdrawiam

Justine

Szybko, zanim nie usuną posta, kopiujcie! Wpiszcie w google intemporis condamné (intemporis skazany). Pojawi się plik pdf, 22 strony wyroku sądowego. Przykre, że gowork chroni nieuczciwe firmy, zamiast pracowników.

google
@Justine

Może to wina translatora google, ale widzę sprawę sądową o używanie znaku handlowego. Możesz napisać coś więcej?

mukesz

Współczuję moim kolegom z Polski że muszą korzystać z pośrednictwa In Temporis. To bardzo ZŁA firma i NIEPROFESJONALNA ,nie szanują dobrych pracowników.Jestem obywatelem Francji.Koledzy z Polski mówią jak zatrudnia In Temporis.To żenada.Mam Przyjaciela, Super Fachowiec, niestety zdarzył się wypadek na budowie.Ubezpieczyli Go na minimum, a ma Rodzinę na utrzymaniu.Nawet nie pomogli mu w powrocie do Polski po operacji w Klinice.ŻENDA....

Jac

Pracowałem wtej firmie pul roku byłem swoim zamochodem za paliwo płacili 15 centuw od kilometra żenada dopiero po 20 kilometrach od chotelu jak blyo mniej to nie płacili kolega jeszcze chyba pracuje nadal byłem u niego w borda na kwatesze porażka nawet nie mugl sobie zrobić kawy bo nie było kuchni tylko się położyć i spać katastrofa a drugi kolega miał wypadek uciol sobie palec to zmienili szybko umowę na minimalnym żeby nie płacić chorobowego ta firma to kpina nie polecam

mukesz

Nie polecam tej firmy In Temporis, same problemy.Trzeba cały czas sprawdzać i kontrolować czy jesteś prawidłowo zgłoszony do ZUS. Jak mają okazję to szukają przepisów żeby urwać kasę i nie wypłacić należnej kasy.Nie szanują dobrych pracowników.Przykre doświadczenia ze współpracy.

Nie polecam tej firmy same (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) obiecujom a nic nie ma samochodem lepiej nie jedz za nic nie placom mieszkanie (usunięte przez administratora) bez kuchni placom bardzo małe pieniądze a biorom kolosalne od firm o wypłatę musisz się prosić kolega miał wypadek w pracy to (usunięte przez administratora) go z zusem za miesiąc dali mu piencet złotych zuz zabrał się za nich kolega zgłosił ich do pipu banda (usunięte przez administratora)

@anonim

Dzień dobry Panie Jacku, Bardzo dziękujemy za Pana opinię, ale obawiam się, że wkradło się w nią kilka nieścisłości. Proszę o informację/kontakt, kiedy Pan nie miał opłaconej kwatery? Jeżeli mamy coś nierozliczone (kaucja?), prosimy o kontakt z biurem, wyjaśnimy. Co do finansów w CBM, firma bywa umiarkowanie konkurencyjna, ale wynegocjował Pan jedną z wyższych stawek wśród pracowników tymczasowych w tej firmie. A propos kolegi, trwa standardowe postępowanie wyjaśniające w ZUS, ale zapomniał Pan dodać, że kolega pracował 5 dni, a 6. miał wypadek. Zarówno jemu, jak i Panu, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Dział Zagranica In Temporis Polska

On

Proszę nie kłamać. Nawet pani prezes świętej pamięci PQG mówiła pracownikom ze In Temporis przejmuje ich francuskich klientów. Druga sprawa to Agnieszka K (vel Agnieszka Sch..) sama naganiała byłych pracowników PQG do In Temporis.

domyślny
@On

I to ma być dowód, że pół PQG pracuje w In Temporis? Zazwyczaj zamykanej firmie zależy, by jak najwięcej osób zgodziło się na przejście, pomyślmy dlaczego...

Arek

Może wiecie czy firma poszukuje nowych pracowników? Jakie stanowiska mogą wchodzić w rachubę?

On

Czy ten In Temporis to jest jakiś spadek po PQG? Pani Aga tam jest a co z Panią prezes Luiza? Jest tutaj ktoś zorientowany? Jeśli wysyłają do Megeve to na 100% ma to jakieś powiązania z PQG.

@On

Dzień dobry, In Temporis Polska działa na rynku nieco wcześniej niż PQG, proszę sprawdzić choćby w CEIDG ;-) Nie mamy tym samym żadnych powiązań z PQG. Pozdrawiamy serdecznie, Dział Zagranica In Temporis Polska

In Temporis Polska

Szanowny Panie, specjalnie sprawdziłam w kadrach i ani w administracji centrali (w tym w dziale Zagranica) ani biur regionalnych żadnej Agnieszki K. nie znalazłam. Ze względu na dużą ilość pracowników tymczasowych i zleceniobiorców niestety nie przytoczę liczby Agnieszek K. zatrudnionych / wykonujących zlecenia u naszych Pracodawców-Użytkowników. Serdecznie pozdrawiam, Dział Zagranica In Temporis Polska

@In Temporis Polska

Szanowny Dziale Kadr nie oszukujcie ludzi bo sami jak wiecie po przegranej sprawie w Strazburgu w 2016 roku nie stosowaliście się do wyroku co do zwrotu zasądzonej kwoty i dopiero w tym roku po interwencji Kancelarii Adwokackiej zrobiliście przelew a chodziło tylko o parę tysięcy euro

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie In Temporis?

@Pytanie

Dla pracowników delegowanych do klientów zagranicznych: umowa o pracę tymczasową.

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

@zainteresowany

Dzień dobry, Przesyłam odpowiedzi: 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? // Polska umowa o pracę tymczasową. 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? // Składka naZUS jest odprowadzana w Polsce od średniej krajowej. 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? //W zależności od oferty, ustaleń z pracodawcą i tego, czy Agencja poszukuje zakwaterowania czy klient zapewnia swoją kwaterę. Internet raczej w standardzie. 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? //NIE 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje. // Możliwa stała premia amortyzacyjna, kilometrówka w zależności od państwa delegowania (Belgia, Francja, etc.) 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... //We Francji dieta wyżywieniowa za dzień roboczy, ekwiwalent urlopowy i premia tzw. IFM, w Belgii - płatny urlop, OPOC / FSI, w Niemczech - płatny urlop. 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? //Do ustalenia, w zależności od oferty. 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna. // Wysyłamy umowy drogą mailową + pocztą na adres korespondencyjny, jest to tak samo możliwe w przypadku pierwszego zatrudnienia i załatwiania formalności przed wyjazdem. 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta // Na okres próbny 2 tygodnie, z 3-dniowym okresem wypowiedzenia. 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? // Zaliczka na podatek dochodowy jest odprowadzana do kraju delegowania. Trzeba jednak pamiętać, że przy rozliczeniu podatku w Polsce, należy uwzględnić dochód osiągnięty za granicą. 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? //NIE. Pozdrawiamy, Dział Zagranica In Temporis Polska

Gdzie moje pieniądze.
@In Temporis Polska

Szanowne Panie In Temporis. Jakby was wszyscy (usunięte przez administratora) ludzie podali do sądu to byście z niego nie wychodzili. Klamiecie, pieniądze nigdy się nie zgodziły, że to może jeszcze w dzisiejszych czasach istnieć!!!

Gość.

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Tacy sami jak Kozielski Daniel, który tam pracował.

Szukający_nowej_pracy

Wypłata do 10 dnia miesiąca? W życiu. Prędzej zjesz kilogram soli niż przyjdzie wynagrodzenie... Kontakt z koordynatorem? Niby jest, ale żeby załatwić sprawę to jak z wynagrodzeniem... Mimo wywiązywania się z umowy to firma niepotrafi wywiązać się z niej....

Miś

Pracował Ktoś w Belgi na stanowisku Malarz?

honoratka

Co sądzą Państwo o pracy wewnątrz agencji? Czyli jako pracownik nie dla agencji ale w agencji? widziałam kilka ogłoszeń i zastanawiam się nad aplikacją? jakies opinie?

Jersey

Dzień Dobry w tym momencie jestem z dziewczyna z firmy in temporis w pracy w Alpach w megeve u to jest dramat po prostu co tu się dzieje ale nie w tym rzecz, pytanie mam co się stanie jeśli dam wypowiedzenie załozmy w połowie lutrgo A kontrakt mamy do końca marca ? Będą jakieś konsekwencje czy to działa jak na zasadzie normalnej umowy o pracę kończy się wypowiedzenie I wracamy ale oczywiście dostajemy pieniądze za czas przepracowany Pozdrawiam

@Jersey

Dzień dobry, prosimy o kontakt z biurem - być może uda nam się jeszcze pomóc, zanim zdecydują się Państwo na rezygnację z kontraktu. Pozdrawiam.

sin
@In Temporis Polska

Pozwalacie, aby hotel zdzierał 400 euro kaucji za norę nienadającą się do zamieszkania i dziwicie, że ludzie nie chcą dla was pracować. Wypłata na czas i pasek wynagrodzenia bez błagania, urwa proszę!!!

Worker
@Jersey

Zastanawialam sie nad praca wlasnie w Megeve w hotelu za posrednictwem In Temporis.Wyglada na to,ze nie warto?Warunki mieszkaniowe czy sama praca ?Dobrze ze istnieja fora gdzie ludzie dziela się takimi”perełkami „Mam nadzieje ,ze uda Wam się wybrnac z całej sytuacji.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o In Temporis - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

In Temporis
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.
In Temporis